РОКИТНІВСЬКА РАЙОННА ДЕРЖАВНА АДМІНІСТРАЦІЯ

На головну Уряд УкраїниМапа сайту
 
 липня 2015 
Пн Вт Ср Чт Пт Сб Нд
 
Пошук
Розширений пошук»
 
 
Розпорядження
Новини
30 липня 2015
30 липня 2015 року під керівництвом голови Рокитнівської райдержадміністрації Миколи Кушніра, першого заступника голови райдержадміністрації Олексія Берташа, керівника апарату райдержадміністрації Людмили Пишняк, начальника фінансового управління Сергія Продащука, директора районного центру зайнятості Олени Боюки, головного лікаря Рокитнівської центральної районної лікарні Олега Костюка, за участю керівників структурних підрозділів райдержадміністрації, представників сільських та селищних рад та керівників підприємств, установ і організацій району відбулося засідання колегії райдержадміністрації. Під час якої розглянуто питання: про організаційно-кадрове забезпечення повноважень органів виконавчої влади щодо роботи галузей господарського комплексу району та виконання місцевих бюджетів району за перше півріччя 2015 року, про стан виконання в райдержадміністрації  завдань, визначених актами та дорученнями Президента України, інших актів законодавства у сфері державної кадрової політики у першому півріччі 2015 року, про виконання вимог Закону України «Про звернення громадян», Указу Президента України від 7 лютого 2008 року №109/2008 та стан роботи із зверненнями громадян, що надійшли до райдержадміністрації у першому півріччі 2015 року. В заключному слові  голова Рокитнівської райдержадміністрації Микола Кушнір наголосив, що ситуація з підприємствами боржниками та питання невиконання бюджету сільськими радами повинні вирішитись в найближчий час. Для цього керівників підприємств та голів сільських рад запрошено особисто на прийом, де будуть винайдені шляхи подолання даних проблем.  По завершенню колегії відповідальним учасникам дано доручення.
Детальнiше »
30 липня 2015
Документом врегульовується питання фінансування послуг з оздоровлення та відпочинку цих категорій дітей. У Законі вони визнаються такими, що потребують особливої соціальної уваги та підтримки.
Детальнiше »
30 липня 2015

Згідно Закону України №569-VIII від 01.07.15р. платники єдиного податку можуть не застосовувати касового апарата. Зокрема:

-          першої групи;

-          другої групи й фізособи третьої групи незалежно від обраного виду діяльності, які протягом календарного року одержали менше 1 млн. грн. доходу. Якщо у календарному році доходи єдинника перевищать мільйонну межу, йому доведеться використовувати РРО з першого числа місяця наступного кварталу протягом дії свідоцтва платника єдиного податку.

 


Детальнiше »
30 липня 2015

Який порядок відображення в податковій декларації з ПДВ сум переплат станом на 1 липня 2015 року, що автоматично збільшать суму податку, на яку платник має право зареєструвати податкові накладні/розрахунки коригування до податкових накладних в Єдиному реєстрі податкових накладних?

 

     


Детальнiше »
29 липня 2015
29 липня 2015 року  відбулося засідання комісії з питань захисту прав дитини Рокитнівської райдержадміністрації під керівництвом голови Рокитнівської райдержадміністрації Миколи Кушніра та за участю членів комісії. Розглянуто наступні питання: заявужителя с. Масевичі Рокитнівського району про призначення його опікуном над неповнолітніми дітьми, заявужителя с. Глинне Рокитнівського району про призначення його опікуном над  неповнолітньою дитиною, заявужителя смт. Рокитне Рівненської області,  про призначення його опікуном над дитиною, яка перебуває в комунальному закладі «Обласний центр соціально-психологічної реабілітації дітей» с. Олександрія Рівненського району. По завершенню засідання дано відповідні розпорядження.
Детальнiше »
29 липня 2015
29 липня 2015 року за участю голови Рокитнівської райдержадміністрації Миколи Кушніра, голови Рокитнівської районної ради Руслана Дубовця, Народного депутата України Василя Яніцького відбулося засідання п’ятдесят другої сесії районної ради (шосте скликання). Розглянуто наступні питання: про внесення змін до районного бюджету на 2015 рік…
Детальнiше »
29 липня 2015

 29 липня 2015 року під керівництвом першого заступника голови райдержадміністрації Олексія Берташа відбулось засідання районної тимчасової комісії з питань погашення заборгованості із заробітної плати (грошового забезпечення), пенсій, стипендій та інших соціальних виплат.


Детальнiше »
29 липня 2015

Шептицький Андрей народився 29 липня 1865 року у с. Прилбичі (Яворівського р-ну Львівської області) у родині графа Івана та графині Софії з родини Фредрів Шептицьких.

Шептицький Андрей – граф, митрополит Галицький, архиєпископ Львівський, єпископ Кам’янець-Подільський, громадський і церковний діяч, меценат, дійсний член НТШ.

Рід Шептицьких – це одна з найдавніших українських боярських родин, грамоту на право земельного володіння якій у 1284 р. надав галицько-волинський князь Лев Данилович. З кінця ХVII і майже все ХVII ст. Шептицькі дали цілу плеяду найвищих церковних ієрархів української греко-католицької та польської римо-католицької Церков.


Детальнiше »
28 липня 2015
Під час колегії облдержадміністрації перший заступник голови ОДА Юрій Приварський оприлюднив рейтинг районів та міст Рівненщини за ІІ квартал 2015 року. Так, за соціально-економічними показниками, як і в попередньому кварталі, лідирує Млинівщина. Друге місце займає Рівненський район, котрий піднявся на два пункти у рейтингу. Третю сходинку посів обласний центр, де позитивна динаміка спостерігається з початку року.

Юрій Приварський нагадав, що райони оцінюють за 15-ма показниками, зокрема, фінансово-економічною ситуацією, залученням інвестицій, наповненням бюджетів.


Детальнiше »
Архів »
RSS 2.0
Фотогалерея : останні матеріали

Будівельний паспорт


Архів »
Реєстрація
Логін
Пароль
Реєстрація
Опитування


Запитання | Адміністратор
Інформаційний супровід: pressa1@rv.gov.ua Тех. підтримка: forweb@rv.gov.ua  ©  Рівненська обласна державна адміністрація
Калькулятор розрахунку субсидій

30 липня 2015 року

Засідання комісії з питань призначення субсидій і допомог Рокитнівської райдержадміністрації під керівництвом  першого заступника  голови  Рокитнівської райдержадміністрації Олексія Берташа(Рокитнівський район, смт.Рокитне, приміщення  Рокитнівської райдержадміністрації).

 
Збір коштів для пошуку загиблих війсковослужбовців, які загинули в зоні АТО

Всеукраїнське громадське об’єднання «Союз «Народна пам’ять» в рамках проекту цивільно-військового співробітництва зі Збройними Силами України здійснює роботу щодо пошуку та евакуації тіл загиблих військовослужбовців Збройних Сил України та інших військових формувань в зоні проведення антитерористичної операції на сході України. Для продовження гуманітарної місії з пошуку загиблих українських вояків проводиться збір коштів. Рахунки для добровільних пожертвувань:

АТ «Укрсиббанк», р/р 26004454854700 МФО 351005, ОКПО 09807750, ВГО «Союз «Народна пам’ять», призначення платежу – Фонд пошуку загиблих на сході України. (ВГО «Союз «Народна Пам’ять», 04116, м. Київ, вул. Симона Петлюри, 15, оф. 306, тел.: 044362-77-61, 094 927 47 61, 093 778 17 26.

E-mail:office@unm.org.ua.

Сайт: unm.org.ua. naidy.org.ua/

Група в Facebook: https://www.facebook.com/narodnaya.pamyat)