РОКИТНІВСЬКА РАЙОННА ДЕРЖАВНА АДМІНІСТРАЦІЯ

На головну Уряд УкраїниМапа сайту
 
 травня 2015 
Пн Вт Ср Чт Пт Сб Нд
 
Пошук
Розширений пошук»
 
 
Розпорядження
Новини
29 травня 2015

Напередодні свята  працівники Рокитнівської районної державної адміністрації під керівництвом голови райдержадміністрації Миколи Кушніра взяли участь у прибиранні території селища.  У ході дружньої роботи прибрано територію, підбілено дерева та бордюри. Працівники Рокитнівської райдержадміністрації прибирали та облагородили сквер в селищі Рокитне Заходи, спрямовані на поліпшення стану навколишнього природного середовища, благоустрою, озеленення, сприяють згуртованості колективу, формують відповідальне ставлення до навколишнього середовища. 


Детальнiше »
28 травня 2015

28 травня 2015 року відбулося спільне засідання робочої групи та голів сільських та селищних рад по питаню добровільного об’єднання територіальних громад. В засіданні взяли участь голова Рокитнівської райдержадміністрації М. Кушнір, голова районної ради Р. Дубовець, депутат Рівненської обласної ради Г.Мініч, керівник управління економічної політики та регіонального розвитку Рівненської облдержадміністрації К. Мокляк, експерт Офісу реформ в Рівненській області М. Волчевський, сільські та селищні голови, представники установ та організацій району, керівники структурних підрозділів райдержадміністрації. Під час засідання  обговорювалися основні питання забезпечення виконання вимог Закону України “Про добровільне об’єднання територіальних громад ”, постанови кабінету Міністрів України від 08 квітня 2015 року №214 «Про затвердження Методики формування спроможних територіальних громад».


Детальнiше »
28 травня 2015

28 травня 2015 року при керівнику апарату райдержадміністрації  Людмилі Пишняк проведено засідання “Дня контролю”. Заслухано особисту доповідь Сновидовицького сільського голови про виконання вимог Закону України  “Про звернення громадян”, Указу Президента України від  07.02.2008 № 109/2008 “Про першочергові заходи щодо забезпечення реалізації та гарантування конституційного права на звернення до органів державної влади та органів місцевого самоврядування”.


Детальнiше »
27 травня 2015

27 травня 2015 року під керівництвом голови Рокитнівської райдержадміністрації Миколи Кушніра та за участю працівників структурних пілрозділів райдержадміністрації відбулася оперативна нарада. Під час якої розглянуто питання: про план заходів з підготовки засідання колегії районної державної адміністрації у Рокитнівській сільській раді; про організацію проведення свята останнього дзвоника  в освітніх закладах району; про підготовку та участь збірної команди району у обласній Спартакіаді держслужбовців в 2015 році;  про здійснення перевезень пасажирів в Рокитнівському районі.  Керівники структурних підрозділів райдержадміністрації доповіли про роботу за минулий тиждень та плани на поточний.


Детальнiше »
27 травня 2015

Діти – це наше майбутнє, наша надія та опора. 27 травня 2015 року в приміщенні Рокитнівської районної дитячої музичної школи службою у справах дітей райдержадміністрації був організований та проведений концерт для дітей – сиріт та дітей, позбавлених батьківського піклування за участю колективів районної дитячої музичної школи. На святі були присутні голова Рокитнівської районної державної адміністрації Микола Кушнір, начальник служби у справах дітей райдержадміністрації Жанна Боровець, представники установ, підприємств, організацій району, голови сільських і селищних рад району, представники релігійних громад. Вітаючи дітей голова райдержадміністрації Микола Кушнір зазначив:  найбільше наше  багатство – це діти: талановиті, інтелектуально та фізично розвинуті, добре виховані.  Тому наше завдання - створити всі умови для повної реалізації талантів і здібностей наших дітей, подбати про їх всебічний розвиток. І тоді вони виправдають наші сподівання. Щасливі діти зростатимуть достойними громадянами незалежної України. В ході заходу всім дітям було вручено подарунки.


Детальнiше »
26 травня 2015

Які завдання сьогодні ставить перед собою районна влада? На цю тему ми поспілкувалися з головою Рокитнівської районної державної адміністрації Миколою Кушніром.

Миколо Захаровичу, як ви можете охарактеризувати ситуацію на Рокитнівщині?

Ситуацію потрібно аналізувати в 3 напрямах це:

1.       Перш, за все це мир на Сході нашої держави, від миру в східній частині нашої країни залежить рівень життя кожної родини;

2.       Політичний: люди, які живуть від виборів до виборів, бачать лише пріоритетні, особисті інтереси та продовжують вводити людей в оману, створюючи навколо себе міфи «самонужності», забуваючи при цьому про завдання, які перед ними ставить держава, і знов вдаються до «обіцянок-цяцянок», вкотре обіцяють зробити те, що вже раніше обіцяли ;

3.       Це головний напрям, якому я підкоряюся та йду - напрямок виконавчої влади: слугувати та виправдовувати  довіру людей. Цей напрямок є найпріоритетнішим, адже очоливши райдержадміністрацію, потрібно об’єднати людей різних політичних та релігійних переконань, заради нашого внутрішнього розуміння та довіри в районі. Також стоїть завдання залучати інвестиції в район та впровадити адміністративну реформу.

 Ситуація у нашому районі, як і в цілому по країні, дуже складна, однак контрольована.


Детальнiше »
26 травня 2015

Обдарованість – це високий рівень здібностей людини, що дозволяє їй досягти особливих успіхів у певній галузі діяльності. В весняний сонячний день 26 травня 2015 року на базі  Рокитнівської ЗОШ І-ІІІ ступенів №3 відбулося свято „Обдарування року - 2015”, на якому відзначали призерів  Всеукраїнських та обласних олімпіад, переможців ІІ етапу конкурсу захисту Малої академії наук учнівської молоді, переможців різноманітних Всеукраїнських, обласних фестивалях, конкурсах, турнірах, виставках, змаганнях вчителів, які їх підготували та батьків учнів. В даному заході взяли участь: голова Рокитнівської райдержадміністрації Микола Кушнір, голова районної ради Руслан Дубовець, перший заступник голови Рокитнівської райдержадміністрації, помічник-консультант Народного депутата України В. Яніцького Олексій Берташ, начальник відділу освіти райдержадміністрації Михайло Кузьмич, вчителі та учні, а також батьки юних обдарувань.


Детальнiше »
26 травня 2015

Запрошуємо краян долучитися до прибирання, благоустрою нашого району в рамках підготовки до Зелених свят.

У власному дворі, на вулиці, біля під’їзду можна організувати прибирання території, висадити квіти. Адже підтримувати чистоту довкілля та бережно ставитися до природи – це наше спільне завдання.

Рокитнівська районна державна адміністрація закликає мешканців району не бути байдужими та активно взяти участь у прибиранні своїх населених пунктів напередодні одного з найбільших християнськихсвят – Святої Трійці!

Прибирання селища Рокитне відбудеться 28 травня о 15.00.


Детальнiше »
25 травня 2015

25 травня 2015 року спільну нараду провели: голова Рокитнівської райдержадміністрації Микола Кушнір, голова районної ради Руслан Дубовець, депутат Рівненської обласної ради Григорій Мініч щодо інвестиційних програм та соціально-економічних проектів, котрі співфінансуватимуться з державного фонду регіонального розвитку в Рокитнівському районі. Отже, для включення їх до переліку об’єктів, що будуть фінансуватись у 2015 році за рахунок коштів державного фонду регіонального розвитку, місцева влада має, перш за все, забезпечити їх співфінансування у розмірі 10% з місцевих бюджетів та інших джерел, не заборонених законодавством. На конкурс, з визначення  об’єктів, які потребують завершення будівництва, Рокитнівською райдержадміністрацією подано 5 соціально-економічних об’єктів – це недобудовані об’єкти медичної та освітньої галузей.


Детальнiше »
Архів »
RSS 2.0
Фотогалерея : останні матеріали
Будівельний паспорт
Архів »
Реєстрація
Логін
Пароль
Реєстрація
Опитування


Запитання | Адміністратор
Інформаційний супровід: pressa1@rv.gov.ua Тех. підтримка: forweb@rv.gov.ua  ©  Рівненська обласна державна адміністрація
Калькулятор розрахунку субсидій
 

27 травня 2015 року

Засідання колегії відділу культури Рокитнівської райдержадміністрації за  участю першого заступника  голови  Рокитнівської райдержадміністрації Олексія Берташа (Рокитнівський район, смт.Рокитне, приміщення  відділу культури Рокитнівської райдержадміністрації).

 

Нарада заступників директорів загальноосвітніх навчальних закладів Рокитнівського району за участю першого заступника голови Рокитнівської райдержадміністрації Олексія Берташа (Рокитнівський район, смт.Рокитне, приміщення Рокитнівської райдержадміністрації).

 

28 травня  2015 року

Засідання районної комісії з питань захисту прав дитини  під головуванням першого заступника  голови  Рокитнівської райдержадміністрації Олексія Берташа (Рокитнівський район, смт.Рокитне, приміщення  Рокитнівської райдержадміністрації).

 

Засідання «Дня контролю» при керівнику апарату Рокитнівської райдержадміністрації Людмилі Пишняк (Рокитнівський район, смт.Рокитне, приміщення Рокитнівської райдержадміністрації).

 

Виїзне засідання робочої групи «Мобільний соціальний офіс» Рокитнівської райдержадміністрації в Карпилівській сільській раді (Рокитнівський район, с. Карпилівка, приміщення Карпилівської сільської ради). 

 

29 травня 2015 року

Районнесвято останнього дзвоника в загальноосвітніх навчальних закладах Рокитнівського району за участь керівників та спеціалістів структурних підрозділів Рокитнівської райдержадміністрації (Рокитнівський район, територія загальноосвітніх навчальних закладів

 

01 червня 2015 року 

Дитячі розважальні заходидо Дня захисту дітей за  участю першого заступника  голови  Рокитнівської райдержадміністрації Олексія Берташа (Рокитнівський район, смт.Рокитне, приміщення  відділу культури Рокитнівської райдержадміністрації).

 

03 червня  2015 року

Засідання районної комісії по наданню допомоги інвалідам та іншим категоріям громадян  під головуванням першого заступника  голови  Рокитнівської райдержадміністрації Олексія Берташа (Рокитнівський район, смт.Рокитне, приміщення  Рокитнівської райдержадміністрації).

 

05 червня  2015 року

Засідання районної комісії з питань призначення субсидій і допомог  під головуванням першого заступника  голови  Рокитнівської райдержадміністрації Олексія Берташа (Рокитнівський район, смт.Рокитне, приміщення  Рокитнівської райдержадміністрації).

Увага!

Рокитнівська районна державна адміністрація  та районна рада розпочала збір коштів для закупівлі бронежилетів військовослужбовцям, які виконують завдання в районах бойових дій на Сході України. Рокитнівське ТВБВ№10017/9164 Ощадбанку повідомляє, що на ім’я КОВАЛЬЧУК ГАННА МИКОЛАЇВНА відкритий рахунок  26250000003183.

Рокитнівське ТВБВ № 10071/9164: МФО 333368, Код 09333401, р/р2924291201 Адреса: 34200, Смт. Рокитне, вул. 1-го Травня, 3а, ІН КОД 2594810146

Збір коштів для пошуку загиблих війсковослужбовців, які загинули в зоні АТО

Всеукраїнське громадське об’єднання «Союз «Народна пам’ять» в рамках проекту цивільно-військового співробітництва зі Збройними Силами України здійснює роботу щодо пошуку та евакуації тіл загиблих військовослужбовців Збройних Сил України та інших військових формувань в зоні проведення антитерористичної операції на сході України. Для продовження гуманітарної місії з пошуку загиблих українських вояків проводиться збір коштів. Рахунки для добровільних пожертвувань:

АТ «Укрсиббанк», р/р 26004454854700 МФО 351005, ОКПО 09807750, ВГО «Союз «Народна пам’ять», призначення платежу – Фонд пошуку загиблих на сході України. (ВГО «Союз «Народна Пам’ять», 04116, м. Київ, вул. Симона Петлюри, 15, оф. 306, тел.: 044362-77-61, 094 927 47 61, 093 778 17 26.

E-mail:office@unm.org.ua.

Сайт: unm.org.ua. naidy.org.ua/

Група в Facebook: https://www.facebook.com/narodnaya.pamyat)