РОКИТНІВСЬКА РАЙОННА ДЕРЖАВНА АДМІНІСТРАЦІЯ

На головну Уряд УкраїниМапа сайту
 
 листопада 2014 
Пн Вт Ср Чт Пт Сб Нд
 
Пошук
Розширений пошук»
 
 
Розпорядження
Новини
22 листопада 2014

Наприкінці листопада вся Україна традиційно вшановує пам'ять мільйонів співвітчизників, життя яких забрала косовиця голодних років. 22 листопада 2014 року у селищі Рокитне відбувся мітинг-реквієм до Дня пам’яті жертв голодоморів за участю керівництва району, представників органів виконавчої влади, місцевого самоврядування, організацій та установ, духовенства, учнівської молоді та студентства, громадськості та засобів масової інформації.


Детальнiше »
21 листопада 2014

21 листопада 2014 року, з метою утвердження в Україні ідеалів свободи й демократії та з нагоди Дня Гідності та Свободи в Україні, до Стелли Героям небесної сотні та військовослужбовцям, які загинули під час виконання завдань в зоні антитерористичної операції, представники районної влади поклали квіти та вшанували загиблих хвилиною мовчання.


Детальнiше »
21 листопада 2014

21 листопада 2014 року під керівництвом в.о.голови райдержадміністрації Валентини Довгаль за участю начальника служби у справах дітей райдержадміністрації Жанни Боровець, заступника начальника управління пенсійного фонду Ванди Денисевич, головного спеціаліста управління соціального захисту населення райдержадміністрації Галини Ражик відбулась нарада служби у справах дітей Рокитнівської райдержадміністрації з опікунами, піклувальниками, які виховують дітей-сиріт, дітей,   позбавлених батьківського  піклування, прийомними батьками прийомних сімей, батьками-вихователями дитячого будинку сімейного типу.


Детальнiше »
21 листопада 2014

21 листопада об 15.00 годині для користувачів інтернет-центру бібліотеки проведено відеолекторій «Мовою фактів» до Дня пам’яті жертв голодоморів.Також, користувачів ознайомлено з виставкою - роздумом «Реквієм із свідчень та сліз», що діє в читальному залі бібліотеки.


Детальнiше »
21 листопада 2014

21 листопада щорічно відзначатиметься День Гідності та Свободи в Україні, про що Президент Петро Порошенко 13 листопада 2014 року підписав відповідний указ. Дане свято встановлено на честь початку цього дня двох революцій: Помаранчевої революції (2004 року) та Революції Гідності (2013 року), задля утвердження в Україні ідеалів свободи і демократії, збереження та донесення до сучасного і майбутніх поколінь об’єктивної інформації про доленосні події в Україні, а також віддання належної шани патріотизму й мужності громадян, які постали на захист демократичних цінностей, прав і свобод людини і громадянина, національних інтересів нашої держави та її європейського вибору.


Детальнiше »
21 листопада 2014
21 листопада православна церква вшановує архістратига Михаїла. Християни вважають його одним із семи архінгелів (старших ангелів), архістратигом небесного воїнства, покровителем людського роду.
Детальнiше »
21 листопада 2014

Цієї суботи, 22 листопада, у пам'ять про жертв голодомору по всій Україні пройде акція "Запали свічку пам'яті".

О 16.00 оголошується загальнонаціональна хвилина мовчання, після чого усі охочі несуть свічки до пам'ятників жертвам голодоморів. Закликаємо всіх краян також долучитися до акції, запаливши свічку в своєму вікні.


Детальнiше »
20 листопада 2014

П О В І Д О М Л Е Н Н Я

 

Рокитнівською районною державною адміністрацією Рівненської області в період з 10.10.2014 по 10.11.2014  було проведено процедуру громадських слухань (обговорень) щодо врахування громадських інтересів під час розроблення детального плану території - земельної ділянки (кадастровий номер 5625080800:03:005:0007) з цільовим призначенням для розміщення та експлуатації основних, підсобних і допоміжних будівель та споруд підприємствами, що пов'язані з користуванням надрами (будівництва Цеху з виробництва торф'яних паливних брикетів), розташованої на території Березівської сільської ради Рокитнівського району Рівненської області (за межами населеного пункту).

В ході проведення громадських слухань (обговорень) детального плану території пропозицій від громадськості не надходило. Детальний план території був розглянутий та погоджений на засіданні архітектурно-містобудівної ради при відділі містобудування, архітектури, будівництва та з питань надзвичайних ситуацій райдержадміністрації 28 жовтня 2014 року.


Детальнiше »
19 листопада 2014

На Рівненщині продовжують будувати лінію електропередач напругою 750 кіловольт «Рівненська АЕС – підстанція Київська». Масштабний енергопроект впроваджується на території Володимирецького, Сарненського та Рокитнівського районів.


Детальнiше »
Архів »
RSS 2.0
Фотогалерея : останні матеріали
Будівельний паспорт
Архів »
Реєстрація
Логін
Пароль
Реєстрація
Опитування


Запитання | Адміністратор
Прес-служба 695-214, 695-314  ©  Рівненська обласна державна адміністрація
Збір коштів для пошуку загиблих війсковослужбовців, які загинули в зоні АТО

Всеукраїнське громадське об’єднання «Союз «Народна пам’ять» в рамках проекту цивільно-військового співробітництва зі Збройними Силами України здійснює роботу щодо пошуку та евакуації тіл загиблих військовослужбовців Збройних Сил України та інших військових формувань в зоні проведення антитерористичної операції на сході України. Для продовження гуманітарної місії з пошуку загиблих українських вояків проводиться збір коштів. Рахунки для добровільних пожертвувань:

АТ «Укрсиббанк», р/р 26004454854700 МФО 351005, ОКПО 09807750, ВГО «Союз «Народна пам’ять», призначення платежу – Фонд пошуку загиблих на сході України. (ВГО «Союз «Народна Пам’ять», 04116, м. Київ, вул. Симона Петлюри, 15, оф. 306, тел.: 044362-77-61, 094 927 47 61, 093 778 17 26.

E-mail:office@unm.org.ua.

Сайт: unm.org.ua. naidy.org.ua/

Група в Facebook: https://www.facebook.com/narodnaya.pamyat)

 
Увага!

Рокитнівська районна державна адміністрація  та районна рада розпочала збір коштів для закупівлі бронежилетів військовослужбовцям, які виконують завдання в районах бойових дій на Сході України. Рокитнівське ТВБВ№10017/9164 Ощадбанку повідомляє, що на ім’я КОВАЛЬЧУК ГАННА МИКОЛАЇВНА відкритий рахунок  26250000003183.

Рокитнівське ТВБВ № 10071/9164: МФО 333368, Код 09333401, р/р2924291201 Адреса: 34200, Смт. Рокитне, вул. 1-го Травня, 3а, ІН КОД 2594810146

24 листопада 2014 року

 

Виїзний прийом громадян першим заступником голови Рокитнівської райдержадміністрації Валентиною Довгаль в Біловізькій сільській раді   (Рокитнівський район, с. Біловіж, приміщення Біловізької сільської ради).

 

Засідання комісії з питань призначення соціальних допомог, пільг та субсидій Рокитнівської райдержадміністрації під керівництвом першого заступника голови Рокитнівської райдержадміністрації Валентини Довгаль  (Рокитнівський район, смт. Рокитне, приміщення  Рокитнівської райдержадміністрації).

 

25 листопада 2014 року

 

Засідання виконкомів сільських та селищних рад Рокитнівського району за участю керівників і спеціалістів структурних підрозділів Рокитнівської райдержадміністрації (Рокитнівський район, приміщення виконкомів сільських та селищних рад).

 

26 листопада 2014 року

 

Семінар-практикум заступників директорів загальноосвітніх навчальних закладів Рокитнівського району з виховної роботи за участю першого заступника голови Рокитнівської райдержадміністрації Валентини Довгаль  (Рокитнівський район, смт. Рокитне, приміщення Рокитнівської райдержадміністрації).

 

27 листопада 2014 року

 

Засідання колегії Рокитнівської райдержадміністрації під керівництвом виконуючої обов’язки голови Рокитнівської райдержадміністрації Валентини Довгаль (Рокитнівський район, с. Карпилівка, приміщення виконкому Карпилівської сільської ради).

 

Засідання комісії з питань проведення розрахунків за спожиті енергоносії та житлово-комунальні послуги Рокитнівської райдержадміністрації під керівництвом першого заступника голови Рокитнівської райдержадміністрації Валентини Довгаль  (Рокитнівський район, смт. Рокитне, приміщення  Рокитнівської райдержадміністрації).

 

Нарада завідувачів дошкільних навчальних закладів Рокитнівського району  за участю першого заступника голови Рокитнівської райдержадміністрації Валентини Довгаль  (Рокитнівський район, смт. Рокитне, приміщення Рокитнівської райдержадміністрації).

 

 

28 листопада 2014 року

 

Нарада при виконуючій обов’язки голови Рокитнівської райдержадміністрації Валентині Довгаль за участю керівників територіальних органів міністерств і відомств, структурних підрозділів Рокитнівської райдержадміністрації (Рокитнівський район, смт. Рокитне, приміщення Рокитнівської райдержадміністрації).

 

Семінар-практикум заступників директорів загальноосвітніх навчальних закладів Рокитнівського району  за участю першого заступника голови Рокитнівської райдержадміністрації Валентини Довгаль  (Рокитнівський район, смт. Рокитне, приміщення Рокитнівської райдержадміністрації).