РОКИТНІВСЬКА РАЙОННА ДЕРЖАВНА АДМІНІСТРАЦІЯ

На головну Уряд УкраїниМапа сайту
 
 травня 2015 
Пн Вт Ср Чт Пт Сб Нд
 
Пошук
Розширений пошук»
 
 
Розпорядження
Новини
27 травня 2015

27 травня 2015 року під керівництвом голови Рокитнівської райдержадміністрації Миколи Кушніра та за участю працівників структурних пілрозділів райдержадміністрації відбулася оперативна нарада. Під час якої розглянуто питання: про план заходів з підготовки засідання колегії районної державної адміністрації у Рокитнівській сільській раді; про організацію проведення свята останнього дзвоника  в освітніх закладах району; про підготовку та участь збірної команди району у обласній Спартакіаді держслужбовців в 2015 році;  про здійснення перевезень пасажирів в Рокитнівському районі.  Керівники структурних підрозділів райдержадміністрації доповіли про роботу за минулий тиждень та плани на поточний.


Детальнiше »
26 травня 2015

Які завдання сьогодні ставить перед собою районна влада? На цю тему ми поспілкувалися з головою Рокитнівської районної державної адміністрації Миколою Кушніром.

Миколо Захаровичу, як ви можете охарактеризувати ситуацію на Рокитнівщині?

Ситуацію потрібно аналізувати в 3 напрямах це:

1.       Перш, за все це мир на Сході нашої держави, від миру в східній частині нашої країни залежить рівень життя кожної родини;

2.       Політичний: люди, які живуть від виборів до виборів, бачать лише пріоритетні, особисті інтереси та продовжують вводити людей в оману, створюючи навколо себе міфи «самонужності», забуваючи при цьому про завдання, які перед ними ставить держава, і знов вдаються до «обіцянок-цяцянок», вкотре обіцяють зробити те, що вже раніше обіцяли ;

3.       Це головний напрям, якому я підкоряюся та йду - напрямок виконавчої влади: слугувати та виправдовувати  довіру людей. Цей напрямок є найпріоритетнішим, адже очоливши райдержадміністрацію, потрібно об’єднати людей різних політичних та релігійних переконань, заради нашого внутрішнього розуміння та довіри в районі. Також стоїть завдання залучати інвестиції в район та впровадити адміністративну реформу.

 Ситуація у нашому районі, як і в цілому по країні, дуже складна, однак контрольована.


Детальнiше »
26 травня 2015

Запрошуємо краян долучитися до прибирання, благоустрою нашого району в рамках підготовки до Зелених свят.

У власному дворі, на вулиці, біля під’їзду можна організувати прибирання території, висадити квіти. Адже підтримувати чистоту довкілля та бережно ставитися до природи – це наше спільне завдання.

Рокитнівська районна державна адміністрація закликає мешканців району не бути байдужими та активно взяти участь у прибиранні своїх населених пунктів напередодні одного з найбільших християнськихсвят – Святої Трійці!

Прибирання селища Рокитне відбудеться 28 травня о 15.00.


Детальнiше »
25 травня 2015

25 травня 2015 року спільну нараду провели: голова Рокитнівської райдержадміністрації Микола Кушнір, голова районної ради Руслан Дубовець, депутат Рівненської обласної ради Григорій Мініч щодо інвестиційних програм та соціально-економічних проектів, котрі співфінансуватимуться з державного фонду регіонального розвитку в Рокитнівському районі. Отже, для включення їх до переліку об’єктів, що будуть фінансуватись у 2015 році за рахунок коштів державного фонду регіонального розвитку, місцева влада має, перш за все, забезпечити їх співфінансування у розмірі 10% з місцевих бюджетів та інших джерел, не заборонених законодавством. На конкурс, з визначення  об’єктів, які потребують завершення будівництва, Рокитнівською райдержадміністрацією подано 5 соціально-економічних об’єктів – це недобудовані об’єкти медичної та освітньої галузей.


Детальнiше »
21 травня 2015

Державні службовці Рокитнівської райдержадміністрації відзначили День вишиванки. З нагоди відзначення в Україні Дня вишиванки державні службовці одягли вишиванки, продемонструвавши таким чином своє ставлення до національних традицій, здатність гордитись культурними та мистецькими надбаннями української нації.


Детальнiше »
20 травня 2015

20 травня 2015 року Рокитнівщину з робочим візитом відвідали: головний консультант-інспектор Головного департаменту з питань регіональної та кадрової політики Адміністрації Президента України Віктор Ткаченко, керівник апарату Рівненської обласної державної адміністрації Олександр Корнійчук. Під час візиту посадовці зустрілися з головою райдержадміністрації Миколою Кушніром, головою районної ради Русланом Дубовцем, першим заступником голови райдержадміністрації Олексієм Берташем.  В ході зустрічі посадовці висловили своє бачення нинішньої суспільно-політичної ситуації в країні та районі зокрема. Напрямки розвитку району та хід реалізації адміністративної територіальної реформи на території району, перспективи розвитку громад, які мають утворитись за  результатами впровадженої реформи.


Детальнiше »
20 травня 2015

20 травня 2015 року під головуванням першого заступника голови обласної державної адміністрації Юрія Приварського відбулося засідання постійної комісії з питань техногенно-екологічної безпеки та надзвичайних ситуацій Рівненської області в режимі відеоконференцзв’язку з питань щодо забезпечення санітарного та епідеміологічного благополуччя населення області в літній період, забезпечення протидії масовим пожежам лісів, торф’яників і сільгоспугідь у пожежонебезпечний період 2015 року, стан готовності місць масового відпочинку населення на водних об’єктах та про затвердження Плану підготовки місцевих органів виконавчої влади, органів місцевого самоврядування, підприємств, установ та організацій до пуску льодоходу, повені та паводків у 2016 році.   В засіданні  взяли участь перший заступник голови Рокитнівської райдержадміністрації Олексій Берташ та працівники структурних підрозділів адміністрації, підприємств, організацій відповідальні по зазначеним питанням.


Детальнiше »
20 травня 2015

21 травня українці відзначатимуть - День вишиванки! 

Дане свято започатковане та відзначається з 2007 року. День вишиванки - це свято збереження споконвічних народних традицій створення та носіння вишитого одягу. Запрошуємо всіх небайдужих до українських традицій, долучитися до загальнонаціонального флешмобу та одягти вишиванку!


Детальнiше »
20 травня 2015

Поїздка до сусідньої країни, за словами голови райдержадміністрації Миколи Кушніра, це, перш за все, обмін досвідом. Те, що має Польща, на якому економічному, соціальному рівні розвитку вона сьогодні стоїть, заслуговує шани та поваги. Нам є чому повчитися у них. Більше двадцяти представників від Рівненщини минулого тижня з візитом побували у Варміно-Мазурському воєводстві. Посадовці вивчали досвід Польщі у збережені навколишнього середовища та використанні європейських грантових коштів задля впровадження екологічно чистих комунальних об’єктів. «Я був шокований від рівня урядової зустрічі з першого дня і до останнього: від організації усіх заходів. Турбота була постійною, щоб ми почували себе комфортно. З нами працювали двоє перекладачів, хоч спілкування було вільним і не складним, проте термінологія польською мовою викликала певні труднощі, — поділився Микола Захарович. — Вражає чистота… скрізь! Усе це легко можна було б зробити і в нас: зобов’язавши кожного прибирати вулицю біля свого будинку, і в нас буде та сама Польща. Наші будівлі здебільшого виглядають дорожчими, паркани займають перше місце в Європі, щоправда, менталітет українців дещо інший. Нам легше кинути папірець будь-де, аби не в смітник. Для того, щоб було чисто, треба лише перестати самим смітити.


Детальнiше »
Архів »
RSS 2.0
Фотогалерея : останні матеріали
Будівельний паспорт
Архів »
Реєстрація
Логін
Пароль
Реєстрація
Опитування


Запитання | Адміністратор
Інформаційний супровід: pressa1@rv.gov.ua Тех. підтримка: forweb@rv.gov.ua  ©  Рівненська обласна державна адміністрація
Калькулятор розрахунку субсидій
 

27 травня 2015 року

Засідання колегії відділу культури Рокитнівської райдержадміністрації за  участю першого заступника  голови  Рокитнівської райдержадміністрації Олексія Берташа (Рокитнівський район, смт.Рокитне, приміщення  відділу культури Рокитнівської райдержадміністрації).

 

Нарада заступників директорів загальноосвітніх навчальних закладів Рокитнівського району за участю першого заступника голови Рокитнівської райдержадміністрації Олексія Берташа (Рокитнівський район, смт.Рокитне, приміщення Рокитнівської райдержадміністрації).

 

28 травня  2015 року

Засідання районної комісії з питань захисту прав дитини  під головуванням першого заступника  голови  Рокитнівської райдержадміністрації Олексія Берташа (Рокитнівський район, смт.Рокитне, приміщення  Рокитнівської райдержадміністрації).

 

Засідання «Дня контролю» при керівнику апарату Рокитнівської райдержадміністрації Людмилі Пишняк (Рокитнівський район, смт.Рокитне, приміщення Рокитнівської райдержадміністрації).

 

Виїзне засідання робочої групи «Мобільний соціальний офіс» Рокитнівської райдержадміністрації в Карпилівській сільській раді (Рокитнівський район, с. Карпилівка, приміщення Карпилівської сільської ради). 

 

29 травня 2015 року

Районнесвято останнього дзвоника в загальноосвітніх навчальних закладах Рокитнівського району за участь керівників та спеціалістів структурних підрозділів Рокитнівської райдержадміністрації (Рокитнівський район, територія загальноосвітніх навчальних закладів

 

01 червня 2015 року 

Дитячі розважальні заходидо Дня захисту дітей за  участю першого заступника  голови  Рокитнівської райдержадміністрації Олексія Берташа (Рокитнівський район, смт.Рокитне, приміщення  відділу культури Рокитнівської райдержадміністрації).

 

03 червня  2015 року

Засідання районної комісії по наданню допомоги інвалідам та іншим категоріям громадян  під головуванням першого заступника  голови  Рокитнівської райдержадміністрації Олексія Берташа (Рокитнівський район, смт.Рокитне, приміщення  Рокитнівської райдержадміністрації).

 

05 червня  2015 року

Засідання районної комісії з питань призначення субсидій і допомог  під головуванням першого заступника  голови  Рокитнівської райдержадміністрації Олексія Берташа (Рокитнівський район, смт.Рокитне, приміщення  Рокитнівської райдержадміністрації).

Увага!

Рокитнівська районна державна адміністрація  та районна рада розпочала збір коштів для закупівлі бронежилетів військовослужбовцям, які виконують завдання в районах бойових дій на Сході України. Рокитнівське ТВБВ№10017/9164 Ощадбанку повідомляє, що на ім’я КОВАЛЬЧУК ГАННА МИКОЛАЇВНА відкритий рахунок  26250000003183.

Рокитнівське ТВБВ № 10071/9164: МФО 333368, Код 09333401, р/р2924291201 Адреса: 34200, Смт. Рокитне, вул. 1-го Травня, 3а, ІН КОД 2594810146

Збір коштів для пошуку загиблих війсковослужбовців, які загинули в зоні АТО

Всеукраїнське громадське об’єднання «Союз «Народна пам’ять» в рамках проекту цивільно-військового співробітництва зі Збройними Силами України здійснює роботу щодо пошуку та евакуації тіл загиблих військовослужбовців Збройних Сил України та інших військових формувань в зоні проведення антитерористичної операції на сході України. Для продовження гуманітарної місії з пошуку загиблих українських вояків проводиться збір коштів. Рахунки для добровільних пожертвувань:

АТ «Укрсиббанк», р/р 26004454854700 МФО 351005, ОКПО 09807750, ВГО «Союз «Народна пам’ять», призначення платежу – Фонд пошуку загиблих на сході України. (ВГО «Союз «Народна Пам’ять», 04116, м. Київ, вул. Симона Петлюри, 15, оф. 306, тел.: 044362-77-61, 094 927 47 61, 093 778 17 26.

E-mail:office@unm.org.ua.

Сайт: unm.org.ua. naidy.org.ua/

Група в Facebook: https://www.facebook.com/narodnaya.pamyat)