РОКИТНІВСЬКА РАЙОННА ДЕРЖАВНА АДМІНІСТРАЦІЯ

На головну Уряд УкраїниМапа сайту
 
 травня 2016 
Пн Вт Ср Чт Пт Сб Нд
 
Пошук
Розширений пошук»
 
 
Розпорядження
Новини
31 травня 2016

Про це заявив Голова Держенергоефективності Сергій Савчук, коментуючи дані щотижневого моніторингу дії Урядової програми з енергоефективності. 

У травні цього року населення взяло 17 522 "теплих" кредитів на суму більше 290 млн гривень. Це майже той об’єм коштів, який залучався у жовтні-листопаді минулого року, у пік популярності програми.


Детальнiше »
31 травня 2016
Сьогодні, в Рокитнівському районі відбулося щорічне свято «Юне обдарування». В останній день весни відзначили переможців Всеукраїнських олімпіад з базових дисциплін та конкурсу-захисту науково-дослідницьких робіт Малої академії наук. На святі були присутні: голова районної державної адміністрації Микола Кушнір, заступник голови районної ради Анатолій Кінчур, начальник відділу освіти Михайло Кузьмич, методисти районного методкабінету, вчителі, батьки учні, педагоги та керівники позашкільних закладів, творчі дитячі колективи, представники ЗМІ. Голова райдержадміністрації Микола Кушнір нагородив Премією Інтелект Народного депутата України Василя Яніцького 5 переможців обласних олімпіад з базових дисциплін.
Детальнiше »
31 травня 2016
Уже традиційно у Міжнародний день захисту дітей служба у справах дітейрайдержадміністрації організовує яскраве дозвілля для дітей-сиріт, дітей позбавлених батьківського піклування та дітей, які опинились в складних життєвих обставинах. В Рокитнівській районній музичній школі відбувсявеликий концерт вихованців шкіли. У програмі концерту - виступи оркестру, хору, окремих виконавців у вокальному, танцювальному, та інших жанрах. За традицією, всі діти отримали подарунки  та солодощі від Народного депутата Василя Яніцького та ін. спонсорів. Також, Народний депутат відзначив подяками директора музичної школи Олександру Рудницьку та начальника служби у справах дітей райдержадміністрації Жанну Боровець.
Детальнiше »
30 травня 2016

30 травня 2016 року під керівництвом першого заступника голови райдержадміністрації Олексія Берташа відбулося засідання районної тимчасової комісії з питань призначення соціальних допомог, субсидій та пільг. На комісію звернулося 78 заявників, з них призначено допомогу - 46, відмовлено – 29. Для отримання субсидій звернень не надходило.


Детальнiше »
30 травня 2016
30 червня 2016року голова Рокитнівської райдержадміністрації Микола Кушнір, сільський голова Ка’мянської сільської ради Микола Жеребило, сільський голова Глиннівської сільської ради Юрій Карповець, заступникголови Старосільської сільської ради Микола Соловець, провели робочу зустріч з головою Столінського райвиконкому Григорієм Протосовицьким в м.Столін Республіки Білорусь щодо спрощеного перетину жителями північних сіл державного кордону на територію Республіки Білорусь в районі заповідника «Альманські болота і Середня Припять» з метою збирання дикоросів (чорниці, а згодом журавлини) в 2016 році. Дозволитипропуск громадян України на територію Республіки Білорусь для збору дикоросів планується з 25.06.2016 по 15.11.2016 року. Після зустрічі для нашої делегації білоруські колеги провели екскурсію по районному центру.
Детальнiше »
27 травня 2016

Голова райдержадміністрації Микола Кушнір, перший заступник голови райдержадміністрації Олексій Берташ, депутат обласної ради Валерій Редько та голова Глиннівської сільської ради Юрій Карповець привітали прикордонників із професійним святом.

Голова райдержадміністрації сьогодні, з нагоди Дня прикордонника, відвідав відділ прикордонної служби «Березове». Він, зокрема, за вагомий особистий внесок у справу захисту інтересів України на державному кордоні, за високий професіоналізм, зразкове виконання службових обов’язків та з нагоди Дня прикордонника від Народного депутата Василя Яніцького вручив прикордонникам грамоти та м’ячі, для підтримки фізичної форми.

Микола Кушнір висловив подяку прикордонникам, які в умовах складної суспільно-політичної обстановки, ризикуючи своїм здоров'ям, а нерідко й життям, залишаються прикладом мужності, відваги, самовідданості та самопожертви в захисті Батьківщини.

"Нехай Господь завжди зберігає нашу Батьківщину, її межі та Ваші життя!", - підкреслив голова райдержадміністрації.Детальнiше »
27 травня 2016
В школах Рокитнівського району  27 травня пролунав останній дзвоник. Учні вийшли на урочисті "лінійки" на честь закінчення навчального року. На останній дзвоник учні прийшли в шкільній формі, вишиванках. Діти принесли квіти вчителям як вдячність за дані знання, розуміння та мудрість у вихованні. Після урочистих заходів учнів чекають атестації, навчальні екскурсії та практика, а після цього – літні канікули до 1 вересня.
Детальнiше »
26 травня 2016

 

УВАГА!

Національний оператор поштового зв’язку «Укрпошта» закликає усіх проявити увагу до бійців, які знаходяться в зоні проведення АТО та прийняти участь в акції  «Передплати пресу для захисника України».

З 07 квітня розпочато передоплатну кампанію на ІІ півріччя 2016 року. Акція має на меті привернути увагу громадськості до проблем забезпечення доступу військовослужбовців до інформації через вітчизняні періодичні друковані видання та проявити турботу про наших захисників. Зробити добру справу може кожен бажаючий. Достатньо завітати до відділення Укрпошти та оформити передплату для будь-якої військової частини чи шпиталю. Ви можете передплатити в об’єктах поштового зв’язку будь-яку кількість періодичних друкованих видань на адреси обраних на ваш власний розсуд військових об’єктів. Детальніше Ви можете ознайомитися з умовами акції та переліком військових госпіталів і частин, а також вітчизняними друкованимиперіодичними виданнями сайті «Укрпошти» www.ukrposhta.ua в розділі «Проекти та акції»

Участь в акції, за бажанням, можуть брати як фізичні, так і юридичні особи.

Щоб отримувати періодичні видання з 01 липня 2016 року, необхідно передплатити їх у поштових відділеннях в терміни:

-          видання України – до 16 червня;

-          обласні та районні видання – до 25 червня 

 

Пам’ятаймо: наша небайдужість – наша перемога!


Детальнiше »
26 травня 2016

Оголошення

про проведення конкурсу з перевезення пасажирів на приміських автобусних маршрутах загального користування, які не виходять за межі території Рокитнівського району, що відбудеться 30 червня 2016 року о 10 год. 00 хв.

Рокитнівськарайонна державна адміністрація Рівненської  області (далі – Організатор) оголошує конкурс з перевезення пасажирів на приміських автобусних маршрутах загального користування, які не виходять за межі території Рокитнівського району (далі – конкурс).

Конкурс проводиться відповідно до вимог Закону України «Про автомобільний транспорт», Порядку проведення конкурсу з перевезення пасажирів на автобусному маршруті загального користування, затвердженого постановою Кабінету Міністрів України від 03.12.2008 № 1081, зі змінами та доповненнями, розпорядження голови райдержадміністрації від 04.08.2015       № 145 «Про затвердження умов конкурсу з перевезення пасажирів на автобусних маршрутах загального користування, які не виходять за межі Рокитнівського району», зареєстровано в Рокитнівському районному управлінні юстиції Рівненської області 20 серпня 2015 року за № 7/207.


Детальнiше »
Архів »
RSS 2.0
Фотогалерея : останні матеріали

Будівельний паспорт


Архів »
Реєстрація
Логін
Пароль
Реєстрація
Опитування


Запитання | Адміністратор
Інформаційний супровід: pressa1@rv.gov.ua Тех. підтримка: forweb@rv.gov.ua  ©  Рівненська обласна державна адміністрація

01 червня  2016 року  

Заходи з відзначення міжнародного Дня прав дітей за участю першого заступника голови Рокитнівської райдержадміністрації Олексія Берташа (Рокитнівський район, смт. Рокитне, приміщення Рокитнівської райдержадміністрації).

  

03 червня 2016 року

«День контролю» під керівництвом заступника голови Рокитнівської райдержадміністрації Олександра Крупенка (Рокитнівський район, смт. Рокитне, приміщення Рокитнівської райдержадміністрації)

  

05 червня 2016 року

Зональний тур фестивалю - конкурсу сільських культурно - дозвіллєвих комплексів будинків культури сіл Біловіж, Сновидовичі, Кам’яне за участю першого заступника голови Рокитнівської райдержадміністрації Олексія Берташа (Рокитнівський район, смт. Рокитне, приміщення районного будинку культури).

http://ato.rv.ua/

https://www.facebook.com/KabminUA/videos/vb.210809715619097/1105310146169045/?type=2&theater

 

 

http://saee.gov.ua/consumers/derzh-pidtrymka-energozabespechenya

Калькулятор розрахунку субсидій