РОКИТНІВСЬКА РАЙОННА ДЕРЖАВНА АДМІНІСТРАЦІЯ

На головну Уряд УкраїниМапа сайту
 
 липня 2014 
Пн Вт Ср Чт Пт Сб Нд
 
Пошук
Розширений пошук»
 
 
Розпорядження
Новини
24 липня 2014

24 липня 2014 року при керівнику апарату райдержадміністрації проведено засідання Дня контролю”. Заслухано звіт начальника управління соціального захисту населення райдержадміністрації про виконання вимог Закону України  „Про звернення громадян”, Указу Президента України від  07.02.2008 №109/2008 „Про першочергові заходи щодо забезпечення реалізації та гарантування конституційного права на звернення до органів державної влади та органів місцевого самоврядування”.


Детальнiше »
24 липня 2014

24 липня 2014 року під головуванням голови Рокитнівської райдержадміністрації Світлани Пахнюк, за участю представників дорожніх організацій, начальників відповідних структурних підрозділів райдержадміністрації, сільських голів відбулася робоча нарада щодо використання субвенції на будівництво, реконструкцію, ремонт та утримання вулиць і доріг комунальної власності у населених пунктах району. За підсумками наради учасникам дано відповідні доручення.


Детальнiше »
24 липня 2014

Управлінням Держземагентства у Рокитнівському районі Рівненській області доводить до відома, що від 01.07.2014 №349/3-14 прийняте окреме доручення голови Держземагентства України щодо активізації роботи із сприяння отримання військовослужбовцями, які беруть участь у виконанні завдань щодо здійснення антитерористичної операції у східних та південно-східних областях України, та захисту їх конституційних прав на безоплатне отримання земельних ділянок із земель запасу державної (комунальної) власності для будівництва і обслуговування жилого будинку, господарських будівель і споруд (присадибна ділянка), ведення садівництва, особистого селянського господарства та індивідуального дачного будівництва.


Детальнiше »
24 липня 2014

Від початку збору коштів на підтримку військовослужбовців району, минуло майже два місяці. На сьогодні завдяки активістам району зібрано коштів 271,983 грн, закуплено 51 бронежилет. На превеликий жаль, війна на сході країни триває і армія щодня має потребу в матеріальній підтримці, при тому дуже вагомій. Для своїх мобілізованих земляків, котрі нині служать у Збройних Силах на Сході нашої держави, люди зібрали медикаменти та різні, на перший погляд прості, але – життєво необхідні речі. Список благодійників на Рокитнівщині постійно збільшується та оновлюється, адже громада розуміє потребу військовослужбовців. Нині до акції долучилися підприємці-керівники фірм ТДВ «Рівнехолод» та ТзОВ «Шендер» в особі Василя Мартинчука та Віри Мартинчук  (перерахували 31 тис. грн.), в числі благодійників також ПП «Полісся». Підприємство надало цільову доомогу біженцям зі східних областей країни у вигляді матраців, ковдр, подушок на суму 1 843 грн.


Детальнiше »
21 липня 2014

 Усвідомлення того, що війна не так далеко від нас, щодня стає реальнішим. Збір коштів на армію помаленьку перекочував у збір добровільних пожертвувань для переселенців. Жителі сходу зв’язалися з пресвітером Карпилівської церкви ХВЄ Володимиром Бричкою з проханням допомогти. Спочатку вони навіть хотіли приїхати до нас, але коли дізналися, що це Рівненська область, передумали. Все-таки російська пропаганда проти нас – бандерівців – зробила свою чорну справу, та біда попри усякі непорозуміння об’єднує усіх. Тож і ці люди, залишені без даху над головою, які цілими сім’ями опинилися в нових, чужих місцях, змушені просити про допомогу. Вони попросили привезти продукти. Оголосивши у церкві про таке звернення людей, було зібрано п’ять тонн вантажу. І минулого тижня перший рейс, який очолив голова Карпилівської сільської ради Віктор Бричка відвезли у Святогорськ, звідти частину допомоги доставили і в Слов’янськ, де ще залишились люди у вцілілих домівках, які не хочуть їх кидати.


Детальнiше »
18 липня 2014

Усвідомлення того, що війна не так далеко від нас, щодня стає реальнішим. Збір коштів на армію помаленьку перекочував у збір добровільних пожертвувань для переселенців. Жителі сходу зв’язалися з пресвітером Карпилівської церкви ХВЄ Володимиром Бричкою з проханням допомогти. Спочатку вони навіть хотіли приїхати до нас, але коли дізналися, що це Рівненська область, передумали. Все-таки російська пропаганда проти нас – бандерівців – зробила свою чорну справу, та біда попри усякі непорозуміння об’єднує усіх.


Детальнiше »
18 липня 2014

18 липня 2014 року голова Рокитнівської райдержадміністрації Світлана Михайлівна Пахнюк провела особистий прийом громадян. Під час особистого прийому до очільниці району звернулося 4 заявника. Звернення стосувалися: надання матеріальної допомоги, працевлаштування та земельних питань. Заявникам надано розяснення та взято на контроль.

 


Детальнiше »
17 липня 2014

17  липня  2014  в приміщенні Рокитнівської райдержадміністрації  відбулося засідання районної робочої групи по розгляду звернень громадян з надання грошової допомоги з районного фонду «Допомога» під керівництвом першого заступника голови Рокитнівської райдержадміністрації Валентини Довгаль. Під час засідання комісії розглянуто 15 справ, з них 13 задоволено, 2 відмовлено. Допомогу надано на суму 4,850 гривень.


Детальнiше »
14 липня 2014

14 липня перший заступник голови райдержадміністрації Валентина Довгаль провела виїзний прийом громадян в селі Лісове Рокитнівської сільської ради Рокитнівського району. Під час особистого прийому звернулося 3 заявники, питання стосувалися: працевлаштування та земельного законодавтва.


Детальнiше »
Архів »
RSS 2.0
Фотогалерея : останні матеріали
Будівельний паспорт
Архів »
Реєстрація
Логін
Пароль
Реєстрація
Опитування


Запитання | Адміністратор
Прес-служба 695-214, 695-314  ©  Рівненська обласна державна адміністрація
До уваги небайдужих жителів Рокитнівщини!

ОРГАНІЗАЦІЯ ЧЕРВОНОГО ХРЕСТА В РОКИТНІВСЬКОМУ РАЙОНІ

ПРОВОДИТЬ ЗБІР ПРОДУКТІВ ТА МАТЕРІАЛЬНОЇ ДОПОМОГИ ДЛЯ ЗБРОЙНИХ СИЛ УКРАЇНИ

Адреса : смт. Рокитне, вул. Міцкевича, 15

(гуртожиток Профліцею)

099 075 24 79

066 131 99 70

 

Увага! Збір коштів для військовослужбовців!

Рокитнівська районна державна адміністрація  та районна рада розпочала збір коштів для закупівлі бронежилетів військовослужбовцям, які виконують завдання в районах бойових дій на Сході України. Рокитнівське ТВБВ№10017/9164 Ощадбанку повідомляє, що на ім’я КОВАЛЬЧУК ГАННА МИКОЛАЇВНА відкритий рахунок 26250000003183.

Рокитнівське ТВБВ № 10071/9164: МФО 333368, Код 09333401, р/р2924291201 Адреса: 34200, Смт. Рокитне, вул. 1-го Травня, 3а, ІН КОД 2594810146

25 липня 2014 року

Оперативна нарада за участю керівників структурних підрозділів Рокитнівської райдержадміністрації, територіальних органів у Рокитнівському районі під керівництвом голови Рокитнівської райдержадміністрації Світлани Пахнюк (Рокитнівський район, смт. Рокитне, приміщення Рокитнівської райдержадміністрації).

 

Виїзний прийом громадян головою Рокитнівської райдержадміністрації  Світланою Пахнюк в Глиннівській сільській раді (Рокитнівський район, с. Глинне , приміщення Глиннівської сільської ради).

28 липня 2014 року

Виїзний прийом громадян першим заступником голови Рокитнівської райдержадміністрації Валентиною Довгаль в селі Старики Рокитнівської сільської ради (Рокитнівський район, с. Старики, приміщення Стариківсьго ФАПу).

29 липня 2014 року

Засідання виконавчих комітетів сільських та селищних рад Рокитнівського району за участю керівників і спеціалістів Рокитнівської райдержадміністрації   (Рокитнівський район, приміщення виконкомів сільських та селищних рад).

31 липня 2014 року

Засідання колегії Рокитнівської райдержадміністрації під керівництвом голови Рокитнівської райдержадміністрації Світлани  Пахнюк (Рокитнівський район, смт. Рокитне, приміщення Рокитнівської райдержадміністрації).