РОКИТНІВСЬКА РАЙОННА ДЕРЖАВНА АДМІНІСТРАЦІЯ

На головну Уряд УкраїниМапа сайту
 
 липня 2016 
Пн Вт Ср Чт Пт Сб Нд
 
Пошук
Розширений пошук»
 
 
Розпорядження
Новини
29 липня 2016

Шановні працівники торгівлі!

Вітаємо Вас з професійним святом. Ви представляєте одну з найдавніших і наймасовіших професій в Україні. Торгівля – це перш за все мистецтво і талант, вміння глобально і гнучко мислити, організовувати справу, забезпечувати процес матеріальними і людськими ресурсами, враховувати ризики і вигравати.

 З нагоди професійного свята дозвольте побажати Вам міцного здоров’я, благополуччя, мирного неба,професійного зростання, почуття стабільності та впевненості у завтрашньому дні!

Голова райдержадміністрації                                   Микола Кушнір


Детальнiше »
29 липня 2016

Проведений Держенергоефективності аналіз попиту на Урядову програму з енергоефективності – «теплі» кредити – свідчить, що населення найактивніше долучається до енергомодернізації свого житла у тих регіонах, де є додаткова місцева фінансова підтримка. Тому вчора, 27 липня 2016 року, Прем’єр-міністр України Володимир Гройсман підписав відповідне доручення  обласним державним адміністраціям спільно з органами місцевого самоврядування прискорити прийняття місцевих програм співфінансування енергоефективних заходів для населення.


Детальнiше »
28 липня 2016

Діти – це квіти нашого життя! І це не просто гарна фраза. Діти – це найголовніший скарб нашого суспільства. І від того, як ми їх виховуємо, які зерна добра, справедливості, мужності ми в них закладемо, залежить не тільки майбутнє нашої країни, а й майбутнє всього нашого світу. В умовах неоголошеної війни дуже важливо показати дітям заходу та сходу, що ми є одне ціле й нероздільне. 27 липня діти з прифронтових територій Донецької та Луганської областей, які на даний час оздоровлюються в літньому таборі с. Олександрія «Сигнал», що на Рівненщині, на запрошення голови Рокитнівської райдержадміністрації Миколи Кушніра відвідали Рокитнівщину. 53 дітей в супроводі вихователів та представника ОК «Захід» прибули в селище Рокитне, де мали змогу ознайомитися з видатними місцями нашого краю.


Детальнiше »
28 липня 2016

28 липня 2016 року під керівництвом голови райдержадміністрації Миколи Кушніра відбулося засідання комісії з питань захисту прав дитини. Під час засідання комісії розглянуто наступні питання:

1. Розгляд заяви жительки смт.Рокитне та заяви жителів  с. Старе Село Рокитнівського району, щодо встановлення графіку зустрічей діда та баби з малолітньою дитиною;

2. Заява жительки с. Старе Село Рокитнівського району про призначення її опікуном над малолітніми дітьми, які проживають в с. Старе Село Рокитнівського району;

3. Розгляд заяви жителя с. Березове Рокитнівського району та заяви жительки с. Глинне Рокитнівського району, щодо встановлення графіку зустрічей батька з малолітньою дитиною;

4. Про позбавлення батьківських прав жителів с. Олександрівка Рокитнівського району відносно малолітніх дітей.

По завершенню засідання прийнято відповідні рішення та дано доручення.


Детальнiше »
28 липня 2016

Враховуючи підвищений попит населення на Урядову та регіональну програми з енергоефективності, Львівська обласна рада прийняла рішення про виділення додаткових коштів з обласного бюджету на співфінансування "теплих" кредитів у 2016 році, а саме – 9 млн грн. У результаті загальна сума фінансування програми у цьому році складає 16,5 млн грн. Про це поінформував Голова Держенергоефективності Сергій Савчук, коментуючи рішення Львівської облради. 

 

"Місцева влада Львівської області виділила рекордну суму коштів на відшкодування населенню витрат на енергоефективні заходи", - повідомив С.Савчук та додав, що таку практику співфінансування мають переймати й інші регіони країни.

 

Так, за умовами цієї регіональної програми мешканці Львівщини мають право отримати з обласного бюджету відшкодування 20% річних за кредитами на заміну газових котлів та 15% річних - на енергоефективні заходи. У 2016 році вже понад 2000 родин-учасників отримали додаткове відшкодування у розмірі 8,3 млн гривень.


Детальнiше »
28 липня 2016

«Ми ведемо абсолютно чесну політику по відношенню до наших громадян. Тому інформую, що коштів у державному бюджеті на відшкодування витрат ОСББ та ЖБК під час утеплення у цьому році вистачить», - повідомив Голова Держенергоефективності Сергій Савчук слухачам Громадського радіо та запевнив, що об’єднання співвласників можуть впевнено звертатися до Ощадбанку, Укргазбанку чи Укрексімбанку за коштами, брати усі необхідні матеріали та починати утеплення багатоповерхівки.

«Мешканцям багатоповерхівок раджу максимально активізуватися, поки літній період, та звернутися до банків за коштами, до Агентства та органів місцевого самоврядування за відшкодуванням і - утеплюйтесь», - наголосив С.Савчук.


Детальнiше »
28 липня 2016

Кабінет Міністрів України виділив додатково 100 млн. грн. на підтримку населення в утепленні до зими, збільшивши державну безповоротну допомогу до 35%. Відповідне рішення прийнято на засіданні Уряду у середу 27 липня 2016 року.

Це означає, що ще більше 12 тисяч українських родин можуть скористатися урядовою підтримкою, закупити обладнання та матеріали, енергомодернізувати свої оселі до зими і таким чином менше платити за комунальні послуги в опалювальний період.

Варто наголосити, що для ОСББ та ЖКБ умови участі в Урядовій програмі з енергоефективності не змінилися. Як і раніше, мешканці багатоповерхівок можуть розраховувати на 40% безповоротної державної допомоги. Якщо у складі таких об’єднань є субсидіанти, то таке ОСББ чи ЖКБ безповоротно отримає відшкодування до 70% коштів на проведення енергоефективних заходів.

У Державному бюджеті на підтримку ОСББ/ЖКБ є ще 69,07 млн. грн. Тобто, провести комплексну термомодернізацію частково за кошти держави мають змогу ще 2 229 будинків, а це майже 180 тисяч сімей, інформує Держенергоеефективності.


Детальнiше »
27 липня 2016

27 липня  2016 року при керівнику апарату райдержадміністрації  Людмилі Пишняк проведено засідання “Дня контролю”.  Заслухано звіт  начальника управління соціального захисту населення райдержадміністрації Мирославу Киркову про виконання вимог Закону України  “Про звернення громадян”,  Указу  Президента  України  від   07  лютого 2008 року № 109/2008 “Про першочергові заходи щодо забезпечення реалізації та гарантування конституційного права на звернення до органів державної влади та органів місцевого самоврядування”.


Детальнiше »
27 липня 2016

Сергій Савчук: Закликаю населення активізуватися та звертатися до органів місцевого самоврядування за додатковим відшкодуванням витрат на утеплення

Українці активно та відповідально беруть участь в Урядовій програмі з енергоефективності. Вже більше 190 тисяч родин утеплилися за Урядової підтримки. Попит на програму щотижня зростає, а «теплі» кредити завдяки Урядовому і місцевому відшкодуванню виплачуються населенням раніше запланованого строку. «Водночас активних дій ми наразі чекаємо і від органів місцевого самоврядування. Завдяки фінансовій децентралізації коштів у місцевих бюджетах стало значно більше, ніж раніше. Їх можна спрямувати на відшкодування населенню витрат під час утеплення та підготовки до опалювального сезону», - повідомив Голова Держенергоефективності Сергій Савчук сьогодні в ефірі Громадського радіо та додав, що завдяки такому співфінансуванню «теплих» кредитів ефект від реалізованих заходів з енергоефективності відчуватиметься по всій країні – щороку зменшуватиметься споживання газу.


Детальнiше »
Архів »
RSS 2.0
Фотогалерея : останні матеріали

Будівельний паспорт


Архів »
Реєстрація
Логін
Пароль
Реєстрація
Опитування


Запитання | Адміністратор
Інформаційний супровід: pressa1@rv.gov.ua Тех. підтримка: forweb@rv.gov.ua  ©  Рівненська обласна державна адміністрація

 

http://www.rv.gov.ua/sitenew/main/ua/5814.htm

31 липня 2016 року

ІV тур чемпіонату району по футболу в селах Борове, Рокитне (стадіон склозаводу) Карпилівка Рокитнівського району.

2 серпня 2016 року

V тур чемпіонатурайону по футболу в селах Кисоричі, Борове та селище Томашгород Рокитнівського району.

2 серпня 2016 року

Православний храм села Познань за участю першого заступника голови Рокитнівської райдержадміністрації Олексія Берташ (Рокитнівський район, с. Познань, Глиннівської сільської ради).

5 серпня 2016 року

Православний храм села Більськ за участю першого заступника голови Рокитнівської райдержадміністрації Олексія Берташ (Рокитнівський район, с. Більськ, Блажівської сільської ради).

«День контролю»при заступнику голови   Рокитнівської райдержадміністрації Олександра Крупенка (Рокитнівський район, смт. Рокитне, приміщення Рокитнівської райдержадміністрації).

http://ato.rv.ua/

https://www.facebook.com/KabminUA/videos/vb.210809715619097/1105310146169045/?type=2&theater

 

 

http://saee.gov.ua/consumers/derzh-pidtrymka-energozabespechenya

Калькулятор розрахунку субсидій