РОКИТНІВСЬКА РАЙОННА ДЕРЖАВНА АДМІНІСТРАЦІЯ

На головну Уряд УкраїниМапа сайту
 
 серпня 2015 
Пн Вт Ср Чт Пт Сб Нд
 
Пошук
Розширений пошук»
 
 
Розпорядження
Новини
28 серпня 2015

28 серпня 2015 року під керівництвом першого заступника голови райдержадміністрації Олексія Берташа відбулося засідання комісії з питань захисту прав дитини. В ході засідання розглянуто питання: заява жителя смт. Рокитне Рокитнівського району про встановлення  графіку зустрічей з дитиною; заява жительки с. Глинне Рокитнівського району про призначення її опікуном над  дітьми які проживають по в с. Глинне Рокитнівського району Рівненської області; заява про надання дозволу на здійснення дарування житлового будинку з надвірними будівлями, де право користування мають малолітні діти; заява про надання дозволу на вчинення правочину, дарування квартири; рішення виконавчого комітету Рокитнівської селищної ради про доцільність позбавлення батьківських прав, відносно малолітнього сина; про затвердження індивідуальних планів на дітей, які опинились в складних життєвих обставинах, дітей-сиріт та дітей, позбавлених батьківського піклування.


Детальнiше »
28 серпня 2015

Новий навчальний рік для школярів розпочинається 1 вересня. А для  освітян вже традиційно його початок знаменується серпневою педагогічною конференцією, яка у нинішньому році проходила 27 серпня в Рокитнівській ЗОШ I-III ступеня. Серпнева конференція – це підведення підсумків за минулий навчальний рік, визначення перспективних планів роботи педагогів на новий навчальний рік, влиття у педагогічну когорту молодих спеціалістів, цікаві зустрічі, обмін думками, враженнями. У роботі конференції взяли участь голова Рокитнівської райдержадміністрації Микола Кушнір, голова районної ради – Руслан Дубовець, начальник відділу освіти райдержадміністрації Михайло Кузьмич. Пленарна частина розпочалася розширеною доповіддю начальника відділу освіти Михайла Кузьмича, у якій підняті питання розвитку галузі освіти Рокитнівщини у 2014-2015 навчальному році та завдання на 2015-2016 навчальний рік. З початком нового навчального року учителів привітав голова районної державної адміністрації Микола Кушнір, який акцентував увагу присутніх на проблемах, які хвилюють суспільство району, адже питання освіти посідають чи не найвагоміше місце у різних сферах життєдіяльності громади. Яким бачиться майбутнє шкільної освіти, які стратегії набудуть пріоритетності і яке місце посідають у навчальній системі вчитель, учень, батьки, влада в цілому.  По завершенню конференції кращі освітянські установи та педагоги були нагороджені грамотами та преміями.


Детальнiше »
28 серпня 2015
Всім відомо, що найціннішим скарбом для людини є здоров’я. А кращим другом здоров’я був і залишаться  спорт. Так, 27 серпня 2015 року  під керівництвом голови райдержадміністрації Миколи Кушніра відбуласьнарада з вчителями фізичної культури загальноосвітніх закладів району. Микола Кушнір зазначив, організатором і керівником фізичного виховання учнів є вчитель фізкультури. Отже, перед ним стоїть важке, але благородне завдання - виховання в учнів високих морально-вольових якостей. По-справжньому виховувати в учнів почуття патріотизму може тільки той педагог, який палко любить свою Батьківщину. 
Детальнiше »
27 серпня 2015

27 серпня 2015 року під керівництвом першого заступника голови райдержадміністрації Олексія Берташа відбулось засідання районної тимчасової комісії з питань погашення заборгованості із заробітної плати (грошового забезпечення), пенсій, стипендій та інших соціальних виплат. На засіданні розглядались наступні питання:

  1. Про заборгованість з відшкодування витрат на виплату та доставку пільгових пенсій призначених за списком №2.
  2. Про заборгованість по податках та платежах до Рокитнівського відділення Сарненської ОДПІ ГУ ДФС у Рівненській області.
  3. Про стан погашення заборгованості із виплати заробітної плати.
  4. Про стан сплати страхових внесків до Пенсійного фонду.

По завершенню засідання комісії дано відповідні доручення та завдання.


Детальнiше »
25 серпня 2015

24 серпня 2015 року Рокитнівський район відвідали ветерани легендарного футбольного клубу «Динамо» Київ. З нагоди 24-ї річниці Незалежності України на стадіоні «Ювілейний» відбувся матч миру та єдності,  «Динамо» Київ – «Полісся» Рокитне, по завершенню якого, футболісти «Динамо» Київ нагородили призерів чемпіонату району з футболу: за ІІІ місце нагороджено команду «Металіст» с.Дроздинь,  ІІ місце зайняла команда «Челсі» с.Рокитне, чемпіонами стала команда с.Масевичі «Лісівник», також цінними подарунками та грамотами було нагороджено найкращого футболіста чемпіонату району гравця команди «Челсі» Олександра Колодича, кращим  воротарем став Володимир Огієвич з команди «Металіст» с.Дроздинь, а кращим бомбардиром став гравець команди «Лісівник» Олександр Ничипорчук. Отримати нагороди від зірок та видатних гравців ФК «Динамо» Київ дуже приємно та престижно.Детальнiше »
25 серпня 2015

Українці 24 серпня відзначають головне національне свято – День Незалежності України. Тієї незалежності, за яку змагалися одне-за-одним покоління наших предків, і за яку сьогодні знову проливають кров найкращі сини і доньки української землі. В День незалежності на Рокитнівщині пройшла низка святкових заходів, а саме: мітинг з нагоди 24-ї річниці Незалежності України за участю голови Рокитнівської райдержадміністрації Миколи Кушніра, голови Рокитнівської районної ради Руслана Дубовця, заступників голови районної адміністрації та голови районної ради, працівників підприємств, установ організацій та жителів селища Рокитне, громадськості, представників районних засобів масової інформації; покладання квітів до Стелли Героїв Небесної Сотні та військовослужбовців, які загинули в зоні проведення АТО; фольклорне свято приурочене 24-й річниці Незалежності України в якому взяли участь колективи  художньої самодіяльності клубних закладів району. Навпроти площі, де відбувалося святкове дійство була розташована виставка декоративно – прикладного та ужиткового мистецтва, підготовленими навчальними закладами району, трудовими колективами підприємств та організацій, представниками територіальних громад Рокитнівщини. На центральній вулиці селища можна було побачити вироби декоративно-ужиткового мистецтва, виготовлені руками учнів шкіл та дорослими майстрами, композиції з квітів.

Святкові заходи продовжилися на стадіоні «Ювілейний», де відбувся матч миру та єдності, присвячений Дню Незалежності України, за участю ветеранів ФК «Динамо» Київ та збірної Рокитнівського району.


Детальнiше »
25 серпня 2015

Повідомлення про проведення кваліфікаційного іспиту Вищою кваліфікаційною комісією нотаріату при Міністерстві юстиції України 

Вища кваліфікаційна комісія нотаріату при Міністерстві юстиції України повідомляє, що 19 жовтня 2015 року о 09-00 у приміщенні Міністерства юстиції України за адресою: м. Київ, вул. Артема, 73 буде проведений черговий кваліфікаційний іспит для осіб, які матимуть намір його складати.

Кінцевий строк подачі документів до головного територіального управління юстиції до 29 вересня 2015 року.

Реєстрація осіб розпочинається о 8-00.

Додаткова інформація

У разі зміни дати, часу, місця проведення кваліфікаційного іспиту не пізніше ніж за добу Комісія повідомляє про це осіб, допущених до його складання, шляхом розміщення відповідного повідомлення на офіційній Інтернет-сторінці Міністерства юстиції України (пункт 17 Порядку допуску осіб до складання кваліфікаційного іспиту та проведення кваліфікаційного іспиту Вищою кваліфікаційною комісією нотаріату, затвердженого наказом Міністерства юстиції України від 28.07.2011 № 1905/5, зареєстрованим в Міністерстві юстиції України 28.07.2011 за № 926/19664 (у редакції наказу Міністерства юстиції України від 21.07.2014 № 1174/5).

Прес-служба Головного територіального управління юстиції у Рівненській області


Детальнiше »
25 серпня 2015

ОГОЛОШЕННЯ

Запрошуємо керівників та головних бухгалтерів, підприємців Рівненщини відвідати безкоштовний семінар-нараду з актуальних питань застосування податкового законодавства та розвитку підприємництва, який проводитимуть представники ДФС України та Асоціації платників України з нагоди державного професійного свята – Дня підприємця.

 

Семінар відбудеться 03 вересня 2015 року об 11 год. У великому залі Рівненської обласної ради за адресою: місто Рівне, майдан Просвіти, 2.

 

Реєстрація учасників о 10 год. 30 хв.

 

В заходах братимуть участь керівництво облдержадміністрації, обласної Ради, Асоціації платників податків України, представники ДФС України та області, представництва регуляторної політики і підприємництва в області, громадський бізнесових організацій.

Направити свої запитання та отримати додаткову інформацію можна в місцевих податкових органах, або за електронною адресою ТВ АППУ  rivneappu@ukr.net та тел. 46-01-54; 067-240-75-49;

098-501-72-60; 050-411-03-02.    


Детальнiше »
23 серпня 2015
На Рокитнівщині відзначили одне з головних свят нашої держави – День Державного Прапора України. Святкування Дня Державного Прапора  було започатковано в Україні 23 серпня 2004 року. Вшанувати символ нашої державності, 23 серпня біля Рокитнівської райдержадміністрації зібралися представники влади, громадськості, воїни АТО та молодь. Зі словами вітання до громади звернувся голова райдержадміністрації Микола Кушнір зазначивши: державний прапор – це символ свободи та незалежності, слави та відродження української державності. Хоча нині свято, затьмарене болем, в країні триває війна та прапор для українців є ознакою сили, слави та єдності. Пам’ять загиблих героїв Небесної сотні та воїнів, що полягли, захищаючи цілісність та незалежність нашої держави в зоні АТО, було вшановано хвилиною мовчання. Почесне право підняти державний прапор було  надано голові райдержадміністрації Миколі Кушніру та учасникам АТО солдатам:  Миколі Кравчені, Володимиру Полюховичу.
Детальнiше »
Архів »
RSS 2.0
Фотогалерея : останні матеріали

Будівельний паспорт


Архів »
Реєстрація
Логін
Пароль
Реєстрація
Опитування


Запитання | Адміністратор
Інформаційний супровід: pressa1@rv.gov.ua Тех. підтримка: forweb@rv.gov.ua  ©  Рівненська обласна державна адміністрація
Калькулятор розрахунку субсидій

25 серпня 2015 року

Засідання виконкомів сільських і селищних рад Рокитнівського району за участю керівників і спеціалістів Рокитнівської райдержадміністрації(Рокитнівський район, приміщення виконкомів сільських та селищних рад).

Виїзний прийом громадян першим заступником голови Рокитнівської райдержадміністрації Олексієм Берташем в Борівській сільській раді(Рокитнівський район, с.Борове. приміщення Борівської сільської ради).

27 серпня 2015 року

Засідання комісії з питань призначення субсидій і допомог Рокитнівської райдержадміністрації під керівництвом  першого заступника  голови  Рокитнівської райдержадміністрації Олексія Берташа(Рокитнівський район, смт.Рокитне, приміщення  Рокитнівської райдержадміністрації).

Виїзне засідання районної робочої групи«Мобільний соціальний офіс» в Старосільській  сільській раді(Рокитнівський район, с.Старе Село, приміщення Старосільської сільської ради).

Засідання колегії Рокитнівської райдержадміністрації під керівництвом голови Рокитнівської райдержадміністрації Миколи Кушніра  (Рокитнівський район, смт.Рокитне, приміщення  Рокитнівської райдержадміністрації).

Засідання «Дня контролю»при в.о. керівника апарату Рокитнівської райдержадміністрації Вікторії Пшеничній(Рокитнівський район, смт.Рокитне, приміщення  Рокитнівської райдержадміністрації).

Засідання комісії з питань погашення заборгованості із заробітної плати під керівництвом першого заступника  голови  Рокитнівської райдержадміністрації Олексія Берташа(Рокитнівський район, смт.Рокитне, приміщення Рокитнівської райдержадміністрації).

28 серпня 2015 року

Виїзний прийом громадян голови Рокитнівської райдержадміністрації Миколи Кушніра в Кисорицькій сільській раді(Рокитнівський район, с.Кисоричі, приміщення Кисорицької сільської ради).

Збір коштів для пошуку загиблих війсковослужбовців, які загинули в зоні АТО

Всеукраїнське громадське об’єднання «Союз «Народна пам’ять» в рамках проекту цивільно-військового співробітництва зі Збройними Силами України здійснює роботу щодо пошуку та евакуації тіл загиблих військовослужбовців Збройних Сил України та інших військових формувань в зоні проведення антитерористичної операції на сході України. Для продовження гуманітарної місії з пошуку загиблих українських вояків проводиться збір коштів. Рахунки для добровільних пожертвувань:

АТ «Укрсиббанк», р/р 26004454854700 МФО 351005, ОКПО 09807750, ВГО «Союз «Народна пам’ять», призначення платежу – Фонд пошуку загиблих на сході України. (ВГО «Союз «Народна Пам’ять», 04116, м. Київ, вул. Симона Петлюри, 15, оф. 306, тел.: 044362-77-61, 094 927 47 61, 093 778 17 26.

E-mail:office@unm.org.ua.

Сайт: unm.org.ua. naidy.org.ua/

Група в Facebook: https://www.facebook.com/narodnaya.pamyat)