РОКИТНІВСЬКА РАЙОННА ДЕРЖАВНА АДМІНІСТРАЦІЯ

На головну Уряд УкраїниМапа сайту
 
 лютого 2016 
Пн Вт Ср Чт Пт Сб Нд
 
Пошук
Розширений пошук»
 
 
Розпорядження
Новини
4 лютого 2016

04 лютого 2016 року при першому заступнику голови райдержадміністрації  Олексію Берташу проведено засідання “Дня контролю”. Заслухано звіт начальника управління соціального захисту населення райдержадміністрації про стан виконання розпорядження голови облдержадміністрації від 27 вересня 2009 року №  309 “Про обласну робочу групу з питань легалізації виплати заробітної плати та зайнятості населення” та  розпорядження голови  райдержадміністрації від 22 вересня 2009 року № 356 “Про районну робочу групу з питань легалізації виплати заробітної плати та зайнятості населення”.


Детальнiше »
2 лютого 2016

02 лютого 2015 року перший заступник голови райдержадміністрації Олексій Берташ провів нараду щодо забезпечення реалізації в районі Законів України «Про внесення змін до Закону України «Про державну реєстрацію речових прав на нерухоме майно та їх обтяжень». На нараді були присутні: керівник апарату райдержадмістрації Людмила Пишняк, завідувач сектору «Центр надання адміністративних послуг» Галина Ковальчук, державний реєстратор реєстраційної служби Рокитнівського районного управління юстиції Олександр Ільчук, державний реєстратор юридичних осіб та фізичних осіб-підприємців Рокитнівського районного управління юстиції Галина Горблюк.


Детальнiше »
1 лютого 2016

31 січня 2016 року на базі Рокитнівського професійного училища відбулася відкрита першість Рокитнівського району з міні футболу. В змаганнях взяли  участь 13 команд. За результатами змагань перше місце посіла команда Рокитнівської дитячо-юнацької спортивної школи Рокитнівської районної ради, друге місце - команда «Челсі» с.Рокитне, третє місце - команда «Юнаки» с.Масевичі. Учасників змагань вітали: голова Рокитнівської райдержадміністрації Микола Кушнір, перший заступник голови райдержадміністрації Олексій Берташ, начальник відділу у справах молоді та спорту райдержадміністрації Леонід Федорович, депутат Рокитнівської районної ради Віктор Кириловець. Організаторами змагань є Рокитнівська ДЮСШ.


Детальнiше »
1 лютого 2016

Нещодавно Рівненщину з робочим візитом відвідав Президент України Петро Порошенко. Глава держави побував у Володимирецькому районі на відкритті комунального закладу «Володимирецька центральна районна лікарня», реконструйованої на умовах спільного фінансування з місцевого бюджету та Фонду регіонального розвитку. Загальна вартість робіт з реконструкції поліклініки склала           35,2 млн гривень, з яких у 2015 році з держбюджету було виділено 25,7 млн гривень. З них 11,6 млн гривень було витрачено на закупівлю сучасного медичного обладнання.

Так, на відкритті КЗ «Володимирецька центральна районна лікарня» побувала делегація з Рокитнівщини на чолі з головою райдержадміністрації Миколою Кушніром, першим заступником голови райдержадміністрації Олексієм Берташем та заступником голови районної ради Анатолієм Кінчуром. З метою ознайомлення з обсягом виконаних робіт оновленої лікарні, яка в повній мірі відповідає вимогам сучасного закладу для  надання якісних медичних послуг населенню. Наразі у нас в районі триває будівництво терапевтичного відділення Рокитнівської центральної районної лікарні на завершення якого потрібно 11 млн. гривень (на закупівлю медичного обладнання). Для оснащення сучасної лікарні, керівники району звернулися до Рівненської облдержадміністрації щодо включення об’єкту Рокитнівської ЦРЛ в перелік об’єктів співфінансування на закупівлю обладнання для терапевтичного відділення.


Детальнiше »
1 лютого 2016

01 лютого 2016 року  голова Рокитнівської райдержадміністрації Микола Кушнір провів робочу нараду з керівниками ІП «Томашгородського каменедробильного заводу» та  ТОВ «Томашгородський кар’єр «Розовий». В ході наради керівники підприємств доповіли про зміни, які відбуваються на підприємствах та заходи, які буде вжито з нарощення збуту продукції, збільшення асортименту, а також комплексу заходів з модернізації підприємств в ході реалізації планів розвитку, зокрема щодо концепції реалізації заходів, спрямованих на докорінну чи часткову перебудову технологічного комплексу ТОВ «Томашгородський кар’єр «Розовий», тобто, встановлення міні дробильних апаратів, ліквідації застарілого обладнання та шляхів технічного переобладнання підприємства із збільшенням його потужності і поліпшенням техніко-економічних показників роботи ІП «Томашгородського каменедробильного заводу». Також було проаналізовано методи оптимізації роботи даних об’єктів за минулий                   2015 рік. Наразі триває процедура зміни власника ІП «Томашгородський каменедробильний завод» та передачі заводу у власність ПП «Будівельна компанія «Рідний Дім» м.Львів, яка завершиться 25 лютого 2016 року, очікується запуск заводу з збільшенням виробничої потужності.


Детальнiше »
29 січня 2016
29 січня 2016 року першим заступником голови райдержадміністрації Олексієм Берташем, за участі головного лікаря Рокитнівської центральної районної лікарні Олега Костюка, головного лікаря КЗ охорони здоров’я «Рокитнівський районний центр ПМСД» Руслана Михайлишина та керівників структурних підрозділів райдержадміністрації проведено нараду з питань техногенно-екологічної безпеки та надзвичайних ситуацій у зв’язку із перевищенням в районі захворюваності на грип та гострі респіраторні вірусні інфекції серед населення району. За результатами наради вирішили не продовжувати карантин у навчальних закладах району у зв’язку з тенденцію до зниження захворювання на грип та ГРВІ. Зокрема, зменшилася кількість звернень до медзакладів району, стабілізувалася ситуація з викликом швидких до хворих. Тому 01 лютого школярі розпочнуть навчання в усіх навчальних закладах району.
Детальнiше »
29 січня 2016

У Рокитнівській райдержадміністрації 29 січня, в урочистій атмосфері відбулось нагородження 32 матерів-героїнь нашого району, яких відзначено на державному рівні. З найкращими словами привітань виконали приємну місію - вручили під гучні оплески присутніх, заслужені нагороди та квіти матерям-героїням перший заступник голови райдержадміністрації Олексій  Берташ, заступник голови районної ради Анатолій Кінчур та начальник управління соціального захисту населення райдержадміністрації Мирослава Киркова. Когорта матерів-героїнь нашого району з 2014 року поповнилась і нині вона налічує 214 осіб, які виховали своїх дітей гідними громадянами України, і тепер вони удостоєні високого звання "Мати-героїня" за материнську самовідданість, народження і зразкове виховання дітей, забезпечення умов всебічного їх розвитку. На даний момент 3 справи по відзначенню матерів-героїнь  знаходяться на розгляді в Адміністрації Президента України. Посадовці вітаючи матерів-героїнь зазначили: «Важко переоцінити місію матері в житті кожної людини. З раннього дитинства ми переповненні почуттям безмежної любові та подяки своїй мамі, берегині домашнього затишку, найдорожчій та найближчій людині у нашому житті. Відома істина стверджує, що недостатньо лише народити дитину, її необхідно виховати доброю, чуйною, порядною людиною, дати їй належну освіту і допомогти знайти своє місце у житті.


Детальнiше »
29 січня 2016
29 грудня 2015 року з нагоди відзначення 98-мої річниці подвигу Героїв Крут керівники Рокитнівської райдержадміністрації Микола Кушнір та Олексій Берташ відвідали тематичну виставку, присвячену Героям України, які захищали рідну землю від  російсько-більшовицької армії. На заході були присутні,представники органів влади,структурних підрозділів райдержадміністрації та громадськість.Голова райдержадміністрації Микола Кушнір наголосив, що на превеликий жаль, трагічні сторінки історії повторюються. І сьогодні, як і майже сто років тому, тисячі нових героїв жертвують собою заради України. Тож лейтмотивом цьогорічних заходів із відзначення подвигу Героїв Крут стало також вшанування пам’яті бійців АТО, які загинули у боротьбі за незалежність, суверенітет і територіальну цілісність України. 
Детальнiше »
29 січня 2016

Дорогі співвітчизники!

Сьогодні ми вшановуємо подвиг патріотів Української Народної Республіки, які віддали життя за свободу рідної землі. Вони є символом нескореного духу молодого покоління українців у боротьбі за власну державу.

29 січня 1918 року старшини та юнкери Першої Київської юнацької школи ім. Б. Хмельницького разом із бійцями Помічного студентського куреня Січових стрільців - студентами столичних вищих навчальних закладів та гімназистами старших класів мужньо стали на шляху московської більшовицької орди, яка йшла на Київ.

Бій під Кругами відбувся майже одразу після проголошення незалежності Української Народної Республіки. Він затримав більшовиків лише на декілька днів. Але саме героїзм крутян значною мірою дав змогу урядові УНР вперше за понад 150 років добитися міжнародного визнання України на переговорах у Бресті.

 


Детальнiше »
Архів »
RSS 2.0
Фотогалерея : останні матеріали

Будівельний паспорт


Архів »
Реєстрація
Логін
Пароль
Реєстрація
Опитування


Запитання | Адміністратор
Інформаційний супровід: pressa1@rv.gov.ua Тех. підтримка: forweb@rv.gov.ua  ©  Рівненська обласна державна адміністрація
https://www.facebook.com/KabminUA/videos/vb.210809715619097/1105310146169045/?type=2&theater

 

09 лютого 2016 року

Виїзний прийом громадян першим заступником голови Рокитнівської райдержадміністрації Олексієм Берташем в Березівській сільській раді (Рокитнівський район, с. Березове, приміщення Березівської сільської ради).

 

10 лютого 2016 року

Засідання районної комісії з питань призначення субсидій та допомог під керівництвом першого заступника голови Рокитнівської райдержадміністрації Олексія Берташа (Рокитнівський район, смт. Рокитне, приміщення Рокитнівської райдержадміністрації).

 

11 лютого 2016 року

Засідання районної комісії з питань захисту прав дитини під керівництвом голови Рокитнівської райдержадміністрації Миколи Кушніра (Рокитнівський район, смт. Рокитне, приміщення Рокитнівської райдержадміністрації).

 

12 лютого 2016 року

Виїзний прийом громадян головою Рокитнівської райдержадміністрації  Миколою Кушнірем в Томашгородській селищній раді (Рокитнівський район, смт. Томашгород, приміщення Томашгородської селищної ради).

 

Цикл розважальних заходів до Дня святого Валентина за участю першого заступника голови Рокитнівської райдержадміністрації Олексія Берташа (Рокитнівський район, смт. Рокитне, приміщення Рокитнівського районного будинку культури).

 

14 лютого 2016 року

Зональний тур фестивалю-конкурсу культурно-дозвіллєвих комплексів району за участю першого заступника голови Рокитнівської райдержадміністрації Олексія Берташа (Рокитнівський район, смт. Рокитне, приміщення Рокитнівського районного будинку культури). 

 

http://saee.gov.ua/consumers/derzh-pidtrymka-energozabespechenya

Калькулятор розрахунку субсидій