РОКИТНІВСЬКА РАЙОННА ДЕРЖАВНА АДМІНІСТРАЦІЯ

На головну Уряд УкраїниМапа сайту
 
 травня 2016 
Пн Вт Ср Чт Пт Сб Нд
 
Пошук
Розширений пошук»
 
 
Розпорядження
Новини
29 квітня 2016

Дорогі краяни! Щиро вітаю усіх християн з Воскресінням Христовим! 

 

Великдень – свято духовного очищення та оновлення, яке сповнює наші серця непохитною вірою у всепереможність добра, світла та надії. Диво Воскресіння Христового є джерелом натхнення та наснаги для кожного віруючого, адже саме у цей Великий день ми можемо відчути всю велич Господньої любові до людей.

 

У ці священні дні щиро бажаю Вам затишку та миру у рідному домі, злагоди та щастя у родинному колі. Нехай Ваші серця сповнюють любов до ближнього та всепрощення. Хай Господь благословить Ваші добрі помисли та справи, примножить здобутки та досягнення на благо рідного Полісся та України!

Щиро дякую всім за терпіння, взаєморозуміння і підтримку у цей нелегкий для країни час. Вірю, що одвічні християнські цінності об’єднають нас у прагненні жити в мирі, творити добро і щасливе майбутнє. Разом із вами звертаюся у щирій молитві до Бога та прошу здоров’я і благополуччя кожній сім’ї та миру для України. Нехай світло пасхальної свічки зігріє ваші серця, а тепло родинного вогнища і непохитна віра додають сил і наснаги до нових звершень. 

Голова Рокитнівської РДА                                              М. Кушнір

 


Детальнiше »
28 квітня 2016

28 квітня засідання районної під керівництвом першого заступника голови райдержадміністрації Олексія Берташа відбулося засідання комісії з питань призначення соціальних допомог,субсидій та пільг. В ході засідання розгянуто  90 справ, з них призначено – 52, відмовлено - 38 


Детальнiше »
28 квітня 2016

28 квітня 2016 року під керівництвом заступника голови райдержадміністрації Олександра Крупенка відбулося засідання комісії з питань розрахунків обсягів компенсації витрат автомобільним транспортом загального користування. Під час засідання розглянуто наступні питання: про перевезення пасажирів у 2016 році; про порядок та механізм фінансування збитків від пільгового перевезення приватними перевізниками з місцевого бюджету; про заборгованість за пільгове перевезення 2015 року; про можливість укладення угод з приватними перевізниками на відшкодування вартості перевезення пільгових категорії громадян в Рокитнівському районі. В ході обговорення вирішили: приватним перевізникам систематично інформувати населення про зміну графіку маршруту та часу відправлення.


Детальнiше »
27 квітня 2016

Відділ внутрішньої безпеки Головного управління ДФС у Рівненській області звертається до платників податків юридичних та фізичних осіб з проханням інформувати про факти вимагання та отримання неправомірної вигоди працівниками органів ДФС чи вчинення ними інших протиправних дій відносно суб’єктів підприємницької діяльності за телефоном гарячої лінії: (0362) 692-575, 066-826-95-35 або письмово за адресою: 33023, м.Рівне, вул.Відінська, 12».


Детальнiше »
26 квітня 2016

"На сьогодні більше 100 тисяч бюджетних установ потребують термомодернізації. На ці цілі необхідно інвестицій у розмірі від 4,2 до 8,5 млрд доларів. Враховуючи, що реалізація таких заходів вимагає різних джерел фінансування, оптимальним рішенням є використання ЕСКО-механізму, тобто залучення енергосервісних компаній до утеплення бюджетних установ", - повідомив Голова Агентства та нагадав, що минулого року прийнято Закони України щодо запровадження механізму енергосервісу, затверджено Примірний енергосервісний договір, доповнено економічну класифікацію видатків бюджету позицією 2276 «Оплата енергосервісу». 


Детальнiше »
26 квітня 2016

26 квітня виповнилося 30 років з тих пір, як на Чорнобильській АЕС сталася аварія. "Мирний атом" вийшов з-під контролю людини та змінив долі тисяч людей по всій країні... Саме в день річниці Чорнобильської катастрофи керівники району провели зустріч з ліквідаторами катастрофи на Чорнобильській АЕС. В зустрічі взяли участь: голова райдержадміністрації Микола Кушнір, заступник голови районної ради Анатолій Кінчур, голова районної громадської організації «Союз Чорнобиль Україна» Микола Пахнюк, представники управлінь та організацій району, ліквідатори. Протягом зустрічі особлива увага була акцентована на з’ясуванні та вирішенні таких питань: забезпечення належної медичної допомоги, надання «чорнобильцям» кваліфікованого соціального обслуговування, гарантування пенсійного забезпечення. 


Детальнiше »
25 квітня 2016

За ініціативи Міжнародної організації праці (МОП) з метою привернення уваги світової спільноти до питань охорони праці та смертності працівників на робочому місці щорічно 28 квітня, починаючи з 2002 року, понад 100 країн світу відзначають Всесвітній день охорони праці. Наша держава підтримала цю ініціативу і відповідно до Указу Президента від 18.08.2006 № 685/2006 визначила 28 квітня як День охорони праці в Україні. У 2016 році Всесвітній день охорони праці за рекомендацією МОП відзначатиметься під девізом «Стрес на робочому місці: колективний виклик». Одним з індикаторів розвитку суспільства є стан здоров’я населення, зокрема працюючого. За станом здоров’я окремої людини стоїть якість трудових ресурсів держави, продуктивність праці та обсяг валового внутрішнього продукту. Психосоціальні ризики та стрес на робочому місці є одними з найскладніших питань у сфері охорони праці та здоров’я, актуальність яких загальновизнана для всіх країн, професій та працівників.


Детальнiше »
25 квітня 2016

23-24 квітня на території  селища Рокитне та села Рокитне внаслідок сильних проливних дощів відбулось різке підняття рівня води в річці Бунів, що спричинило підтоплення житлових будинків та присадибних ділянок  домогосподарств. З метою врегулювання даної ситуації 25 квітня голова райдержадміністрації Микола Кушнір спільно з заступником голови районної ради Анатолієм Кінчуром, заступником голови райдержадміністрації Олександром Крупенком, головою правління ПрАТ «Рокитнівський скляний завод» Леонідом Паробочим, Рокитнівським селищним головою Русланом Дубовцем, начальником управління водного господарства Василем Климончуком, заступником управління водного господарства Олександром Огородніком провели  виїзне засідання, під час якого було проведено обстеження річки Бунів та підтоплені домогосподарства. Комісія оглянувши місця підтоплення вирішила: поетапно знижувати рівень води; посилити контроль за водними об’єктами, прибережними захисними смугами, гідротехнічними спорудами у зонах можливого затоплення; вжити заходів щодо приведення у робочий стан шлюзів та очистки меліоративних каналів для забезпечення максимальної пропускної спроможності відповідної кількості води.


Детальнiше »
25 квітня 2016

25 квітня 2016 року голова Рокитнівської райдержадміністрації Микола Кушнір провів щотижневу оперативну нараду з начальниками управлінь, відділів та структурних підрозділів районної державної адміністрації. В ході наради обговорено наступні питання: про стан погашення заборгованості по підприємству  ТОВ "Томашгородський кар 'єр "Розовий"; про надання роз’яснень щодо соціальних питань (субсидій та допомог малозабезпеченим особам); про навчання демобілізованих учасників антитерористичної операції; про оренду землі; про підготовку до ЗНО, адже 05 травня відбудеться тестування з української мови та літератури; також обговорено актуальне питання для мешканців селища Рокитне, щодо якості питної води. Керівники прозвітували про виконану роботу і розповіли про плани на наступний тиждень. По завершенню наради начальникам відділів, управлінь, керівникам районних установ, підприємств, організацій, галузевих служб надано відповідні доручення та встановлено терміни на їх виконання. 


Детальнiше »
Архів »
RSS 2.0
Фотогалерея : останні матеріали

Будівельний паспорт


Архів »
Реєстрація
Логін
Пароль
Реєстрація
Опитування


Запитання | Адміністратор
Інформаційний супровід: pressa1@rv.gov.ua Тех. підтримка: forweb@rv.gov.ua  ©  Рівненська обласна державна адміністрація

05 травня 2016 року

Засідання комісії з надання  одноразової матеріальної допомоги інвалідам та непрацюючим малозабезпеченим особам під керівництвом першого заступника голови Рокитнівської райдержадміністрації Олексія Берташа (Рокитнівський район,      смт. Рокитне, приміщення Рокитнівської райдержадміністрації).

Засідання районної психо-медико-педагогічної за участю першого заступника голови Рокитнівської райдержадміністрації Олексія Берташа (Рокитнівський район, смт. Рокитне, приміщення Рокитнівської райдержадміністрації).

06 травня 2016 року

Засідання районної тимчасової комісії з питань призначення соціальних допомог, субсидій та пільг під керівництвом першого заступника голови Рокитнівської райдержадміністрації Олексія Берташа (Рокитнівський район, смт. Рокитне, приміщення Рокитнівської райдержадміністрації).      

http://ato.rv.ua/

https://www.facebook.com/KabminUA/videos/vb.210809715619097/1105310146169045/?type=2&theater

 

 

http://saee.gov.ua/consumers/derzh-pidtrymka-energozabespechenya

Калькулятор розрахунку субсидій