РОКИТНІВСЬКА РАЙОННА ДЕРЖАВНА АДМІНІСТРАЦІЯ

На головну Уряд УкраїниМапа сайту
 
 травня 2015 
Пн Вт Ср Чт Пт Сб Нд
 
Пошук
Розширений пошук»
 
 
Розпорядження
Новини
30 квітня 2015

30 квітня 2015 року під головуванням голови райдержадміністрації Миколи Кушніра відбулося засідання колегії райдержадміністрації. В засіданні прийняли участь сільські, селищні голови,  керівники окремих структурних підрозділів райдержадміністрації, територіальних органів міністерств інших центральних органів виконавчої влади у районі, керівники підприємств господарського комплексу району,  представник засобу масової інформації у районі.


Детальнiше »
30 квітня 2015

З метою організації якісного виконання органами ДФС покладених завдань з обслуговування платників податків, запобігання виникнення можливих  ризиків несвоєчасного та неякісного прийняття податкової звітності та надання адміністративних послуг, Сарненська ОДПІ повідомляє про режим роботи Центру обслуговування платників у святкові та вихідні дні:

Зокрема, 4 та 11 травня 2015року ЦОП працюватиме з 09.00 до 18.00 год.

1,2,3,9 та 10 травня 2015року вихідні дні.


Детальнiше »
29 квітня 2015

29 квітня 2015 року під керівництвом першого заступника голови райдержадміністрації Олексія Берташа проведено засідання комісії з питань захисту прав дитини Рокитнівської райдержадміністрації. На комісії розглянуто наступні питання: заява жителя с. Козацьке Бобровицький район Чернігівської області про можливість перебування на зимових, весняних, літніх канікулах малолітніх дітей, жителів с. Березове Рокитнівського району; заява жительки с. Колоденка Рівненського району Рівненської області про зняття опіки над неповнолітнім; заява жителя с. Масевичі Рокитнівського району про надання дозволу на дарування земельної ділянки що знаходиться за адресою с. Масевичі,  вул. Леніна на ім’я неповнолітньої, жительки с. Масевичі Рокитнівського району; заява, жителя смт. Рокитне, вул. Пролетарська, про надання дозволу на вчинення правочину, а саме укладення договору дарування ½ частки квартири,  що знаходиться за адресою: смт. Рокитне, вул. Пролетарська, де право користування має малолітня дитина; заява жителів с. Остки Рокитнівського району про надання дозволу на створення прийомної сім’ї на базі їхньої родини. По завершенню засідання комісії дано відповідні доручення.         


Детальнiше »
29 квітня 2015

Аби увіковічнити пам’ять загиблих Героїв Майдану та АТО Рівненська обласна універсальна наукова бібліотека ініціювала створення сайту «Герої Революції Гідності». Програмісти Комп’ютерної Академії «ШАГ» зголосилися безкоштовно розробити сайт-меморіал. Наразі тривають консультації з працівниками районних бібліотек, які будуть займатися збором та підготовкою інформації.


Детальнiше »
29 квітня 2015

Починаючи з цього року в Україні, як і у всій Європі відзначатимуть 8 травня як день пам’яті і примирення.Символом пам’яті жертв війни в Україні стає червоний мак. Квітка буде ще одним об’єднавчим символом, поряд з українським гімном, гербом та прапором.


Детальнiше »
28 квітня 2015

28 квітня 2015 року при керівнику апарату райдержадміністрації Людмилі Пишняк проведено засідання “Дня контролю”. Заслухано особисту доповідь Кам’янського сільського голови про виконання вимог Закону України  “Про звернення громадян”, Указу Президента України від  07.02.2008 № 109/2008 “Про першочергові заходи щодо забезпечення реалізації та гарантування конституційного права на звернення до органів державної влади та органів місцевого самоврядування”.

 

 


Детальнiше »
28 квітня 2015

Актуальні питання, які виникають при призначенні субсидії

Заповнення декларації. Хто допоможе людині в цій справі? Чи долучають до такої допомоги працівників ВЖРЕПів чи інших служб? З 1 травня 2015 року суттєво спрощено порядок призначення субсидій і форми Заяви та Декларації, що подаються. Зазначені бланки вже розповсюджені УДППЗ «Укрпошта». Разом із зазначеними бланками розповсюджується пам'ятка, а також інструкції по заповненню цих бланків. У пам’ятці зазначено, що при виникненні додаткових питань, відповіді на них Ви можете отримати у місцевому управлінні праці та соціального захисту населення або за телефонами «гарячих ліній». Також Ви можете дізнатися більше про програму житлових субсидій з місцевих засобів масової інформації або на сайтах Міністерства соціальної політики України, обласної державної адміністрації, департаменту праці та соціального захисту населення облдержадміністрації.


Детальнiше »
27 квітня 2015

27 квітня 2015 року в приміщенні райдержадміністрації під керівництвом голови райдержадміністрації Миколи Кушніра та за участю: першого заступника голови райдержадміністрації Олексія Берташа, керуючого справами Рокитнівської районної ради Володимира Близнюка, керівника апарату райдержадміністрації Людмили Пишняк, начальника архівного відділу райдержадміністрації Миколи Примака, начальника відділу економічного розвитку та торгівлі райдержадміністрації Галини Лозян, представників ЗМІ, відбулася робоча нарада, на якій було обговорено основні положення Концепції адмінреформи. Голова райдержадміністрації Микола Кушнір зазначив, що ми стоїмо на порозі  адміністративної реформи і потрібно відстояти всі надбання і здобутки нашого району, зберегти історичну і культурну спадщину та дати поштовх для економічного зростання  нашого регіону. По завершенню учасникам наради дано відповідні доручення.


Детальнiше »
24 квітня 2015

24 квітня 2015 року відбулася сорок дев’ята (позачергова) сесія районної ради (шостого скликання). В роботі сесії взяли участь голова Рокитнівської райдержадміністрації Микола Кушнір, голова районної ради Руслан Дубовець, депутати районної ради,  керівники територіальних громад району, установ та організацій. Під час сесії розглянуто питання:

звіт голови районної ради про виконання своїх повноважень; про стан громадської безпеки та охорони громадського порядку на території Рокитнівського району; про стан утримання та ремонту автомобільних доріг загального користування у Рокитнівському районі; про внесення змін до районного бюджету на 2015 рік; про встановлення тарифів на послуги лазні, що надаються КП «Рокитнекомуненергія»; про передачу у постійне користування КЗОЗ «Рокитнівський районний центр ПМСД» земельної ділянки в с. Нетреба Рокитнівського району Рівненської області; про передачу у постійне користування КЗОЗ «Рокитнівський районний центр ПМСД» земельної ділянки в с. БлажовеРокитнівського району Рівненської області; про передачу у постійне користування КЗОЗ «Рокитнівський районний центр ПМСД» земельної ділянки в с. Залав’яРокитнівського району Рівненської області; про передачу у постійне користування КЗОЗ «Рокитнівський районний центр ПМСД» земельної ділянки в с. Єльне Рокитнівського району Рівненської області; про передачу у постійне користування КЗОЗ «Рокитнівський районний центр ПМСД» земельної ділянки в с. Томашгород Рокитнівського району Рівненської області; про передачу у постійне користування КЗОЗ «Рокитнівський районний центр ПМСД» земельної ділянки в с. Борове Рокитнівського району Рівненської області; про передачу у постійне користування КЗОЗ «Рокитнівський районний центр ПМСД» земельної ділянки в с. Карпилівка Рокитнівського району Рівненської області; про внесення змін до рішення районної ради від 07.11.2014 року № 410 «Про прийняття у спільну власність територіальних громад Рокитнівського району приміщення дитячого відділення Рокитнівської ЦРЛ, що знаходиться за адресою: вул. Міцкевича, 87, смт Рокитне Рокитнівського району Рівненської області»; про затвердження штатного розпису Рокитнівського центру «Інваспорт»; про депутатський запит депутата районної ради Гончара В. О.


Детальнiше »
Архів »
RSS 2.0
Фотогалерея : останні матеріали
Будівельний паспорт
Архів »
Реєстрація
Логін
Пароль
Реєстрація
Опитування


Запитання | Адміністратор
Інформаційний супровід: pressa1@rv.gov.ua Тех. підтримка: forweb@rv.gov.ua  ©  Рівненська обласна державна адміністрація

 

http://www.kmu.gov.ua/control/calculator

Збір коштів для пошуку загиблих війсковослужбовців, які загинули в зоні АТО

Всеукраїнське громадське об’єднання «Союз «Народна пам’ять» в рамках проекту цивільно-військового співробітництва зі Збройними Силами України здійснює роботу щодо пошуку та евакуації тіл загиблих військовослужбовців Збройних Сил України та інших військових формувань в зоні проведення антитерористичної операції на сході України. Для продовження гуманітарної місії з пошуку загиблих українських вояків проводиться збір коштів. Рахунки для добровільних пожертвувань:

АТ «Укрсиббанк», р/р 26004454854700 МФО 351005, ОКПО 09807750, ВГО «Союз «Народна пам’ять», призначення платежу – Фонд пошуку загиблих на сході України. (ВГО «Союз «Народна Пам’ять», 04116, м. Київ, вул. Симона Петлюри, 15, оф. 306, тел.: 044362-77-61, 094 927 47 61, 093 778 17 26.

E-mail:office@unm.org.ua.

Сайт: unm.org.ua. naidy.org.ua/

Група в Facebook: https://www.facebook.com/narodnaya.pamyat)

 
Увага!

Рокитнівська районна державна адміністрація  та районна рада розпочала збір коштів для закупівлі бронежилетів військовослужбовцям, які виконують завдання в районах бойових дій на Сході України. Рокитнівське ТВБВ№10017/9164 Ощадбанку повідомляє, що на ім’я КОВАЛЬЧУК ГАННА МИКОЛАЇВНА відкритий рахунок  26250000003183.

Рокитнівське ТВБВ № 10071/9164: МФО 333368, Код 09333401, р/р2924291201 Адреса: 34200, Смт. Рокитне, вул. 1-го Травня, 3а, ІН КОД 2594810146