РОКИТНІВСЬКА РАЙОННА ДЕРЖАВНА АДМІНІСТРАЦІЯ

На головну Уряд УкраїниМапа сайту
 
 серпня 2014 
Пн Вт Ср Чт Пт Сб Нд
 
Пошук
Розширений пошук»
 
 
Розпорядження
Новини
30 липня 2014

30 липня вантажні автомобілі із 50 тоннами благодійної допомоги відправили небайдужі рокитнівчани на схід України для військовослужбовців АТО. Окрім родичів та друзів військових, допомогу передали лікарі, вчителі, представники влади, громадські активісти, підприємці, установи та організації. Попри складну ситуацію на східних рубежах, допомога доставляється до місця дислокації військових підрозділів. На даний момент наші військовослужбовці потребують технічних засобів, тепловізори, монокулярні біноклі та іншої амуніції про що, повідомляють в телефонному режимі. По мірі придбання даних засобів вони відправляються в зону АТО. Ініціатори збору допомоги голова Рокитнівської районної ради Руслан Дубовець  та голова Рокитнівської районної державної адміністрації Світлана Пахнюк  наголошують, що поки останній військовий не повернеться додому, вантажні відправлення триватимуть.


Детальнiше »
29 липня 2014

29 липня проведено засідання виконавчих комітетів по сільських і селищних радах району за участю керівників і спеціалістів Рокитнівської райдержадміністрації. Розглянуто наступні питання: про заходи щодо забезпечення проїздів та під'їздів до житлових будинків, об'єктів, джерел протипожежного водопостачання, про план першочергових заходів з профілактики травматизму невиробничого характеру, про профілактику та оздоровлення великої рогатої худоби від лейкозу, про надання права на отримання готівки на тверде паливо, про підготовку загальноосвітніх закладів до навчального року та ін.  По всім питанням прийнято відповідні рішення.


Детальнiше »
29 липня 2014

В Рокитнівському районі триває благодійна місія щодо збору продуктів харчування (довготривалого терміну зберігання), амуніції та іншого приладдя для військовослужбовців, які перебувають в зоні АТО. На сьогодні закуплено 56 шт. бронежилетів та доставлено на Рівненський та Миколаївський полігони і передано особисто в руки кожному бійцю.

Загальна сума зібраних коштів, станом на 28 липня 2014 року склала 310773,70 грн. Витрачено кошти на: закупку тепловізора, допомогу матерям військовослужбовців, купівлю 2- х бензопил «Дружба», колеса для БТРа  та на закупку амуніції.


Детальнiше »
28 липня 2014

28 липня перший заступник голови Рокитнівської райдержадміністрації Валентина Довгаль провела виїзний прийом громадян в селі Старики Рокитнівського району в приміщенні Стариківсьго ФАПу. Під час особистого прийому звернулося 5 заявників, питання стосувалися: працевлаштування, земельного законодавства та соціальної сфери.


Детальнiше »
25 липня 2014

25 липня 2014 року відбулася оперативна нарада при голові Рокитнівської райдержадміністрації Світлані Пахнюк та за участю, керівника апарату райдержадміністрації, начальників управлінь, відділів і секторів адміністрації, керівників підприємств, установ, організацій району. Серед основних питань, які розглянуто нараді: питання соціально-економічного розвитку району та  інші питання діяльності народногосподарського комплексу району. За результатами наради надано низку доручень.


Детальнiше »
25 липня 2014

25 липня в приміщенні Рокитнівської РДА відбулося засідання комісії з питань захисту прав дитини під керівництвом голови райдержадміністрації Світлани Пахнюк. Під час засідання розглянуто питання: про виконання батьківських обов’язків жителькою с. Карпилівка Рокитнівського району  відносно малолітньої дитини;  про надання висновку щодо повернення жителю с. Нетреба Рокитнівського району дітей  які перебувають в Будинку дитини м. Кременчук; про позбавлення батьківських обов’язків жителя с. Остки Рокитнівського району відносно неповнолітніх дітей які проживають в с. Остки; про розгляд матеріалів та затвердження списків сімей, які перебувають під соціальним супроводом в Рокитнівському РЦ СССДМ та сімей, які перебувають в районному банку даних сімей, які опинилися в складних життєвих обставинах; про надання дозволу на продаж 1/3 частки у спільній власності земельної ділянки. По завершенню засідання дано відповідні доручення та завдання.


Детальнiше »
24 липня 2014

24 липня 2014 року при керівнику апарату райдержадміністрації проведено засідання Дня контролю”. Заслухано звіт начальника управління соціального захисту населення райдержадміністрації про виконання вимог Закону України  „Про звернення громадян”, Указу Президента України від  07.02.2008 №109/2008 „Про першочергові заходи щодо забезпечення реалізації та гарантування конституційного права на звернення до органів державної влади та органів місцевого самоврядування”.


Детальнiше »
24 липня 2014

24 липня 2014 року під головуванням голови Рокитнівської райдержадміністрації Світлани Пахнюк, за участю представників дорожніх організацій, начальників відповідних структурних підрозділів райдержадміністрації, сільських голів відбулася робоча нарада щодо використання субвенції на будівництво, реконструкцію, ремонт та утримання вулиць і доріг комунальної власності у населених пунктах району. За підсумками наради учасникам дано відповідні доручення.


Детальнiше »
24 липня 2014

Управлінням Держземагентства у Рокитнівському районі Рівненській області доводить до відома, що від 01.07.2014 №349/3-14 прийняте окреме доручення голови Держземагентства України щодо активізації роботи із сприяння отримання військовослужбовцями, які беруть участь у виконанні завдань щодо здійснення антитерористичної операції у східних та південно-східних областях України, та захисту їх конституційних прав на безоплатне отримання земельних ділянок із земель запасу державної (комунальної) власності для будівництва і обслуговування жилого будинку, господарських будівель і споруд (присадибна ділянка), ведення садівництва, особистого селянського господарства та індивідуального дачного будівництва.


Детальнiше »
Архів »
RSS 2.0
Фотогалерея : останні матеріали
Будівельний паспорт
Архів »
Реєстрація
Логін
Пароль
Реєстрація
Опитування


Запитання | Адміністратор
Прес-служба 695-214, 695-314  ©  Рівненська обласна державна адміністрація
До уваги небайдужих жителів Рокитнівщини!

ОРГАНІЗАЦІЯ ЧЕРВОНОГО ХРЕСТА В РОКИТНІВСЬКОМУ РАЙОНІ

ПРОВОДИТЬ ЗБІР ПРОДУКТІВ ТА МАТЕРІАЛЬНОЇ ДОПОМОГИ ДЛЯ ЗБРОЙНИХ СИЛ УКРАЇНИ

Адреса : смт. Рокитне, вул. Міцкевича, 15

(гуртожиток Профліцею)

099 075 24 79

066 131 99 70

 

Увага! Збір коштів для військовослужбовців!

Рокитнівська районна державна адміністрація  та районна рада розпочала збір коштів для закупівлі бронежилетів військовослужбовцям, які виконують завдання в районах бойових дій на Сході України. Рокитнівське ТВБВ№10017/9164 Ощадбанку повідомляє, що на ім’я КОВАЛЬЧУК ГАННА МИКОЛАЇВНА відкритий рахунок  26250000003183.

Рокитнівське ТВБВ № 10071/9164: МФО 333368, Код 09333401, р/р2924291201 Адреса: 34200, Смт. Рокитне, вул. 1-го Травня, 3а, ІН КОД 2594810146

31 липня 2014 року

Засідання колегії Рокитнівської райдержадміністрації під керівництвом голови Рокитнівської райдержадміністрації Світлани  Пахнюк (Рокитнівський район, смт. Рокитне, приміщення Рокитнівської райдержадміністрації).

04 серпня 2014 року

Засідання комісії по наданню одноразової матеріальної допомоги інвалідам та непрацюючим малозабезпеченим особам Рокитнівської райдержадміністрації під керівництвом першого заступника голови Рокитнівської райдержадміністрації Валентини Довгаль (Рокитнівський район, смт. Рокитне, приміщення Рокитнівської райдержадміністрації).

 

Засідання комісії з питань призначення субсидій і допомог Рокитнівської райдержадміністрації під керівництвом першого заступника голови Рокитнівської райдержадміністрації Валентини Довгаль (Рокитнівський район, смт. Рокитне, приміщення Рокитнівської райдержадміністрації).

05 серпня 2014 року

Засідання «Дня контролю» при першому заступнику голови Рокитнівської райдержадміністрації Валентині Довгаль (Рокитнівський район, смт. Рокитне, приміщення Рокитнівської райдержадміністрації).

 

Свято села Більськ Блажівської сільської ради за участю першого заступника голови Рокитнівської райдержадміністрації Валентини Довгаль (Рокитнівський район, с.Більськ, територія Більського сільського клубу).

08 серпня 2014 року

Засідання районної робочої групи «мобільного соціального офісу» за участю спеціалістів управління соціального захисту населення Рокитнівської райдержадміністрації на території Старосільської  та Вежицької  сільських рад (Рокитнівський район, с. Старе Село, с.Вежиця, приміщення Старосільської та Вежицької сільських рад).

 

Виїзний прийом громадян головою Рокитнівської райдержадміністрації Світланою Пахнюк в Карпилівській сільській раді (Рокитнівський район, с. Карпилівка, приміщення Карпилівської сільської ради).