РОКИТНІВСЬКА РАЙОННА ДЕРЖАВНА АДМІНІСТРАЦІЯ

На головну Уряд УкраїниМапа сайту
 
 березня 2017 
Пн Вт Ср Чт Пт Сб Нд
 
Пошук
Розширений пошук»
 
 
Розпорядження
Новини
27 березня 2017

                              Шановні жителі району!
З метою підготовки населених пунктів району до Великодніх свят та поліпшення стану довкілля у Рокитнівському районі, оголошується проведення щорічної акції «За чисте довкілля». Метою проведення акції є поліпшення стану довкілля, озеленення, благоустрою населених пунктів району, створення нових лісових насаджень, очищення водних джерел, збереження природно-заповідних об’єктів, упорядкування сміттєзвалищ, поліпшення естетичного та санітарного стану прибудинкових територій і об’єктів масового перебування та відпочинку населення.
Рокитнівська районна державна адміністрація звертається до керівників організацій, установ і підприємств, приватних підприємців, усіх небайдужих громадян активно долучатися до заходів із очищення території наших містечок і сіл, усіляко сприяти проведенню природоохоронних акцій та озелененню території всього Рокитнівського району. 
Закликаємо долучитись до даної акції кожного жителя району! Зробимо разом наш район чистішим та красивішим! З повагою та надією на розуміння.


Детальнiше »
24 березня 2017

Департамент екології та природних ресурсів Рівненської ОДА звертається до всіх небайдужих громадян, підприємств та організацій краю долучитись до «Години Землі-2017» і вимкнути світло хоча б на одну годину 25 березня о 20.30. Акція спрямована на збереження навколишнього середовища, раціонального використання природних ресурсів задля подолання проблеми зміни клімату. «Година Землі» була започаткована у м. Сідней (Австралія) у 2007 році. Сьогодні подія стала світовою екологічною ініціативою, до якої долучилися більше 7000 міст у 172 країнах зі всього світу. Україна приєдналася до всесвітньої кампанії в 2009 році. Екологи зазначають, що кожна людина, вимкнувши світло на годину, зробить свій внесок в економію енерго- та природних ресурсів.


Детальнiше »
23 березня 2017

Рокитнівська района державна адміністрація оголошує конкурсу на зайняття вакантної посади державної служби    категорії «В» – головного спеціаліста відділу у справах молоді та спорту Рокитнівської РДА. Детально з умовами конкурсу можна ознайомитися:

http://www.rv.gov.ua/sitenew/rokytnivsk/ua/23489.htm


Детальнiше »
22 березня 2017

Платниками Рокитнівщини  протягом січня  лютого 2017 року до Зведеного бюджету сплачено 21,4 млн.грн. податків, зборів та платежів, що більше на 8,1 млн.грн. до відповідного періоду минулого року. До Державного бюджету надійшло 7,2 млн.грн. платежів, що більше на 2,8 млн.грн. та до місцевих бюджетів усіх рівнів сплачено 14,3 млн.грн., що більше на 10,9 млн.грн.  до рівня січня  лютого 2016 року. Єдиного соціального внеску сплачено до бюджету 13,9 млн.грн., що більше на 3,2 млн.грн. у порівнянні з аналогічним періодом минулого року.

«Досягти таких результатів вдалося завдяки співпраці платників податків, податківців та органів місцевого самоврядування»: - зазначила заступник начальника – начальник Рокитнівського відділення  Cарненської ОДПІ Ніна Ковалевич.


Детальнiше »
22 березня 2017

Представники усіх рівнів виконавчої влади у Києві обговорювали питання мінімальної зарплати, її впливу на бізнес та бюджет, відновлення банківського кредитування, децентралізації, дорожньої інфраструктури, освіти, медицини. Модератором зустрічі був Президент України Петро Порошенко.

Глава держави зазначив, що наразі є підстави говорити про те, що почалося реальне відновлення економіки і є можливість починати перехід від тактики виживання до державної стратегії розвитку. Однак є ризики, які цій стратегії загрожують. На переконання Президента, вони здебільшого, на жаль, носять політичний характер і дуже небезпечні.


Детальнiше »
21 березня 2017

Виховання незалежної і гармонійної особистості, справжніх патріотів нашої Батьківщини – найголовніше завдання освітян. Потрібно бути цікавим для своїх вихованців, але й не забувати, що виховання – це не розвага, а процес утворення моральної і духовної основи людини. Сьогодні як ніколи постає питання про військово-патріотичне виховання підростаючого покоління. 16-17 березня 2017 року в навчальних закладах Рокитнівського району відбулися заняття для старшокласників: у Старосільському НВК «ЗНЗ І-ІІІ ступенів – ДНЗ» (109 учнів відвідали захід), Березівському НВК «ЗНЗ І-ІІІ ступенів – ДНЗ» (97 учнів відвідали захід), Дроздинському НВК «ЗНЗ І-ІІІ ступенів – ДНЗ» (75 учнів відвідали захід), Рокитнівському НВК «Школа І-ІІІ ступенів-ліцей» (50 учнів відвідали захід), Рокитнівському НВК «Школа І ступеня-гімназія» (73 учні відвідали захід), опорному загальноосвітньому навчальному закладі «Рокитнівська ЗОШ І-ІІІ ступенів №3» (75 учнів відвідали захід).


Детальнiше »
21 березня 2017

Створення сучасних умов для занять фізкультурою і спортом є стимулом правильного вектору виховання молоді Рокитнівщини. Як відомо, в грудні 2016 року за рахунок державної субвенції за клопотанням народного депутата України Василя Яніцького виділено кошти для закупівлі вуличних тренажерів для навчальних закладів Рокитнівщини. З настанням сприятливих погодніх умов спільними зусиллями учнів та вчителів вуличні тренажерні майданчики встановлено в Рокитнівському НВК «Школа І-ІІІ ступенів-ліцей» (7 тренажерів), Старосільському НВК «ЗОШ І-ІІІ ступенів - дошкільний навчальний заклад» (7 тренажерів), Біловізькій ЗОШ І-ІІІ ступенів (мультифітнес станція) та Рокитнівській дитячо-юнацькій спортивній школі додатково до раніше встановленого майданчика 1 установка.


Детальнiше »
16 березня 2017

Рокитнівська районна державна адміністрація прийняла рішення щодо проведення першого туру щорічного Всеукраїнського конкурсу «Кращий державний службовець» відповідно до розпорядження голови райдержадміністрації від 02 лютого 2017 року № 15 к. Запрошуємо до участі спеціалістів та керівників державних установ. Перший тур триватиме з 1 по 30 квітня. Переможців визначатимуть у двох номінаціях – «Кращий керівник» та «Кращий спеціаліст».


Детальнiше »
16 березня 2017

 

 

Інститут національної пам'яті зібрав спростування 10 історичних міфів про події Української революції 1917-1921 років


Детальнiше »
Архів »
RSS 2.0
Фотогалерея : останні матеріали

Будівельний паспорт


Архів »
Реєстрація
Логін
Пароль
Реєстрація
Опитування


Запитання | Адміністратор
Інформаційний супровід: pressa1@rv.gov.ua Тех. підтримка: forweb@rv.gov.ua  ©  Рівненська обласна державна адміністрація

28 березня 2017 року

Засідання колегії відділу освіти під керівництвом першого заступника Олексія Берташа (Рокитнівський район, смт. Рокитне, приміщення Рокитнівської райдержадміністрації).

Засідання робочої групи «Мобільний соціальний офіс» у Томашгородській сільській раді (Рокитнівський район, с. Томашгород, приміщення Томашгородської сільської ради).

29 березня 2017 року

Засідання медичної ради за участю першого заступника голови Рокитнівської райдержадміністрації Олексія Берташа (Рокитнівський район, смт. Рокитне, приміщення Рокитнівської райдержадміністрації)

30 березня 2017 року

Засідання районної тимчасової комісії з питань призначення соціальних допомог, субсидій та пільг під керівництвом першого заступника голови Рокитнівської райдержадміністрації Олексія Берташа (Рокитнівський район, смт. Рокитне, приміщення Рокитнівської райдержадміністрації).

31 березня 2017 року

Семінар працівників клубних закладів за участю першого заступника голови Рокитнівської райдержадміністрації Олексія Берташа (Рокитнівський район, смт. Рокитне, приміщення Рокитнівської райдержадміністрації).

       Реформа судової системи

 

 
 
Рокитнівська РДА в соціальних мережах:
https://www.facebook.com/KabminUA