РОКИТНІВСЬКА РАЙОННА ДЕРЖАВНА АДМІНІСТРАЦІЯ

На головну Уряд УкраїниМапа сайту
 
 липня 2014 
Пн Вт Ср Чт Пт Сб Нд
 
Пошук
Розширений пошук»
 
 
Розпорядження
Новини
18 липня 2014

18 липня 2014 року голова Рокитнівської райдержадміністрації Світлана Михайлівна Пахнюк провела особистий прийом громадян. Під час особистого прийому до очільниці району звернулося 4 заявника. Звернення стосувалися: надання матеріальної допомоги, працевлаштування та земельних питань. Заявникам надано розяснення та взято на контроль.

 


Детальнiше »
17 липня 2014

9-30 червня ц. р. активісти Рівненської та Запорізької областей побували в найгарячішій точці України – Маріуполі, де відвідали бійців-патріотів, які здійснюють охорону та захист Маріупольського аеропорту та військової частини, що під Донецьком. Команду Запорізької області представляли голова Запорізького обласного об’єднання Всеукраїнського Товариства «Просвіта» імені Тараса Шевченка Олег Ткаченко, Олег Коваленко та Сергій Носовець. Рівненщину представляли директор ПВТП «Імпульс» Микола Кушнір та Василь Гіс з Сехів – водій з кар’єру «Розовий».


Детальнiше »
17 липня 2014

17  липня  2014  в приміщенні Рокитнівської райдержадміністрації  відбулося засідання районної робочої групи по розгляду звернень громадян з надання грошової допомоги з районного фонду «Допомога» під керівництвом першого заступника голови Рокитнівської райдержадміністрації Валентини Довгаль. Під час засідання комісії розглянуто 15 справ, з них 13 задоволено, 2 відмовлено. Допомогу надано на суму 4,850 гривень.


Детальнiше »
14 липня 2014

14 липня перший заступник голови райдержадміністрації Валентина Довгаль провела виїзний прийом громадян в селі Лісове Рокитнівської сільської ради Рокитнівського району. Під час особистого прийому звернулося 3 заявники, питання стосувалися: працевлаштування та земельного законодавтва.


Детальнiше »
14 липня 2014

Польсько-українське єднання – дуже важлива справа, яку обом народам треба робити разом. І саме завдяки зусиллям обох народів: польського та українського 12 липня 2014 року в селищі Рокитне відбулася церемонія відкриття та освячення польського кладовища. На цвинтар приїхало чимало представників української та польської влади, а саме: голова Рокитнівської райдержадміністрації Світлана Пахнюк, голова районної ради Руслан Дубовець, Рокитнівський селищний голова Віктор Татусь, представники польського посла та католицької церкви, на чолі з секретарем інспектора району Trzebnicki Артуром Каня, та за участю голови Товариства Польської Культури «Рокитнівщини» Євгенії Якимець, іноземних представників, громадськості та ЗМІ.


Детальнiше »
11 липня 2014

11 липня 2014 року голова Рокитнівської райдержадміністрації Світлана Пахнюк провела виїзний прийом громадян в Березівській сільській раді. Під час особистого прийому до Світлани Михайлівни звернулося 4 заявника, звернення стосувалися: призначення соціальної допомоги малозабезпеченій сім’ї, працевлаштування громадян та виплати коштів за судовим рішенням як дитині-війни. Заявникам надано розяснення щодо їх звернень та взято на контроль.


Детальнiше »
11 липня 2014

Затверджено нову нормативну грошову оцінку земель населених пунктів Рокитнівського району, а саме:- відповідно до рішення Березівської сільської ради від 04 липня 2014 року № 808 затверджено нову нормативну грошову оцінку земель населеного пункту с.Березове на території Березівської сільської ради. Базова вартість земельних ділянок с.Березове становить 36,11 грн./ кв.м.- відповідно до рішення Біловізької сільської ради від 10 липня 2014 року № 506 затверджено нову нормативну грошову оцінку земель населених пунктів с.Біловіж, с.Купель, с.Мушні на території Біловізької сільської ради. Базова вартість земельних ділянок с.Біловіж становить 34,05 грн./кв.м., с.Купель – 33,04 грн./кв.м., с.Мушні – 31,05 грн./кв.м.- відповідно до рішення Блажівської сільської ради від 10 липня 2014 року № 710 затверджено нову нормативну грошову оцінку земель населених пунктів с.Більськ, с.Залав’я на території Блажівської сільської ради.


Детальнiше »
10 липня 2014

Поїздки до військовослужбовців для нас уже стали майже звичними. Люди збирають кошти, закуповують усе необхідне та їдуть у військові частини. У таку поїздку днями відправилась група з Біловізької сільської ради. Очільник громади Наталія Козаченко, депутат цієї ж ради Микола Рябущиць та водій Микола Трохимчук побували у військовій частині за три кілометри від Донецької області у с. Дачне, де в другому батальйоні служать одинадцять хлопців з нашого району. Шкода, що саме їхнього солдата (жителя с. Купель) на той час перевели в інше місце і зустрітися з ним вони не змогли, але передали йому усе, що привезли.


Детальнiше »
10 липня 2014

Усвідомлення того, що війна не так далеко від нас, щодня стає реальнішим. Збір коштів на армію помаленьку перекочував у збір добровільних пожертвувань для переселенців. Жителі сходу зв’язалися з пресвітером Карпилівської церкви ХВЄ Володимиром Бричкою з проханням допомогти. Спочатку вони навіть хотіли приїхати до нас, але коли дізналися, що це Рівненська область, передумали. Все-таки російська пропаганда проти нас – бандерівців – зробила свою чорну справу, та біда попри усякі непорозуміння об’єднує усіх.


Детальнiше »
Архів »
RSS 2.0
Фотогалерея : останні матеріали
Будівельний паспорт
Архів »
Реєстрація
Логін
Пароль
Реєстрація
Опитування


Запитання | Адміністратор
Прес-служба 695-214, 695-314  ©  Рівненська обласна державна адміністрація
24 липня 2014 року

Засідання районної робочої групи «Мобільний соціальний офіс» за участю спеціалістів управління соціального захисту населення Рокитнівської райдержадміністрації в Біловізькій сільській раді  (Рокитнівський район, с. Біловіж, приміщення Біловізької сільської ради).

 

Засідання районної комісії з питань розрахунків за спожиту енергоносії та житлово-комунальні послуги під керівництвом першого заступника голови Рокитнівської райдержадміністрації Валентини Довгаль  (Рокитнівський район, смт. Рокитне, приміщення Рокитнівської райдержадміністрації).

25 липня 2014 року

Оперативна нарада за участю керівників структурних підрозділів Рокитнівської райдержадміністрації, територіальних органів у Рокитнівському районі під керівництвом голови Рокитнівської райдержадміністрації Світлани Пахнюк (Рокитнівський район, смт. Рокитне, приміщення Рокитнівської райдержадміністрації).

 

Виїзний прийом громадян головою Рокитнівської райдержадміністрації  Світланою Пахнюк в Глиннівській сільській раді (Рокитнівський район, с. Глинне , приміщення Глиннівської сільської ради).