РОКИТНІВСЬКА РАЙОННА ДЕРЖАВНА АДМІНІСТРАЦІЯ

На головну Уряд УкраїниМапа сайту
 
 серпня 2016 
Пн Вт Ср Чт Пт Сб Нд
 
Пошук
Розширений пошук»
 
 
Розпорядження
Новини
23 серпня 2016

Шановні Рокитнівчани, дорогі жителі нашого поліського краю!

Сердечно вітаю Вас із національними святами нашої державності — Днем Державного Прапора України та

25-ю річницею незалежності України!

25 років тому наш народ зробив рішучий поворот у своїй історії, обравши шлях самостійного розвитку держави. Здобуття незалежності і суверенітету є найважливішою подією в історії будь-якої країни, будь-якого народу, в житті кожної людини. 

Сьогодні нам доводиться переживати не легкі часи, ми по-новому відкриваємо для себе неоціненність скарбу жити у вільній, суверенній і незалежній державі.
Будуючи  державу сьогодні, ми чітко розуміємо, що несемо відповідальність перед майбутніми поколіннями  творимо свою Україну такою, щоб наші діти та внуки  могли гордитися
нею! 
Впевне
ний  в тому, що нашому суспільству вистачить патріотизму, сили та наснаги розвинути та з гідністю використати  всі потенційні можливості нашої країни.  

Найважливішим і найпотрібнішим побажанням для нас сьогодні є побажання миру. Нехай на нашій землі засяє сонце злагоди, достатку і процвітання, а небо над Україною завжди буде яскраво блакитним і безхмарним.

Зичу всім міцного здоров‘я, щастя, родинного добробуту, впевненості у майбутньому, сили і наснаги у всіх ваших справах. Нехай впевненість у кращому  майбутньому окрилює вас на нові звершення в ім’я незалежної Української держави.

Зі святом вас!  З Днем Державного Прапора та Днем Незалежності України!

Слава Україні! Героям слава!

 

 

 

Голова Рокитнівської РДА                                         Микола Кушнір


Детальнiше »
19 серпня 2016

Станом на 01.08.2016 року в судах різних інстанцій з урахуванням справ минулих років на розгляді знаходилося 1054 справ усіх категорій за участю органів ДФС у Рівненській області на загальну суму позовних вимог  майже 1,5 млрд. грн.  З них, 843 справи на суму 1,2 млрд. грн. – справи порушені в минулих роках;  211 справ на суму 285 млн. грн. – порушені протягом 2016 року. На користь органів ГУ ДФС у Рівненській області протягом січня – липня 2016 року, із загальної кількості розглянутих справ, вирішено 109 справ на суму 44,1 млн. грн..


Детальнiше »
19 серпня 2016
Фізичні особи – підприємці на загальній системі оподаткування зобов’язані вести Книгу обліку доходів і витрат, у якій щоденно на підставі первинних документів здійснюються записи про операції, що відбулися у звітному (податковому) періоді. Записи у Книзі виконуються за підсумками робочого дня, протягом  якого отримано дохід. Дохід, отриманий від здійснення господарської діяльності відображається сумарним підсумком за місяць, квартал, рік, і включає, зокрема, кошти, що надійшли на поточний рахунок, касу платника податків та/або отримано готівкою, сума заборгованості, за якою минув строк позовної давності, вартість безоплатно отриманих товарів (робіт, послуг).

Детальнiше »
19 серпня 2016
Упродовж 7 місяців 2016 року платниками ПДВ сплачено до бюджету 344,6 млн. грн. податку на додану вартість, в порівнянні з минулим роком  надходження зросли на майже 33 млн грн.., або на 10 відсотків. За словами заступника начальника ГУ ДФС у Рівненській області Олени Дімітрук, сплату забезпечили 3231 платників ПДВ, серед яких 2774 юридичних осіб та 457 фізосіб -підприємців. «На сьогодні можливості електронної системи адміністрування ПДВ дозволяють нам своєчасно  вплинути на можливі ризики щодо несплати податку чи використання сумнівного податкового кредиту, тому ретельний аналіз  показників податкової звітності кожного суб’єкта господарювання проводиться ще на етапі подання декларацій», - зауважила посадовець.

Детальнiше »
18 серпня 2016

Співробітниками податкової міліції Рівненської області в рамках проведення операції "Акциз-2016“ та розслідування кримінального провадження, зареєстрованого за ст.204 КК України за фактом виготовлення та реалізації пально-мастильних матеріалів, у одному із селищ Волинської області припинено реалізацію контрафактного пального. На території нафтобази, яка належить одному з комерційних підприємств Волинської області, проведено обшуки.  


Детальнiше »
18 серпня 2016

З 5 вересня 2016 року діятимуть нові форми реєстраційних документів для отримання електронного цифрового підпису. Наказом Інформаційно-довідкового департаменту Державної фіскальної служби України від 10.08.2016 №118 «Про внесення змін до наказу ІДД ДФС від 17.02.2015р. №15» затверджено нову редакцію наступних реєстраційних форм:

 

- Реєстраційна картка (для юридичної особи);

- Реєстраційна картка (для фізичної особи/ фізичної особи – підприємця);

- Додаток до розділу 2 Реєстраційної картки;

Форми реєстраційних документів попереднього зразка будуть прийматися до 02 вересня 2016 року включно.


Детальнiше »
18 серпня 2016

За сім місяців 2016 року платники податків Рівненщини перерахували до бюджету 10,3 млн. грн. екологічного податку. З цієї суми 80 відсотків, або 8,2 млн. грн. було зараховано до спеціального фонду місцевих бюджетів. Решта 2,1 млн. грн. – до загального фонду Державного бюджету України.  За словами начальника ГУ ДФС у Рівненській області Дмитра Зайцева, на сьогодні у територіальних органах фіскальної служби регіону зареєстровано понад три тисячі юридичних та фізичних осіб - платників екологічного податку, котрі здійснюють викиди забруднюючих речовин в атмосферне повітря стаціонарними джерелами забруднення, скиди забруднюючих речовин безпосередньо у водні об’єкти, розміщують відходи у спеціально відведених для цього місцях чи на об’єктах. Більшість із них сумлінно сплачують екологічний податок, найбільша частина якого належить місцевим бюджетам, зокрема 55 відсотків податку поповнює обласний бюджет, 25 - сільські, селищні, міські бюджети та бюджети об’єднаних територіальних громад.


Детальнiше »
18 серпня 2016

17 серпня 2016 року у Рокитнівському районному будинку культури відбулася колегія відділу культури райдержадміністрації. В роботі колегії взяли участь голова райдержадміністрації Микола Кушнір, перший заступник голови райдержадміністрації Олексій Берташ, начальник відділу культури Наталія Ярмошко, керівники клубних та бібліотечних установ району. На засіданні обговорено питання: про підготовку установ і закладів культури району до роботи в осінньо – зимовий період 2016-2017 років; про стан виконання платних послуг установами і закладами культури району за 7 місяців 2016 року; про стан виконавської дисципліни у районних установах культури та сільських клубних закладах протягом ІІ кварталу 2016 року; про стан виконання вимог Закону України «Про звернення громадян»,Указу Президента України від 7 лютого 2008 року №109/2008 «Про першочергові заходи щодо забезпечення реалізації та гарантування конституційного права на звернення до органів державної влади та органів місцевого самоврядування» та стан роботи зі зверненнями, що надійшли впродовж січня-червня 2016 року; про стан пожежної безпеки в установах та закладах культури району.


Детальнiше »
17 серпня 2016

За сім місяців 2016 року вже більше 76 тисяч українських родин скористалися Урядовою програмою з енергоефективності та одержали безповоротну фінансову допомогу на утеплення житла. Майже третина цих сімей, а саме - 22,3 тис. домогосподарств, скористалися ще й місцевою підтримкою та отримали додаткове відшкодування своїх витрат на енергоефективні заходи з місцевих бюджетів на суму 19 млн грн.

 

За місцевою підтримкою звертаються і ОСББ. Цього року більше 70 ОСББ отримали компенсації з місцевих бюджетів на суму близько 1 млн грн.


Детальнiше »
Архів »
RSS 2.0
Фотогалерея : останні матеріали

Будівельний паспорт


Архів »
Реєстрація
Логін
Пароль
Реєстрація
Опитування


Запитання | Адміністратор
Інформаційний супровід: pressa1@rv.gov.ua Тех. підтримка: forweb@rv.gov.ua  ©  Рівненська обласна державна адміністрація

ОГОЛОШЕННЯ

Шановні Рокитнівчани та гості селища! 

23-24 серпня 2016 року в селищі Рокитне відбудуться святкові заходи, присвяченні відзначенню Дню Державного Прапора та з нагоди 25-ї річниці Незалежності України! В рамках проведення заходів до Дня незалежності, оголошено конкурс «Краща вишиванка», «Кращий курінь». Запрошуємо жителів селища та району вдягнути вишиванки та відвідати урочисті заходи!

 

 

 

 

23 серпня 2016 року

 

 

 

 

10.00

Урочиста церемонія підняття Державного Прапора України

смт Рокитне, площа біля РДА

 

 

 

24 серпня 2016 року

 

 

08.00

Богослужіння в Свято-Троїцькому храмі, молебень за Україну

смт Рокитне, Свято-Троїцький храм

09.00

Виставка-огляд сільських куренів, виставка квітів

смт Рокитне,             вул. Незалежності

09.15

 

Збір та святкова хода від районного будинку культури до райдержадміністрації в рамках Всеукраїнського проекту «Парад вишиванок»

смт Рокитне, площа біля будинку культури

09.55

Мітинг з нагоди 25-ї річниці Незалежності України

смт Рокитне, площа біля Рокитнівської РДА

10.00

Всеукраїнський флешмоб «Співаємо разом Державний Гімн України»

смт Рокитне, площа біля Рокитнівської РДА

11.00

Покладання квітів до Стелли Героям Небесної Сотні та військовослужбовців, які загинули в зоні проведення АТО

смт Рокитне, площа біля будинку культури

11.05

Святковий концерт, присвячений 25-й річниці Незалежності України, нагородження переможців «Параду вишиванок», та за кращий курінь

смт Рокитне, площа біля Рокитнівської РДА

 

12.00

Міжнародний шаховий турнір «Полісся – журавлиний край»

смт Рокитне, міський сквер

13.00

Спортивні заходи:

- стрітбол;

- показові виступи борців;

- підняття гирі;

- настільний теніс

смт Рокитне, площа біля ДЮСШ

14.00

Конкурс малюнків на асфальті

смт Рокитне, площа біля будинку культури

15.00

Вулична ігротека для дітей

смт Рокитне, площа біля будинку культури

 

Чемпіонат Рокитнівського району по футболу 2016 року:

 

16.00

«Челсі» с. Рокитне - «Інтер» с. Борове

смт Рокитне, стадіон «Ювілейний»

18.00

«Лісівник» с. Масевичі - «Граніт»                        смт Томашгород

смт Рокитне, стадіон «Ювілейний»

20.00

Виступ місцевих гуртів

смт Рокитне, площа біля Рокитнівської РДА

21.00

Святкова дискотека

смт Рокитне, площа біля Рокитнівської РДА

22.00

Святковий салют

 

 

http://www.rv.gov.ua/sitenew/main/ua/5814.htm

19   серпня 2016 року

Засідання районної тимчасової комісії з питань призначення соціальних 

допомог, субсидій та пільг під керівництвом першого заступника голови Рокитнівської райдержадміністрації Олексія Берташа(Рокитнівський район, смт. Рокитне, приміщення Рокитнівської райдержадміністрації).

22  серпня 2016 року

Засідання робочої групи по розгляду звернень громадян з надання грошової дороги з районного фонду «Допомога» під керівництвом голови Рокитнівської райдержадміністрації Миколи Кушніра (Рокитнівський район, смт. Рокитне, приміщення Рокитнівської райдержадміністрації).

23 серпня 2016 року

Урочиста церемонія підняттяДержавного Прапора України (Рокитнівський район, смт Рокитне, вул. Незалежності, площа біля Рокитнівської РДА)

Виїзний прийом громадян спеціалістами управління соціального захисту населення райдержадміністрації в Старосільській сільській раді за участю першого заступника голови Рокитнівської райдержадміністрації Олексія Берташа (Рокитнівський район,  с. Старе Село, приміщення Старосільської сільської ради).

Виїзний прийом громадянпершим заступником голови  Рокитнівської райдержадміністрації Олексієм Берташем у Березівську сільську раду (Рокитнівський район, с. Березове, приміщення Березівської сільської ради).

24 серпня 2016 року

Урочисті заходи: мітинг та святковий концерт  з нагоди 25-ї річниці Незалежності України (Рокитнівський район, смт Рокитне, вул. Незалежності, площа біля Рокитнівської РДА)

26 серпня 2016 року

Засідання районної тимчасової комісії з питань призначення соціальних допомог, субсидій та пільг під керівництвом першого заступника голови Рокитнівської райдержадміністрації Олексія Берташа (Рокитнівський район, смт. Рокитне, приміщення Рокитнівської райдержадміністрації).      

Виїзний прийом громадянголовою  Рокитнівської райдержадміністрації Миколою Кушнірем у Рокитнівській сільській раді (Рокитнівський район, с. Рокитне, приміщення Рокитнівської сільської ради).

Лікарська конференція за участю першого заступника голови Рокитнівської райдержадміністрації Олексія Берташа (Рокитнівський район, смт. Рокитне, приміщення Рокитнівської райдержадміністрації).

«День контролю» при першому заступнику голови Рокитнівської райдержадміністрації Олексію Берташу (Рокитнівський район, смт. Рокитне, приміщення Рокитнівської райдержадміністрації).

 28 серпня 2016 року

Православний храм села Переходичі за участю першого заступника голови Рокитнівської райдержадміністрації Олексія Берташ (Рокитнівський район, с. Переходичі, Глиннівської сільської ради).  

Православний храм села Рокитне за участю першого заступника голови Рокитнівської райдержадміністрації Олексія Берташ (Рокитнівський район, с. Рокитне, Рокитнівської сільської ради).

http://ato.rv.ua/

https://www.facebook.com/KabminUA/videos/vb.210809715619097/1105310146169045/?type=2&theater

 

 

http://saee.gov.ua/consumers/derzh-pidtrymka-energozabespechenya