РОКИТНІВСЬКА РАЙОННА ДЕРЖАВНА АДМІНІСТРАЦІЯ

На головну Уряд УкраїниМапа сайту
 
 липня 2017 
Пн Вт Ср Чт Пт Сб Нд
 
Пошук
Розширений пошук»
 
 
Новини
18 липня 2017

Оголошення!
Шановні рокитнівчани та мешканці поліського краю!
Знагоди відзначення 26 – ї річниці незалежності України, запрошуємо Вас долучитися до організації проведення даного свята на теренах району та надати ваші пропозиції щодо відзначення відділу організаційно-правового забезпечення та інформаційної діяльності та комунікацій з громадськістю апарату Рокитнівської РДА до 01 серпня 2017 року.
Оргкомітет


Детальнiше »
17 липня 2017

16 липня 2017 року представники влади Рокитнівщини: голова райдержадміністрації Микола Кушнір та голова районної ради АнатолійКінчур взяли участь у святковому богослужінні у Свято-Покровському кафедральному соборі міста Сарни. На Божестенну Літургію завітав Предстоятель Української Православної Церкви, Блаженніший Онуфрій, Митрополит Київський і всієї України. Представники духовенства та органів влади молилися за мир в Державі та припинення війни. 


Детальнiше »
14 липня 2017

24 серпня Україна відзначатиме головне державне свято — День Незалежності. Аби його святкування в нашому районі пройшло гідно і організовано — підготовку до цього дня розпочато заздалегідь. Тож, 14 липня відбулось перше засідання оргкомітету з підготовки та відзначення 26-ої річниці Незалежності України та Дня Державного Прапора України, яке провів голова райдержадміністрації Микола Кушнір за участю керівників структурних підрозділів райдержадміністрації та районної ради.


Детальнiше »
14 липня 2017

16 новеньких «швидких» марки «Сітроен» отримали районні лікарні Рівненщини. Ще по одному автомобілю матимуть обласна клінічна лікарня та міська.

Ключі від машин швидкої допомоги урочисто передали головним лікарям медзакладів голова облдержадміністрації Олексій Муляренко, перший заступник голови облради Олександр Корнійчук та керівник групи впровадження проекту Світового банку в області Сергій Рибачок.

«Особливо приємно, що на Рівненщині реформа охорони здоров'я впроваджується спільно з реалізацією проекту Світового банку «Покращення охорони здоров'я на службі людям». Переконаний, що кропітка щоденна праця фахівців управління охорони здоров'я спільно з консультантами Світового банку даcть свій результат, і це практично покращить умови надання медичної допомоги в області. Одним з перших реальних досягнень реалізації проекту стало придбання цих «швидких», - зазначив Олексій Муляренко.


Детальнiше »
12 липня 2017

Платниками Рокитнівщини протягом першого півріччя 2017 року до зведеного бюджету сплачено 67,1 млн.грн. податків, зборів та платежів, що більше на 15,9 млн.грн. до відповідного періоду минулого року. До державного бюджету надійшло 23,9 млн.грн. платежів, що більше на 7,9 млн.грн. та до місцевих бюджетів усіх рівнів сплачено 43,2 млн.грн., що більше на 7,9 млн.грн. до рівня першого півріччя 2016 року. Єдиного соціального внеску сплачено до бюджету 48,0 млн.грн., що більше на 14,5 млн.грн. у порівнянні з аналогічним періодом минулого року.


Детальнiше »
12 липня 2017

У Рівному відкрито 150 вакансій інспектора патрульної поліції

«Завдяки конкурсу, який стартував 11 липня, ми оберемо найдостойніших, які будуть з гідністю носити звання патрульного поліцейського і служити та захищати спокій наших громадян», - зазначив начальник Управління патрульної поліції Рівного Сергій Мерчук.


Детальнiше »
10 липня 2017

Відповідно до розпорядженням голови обласної державної адміністрації від 17 лютого 2017 року № 97   «Про зміни до Обласної програми відпочинку та оздоровлення дітей на 2014-2017 роки»,  що затвердженні рішенням Рівненської обласної ради від 17 березня 2017 року № 493, визначений порядок надання грошової компенсації вартості путівок на оздоровлення дітей області дитячим закладам оздоровлення  та відпочинку, санаторіям Рівненської області.

Пріоритетним напрямом оздоровлення дітей, які потребують особливої соціальної уваги та підтримки, є забезпечення їх путівками на оздоровлення.

Путівками шляхом надання грошової допомоги забезпечуються діти віком від 7 до 17 років включно, які потребують особливої соціальної уваги  і підтримки та проживають на території Рівненської області (далі – діти пільгових категорій).


Детальнiше »
10 липня 2017
22 травня 2014 року на Рокитнівщину прийшла страшна звістка, про жорстоке та цинічне вбивство українських військовослужбовців у ніч із 21-го на 22 травня 2014 року поблизу міста Волноваха. На привеликий жаль, серед військовослужбовців, які загинули були й наші земляки: Віталій Маринич та Леонід Озеранчук. Уже минуло три роки, проте біль втрати неможливо затамувати. 

Детальнiше »
6 липня 2017

 Рокитнівський районний військовий комісаріат за інформацією військової прокуратури роз’яснює та повідомляє, що всі кримінальні провадження про самовільне залишення військовослужбовцями місця служби зареєстровані виключно на підставі письмових повідомлень про це командування частин і підрозділів відповідно до вимог Кримінального процесуального кодексу України.

Самовільне залишення військової частини або місця служби (стаття 407 Кримінального кодексу України) становить закінчений склад злочину з моменту залишення військової частини і триває протягом усього періоду, поки особа, щодо якої командування повідомило правоохоронні органи, не буде затримана або не з’явиться із зізнанням.


Детальнiше »
Архів »
RSS 2.0
Фотогалерея : останні матеріали

Будівельний паспорт


Архів »
Реєстрація
Логін
Пароль
Реєстрація
Опитування


Запитання | Адміністратор
Інформаційний супровід: pressa1@rv.gov.ua Тех. підтримка: forweb@rv.gov.ua  ©  Рівненська обласна державна адміністрація

21 липня 2017 року

Православний храм села Дубно за участю заступника голови Рокитнівської райдержадміністрації Олександра Крупенка(Рокитнівський район, православний храм населеного пункту).

26 липня 2017 року

Засідання медичної ради за участю заступника голови Рокитнівської райдержадміністрації Олександра Крупенка (Рокитнівський район, смт. Рокитне, приміщення Рокитнівської райдержадміністрації).

День контролю при керівнику апарату райдержадміністрації Людмилі Пишняк (Рокитнівський район, смт. Рокитне, приміщення Рокитнівської райдержадміністрації).

27 липня 2017 року

Засідання колегії райдержадміністрації під керівництвом під керівництвом голови райдержадміністрації Миколи Кушніра  (Рокитнівський район, смт. Рокитне, приміщення Рокитнівської райдержадміністрації).

28 липня 2017 року

Засідання лікарської конференції за участю заступника голови Рокитнівської райдержадміністрації Олександра Крупенка (Рокитнівський район, смт. Рокитне, приміщення Рокитнівської райдержадміністрації).

 
 

       Реформа судової системи