РОКИТНІВСЬКА РАЙОННА ДЕРЖАВНА АДМІНІСТРАЦІЯ

На головну Уряд УкраїниМапа сайту
 
 січня 2017 
Пн Вт Ср Чт Пт Сб Нд
 
Пошук
Розширений пошук»
 
 
Розпорядження
Новини
18 січня 2017

Під новорічну «ялинку» школярі з Рокитнівщини отримали не лише новеньку комп’ютерну техніку, але й вуличні тренаженари. Кошти для закупівлі тренажерів надійшли з державної субвенції в останні дні 2016 року, за клопотанням народного депутата України Василя Яніцького згідно розпорядження Кабінету Міністрів України № 980-р від 21 грудня 2016 року.


Детальнiше »
17 січня 2017

Оголошення!

 20 січня о 15.00 в Рокитнівському районному будинку культури з нагоди відзначення Дня Соборності України відбудуться урочисті збори та святковий концерт "Соборна. Вільна. Неподільна! Моя Україна". Запрошуємо всіх бажаючих взяти участь у заходах.


Детальнiше »
11 січня 2017

Тривають новорічні та різдвяні свята, даруючи людям радість та щастя, багато приємних зустрічей та подій. На вулицях чути співи – це колядки. Світлий третій день Христового Різдва зібрав в районному будинку культури чимало людей. Усі вони поспішали на фестиваль колядок «Різдвяні наспіви». Зал був переповнений бажаючими поринути у світ різдвяних колядок. Святково прибрана сцена передвіщала початок чарівного дійства. Дух Різдва дарував урочисте піднесення, відчуття чогось надзвичайного, таємничого. Свято не залишили поза своєю увагою посадовців району: голови  РДА Миколи Кушніра та голови районної ради Анатолія Кінчура.


Детальнiше »
10 січня 2017

З початку 2017 року стартувала кампанія декларування громадянами доходів, одержаних протягом 2016 року. За вибором платника податків декларації подаються за місцем своєї податкової адреси особисто або уповноваженою на це особою; поштою або засобами електронного зв’язку.


Детальнiше »
10 січня 2017

 З 01 січня 2017 року суб’єкти господарювання роздрібної торгівлі алкогольними напоями та тютюновими виробами не зобов’язані подавати звіти форми 1-РА «Звіт про обсяги придбання та реалізації алкогольних напоїв у роздрібній мережі» та 1-РТ «Звіт про обсяги придбання та реалізації тютюнових виробів у роздрібній мережі», які затверджені наказом Міністерства фінансів України від 11.02.2016 року № 49 (підстава - Закон України від 20 грудня 2016 року № 1791 «Про внесення змін до Податкового кодексу України та деяких законодавчих актів України щодо забезпечення збалансованості бюджетних надходжень у 2017 році»).

 

 


Детальнiше »
10 січня 2017

Серед найважливіших напрямків роботи податкової міліції є очищення ринку підакцизних товарів від фальсифікату та незаконно ввезеної на територію України підакцизної продукції. Проведення належних заходів по вказаному напрямку здійснювалося протягом 2016 року в рамках загальнодержавної операції «Акциз-2016».


Детальнiше »
6 січня 2017

Є події, над якими не владний час. Не щезне з пам’яті людської, не йде в забуття великий подвиг і велика трагедія нашого народу – його битва, його перемога над фашизмом. Друга світова війна принесла з собою таку безліч трагедій, віроломства і зруйнованих доль, що до цих пір все людство із сумом і гіркотою згадує про ті далекі події, які торкнулися практично всіх на нашій спільній землі. 6 січня минає 73 роки, як селище Рокитне було звільнено від фашистських загарбників. З нагоди визволення Рокитного від фашистських загарбників, на Меморіалі Слави відбувся мітинг та покладання квітів до пам’ятного знаку.


Детальнiше »
5 січня 2017

Напередодні новорічних свят, подарунком під «ялинку» Березівському НВК «ЗОШ І-ІІІ ступенів - ДНЗ» стало урочисте відкриття комп’ютерного класу. Березівський НВК отримав 9 новеньких сучасних комп’ютерів з ліцензійним програмним забезпеченням.


Детальнiше »
5 січня 2017

У зв’язку зі значним пониженням температури повітря (-15-25), повідомляємо, що на території району функціонує стаціонарний пункт обігріву, що знаходиться на балансі Рокитнівського територіального центру соціального обслуговування (надання соціальних послуг), який розташований за адресою: смт Рокитне, вул. Пушкіна, 20. В пункті обігріву можна зігрітися, випити гарячого чаю та перекусити.


Детальнiше »
Архів »
RSS 2.0
Фотогалерея : останні матеріали

Будівельний паспорт


Архів »
Реєстрація
Логін
Пароль
Реєстрація
Опитування


Запитання | Адміністратор
Інформаційний супровід: pressa1@rv.gov.ua Тех. підтримка: forweb@rv.gov.ua  ©  Рівненська обласна державна адміністрація

20  січня 2017 року

Засідання районної тимчасової комісії з питань призначення соціальних допомог, субсидій та пільг під керівництвом першого заступника голови Рокитнівської райдержадміністрації Олексія Берташа (Рокитнівський район, смт. Рокитне, приміщення Рокитнівської райдержадміністрації).  

Святковий концерт «Україна – Соборна держава» за участю першого заступника голови Рокитнівської райдержадміністрації Олексія Берташа (Рокитнівський район, смт. Рокитне, приміщення Рокитнівського  Будинку культури).  

23  січня 2017 року

Виїзний прийом громадян спеціалістами УСЗН Рокитнівської райдержадміністрації у Рокитнівській сільській раді (Рокитнівський район, смт. Рокитне, приміщення Рокитнівської селищної ради).

24  січня 2017 року

Нарада керівників загальноосвітніх навчальних закладів за участю першого заступника голови Рокитнівської райдержадміністрації Олексія Берташа (Рокитнівський район, смт. Рокитне, приміщення Рокитнівської райдержадміністрації).

Засідання медичної ради за участю першого заступника голови Рокитнівської райдержадміністрації Олексія Берташа (Рокитнівський район, смт. Рокитне, приміщення Рокитнівської райдержадміністрації).

25 січня 2017 року

День контролю при керівнику апарату райдержадміністрації Людмили Пишняк (Рокитнівський район, смт. Рокитне, приміщення Рокитнівської райдержадміністрації).

26 січня 2017 року

Засідання колегії райдержадміністрації під керівництвом під керівництвом голови райдержадміністрації Миколи Кушніра  (Рокитнівський район, смт. Рокитне, приміщення Рокитнівської райдержадміністрації).

Засідання робочої групи «Мобільний соціальний офіс» у Томашгородській селищній раді (Рокитнівський район, смт. Томашгород, приміщення Томашгородської селищної ради).

27 січня 2017 року

Засідання лікарської конференції за участю першого заступника голови Рокитнівської райдержадміністрації Олексія Берташа (Рокитнівський район, смт. Рокитне, приміщення Рокитнівської райдержадміністрації).

Віртуальна година-реквієм «Голокост: хронологія зниення»(до Міжнародного Дня пам’яті жертв голокосту ) за участю голови Рокитнівської райдержадміністрації Олексія Берташа (Рокитнівський район, смт. Рокитне, приміщення Рокитнівського  Будинку культури).  

Конкурс «Вихователь року» за участю першого заступника голови Рокитнівської райдержадміністрації Олексія Берташа (Рокитнівський район, смт. Рокитне, приміщення Рокитнівського  Будинку культури).  

 
 
Рокитнівська РДА в соціальних мережах:
https://www.facebook.com/KabminUA