РОКИТНІВСЬКА РАЙОННА ДЕРЖАВНА АДМІНІСТРАЦІЯ

На головну Уряд УкраїниМапа сайту
 
 листопада 2014 
Пн Вт Ср Чт Пт Сб Нд
 
Пошук
Розширений пошук»
 
 
Розпорядження
Новини
26 листопада 2014
27 листопада у світлиці Рівненської обласної універсальної наукової бібліотеки відбудеться презентація поетичної збірки рівненської поетеси Вікторії Самчук «Тобі емоції справжні». Книгу авторка спромоглася видати у трьох форматах: плоскодрукованому, аудіокниги у форматі мр3 та першої в Україні художньої аудіокниги, зробленої в форматі DAISY з повним дотриманням авторських прав.
Детальнiше »
26 листопада 2014
Держслужбовців навчатимуть, як ефективно допомагати особам, постраждалим від торгівлі людьми. Це стане можливе завдяки реалізації на Рівненщині проекту «Поширення Національного механізму взаємодії суб’єктів, які здійснюють заходи у сфері протидії торгівлі людьми, в Україні».
Детальнiше »
26 листопада 2014
6 листопада Рівненську область відвідають Надзвичайний і Повноважний Посол Французької Республіки в Україні Ален Ремі та заступник керівника економічного відділу Посольства Фредерік Фату.
Детальнiше »
25 листопада 2014
На засіданні постійної комісії з питань бюджету, фінансів та податків депутати підтримали прохання департаменту соціального захисту населення облдержадміністрації та дозволили перерозподілити кошти між районами області на виплату допомоги сім‘ям з дітьми, малозабезпеченим сім‘ям, інвалідам з дитинства, дітям-інвалідам та тимчасової державної допомоги.
Детальнiше »
24 листопада 2014
Ми не повинні забувати тих, хто відвойовував і віддав життя за наше світле майбутнє. Герої Небесної сотні та герої АТО з Рівненщини, які віддали своє життя за Батьківщину, достойні того, щоб пам'ять про них залишилася жити для майбутніх поколінь.
Детальнiше »
22 листопада 2014

Наприкінці листопада вся Україна традиційно вшановує пам'ять мільйонів співвітчизників, життя яких забрала косовиця голодних років. 22 листопада 2014 року у селищі Рокитне відбувся мітинг-реквієм до Дня пам’яті жертв голодоморів за участю керівництва району, представників органів виконавчої влади, місцевого самоврядування, організацій та установ, духовенства, учнівської молоді та студентства, громадськості та засобів масової інформації.


Детальнiше »
21 листопада 2014

21 листопада 2014 року, з метою утвердження в Україні ідеалів свободи й демократії та з нагоди Дня Гідності та Свободи в Україні, до Стелли Героям небесної сотні та військовослужбовцям, які загинули під час виконання завдань в зоні антитерористичної операції, представники районної влади поклали квіти та вшанували загиблих хвилиною мовчання.


Детальнiше »
21 листопада 2014

21 листопада 2014 року під керівництвом в.о.голови райдержадміністрації Валентини Довгаль за участю начальника служби у справах дітей райдержадміністрації Жанни Боровець, заступника начальника управління пенсійного фонду Ванди Денисевич, головного спеціаліста управління соціального захисту населення райдержадміністрації Галини Ражик відбулась нарада служби у справах дітей Рокитнівської райдержадміністрації з опікунами, піклувальниками, які виховують дітей-сиріт, дітей,   позбавлених батьківського  піклування, прийомними батьками прийомних сімей, батьками-вихователями дитячого будинку сімейного типу.


Детальнiше »
21 листопада 2014

21 листопада об 15.00 годині для користувачів інтернет-центру бібліотеки проведено відеолекторій «Мовою фактів» до Дня пам’яті жертв голодоморів.Також, користувачів ознайомлено з виставкою - роздумом «Реквієм із свідчень та сліз», що діє в читальному залі бібліотеки.


Детальнiше »
Архів »
RSS 2.0
Фотогалерея : останні матеріали
Будівельний паспорт
Архів »
Реєстрація
Логін
Пароль
Реєстрація
Опитування


Запитання | Адміністратор
Прес-служба 695-214, 695-314  ©  Рівненська обласна державна адміністрація
Збір коштів для пошуку загиблих війсковослужбовців, які загинули в зоні АТО

Всеукраїнське громадське об’єднання «Союз «Народна пам’ять» в рамках проекту цивільно-військового співробітництва зі Збройними Силами України здійснює роботу щодо пошуку та евакуації тіл загиблих військовослужбовців Збройних Сил України та інших військових формувань в зоні проведення антитерористичної операції на сході України. Для продовження гуманітарної місії з пошуку загиблих українських вояків проводиться збір коштів. Рахунки для добровільних пожертвувань:

АТ «Укрсиббанк», р/р 26004454854700 МФО 351005, ОКПО 09807750, ВГО «Союз «Народна пам’ять», призначення платежу – Фонд пошуку загиблих на сході України. (ВГО «Союз «Народна Пам’ять», 04116, м. Київ, вул. Симона Петлюри, 15, оф. 306, тел.: 044362-77-61, 094 927 47 61, 093 778 17 26.

E-mail:office@unm.org.ua.

Сайт: unm.org.ua. naidy.org.ua/

Група в Facebook: https://www.facebook.com/narodnaya.pamyat)

 
Увага!

Рокитнівська районна державна адміністрація  та районна рада розпочала збір коштів для закупівлі бронежилетів військовослужбовцям, які виконують завдання в районах бойових дій на Сході України. Рокитнівське ТВБВ№10017/9164 Ощадбанку повідомляє, що на ім’я КОВАЛЬЧУК ГАННА МИКОЛАЇВНА відкритий рахунок  26250000003183.

Рокитнівське ТВБВ № 10071/9164: МФО 333368, Код 09333401, р/р2924291201 Адреса: 34200, Смт. Рокитне, вул. 1-го Травня, 3а, ІН КОД 2594810146

27 листопада 2014 року

 

Засідання колегії Рокитнівської райдержадміністрації під керівництвом виконуючої обов’язки голови Рокитнівської райдержадміністрації Валентини Довгаль (Рокитнівський район, с. Карпилівка, приміщення виконкому Карпилівської сільської ради).

 

Засідання комісії з питань проведення розрахунків за спожиті енергоносії та житлово-комунальні послуги Рокитнівської райдержадміністрації під керівництвом першого заступника голови Рокитнівської райдержадміністрації Валентини Довгаль  (Рокитнівський район, смт. Рокитне, приміщення  Рокитнівської райдержадміністрації).

 

Нарада завідувачів дошкільних навчальних закладів Рокитнівського району  за участю першого заступника голови Рокитнівської райдержадміністрації Валентини Довгаль  (Рокитнівський район, смт. Рокитне, приміщення Рокитнівської райдержадміністрації).

 

28 листопада 2014 року

 

Нарада при виконуючій обов’язки голови Рокитнівської райдержадміністрації Валентині Довгаль за участю керівників територіальних органів міністерств і відомств, структурних підрозділів Рокитнівської райдержадміністрації (Рокитнівський район, смт. Рокитне, приміщення Рокитнівської райдержадміністрації).

 

Семінар-практикум заступників директорів загальноосвітніх навчальних закладів Рокитнівського району  за участю першого заступника голови Рокитнівської райдержадміністрації Валентини Довгаль  (Рокитнівський район, смт. Рокитне, приміщення Рокитнівської райдержадміністрації).

 

02 грудня 2014 року

 

Засідання „Дня контролю” при першому заступнику голови Рокитнівської райдержадміністрації Валентині Довгаль  (Рокитнівський район, смт. Рокитне, приміщення  Рокитнівської райдержадміністрації).

 

03 грудня 2014 року

 

Засідання комісії для надання одноразової матеріальної допомоги інвалідам та непрацюючим малозабезпеченим особам Рокитнівської райдержадміністрації під керівництвом першого заступника голови Рокитнівської райдержадміністрації Валентини Довгаль  (Рокитнівський район, смт. Рокитне, приміщення Рокитнівської райдержадміністрації).

 

Тематичний вечір до Дня інвалідів за участю першого заступника голови Рокитнівської райдержадміністрації Валентини Довгаль  (Рокитнівський район, смт. Рокитне, приміщення Рокитнівського територіального центру соціального обслуговування).

 

04 грудня 2014 року

 

Семінар-практикум вихователів продовженого дня загальноосвітніх навчальних закладів Рокитнівського району з виховної роботи за участю першого заступника голови Рокитнівської райдержадміністрації Валентини Довгаль  (Рокитнівський район, смт. Рокитне, приміщення Рокитнівської райдержадміністрації).

 

Благодійний концерт „Подаруй тепло солдату” за участю першого заступника голови Рокитнівської райдержадміністрації Валентини Довгаль  (Рокитнівський район, с. Масевичі, приміщення Масевицького сільського будинку культури).