РОКИТНІВСЬКА РАЙОННА ДЕРЖАВНА АДМІНІСТРАЦІЯ

На головну Уряд УкраїниМапа сайту
 
 вересня 2015 
Пн Вт Ср Чт Пт Сб Нд
 
Пошук
Розширений пошук»
 
 
Розпорядження
Новини
1 вересня 2015

УВАГА! Кадрові реформи у органах юстиції Рівненщини!

Розпочинаємо прийом заяв для участі у конкурсах на заміщення керівних посад у реєстраційних та виконавчих службах області! Закликаємо юристів-патріотів, які у цей відповідальний для країни час вважають за честь виконати свій громадянський обов’язок, мають бажання працювати, змінювати країну, змінювати органи юстиції! Приймайте участь у чесних та відкритих конкурсах! Ставайте нашими союзниками і членами нашої команди!

ВАКАНСІЇ:

заступники начальників управлінь юстиції з питань державної реєстрації:

 Здолбунівськогорайонного управління юстиції Рівненської області;

 Зарічненськогорайонного управління юстиції Рівненської області;

 Рівненського районного управління юстиції Рівненської області;

 Костопільськогорайонного управління юстиції Рівненської області;

 Рокитнівськогорайонного управління юстиції Рівненської області;


Детальнiше »
1 вересня 2015

Внесено зміни до Порядку обчислення середньої заробітної плати (доходу, грошового забезпечення) для розрахунку виплат за загальнообов”язковим державним соціальним страхуванням, затвердженого постановою Кабінету Міністрів України від 26.09.2001 № 1266.

 

Постановою Кабінету Міністрів України від 26.06.2015 № 439 “Про внесення змін до постанови Кабінету Міністрів України від 26.09.2001 № 1266” (далі-Постанова № 439), яка опублікована 04 липня поточного року в газеті “Урядовий кур”єр” № 119, внесено зміни до Порядку обчислення середньої заробітної плати (доходу, грошового забезпечення) для розрахунку виплат за загальнообов”язковим державним соціальним страхуванням, затвердженого постановою Кабінету Міністрів України від 26.09.2001 № 1266 (далі-Порядок).

Відповідно до Закону України “Про Кабінет Міністрів України” постанови Кабінету Міністрів України, крім постанов, що містять інформацію з обмеженим доступом, набирають чинності з дня їх офіційного опублікування, якщо інше не передбачено самими постановами, але не раніше дня їх опублікування. Враховуючи зазначене, Постанова № 439 набрала чинності з 04 липня 2015 року.

Для страхових випадків, які настали до 04 липня 2015 року, обчислення середньої заробітної плати для розрахунку допомоги за загальнообов”язковим державним соціальним страхуванням у зв”язку з тимчасовою втратою працездатності та витратами, зумовленими похованням, необхідно здійснювати без урахування змін, внесених Постановою № 439.


Детальнiше »
1 вересня 2015

Спрощений пропускний режим для мешканців Рокитнівського району є дуже актуальним в період збирання дикоросів, так як наш район межує з сусідньою Республікою Білорусь. Пінський прикордонний загін прикордонної служби Республіки Білорусь повідомив, що Столінським районним виконавчим комітетом Республіки Білорусь, на підставі Указу Президента Республіки Білорусь О. Лукашенка, ухвалено рішення від 29 липня 2015 року № 1428 «Про введення і встановлення щорічної плати за відвідування республіканського ландшафтного заповідника «Ольманські болота». Платниками плати визначаються іноземні громадяни і особи без громадянства, тимчасово перебуваючі і тимчасово проживаючі на території Республіки Білорусь. Розмір плати встановлюється на 2015 рік у розмірі 7 (сім) базових величин, на 2016 рік 10 (десять) базових величин (розмір 1 базової величини складає 180 000 білоруських рублів = 80 S доларів США).


Детальнiше »
1 вересня 2015

Оголошення

03 жовтня 2015 року о 10 год.00 хв. відбудеться конкурс з перевезення пасажирів на приміських автобусних маршрутах загального користування, які не виходять за межі території Рокитнівського району (далі – конкурс). З детальною інформацією щодо проведення конкурсу можна ознайомитися в рубриці «Розвиток інфраструктури» - «Оголошення про проведення конкурсу з перевезення пасажирів на приміських маршрутах».


Детальнiше »
1 вересня 2015

1 ВЕРЕСНЯ - День знань - особливе свято! Завжди яскраве, насичене емоційністю та хвилюючою атмосферою. Голосно звучить урочиста музика, звідусіль лунають теплі поздоровлення i кожне людське серце, хвилюючись, відгукується на заклик першого дзвінка!  Відчуття, які виникають першого вересня, не можливо порівняти ні з якими іншими відчуттями з нашого дитинства. День знань завжди відрізняється яскравістю вражень і нових переживань, нових надій і несподіваних зустрічей. Перший дзвінок і початок нового навчального року - це свято викладачів та вчителів, учнів, батьків, наших друзів і в якійсь мірі навіть свято, яке якимось неймовірним дивом об’єднує всі покоління. Це свято, яке не обходять своєю увагою керівники районів, так голова Рокитнівської райдержадміністрації Микола Кушнір привітав зі святом всіх присутніх на урочистій лінійці в Рокитнівському НВК «Школа І ступеня –гімназія». Він наголосив: «Це певний підсумок величезної підготовчої роботи, яка передувала початку нового навчального року, нового освітнього процесу. У цей день ми поспішаємо приєднатися до привітань на адресу всіх, завдяки кому ми маємо таку чудову можливість - бути освіченими людьми! У цей день від всієї душі хочеться побажати успіхів у навчанні та щоб новий навчальний рік приносив тільки приємні враження!  Здоров’я Вам і благополуччя! Миру і любові!


Детальнiше »
1 вересня 2015

27 серпня 2015 року в читальній залі районної бібліотеки гамірно, хвилююче, творчо, святково, адже саме цього дня тут зібрались бібліотечні працівники району на конкурс творчої майстерності «Я пропоную свій досвід». Конкурс проведено на виконання плану роботи Рокитнівської центральної районної бібліотеки та  з метою виявлення ефективних форм роботи бібліотечного досвіду району, творчого потенціалу бібліотечних працівників, стимулювання та впровадження в практику роботи інноваційних ідей.

Основним завданням конкурсу  було виявлення ефективних форм бібліотечного інноваційного досвіду для залучення користувачів у бібліотеку, розвитку творчих ініціатив бібліотечних спеціалістів району, стимулювання та впровадження в практику інноваційних форм роботи.

В конкурсі взяли участь: центральна районна бібліотека, районна бібліотека для дітей, Рокитнівська міська бібліотека, міська публічно-шкільна бібліотека смт. Томашгород та 9 публічно-шкільних бібліотек сіл: Масевичі, Борове, Карпилівка, Блажове, Рокитне, Осницьк, Єльне, Томашгород, Дерть.

Кожен учасник конкурсу підготував експозиційне місце, яке презентував для журі конкурсу та своїх колег.


Детальнiше »
31 серпня 2015
Керівництво Рокитннівської райдержадміністрації постійно сприяє наданню підтримки бійцям у зоні АТО. Так,  31 серпня 2015 року за підтримки голови Рокитнівської райдержадміністрації Миколи Кушніра та за сприяннямволонтерської групи «Допомога Армії – Рівне» в «Сектор – А» у зону бойових дійвідправлено автомобіль Фольцваген Т-4 (броньований, інкасаторський) виробництво Німеччина, який коштує близько 3000€ (трьох тис. євро), аби забезпечити наших бійців необхідним транспортом.
Детальнiше »
28 серпня 2015

28 серпня 2015 року під керівництвом першого заступника голови райдержадміністрації Олексія Берташа відбулося засідання комісії з питань захисту прав дитини. В ході засідання розглянуто питання: заява жителя смт. Рокитне Рокитнівського району про встановлення  графіку зустрічей з дитиною; заява жительки с. Глинне Рокитнівського району про призначення її опікуном над  дітьми які проживають по в с. Глинне Рокитнівського району Рівненської області; заява про надання дозволу на здійснення дарування житлового будинку з надвірними будівлями, де право користування мають малолітні діти; заява про надання дозволу на вчинення правочину, дарування квартири; рішення виконавчого комітету Рокитнівської селищної ради про доцільність позбавлення батьківських прав, відносно малолітнього сина; про затвердження індивідуальних планів на дітей, які опинились в складних життєвих обставинах, дітей-сиріт та дітей, позбавлених батьківського піклування.


Детальнiше »
28 серпня 2015

Новий навчальний рік для школярів розпочинається 1 вересня. А для  освітян вже традиційно його початок знаменується серпневою педагогічною конференцією, яка у нинішньому році проходила 27 серпня в Рокитнівській ЗОШ I-III ступеня. Серпнева конференція – це підведення підсумків за минулий навчальний рік, визначення перспективних планів роботи педагогів на новий навчальний рік, влиття у педагогічну когорту молодих спеціалістів, цікаві зустрічі, обмін думками, враженнями. У роботі конференції взяли участь голова Рокитнівської райдержадміністрації Микола Кушнір, голова районної ради – Руслан Дубовець, начальник відділу освіти райдержадміністрації Михайло Кузьмич. Пленарна частина розпочалася розширеною доповіддю начальника відділу освіти Михайла Кузьмича, у якій підняті питання розвитку галузі освіти Рокитнівщини у 2014-2015 навчальному році та завдання на 2015-2016 навчальний рік. З початком нового навчального року учителів привітав голова районної державної адміністрації Микола Кушнір, який акцентував увагу присутніх на проблемах, які хвилюють суспільство району, адже питання освіти посідають чи не найвагоміше місце у різних сферах життєдіяльності громади. Яким бачиться майбутнє шкільної освіти, які стратегії набудуть пріоритетності і яке місце посідають у навчальній системі вчитель, учень, батьки, влада в цілому.  По завершенню конференції кращі освітянські установи та педагоги були нагороджені грамотами.


Детальнiше »
Архів »
RSS 2.0
Фотогалерея : останні матеріали

Будівельний паспорт


Архів »
Реєстрація
Логін
Пароль
Реєстрація
Опитування


Запитання | Адміністратор
Інформаційний супровід: pressa1@rv.gov.ua Тех. підтримка: forweb@rv.gov.ua  ©  Рівненська обласна державна адміністрація

http://saee.gov.ua/consumers/derzh-pidtrymka-energozabespechenya

Калькулятор розрахунку субсидій

01 вересня 2015 року

Свято першого дзвоника в загальноосвітніх навчальних закладах Рокитнівського району за участю голови  Рокитнівської райдержадміністрації Миколи Кушніра, керівників та спеціалістів Рокитнівської райдержадміністрації  (Рокитнівський район, приміщення загальноосвітніх навчальних закладів).

 

03 вересня 2015 року

Засідання комісії з надання одноразової матеріальної допомоги інвалідам та непрацюючим малозабезпеченим особам під керівництвом  першого заступника  голови  Рокитнівської райдержадміністрації Олексія Берташа (Рокитнівський район, смт.Рокитне, приміщення  Рокитнівської райдержадміністрації).

 

Засідання комісії з питань призначення субсидій і допомог Рокитнівської райдержадміністрації під керівництвом  першого заступника  голови  Рокитнівської райдержадміністрації Олексія Берташа (Рокитнівський район, смт.Рокитне, приміщення  Рокитнівської райдержадміністрації).

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Збір коштів для пошуку загиблих війсковослужбовців, які загинули в зоні АТО

Всеукраїнське громадське об’єднання «Союз «Народна пам’ять» в рамках проекту цивільно-військового співробітництва зі Збройними Силами України здійснює роботу щодо пошуку та евакуації тіл загиблих військовослужбовців Збройних Сил України та інших військових формувань в зоні проведення антитерористичної операції на сході України. Для продовження гуманітарної місії з пошуку загиблих українських вояків проводиться збір коштів. Рахунки для добровільних пожертвувань:

АТ «Укрсиббанк», р/р 26004454854700 МФО 351005, ОКПО 09807750, ВГО «Союз «Народна пам’ять», призначення платежу – Фонд пошуку загиблих на сході України. (ВГО «Союз «Народна Пам’ять», 04116, м. Київ, вул. Симона Петлюри, 15, оф. 306, тел.: 044362-77-61, 094 927 47 61, 093 778 17 26.

E-mail:office@unm.org.ua.

Сайт: unm.org.ua. naidy.org.ua/

Група в Facebook: https://www.facebook.com/narodnaya.pamyat)