РОКИТНІВСЬКА РАЙОННА ДЕРЖАВНА АДМІНІСТРАЦІЯ

На головну Уряд УкраїниМапа сайту
 
 листопада 2015 
Пн Вт Ср Чт Пт Сб Нд
 
Пошук
Розширений пошук»
 
 
Розпорядження
Новини
27 листопада 2015
27 листопада 2015 року у райдержадміністрації відбулося урочисте вручення державних нагород – посвідчень та нагрудних знаків  «Мати – героїня»багатодітним матерям Рокитнівського району. Виконали приємну місію, вручили заслужені нагороди та квіти матерям-героїням голова райдержадміністрації Микола Кушнір, перший заступник голови райдержадміністрації Олексій Берташ, керівник апарату райдержадміністрації Людмила Пишняк та заступник голови районної ради Анатолій Кінчур.
Детальнiше »
27 листопада 2015

Завтра, 28 листопада, на Рокитнівщині

вшанують пам'ять жертв голодоморів

в Україні.

 

 


Детальнiше »
27 листопада 2015
27 листопада 2015 року в приміщенні Рокитнівської райдержадміністрації під керівництвом голови Рокитнівської райдержадміністрації Миколи Кушніра за участю начальника СКБ Надії Трухан, провідного інженера СКБ Ярослава Павлишина та працівників структурних підрозділів райдержадміністрації відбулася робоча нарада підчас якої, розглянуто питання про хід виконання викупу земельних ділянок під опорами ПЛ 7520кВ Рівненська АЕС – ПС «Київська».
Детальнiше »
27 листопада 2015
Тероризм -суспільно небезпечна діяльність,  яка полягає у свідомому, цілеспрямованому застосуванні насильства шляхом захоплення заручників, підпалів, убивств, тортур, залякування населення та органів влади або вчинення інших посягань на життя чи здоров’я ні в чому не винних людей або погрози вчинення злочинних дій з метою досягнення злочинних цілей.
Детальнiше »
26 листопада 2015

26 листопада 2015 року в приміщенні Рокитнівської райдержадміністрації під керівництвом голови Рокитнівської райдержадміністрації Миколи Кушніра відбулося засідання комісії з питань захисту прав дитини. Під час засідання комісії розглянуто наступні питання:

1. Заява жителя с.Масевичі, про надання дозволу на вчинення правочину, а саме укладення договору дарування земельної ділянки та житлового будинку з господарськими будівлями та спорудами,  де право користування має малолітня дитина.


Детальнiше »
26 листопада 2015

26 листопада 2015 року відбулось пленарне засідання другої сесії Рокитнівської районної ради сьомого скликання, в роботі якої взяли участь: голова Рокитнівської райдержадміністрації Микола Кушнір, голова районної ради Григорій Мініч, заступник голови районної ради Анатолій Кінчур, депутати районної ради, сільські та селищні голови.  На сесії розглядались наступні питання: про внесення змін до районного бюджету на 2015 рік, про внесення змін до рішень районної ради від 12.11.2015р. № 3 «Про утворення постійних комісій районної ради», № 4 «Про обрання голів постійних комісій» та № 5 «Про обрання складу постійних комісій районної ради та затвердження Положення про постійні комісії районної ради, про утворення президії Рокитнівської районної ради сьомого скликання та затвердження Положення про президію Рокитнівської районної ради сьомого скликання, про структуру та чисельність виконавчого апарату районної ради, про призначення головного лікаря КЗ «Рокитнівська районна стоматологічна поліклініка».


Детальнiше »
25 листопада 2015

25 листопада  з ініціативи  голови Рокитнівської районної ради Григорія Мініча, за участю голови Рокитнівської райдержадміністрації Микола Кушніра відбулася робоча нарада з головою правління ПАТ «Рівненобленерго» Сергієм Невмежинським та технічним директором цієї компанії Ігорем Красінським.

Під час наради були обговорені актуальні питання щодо електрифікації населених пунктів Рокитнівського району,  якість надання послуг електропостачання та проведення робіт по освітленню центральних вилиць населених пунктів району. Свої пропозиції, щодо вирішення цих проблем озвучили і присутні  сільські голови Блажове, Рокитного, Масевичі, Глинного та селища Рокитне.

Було вирішено, що дані питання потребують тісної співпраці та узгоджених дій між всіма гілками влади, керівництвом Рівнеобленерго та керівниками сільських громад району.


Детальнiше »
25 листопада 2015

Щодо оплати листка непрацездатності громадянам, які постраждали внаслідок Чорнобильської катастрофи 1-3 категорії.

  

Відповідно до п.1 ст.3 Закону України “Про загальнообов”язкове державне соціальне страхування” від 23.09.1999 №1105 (далі – Закон № 1105) загальнообов”язкове державне соціальне страхування в зв”язку з тимчасовою втратою працездатності здійснюється за принципом законодавчого визначення умов і порядку здійснення соціального страхування.

Відповідно до Закону № 1105 право на матеріальне забезпечення за соціальним страхуванням у зв”язку з тимчасовою втратою працездатності мають застраховані особи, які працюють на умовах трудового договору (контракту) на підприємствах, в установах, організаціях незалежно від форм власності та господарювання, або у фізичних осіб.


Детальнiше »
24 листопада 2015

УВАГА!

Всеукраїнська молодіжна громадська організація «Серце до серця» спільно з Всеукраїнською благодійною асоціацією «Рівний-рівному» за підтримки Посольства Литовської Республіки в Україні з 13 по 17 січня 2016 року в м.Вільнюсі буде проведено Міжнародний фестиваль дитячо-молодіжної  творчості «Литовська феєрія» (далі Фестиваль). Участь у Фестивалі братиме учнівська та студентська молодь України, Литви та інших країн. Однією з номінацій Фестивалю є конкурс літературно-музично-спортивних міні-композицій «Молодь обирає здоров’я». Метою – є виявлення та підтримка обдарованих дітей і молоді; формування здорового способу життя, сприяння дружнім зв’язкам і зміцненню взаємодії між дітьми та молоддю з різних регіонів України, зарубіжних країн.

За додатковою інформацією прохання звертатися до організаційного комітету Фестивалю за телефонами: (044) 453 73 43, (067) 407 77 98, (050) 330 40 92, (093) 273 11 26.


Детальнiше »
Архів »
RSS 2.0
Фотогалерея : останні матеріали

Будівельний паспорт


Архів »
Реєстрація
Логін
Пароль
Реєстрація
Опитування


Запитання | Адміністратор
Інформаційний супровід: pressa1@rv.gov.ua Тех. підтримка: forweb@rv.gov.ua  ©  Рівненська обласна державна адміністрація

01 грудня 2015 року

Тематичний вечір до Дня інваліда«Хай не міліє доброти криниця» за участю першого заступника голови  Рокитнівської райдержадміністрації Олексія Берташа(Рокитнівський район, смт.Рокитне, приміщення відділу культури Рокитнівської райдержадміністрації).

03 грудня 2015 року

Засідання комісії з питань призначення субсидій і допомог Рокитнівської райдержадміністрації під керівництвом першого заступника  голови  Рокитнівської райдержадміністрації Олексія Берташа(Рокитнівський район, смт.Рокитне, приміщення  Рокитнівської райдержадміністрації).

Нарада з керівниками сільськогосподарських приватних підприємств Рокитнівського району за участю першого заступника  голови  Рокитнівської райдержадміністрації Олексія Берташа(Рокитнівський район, смт.Рокитне, приміщення відділу агропромислового розвитку Рокитнівської райдержадміністрації).

04 грудня 2015 року

Засідання комісії з надання одноразової матеріальної допомоги інвалідам та непрацюючим малозабезпеченим особам Рокитнівської райдержадміністрації під керівництвом першого заступника  голови  Рокитнівської райдержадміністрації Олексія Берташа(Рокитнівський район, смт.Рокитне, приміщення  Рокитнівської райдержадміністрації).

Виїзне засідання робочої групи«Мобільний соціальний офіс» в Сновидовицькій  сільській раді(Рокитнівський район, с.Сновидовичі, приміщення  Сновидовицької сільської ради).

 

http://saee.gov.ua/consumers/derzh-pidtrymka-energozabespechenya

Калькулятор розрахунку субсидій

Збір коштів для пошуку загиблих війсковослужбовців, які загинули в зоні АТО

Всеукраїнське громадське об’єднання «Союз «Народна пам’ять» в рамках проекту цивільно-військового співробітництва зі Збройними Силами України здійснює роботу щодо пошуку та евакуації тіл загиблих військовослужбовців Збройних Сил України та інших військових формувань в зоні проведення антитерористичної операції на сході України. Для продовження гуманітарної місії з пошуку загиблих українських вояків проводиться збір коштів. Рахунки для добровільних пожертвувань:

АТ «Укрсиббанк», р/р 26004454854700 МФО 351005, ОКПО 09807750, ВГО «Союз «Народна пам’ять», призначення платежу – Фонд пошуку загиблих на сході України. (ВГО «Союз «Народна Пам’ять», 04116, м. Київ, вул. Симона Петлюри, 15, оф. 306, тел.: 044362-77-61, 094 927 47 61, 093 778 17 26.

E-mail:office@unm.org.ua.

Сайт: unm.org.ua. naidy.org.ua/

Група в Facebook: https://www.facebook.com/narodnaya.pamyat)