РОКИТНІВСЬКА РАЙОННА ДЕРЖАВНА АДМІНІСТРАЦІЯ

На головну Уряд УкраїниМапа сайту
 
 серпня 2014 
Пн Вт Ср Чт Пт Сб Нд
 
Пошук
Розширений пошук»
 
 
Розпорядження
Новини
29 серпня 2014

28 серпня 2014 року в приміщенні Рокитнівської райдержадміністрації відбулося засідання комісії з питань захисту прав дітей під керівництвом першого заступника голови райдержадміністрації Валентини Довгаль. Під час засідання розглянуто питання:

1. Звернення жительки смт. Рокитне, щодо призначення її опікуном над малолітньою дитиною.

2. Звернення жителя с. Остки, щодо призначення її опікуном над малолітніми дітьми.

3. Про виконання обов’язків опікуна над малолітньою дитиною, позбавленою батьківського піклування.

По завершенню засідання комісії прийнято відповідні рішення.


Детальнiше »
28 серпня 2014

28 серпня 2014 року у методичному кабінеті відділу освіти Рокитнівської райдержадміністрації відбулася традиційна серпнева конференція педагогічних працівників району. У роботі конференції взяла участь перший заступник голови райдержадміністрації Валентина Довгаль. «Кожен освітянин має усвідомити що саме від нього залежить майбутнє держави, яке формується сьогодні», — зазначила Валентина Довгаль, відкриваючи районну конференцію освітян. Вона побажала освітянській спільноті сил, наснаги, натхнення, поваги та шани для виконання державницької місії. Із аналізом роботи галузі освіти за минулий навчальний рік та перспективами розвитку на наступний 2014-2015 навчальний рік виступив начальник відділу освіти Михайло Кузьмич. Кращих освітян району відзначено почесними грамотами.


Детальнiше »
28 серпня 2014

В зону антитерористичної операції поїхала ще одна броньована вантажівка «МАЗ». Це вже третій автомобіль, який працівники Державної служби України з надзвичайних ситуацій у Рівненській області спільно з співробітниками Державтоінспекції обладнали для захисту українських військових на Сході країни. На базі аварійно-рятувального загону спеціального призначення ГУ ДСНС області на вантажних автомобілях було проведено технічне обслуговування усіх систем частин та агрегатів. Також рятувальники встановили броньований захист кабін та кузовів.


Детальнiше »
27 серпня 2014

Рокитнівське відділення Сарненської ОДПІ ГУ Міндоходів у Рівненській області повідомляє, що з початку  року у Центрі обслуговування платників було надано понад  2 тисяч послуг з опрацювання вхідної кореспонденції. Крім цих послуг, найбільшим попитом серед відвідувачів сервісного центру обслуговування користується послуга отримання реєстраційного номера облікової картки платника податків з Державного реєстру фізичних осіб-платників податків.


Детальнiше »
27 серпня 2014

27 серпня 2014 року в приміщенні Рокитнівської райдержадміністрації відбулося засідання районної робочої групи з питань легалізації виплати заробітної плати та зайнятості населення під керівництвом першого заступника голови райдержадміністрації Валентини Довгаль. Під час засідання розглянуто питання: про додаткову реєстрацію найманих осіб фізичними особами підприємцями власниками лісопильних рам та торгових закладів, які здійснюють підприємницьку діяльність, розміщених на території Сновидовицької та Кисорицької сільських рад. По завершенню засідання робочої групи дано відповідні доручення та завдання.


Детальнiше »
27 серпня 2014

Підвищення ставок акцизного податку на тютюнові вироби, тютюн та промислові замінники тютюну і мінімальне акцизне податкове зобов’язання зі сплати акцизного податку очікується з 01.09.2014 року. Зокрема, на тютюнові вироби, тютюн та промислові замінники тютюну підвищено специфічну ставку акцизного податку (на 5%), при цьому адвалерна ставка податку залишилася незмінною (12%) (пп. 215.3.2 п. 215.3 ст. 215 Податкового кодексу). Мінімальне акцизне  податкове зобов’язання зі сплати акцизного податку на сигарети без фільтра (цигарки) та сигарети з фільтром також підвищено на 5% (пп. 215.3.3 п. 215.3 ст. 215 Кодексу).


Детальнiше »
27 серпня 2014

Україна зацікавлена у забезпеченні порядку на державному кордоні з Білоруссю і готова пришвидшити процес його демаркації, заявив Президент України Петро Порошенко на зустрічі у Мінську з Президентом Республіки Білорусь Олександром Лукашенком. Президент Порошенко підкреслив, що розраховує на підтримку всіх сусідніх держав, в тому числі Білорусі, у питаннях забезпечення суверенітету та територіальної цілісності України. Під час зустрічі сторони обговорили широке коло питань двосторонніх взаємин у торгово-економічній сфері. Зокрема, міжгалузеву співпрацю та розширення взаємин в енергетичному секторі. Торкаючись питання ратифікації Угоди про асоціацію між Україною та Європейським Союзом, яка має відбутися у вересні, Петро Порошенко висловив сподівання, що прийняття цього документу сприятиме проведенню реальних реформ в країні та розвитку економічних взаємин з усіма партнерами та сусідами.


Детальнiше »
27 серпня 2014

Сьогодні черговим військовим літаком з Дніпропетровська у Рівне прилетіли 38 військових, поранених у зоні проведення АТО. Їх розмістили у Рівненському військовому госпіталі, де вже перебуває більше ста бійців. До сьогодні поранені лікувалися у Дніпропетровському військовому госпіталі та в аналогічній медустанові смт Черкаське. Це, переважно, мешканці західних областей, які мають поранення легкого та середнього ступенів важкості: вогнепальні, міновибухові, осколкові.


Детальнiше »
26 серпня 2014

26 серпня 2014 року в Рокитнівському районі проводився  загальнообласний День інформування населення: «Реформа місцевого самоврядування як поштовх до повноцінного розвитку громад», за участю  голови першого заступника голови райдержадміністрації Валентини Довгаль, керівників та спеціалістів структурних підрозділів Рокитнівської райдержадміністрації. 

 


Детальнiше »
Архів »
RSS 2.0
Фотогалерея : останні матеріали
Будівельний паспорт
Архів »
Реєстрація
Логін
Пароль
Реєстрація
Опитування


Запитання | Адміністратор
Прес-служба 695-214, 695-314  ©  Рівненська обласна державна адміністрація
Увага!

Рокитнівська районна державна адміністрація  та районна рада розпочала збір коштів для закупівлі бронежилетів військовослужбовцям, які виконують завдання в районах бойових дій на Сході України. Рокитнівське ТВБВ№10017/9164 Ощадбанку повідомляє, що на ім’я КОВАЛЬЧУК ГАННА МИКОЛАЇВНА відкритий рахунок  26250000003183.

Рокитнівське ТВБВ № 10071/9164: МФО 333368, Код 09333401, р/р2924291201 Адреса: 34200, Смт. Рокитне, вул. 1-го Травня, 3а, ІН КОД 2594810146

До уваги небайдужих жителів Рокитнівщини!

ОРГАНІЗАЦІЯ ЧЕРВОНОГО ХРЕСТА В РОКИТНІВСЬКОМУ РАЙОНІ

ПРОВОДИТЬ ЗБІР ПРОДУКТІВ ТА МАТЕРІАЛЬНОЇ ДОПОМОГИ ДЛЯ ЗБРОЙНИХ СИЛ УКРАЇНИ

Адреса : смт. Рокитне, вул. Міцкевича, 15

(гуртожиток Профліцею)

099 075 24 79

066 131 99 70

01 вересня 2014 року

Свято першого дзвоника в загальноосвітніх закладах району за участю голови Рокитнівської райдержадміністрації Світлани Пахнюк, першого заступника голови Рокитнівської райдержадміністрації Валентини Довгаль, керівників та спеціалістів структурних підрозділів Рокитнівської райдержадміністрації, закріплених за місцевими радами (Рокитнівський район, парадні площі освітніх закладів).

03 вересня 2014 року

Засідання комісії для надання одноразової матеріальної допомоги інвалідам та непрацюючим малозабезпеченим особам під керівництвом першого заступника голови Рокитнівської              райдержадміністрації Валентини Довгаль (Рокитнівський район, смт. Рокитне, приміщення Рокитнівської райдержадміністрації)

04 вересня 2014 року

Нарада заступників директорів шкіл з виховної роботи за участю першого заступника голови Рокитнівської райдержадміністрації Валентини Довгаль (Рокитнівський район, смт. Рокитне, приміщення Рокитнівської райдержадміністрації)

 

05 вересня 2014 року

Засідання робочої групи „Мобільний соціальний офіс” в Кам'янській сільській раді за участю першого заступника голови Рокитнівської райдержадміністрації Валентини Довгаль (Рокитнівський район, с. Кам'яне, приміщення Кам'янської сільської ради)