РОКИТНІВСЬКА РАЙОННА ДЕРЖАВНА АДМІНІСТРАЦІЯ

На головну Уряд УкраїниМапа сайту
 
 лютого 2016 
Пн Вт Ср Чт Пт Сб Нд
 
Пошук
Розширений пошук»
 
 
Розпорядження
Новини
9 лютого 2016

07 лютого в спортивному залі Рокитнівської ЗОШ I-III ступеня відбулися змагання з міні-футболу серед дорослих. Учасників змагань вітали: голова Рокитнівської райдержадміністрації Микола Кушнір, перший заступник голови райдержадміністрації Олексій Берташ, начальник відділу у справах молоді та спорту райдержадміністрації Леонід Федорович, президент Рокитнівської федерації футболу Віктор Кириловець, директор Рокитнівської ДЮСШ Олександр Ничипорчук В змаганнях взяли участь: 14 шкільних міні-футбольних команд району. Учасники були розділені на чотири групи, командний склад яких встановив жереб. В ході боротьби за призові місця були визначені наступні команди: I - команда с. Дроздинь; II – посіла команда Рокитнівської гімназії; III – команда Рокитнівської ДЮСШ; IV – команда с. Познань. По завершенню змагань відбулося нагородження призерів та переможців. 


Детальнiше »
8 лютого 2016

08 лютого 2016 року голова райдержадміністрації Микола Кушнір за участю керівників структурних підрозділів райдержадміністрації провів оперативну нараду щодо шляхів вирішення актуальних та проблемних питань соціально-економічного розвитку району. Зокрема обговорювались питання: нарахування соціальних допомог та виплат, надання субсидій населенню району, щодо надання у власність учасникам АТО  земельних ділянок, житла, а також виділення матеріальної допомоги учасникам бойових дій на сході країни, демобілізованим та членам їх сімей, питання організації харчування в навчальних та дошкільних закладах району, розглянуто питання щодо рівня захворюваності на грип та ГРВІ серед населення, також обговорювався комплекс заходів з модернізації щебенево-оброблювальних підприємств в ході реалізації плану розвитку району. Голова райдержадміністрації Микола Кушнір закликав керівників, більш активно переходити на проведення торгів в системі ProZorro. Він нагадав, що з 1 серпня 2016 року дана система стане обов’язковою відповідно до Закону. По завершенню засідання учасникам  наради дано відповідні доручення та завдання.


Детальнiше »
4 лютого 2016

04 лютого 2016 року при першому заступнику голови райдержадміністрації  Олексію Берташу проведено засідання “Дня контролю”. Заслухано звіт начальника управління соціального захисту населення райдержадміністрації про стан виконання розпорядження голови облдержадміністрації від 27 вересня 2009 року №  309 “Про обласну робочу групу з питань легалізації виплати заробітної плати та зайнятості населення” та  розпорядження голови  райдержадміністрації від 22 вересня 2009 року № 356 “Про районну робочу групу з питань легалізації виплати заробітної плати та зайнятості населення”.


Детальнiше »
4 лютого 2016

04 лютого 2016 року в приміщенні Рокитнівської райдержадміністрації відбулося засідання комісії з питань призначення субсидій і допомог Рокитнівської райдержадміністрації під керівництвом першого заступника голови Рокитнівської райдержадміністрації Олексія Берташа. Під час засідання комісії розглянуто 94 звернення, з них 6 для призначення субсидії. За результатами комісії задоволено звернення  56 заявників на отримання допомоги та 6 заяв для отримання субсидії, відмовлено 38 заявникам.


Детальнiше »
2 лютого 2016

02 лютого 2015 року перший заступник голови райдержадміністрації Олексій Берташ провів нараду щодо забезпечення реалізації в районі Законів України «Про внесення змін до Закону України «Про державну реєстрацію речових прав на нерухоме майно та їх обтяжень». На нараді були присутні: керівник апарату райдержадмістрації Людмила Пишняк, завідувач сектору «Центр надання адміністративних послуг» Галина Ковальчук, державний реєстратор реєстраційної служби Рокитнівського районного управління юстиції Олександр Ільчук, державний реєстратор юридичних осіб та фізичних осіб-підприємців Рокитнівського районного управління юстиції Галина Горблюк.


Детальнiше »
1 лютого 2016

31 січня 2016 року на базі Рокитнівського професійного училища відбулася відкрита першість Рокитнівського району з міні футболу. В змаганнях взяли  участь 13 команд. За результатами змагань перше місце посіла команда Рокитнівської дитячо-юнацької спортивної школи Рокитнівської районної ради, друге місце - команда «Челсі» с.Рокитне, третє місце - команда «Юнаки» с.Масевичі. Учасників змагань вітали: голова Рокитнівської райдержадміністрації Микола Кушнір, перший заступник голови райдержадміністрації Олексій Берташ, начальник відділу у справах молоді та спорту райдержадміністрації Леонід Федорович, депутат Рокитнівської районної ради Віктор Кириловець. Організаторами змагань є Рокитнівська ДЮСШ.


Детальнiше »
1 лютого 2016

Нещодавно Рівненщину з робочим візитом відвідав Президент України Петро Порошенко. Глава держави побував у Володимирецькому районі на відкритті комунального закладу «Володимирецька центральна районна лікарня», реконструйованої на умовах спільного фінансування з місцевого бюджету та Фонду регіонального розвитку. Загальна вартість робіт з реконструкції поліклініки склала           35,2 млн гривень, з яких у 2015 році з держбюджету було виділено 25,7 млн гривень. З них 11,6 млн гривень було витрачено на закупівлю сучасного медичного обладнання.

Так, на відкритті КЗ «Володимирецька центральна районна лікарня» побувала делегація з Рокитнівщини на чолі з головою райдержадміністрації Миколою Кушніром, першим заступником голови райдержадміністрації Олексієм Берташем та заступником голови районної ради Анатолієм Кінчуром. З метою ознайомлення з обсягом виконаних робіт оновленої лікарні, яка в повній мірі відповідає вимогам сучасного закладу для  надання якісних медичних послуг населенню. Наразі у нас в районі триває будівництво терапевтичного відділення Рокитнівської центральної районної лікарні на завершення якого потрібно 11 млн. гривень (на закупівлю медичного обладнання). Для оснащення сучасної лікарні, керівники району звернулися до Рівненської облдержадміністрації щодо включення об’єкту Рокитнівської ЦРЛ в перелік об’єктів співфінансування на закупівлю обладнання для терапевтичного відділення.


Детальнiше »
1 лютого 2016

01 лютого 2016 року  голова Рокитнівської райдержадміністрації Микола Кушнір провів робочу нараду з керівниками ІП «Томашгородського каменедробильного заводу» та  ТОВ «Томашгородський кар’єр «Розовий». В ході наради керівники підприємств доповіли про зміни, які відбуваються на підприємствах та заходи, які буде вжито з нарощення збуту продукції, збільшення асортименту, а також комплексу заходів з модернізації підприємств в ході реалізації планів розвитку, зокрема щодо концепції реалізації заходів, спрямованих на докорінну чи часткову перебудову технологічного комплексу ТОВ «Томашгородський кар’єр «Розовий», тобто, встановлення міні дробильних апаратів, ліквідації застарілого обладнання та шляхів технічного переобладнання підприємства із збільшенням його потужності і поліпшенням техніко-економічних показників роботи ІП «Томашгородського каменедробильного заводу». Також було проаналізовано методи оптимізації роботи даних об’єктів за минулий                   2015 рік. Наразі триває процедура зміни власника ІП «Томашгородський каменедробильний завод» та передачі заводу у власність ПП «Будівельна компанія «Рідний Дім» м.Львів, яка завершиться 25 лютого 2016 року, очікується запуск заводу з збільшенням виробничої потужності.


Детальнiше »
29 січня 2016
29 січня 2016 року першим заступником голови райдержадміністрації Олексієм Берташем, за участі головного лікаря Рокитнівської центральної районної лікарні Олега Костюка, головного лікаря КЗ охорони здоров’я «Рокитнівський районний центр ПМСД» Руслана Михайлишина та керівників структурних підрозділів райдержадміністрації проведено нараду з питань техногенно-екологічної безпеки та надзвичайних ситуацій у зв’язку із перевищенням в районі захворюваності на грип та гострі респіраторні вірусні інфекції серед населення району. За результатами наради вирішили не продовжувати карантин у навчальних закладах району у зв’язку з тенденцію до зниження захворювання на грип та ГРВІ. Зокрема, зменшилася кількість звернень до медзакладів району, стабілізувалася ситуація з викликом швидких до хворих. Тому 01 лютого школярі розпочнуть навчання в усіх навчальних закладах району.
Детальнiше »
Архів »
RSS 2.0
Фотогалерея : останні матеріали

Будівельний паспорт


Архів »
Реєстрація
Логін
Пароль
Реєстрація
Опитування


Запитання | Адміністратор
Інформаційний супровід: pressa1@rv.gov.ua Тех. підтримка: forweb@rv.gov.ua  ©  Рівненська обласна державна адміністрація

http://ato.rv.ua/

https://www.facebook.com/KabminUA/videos/vb.210809715619097/1105310146169045/?type=2&theater

 

09 лютого 2016 року

Виїзний прийом громадян першим заступником голови Рокитнівської райдержадміністрації Олексієм Берташем в Березівській сільській раді (Рокитнівський район, с. Березове, приміщення Березівської сільської ради).

 

10 лютого 2016 року

Засідання районної комісії з питань призначення субсидій та допомог під керівництвом першого заступника голови Рокитнівської райдержадміністрації Олексія Берташа (Рокитнівський район, смт. Рокитне, приміщення Рокитнівської райдержадміністрації).

 

11 лютого 2016 року

Засідання районної комісії з питань захисту прав дитини під керівництвом голови Рокитнівської райдержадміністрації Миколи Кушніра (Рокитнівський район, смт. Рокитне, приміщення Рокитнівської райдержадміністрації).

 

12 лютого 2016 року

Виїзний прийом громадян головою Рокитнівської райдержадміністрації  Миколою Кушнірем в Томашгородській селищній раді (Рокитнівський район, смт. Томашгород, приміщення Томашгородської селищної ради).

 

Цикл розважальних заходів до Дня святого Валентина за участю першого заступника голови Рокитнівської райдержадміністрації Олексія Берташа (Рокитнівський район, смт. Рокитне, приміщення Рокитнівського районного будинку культури).

 

14 лютого 2016 року

Зональний тур фестивалю-конкурсу культурно-дозвіллєвих комплексів району за участю першого заступника голови Рокитнівської райдержадміністрації Олексія Берташа (Рокитнівський район, смт. Рокитне, приміщення Рокитнівського районного будинку культури). 

 

http://saee.gov.ua/consumers/derzh-pidtrymka-energozabespechenya

Калькулятор розрахунку субсидій