РОКИТНІВСЬКА РАЙОННА ДЕРЖАВНА АДМІНІСТРАЦІЯ

На головну Уряд УкраїниМапа сайту
 
 грудня 2016 
Пн Вт Ср Чт Пт Сб Нд
 
Пошук
Розширений пошук»
 
 
Розпорядження
Новини
30 листопада 2016

Його учасниками від Рокитнівської РДА стали:

 Крупенко Олександр Миколайович – заступник голови адміністрації;

Ковалець Микола Федорович – фізична особа - підприємець;

Новоселецький Микола Іванович – начальник управління Держгеокадастру в Рокитнівському районі Рівненської області;

Борейко Тетяна Миколаївна – головний спеціаліст відділу економічного розвитку і торгівлі райдержадміністрації;

Пшенична Вікторія Леонідівна – начальник відділу організаційно - правового забезпечення, інформаційної діяльності та комунікацій з громадськістю апарату райдержадміністрації.


Детальнiше »
30 листопада 2016

Протидія незаконному обігу підакцизних товарів триває

Співробітниками оперативного управління Головного управління ДФС у  Рівненській області в рамках операції «Акциз-2016» в одному з райцентрів області викрито АЗС, на якій здійснювалась роздрібна торгівля ПММ громадянином без необхідних документів дозвільного характеру.

За результатами проведених заходів вилучено 7 тис. літрів дизельного палива орієнтовною вартістю 155 тис. грн. та обладнання, що використовувалось для зберігання та реалізації ПММ загальною орієнтовною вартістю 220 тис. грн.


Детальнiше »
30 листопада 2016

Сергій Савчук: Законопроект №4334 щодо стимулювання виробництва тепла з альтернативних джерел економічно вигідний інвесторам, споживачам та країні в цілому

Законопроект  №4334 щодо стимулювання виробництва тепла з альтернативних джерел вже прийнято за основу у першому читанні у Верховній Раді України. Нагальним є його розгляд та прийняття Парламентом у другому читанні. Саме цьому питанню була присвячена нарада, яка відбулася 29 листопада в Держенергоефективності під головуванням Голови Агентства Сергія Савчука за участю народних депутатів України.

Сергій Савчук: Законопроект №4334 щодо стимулювання виробництва тепла з альтернативних джерел економічно вигідний інвесторам, споживачам та країні в цілому

Законопроект  №4334 щодо стимулювання виробництва тепла з альтернативних джерел вже прийнято за основу у першому читанні у Верховній Раді України. Нагальним є його розгляд та прийняття Парламентом у другому читанні. Саме цьому питанню була присвячена нарада, яка відбулася 29 листопада в Держенергоефективності під головуванням Голови Агентства Сергія Савчука за участю народних депутатів України.


Детальнiше »
30 листопада 2016

ФОНД СОЦІАЛЬНОГО СТРАХУВАННЯ З ТИМЧАСОВОЇ ВТРАТИ ПРАЦЕЗДАТНОСТІ

ЛИСТ

від 19.05.2016 р. N 5.1-31-768

Щодо виправлень у бланку листка непрацездатності

Виконавча дирекція Фонду соціального страхування з тимчасової втрати працездатності в межах компетенції, повідомляє.

Відповідно до п. 3 ст. 30 Закону України "Про загальнообов’язкове державне соціальне страхування" від 23.09.99 р. N 1105-XIV (далі - Закон N 1105) рішення про призначення матеріального забезпечення приймається комісією із соціального страхування, яка здійснює контроль за правильним нарахуванням і своєчасною виплатою матеріального забезпечення, приймає рішення про відмову в його призначенні, про припинення виплати матеріального забезпечення (повністю або частково), розглядає підставу і правильність видачі листків непрацездатності та інших документів, які є підставою для надання матеріального забезпечення.


Детальнiше »
26 листопада 2016

Щорічно українці вшановують День пам'яті жертв голодоморів, який спрямований на вшанування пам'яті постраждалих від Голодомору 1932-1933 років, а також голодоморів 1921-1922 та 1946-1947 років. Керівництво району в особі в.о. голови Рокитнівської РДА Олексія Берташа, керівника апарату - керуючого справами Рокитнівської районної ради Анатолія Герасимчука, представників органів місцевого самоврядування, працівників структурних підрозділів райдержадміністрації, працівників підприємств, установ, організацій, представників громадськості, духовенства поклали квіти до меморіального хреста та взяли участь у мітингу-реквіємі до Дня пам’яті жертв голодомору.


Детальнiше »
25 листопада 2016

Сьогодні, для Рокитнівської центральної районної лікарні було подаровано 15 спеціалізованих лікарняних ліжок. Гуманітарна допомога надійшла від Карпилівської церкви Християн Віри Євангельської та її пресвітера Володимира Брички. Працівники Рокитнівської ЦРЛ висловлюють щиру вдячність за надану допомогу.


Детальнiше »
25 листопада 2016

1 січня 2017 року спливає термін для неприбуткових організацій з перереєстрації статутів згідно нових вимог українського податкового законодавства. Зміни відбулися в Податковому Кодексі України для всіх неприбуткових організацій, вони стосуються не тільки громадських організацій, а й благодійних організацій, всіх асоціацій, творчих спілок, інших, які зареєстровані в Україні.


Детальнiше »
24 листопада 2016

Відповідний Проект постанови затвердив Уряд. За таким показником область – серед лідерів у впровадженні медіа-реформи – роздержавлення друкованих ЗМІ. Адже із 20 газет, співзасновниками яких є органи влади, трудові колективи, 14 ЗМІ виявили бажання реформуватися у першому етапі.


Детальнiше »
23 листопада 2016

 

ЗАПРОШУЄМО НА ВІЙСЬКОВУ СЛУЖБУ ЗА

КОНТРАКТОМ!

На військову службу за контрактом приймаються громадяни призовного віку та військовозобов’язані, які мають вищу, професійно технічну, повну або базову загальну середню освіту віком від 18 до 60 років.

 

ВИМОГИ ДО КАНДИДАТІВ:

·наявність громадянства України;

·позитивна характеристика з останнього місця роботи або навчання;

·придатність за станом здоров’я;

  Військовослужбовці військової служби за контрактом мають право на:

отримання щорічної матеріальної допомоги для вирішення соціально-побутових питань в розмірі місячного грошового забезпечення.

отримання матеріальної допомоги на оздоровлення у разі відбуття у щорічну чергову відпустку в розмірі місячного грошового забезпечення.

отримання грошової допомогу у розмірі 100% місячного грошового забезпечення при переїзді до нового місця служби та 50% на кожного члена сім'ї;

вступу до вищих військових навчальних закладів, військових навчальних підрозділах вищих навчальних закладів;

постановку на чергу для отримання постійного житла;

на безкоштовне медичне та санаторне лікування у військовому шпиталі.

Військовослужбовці військової служби за контрактом забезпечуються:

гуртожитком, військовою формою одягу, безкоштовним харчуванням у робочий час.

Розробленні зміни до Закону України “Про соціальний та правовий захист військовослужбовців та членів їх сімей” щодо виплати грошової компенсації за піднайом житла для осіб рядового, сержантського і старшинського складу, які проходять військову службу за контрактом

 

Посада

Грошове забезпечення

стрілець

7000 грн

командир відділення

8000 грн

заступник командира взводу

8600 грн

командира взводу

9500 грн

командира роти

10900 грн

командира батальйону

12500 грн

Крім цього,

щорічно виплачується:

·     матеріальна допомога у розмірі місячного грошового забезпечення;

·     з першого дня служби              контрактник має право стати на житлову чергу для             безкоштовного отримання   житла;

·    щорічно надається відпустка:

при терміні вислуги до 10 років–30 діб,

при терміні вислуги від 10 до 20 років–40 діб

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

За докладнішою інформацією звертатися за адресою : смт.Рокитне, вул. Пролетарська,1,

тел.0665422188,        0967351318


Детальнiше »
Архів »
RSS 2.0
Фотогалерея : останні матеріали

Будівельний паспорт


Архів »
Реєстрація
Логін
Пароль
Реєстрація
Опитування


Запитання | Адміністратор
Інформаційний супровід: pressa1@rv.gov.ua Тех. підтримка: forweb@rv.gov.ua  ©  Рівненська обласна державна адміністрація
 

01 грудня 2016 року

Засідання робочої групи по розгляду звернень громадян з надання грошової допомоги з районного фонду «Допомога» під керівництвом першого заступника голови Рокитнівської райдержадміністрації Олексія Берташа (Рокитнівський район, смт. Рокитне, приміщення Рокитнівської райдержадміністрації).

 

03 грудня  2016 року

Чемпіонат  району з баскетболу серед чоловічих команд у  приміщенні Рокитнівської загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів №3 (Рокитнівський район, смт.Рокитне, приміщення Рокитнівської загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів №3)

 
Рокитнівська РДА в соціальних мережах:
https://www.facebook.com/KabminUA