РОКИТНІВСЬКА РАЙОННА ДЕРЖАВНА АДМІНІСТРАЦІЯ

На головну Уряд УкраїниМапа сайту
 
 липня 2015 
Пн Вт Ср Чт Пт Сб Нд
 
Пошук
Розширений пошук»
 
 
Розпорядження
Новини
3 липня 2015
03 липня 2015 року під керівництвом голови Рокитнівської райдержадміністрації Миколи Кушніра, першого заступника голови райдержадміністрації Олексія Берташа, сільського голови Рокитнівської сільської ради Петра Гончара, в.о. начальника Саненської фінансової інспекції Рити Бодак та за участюкерівників структурних підрозділів райдержадміністрації відбулося засідання колегії райдержадміністрації в Рокитнівській сільській раді. Під час якої розглянуто питання: про практику роботи виконкому Рокитнівської сільської ради щодо здійснення делегованих повноважень органів виконавчої влади, про стан фінансово-бюджетної дисципліни в районі.  Також було здійснено виїзд голови райдержадміністрації з  членами колегії на недобудований об’єкт Рокитнівський НВК «Школа І-ІІІст.-ліцей» №2 с.Рокитне Рокитнівського району Рівненської області з метою сприяння реалізації будівництва даного об’єкта.  По завершенню колегії відповідальним учасникам дано доручення
Детальнiше »
3 липня 2015

03 липня 2015 року за участю голови Рокитнівської райдержадміністрації Миколи Кушніра відбулося звітно-виборна конференція Рокитнівської районної профспілкової організації працівників державних установ.


Детальнiше »
3 липня 2015
03 липня 2015 року під керівництвом першого заступника голови райдержадміністрації Олексія Берташа за участю керівників структурних підрозділів райдержадміністрації відбулася нарада з питань поліпшення координації діяльності райдержадміністрації. Розглянуто стан справ в Рокитнівському районі. Структурним підрозділам райдержадміністрації дано доручення звітувати по даному питанню до 01 числа кожного місяця.
Детальнiше »
2 липня 2015

02 липня 2015 року при першому заступнику голови райдержадміністрації  Олексію Берташу  проведено засідання “Дня контролю”. Заслухано звіт головного спеціаліста з питань взаємодії з правоохоронними органами та оборонної роботи апарату райдержадміністрації про стан виконання розпорядження голови облдержадміністрації від 14 лютого 2011 року № 64 “Про комплексну обласну програму профілактики злочинності та правопорушень на 2011 – 2015 роки” та  розпорядження голови райдержадміністрації  від 10 березня 2011 року № 76 “Про районну  комплексну програму профілактики злочинності та правопорушень на 2011 – 2015 роки”.


Детальнiше »
2 липня 2015
02 липня 2015 року  за участю першого заступника голови Рокитнівської райдержадміністрації Олексія Берташа, голови Олевської райдержадміністрації Василя   Невмержицького, керівників структурних підрозділів Олевської райдержадміністрації та за участю  представників з Республіки Білорусь відбулася нарада щодо запобігання та ліквідації лісових пожеж на суміжних територіях (між Житомирською, Рівненською областями та прилеглою територією з Республікою Білорусь).
Детальнiше »
1 липня 2015
01 липня 2015 року під головуванням першого заступника голови райдержадміністрації Олексія Берташа відбулося ІІ засідання координаційної ради служби у справах дітейрайдержадміністрації. Розглянуто наступні питання: про проведення двомісячника «Співучасть у долі дитини», про роботу з дітьми, які опинились в складних життєвих обставинах в сільських та селищних радах району, про роботу комісії з захисту прав дітей Рокитнівської райдержадміністрації за ІІ квартал 2015 року, про стан забезпечення соціально-правового захисту дітей, профілактики бездоглядності, безпритульності серед неповнолітніх, запобігання насильства в сім´ї, про хід оздоровлення дітей відділом освіти та відділом у справах сім’ї та молоді райдержадміністрації, про стан дотримання чинного законодавства про працю дітей на підприємствах незалежно від форм власності, які знаходяться на території Рокитнівського району та проходження виробничої практики дітей, про роботу з дітьми-інвалідами в районі.
Детальнiше »
1 липня 2015
01 липня 2015 року, за участю голови Рокитнівської райдержадміністрації Миколи Кушніра, першого заступника голови райдержадміністрації Олексія Берташа, сільських та селищних голів, працівників структурних підрозділів райдержадміністрації та керівників лісових господарств району  відбулося нарада щодо забезпечення протидії масовим пожежам лісів, торф’яників і сільгоспугідь у пожежонебезпечний період та по збору та заготівлі дикоросів на 2015 рік. По завершенню наради учасникам дано відповідні доручення.
Детальнiше »
1 липня 2015

01 липня 2015 року Рокитнівщину з робочим візитом відвідали: начальник Головного територіального управління юстиції Іванна Смачило, заступник начальника Головного територіального управління юстиції з питань державної реєстрації - начальник Управління державної реєстрації Головного територіального управління юстиції у Рівненській області Неля Ковальова, заступник начальника Головного територіального управління юстиції з питань державної виконавчої служби - начальник Управління державної виконавчої служби Головного територіального управління юстиції у Рівненській області Ірина Кайданович. Під час візиту посадовці зустрілися з головою райдержадміністрації Миколою Кушніром, першим заступником голови райдержадміністрації Олексієм Берташем.  Мета візиту: ознайомлення з роботою Рокитнівського районного управління юстиції та проведення виїзного прийому громадян.


Детальнiше »
30 червня 2015
30 червня 2015 року під головуванням першого заступника голови районної державної адміністрації Олексія Берташа відбулася нарада з питань техногенно-екологічної безпеки та надзвичайних ситуацій Рокитнівського району з питань щодо забезпечення протидії масовим пожежам лісів, торф’яників і сільгоспугідь у пожежонебезпечний період 2015 року, про порушення гідрологічного режиму річки Льва. В засіданні  взяли участь перший заступник голови Рокитнівської райдержадміністрації Олексій Берташ та працівники структурних підрозділів адміністрації, підприємств, організацій відповідальні по зазначеним питанням.
Детальнiше »
Архів »
RSS 2.0
Фотогалерея : останні матеріали

Будівельний паспорт


Архів »
Реєстрація
Логін
Пароль
Реєстрація
Опитування


Запитання | Адміністратор
Інформаційний супровід: pressa1@rv.gov.ua Тех. підтримка: forweb@rv.gov.ua  ©  Рівненська обласна державна адміністрація
Калькулятор розрахунку субсидій

07 липня 2015 року

Нарада опікунів та піклувальників над дітьми-сиротами та дітьми, позбавленими батьківського піклування за участю першого заступника голови Рокитнівської райдержадміністрації Олексія Берташа  (Рокитнівський район, смт. Рокитне, приміщення Рокитнівської райдержадміністрації).

Театралізоване свято Івана Купала за участю першого заступника голови Рокитнівської райдержадміністрації Олексія Берташа (Рокитніввський район, смт. Рокитне, стадіон «Ювілейний»).

Свято села Заболоття Березівської сільської ради Рокитнівського району за участю голови Рокитнівської райдержадміністрації Миколи Кушніра (Рокитнівський район, с.Заболоття, приміщення православного храму).

10 липня 2015 року

Виїзний прийом громадянголовою Рокитнівської райдержадміністрації Миколою Кушнірем в Старосільській сільській раді (Рокитнівський район, с.Старе Село, приміщення Старосільської сільської ради).

12 липня 2015 року

Свято селища Томашгород Рокитнівського району за участю голови Рокитнівської райдержадміністрації Миколи Кушніра (Рокитнівський район, смт. Томашгород, приміщення православного храму).

12 липня 2015 року

Свято села Хміль Глиннівської сільської ради Рокитнівського району за участю першого заступника голови Рокитнівської райдержадміністрації Олексі Берташа (Рокитнівський район, с.Хміль, приміщення православного храму).

 
Збір коштів для пошуку загиблих війсковослужбовців, які загинули в зоні АТО

Всеукраїнське громадське об’єднання «Союз «Народна пам’ять» в рамках проекту цивільно-військового співробітництва зі Збройними Силами України здійснює роботу щодо пошуку та евакуації тіл загиблих військовослужбовців Збройних Сил України та інших військових формувань в зоні проведення антитерористичної операції на сході України. Для продовження гуманітарної місії з пошуку загиблих українських вояків проводиться збір коштів. Рахунки для добровільних пожертвувань:

АТ «Укрсиббанк», р/р 26004454854700 МФО 351005, ОКПО 09807750, ВГО «Союз «Народна пам’ять», призначення платежу – Фонд пошуку загиблих на сході України. (ВГО «Союз «Народна Пам’ять», 04116, м. Київ, вул. Симона Петлюри, 15, оф. 306, тел.: 044362-77-61, 094 927 47 61, 093 778 17 26.

E-mail:office@unm.org.ua.

Сайт: unm.org.ua. naidy.org.ua/

Група в Facebook: https://www.facebook.com/narodnaya.pamyat)