РОКИТНІВСЬКА РАЙОННА ДЕРЖАВНА АДМІНІСТРАЦІЯ

На головну Уряд УкраїниМапа сайту
 
 вересня 2016 
Пн Вт Ср Чт Пт Сб Нд
 
Пошук
Розширений пошук»
 
 
Розпорядження
Новини
22 вересня 2016

День партизанської слави — свято України, що відзначається щорічно 22 вересня у всіх регіонах України, як данина всенародної поваги та вшанування пам'яті усіх тих, хто під час Великої Вітчизняної війни боровся за свободу своєї країни. Це - свято людей сильних духом і з чистою совістю, які не шкодували життя для перемоги над ненависним ворогом. Напередодні дня партизанської слави, голова Рокитнівської райдержадміністрації Микола Кушнір, перший заступник голови райдержадміністрації Олексій Берташ, голова Рокитнівської районної Ради ветеранів війни та праці Микола Туровський, начальник відділу культури райдержадміністрації Наталія Ярмошко, представники місцевих рад на території, яких проживають ветерани, відвідали ветеранів та вручили відзнаки Президента України – ювілейні медалі «70 років Перемоги над нацизмом», а також грошові премії.


Детальнiше »
20 вересня 2016

23-24 вересня, на території Рівненського міського палацу «Текстильник» проходитиме Міжрегіональний форум з питань енергоефективності та енергозбереження. Офіційне відкриття - 23 вересня о 09.30.


Детальнiше »
19 вересня 2016

Підтримати українську армію, яка бореться з терористами на сході країни – справа честі кожного. Тим паче, що в її лавах є і наші військові-земляки, що проходять службу в районі бойових дій. Також, на території проведення антитерористичної операції проживає мирне населення, яке потребує допомоги. Кожен із нас також може зробити свій посильний вклад у збереження незалежності й територіальної цілісності нашої держави, тому в Рокитнівському районі з 01 по 14 вересня 2016 проходив I тур благодійної акції «Не будь байдужим», яка спрямована на надання допомоги цивільним жителям та військовослужбовцям, які перебувають в зоні проведення антитерористичної операції.


Детальнiше »
19 вересня 2016

З метою належної підготовки до опалювального періоду і забезпечення безперебійного функціонування систем життєзабезпечення населення, оцінки стану виконання розпорядження голови Рівненської облдержадміністрації та розпорядження голови Рокитнівської райдержадміністрації від 25.05.2016 № 119 «Про підсумки опалювального сезону 2015 – 2016 року та підготовку об’єктів житлово-комунального господарства, підприємств паливно-енергетичного комплексу до роботи в осінньо-зимовий період 2016 – 2017 року», 16 вересня 2016 року робочою групою було здійснено огляд готовності господарського комплексу Рокитнівщини до роботи в умовах осінньо-зимового періоду.


Детальнiше »
16 вересня 2016

Шановні працівники лісового господарства!
Сердечно вітаю Вас з нагоди професійного свята – Дня працівника лісу!
Для Рокитнівщини це свято особливо значиме – ліси не тільки одне з найбільших та найцінніших природних багатств краю, прикраса Поліської землі, але й запорука екологічної рівноваги та економічної стабільності регіону. 
Прийміть слова щирої вдячності і пошани за Вашу працю, за все те, що Ви робите для добробуту нинішнього і майбутніх поколінь.
Бажаю Вам міцного здоров’я, щастя та благополуччя, мирного неба успіхів у праці, віри і наполегливості у досягненні поставленої мети!

В.о. голови Рокитнівської РДА                           О. Берташ


Детальнiше »
16 вересня 2016

16 вересня 2016 року народний депутат України Василь Яніцький з робочим візитом відвідав Рокитнівщину. Під час поїздки депутат зустрівся та обговорив проблемні питання з керівництвом району, а також провів особистий прийом громадян, під час якого було надано матеріальні допомоги на лікування мешканцям району. На завершення візиту Василь Яніцький завітав на урочистості присвячені дню працівника лісового господарства, де привітав кращих працівників галузі: грамотами та грошовими преміями. Вітаючи лісівників народний депутат зазначив: «В цей скрутний для держави час Ви працівники лісу виконуєте напіввійськові функції з захисту державних ресурсів з яких покоління Поліщуків брали і їжу і житло, отримували захист. Ваша висока згуртованість та професіоналізм працівників і керівництва Рокитнівських лісгоспів дає можливість досягати хороших результатів роботи та займати провідні місця серед лісгоспів Рівненської області». Всі проблемні питання, порушені під час робочої поїздки до району, перебувають у депутата на особистому контролі.


Детальнiше »
14 вересня 2016

13 вересня під керівництвом заступника голови райдержадміністрації Олександра Крупенка відбулося засідання постійної комісії з питань техногенно-екологічної безпеки та надзвичайних ситуацій Рокитнівського району. Під час засідання розглянуто наступні питання: про лісові та торф’яні пожежі; про обстеження протирадіаційних укриттів (ПРУ) в Рокитнівському районі. В ході засідання заслухано доповіді: начальника відділення запобігання надзвичайних ситуацій (НС) ДПРЗ-5 (представник ГУ ДСНС) А. Богданця; заступника начальника ДПРЧ-10 ДПРЗ-5 (представник ГУ ДСНС) О. Яценка; начальника управління водного господарства В. Климончука; представника ДП СЛАП "Рокитнівський держспецлісгосп" В. Огородніка; представника ДП "Рокитнівське лісове господарство" М. Богданця. За результатами усіх доповідей та з урахуванням обговорення порядку денного постійна комісія з питань техногенно-екологічної безпеки та надзвичайних ситуацій Рокитнівського району прийняла протокол з переліком конкретних завдань та термінами їх виконання. На завершення засідання заступник голови райдержадміністрації Олександр Крупенко наголосив присутнім на необхідності прикласти максимум зусиль для запобігання виникнення пожеж на території району, а у разі їх виникнення, забезпечення злагоджених та скоординованих дій щодо їх оперативної ліквідації.


Детальнiше »
14 вересня 2016

 Мешканці багатоквартирних будинків, які об’єднались в ОСББ та вирішили утеплюватися, можуть отримати від Уряду значну фінансову допомогу на проведення енергоефективних заходів у розмірі від 40% від суми залучених коштів. Якщо серед жителів є родини, які отримують субсидії на житлово-комунальні послуги, то розмір допомоги буде значно вищий – до 70% у залежності від кількості субсидіантів. "Все це передбачено Урядовою програмою з енергоефективності, яка враховує фінансові можливості різних верств населення. Адже при її розробці особливу увагу ми зосередили на малозабезпечених верствах населення.


Детальнiше »
14 вересня 2016

Початок осені 2016 року став проривним у вирішенні питання підвищення енергоефективності будівель бюджетної сфери та запровадження ЕСКО-механізму у цій сфері.

 

"Днями підписано перший в Україні енергосервісний договір на впровадження ЕСКО-компанією заходів з енергоефективності у бюджетній установі – Осичківська загальноосвітнья школа І-ІІІ ступенів Савранського району Одеської області", - повідомив Голова Держенергоефективності Сергій Савчук сьогодні, 7 вересня, в Будинку Уряду, у ході брифінгу "Як провести енергомодернізацію бюджетних установ, не витрачаючи бюджетних коштів?".


Детальнiше »
Архів »
RSS 2.0
Фотогалерея : останні матеріали

Будівельний паспорт


Архів »
Реєстрація
Логін
Пароль
Реєстрація
Опитування


Запитання | Адміністратор
Інформаційний супровід: pressa1@rv.gov.ua Тех. підтримка: forweb@rv.gov.ua  ©  Рівненська обласна державна адміністрація
 

23 вересня 2016 року

Виїзне засідання робочої групи «Мобільний соціальний офіс» за участю в.о. голови Рокитнівської райдержадміністрації Олексія Берташа в Рокитнівській та Томашгородській селищних радах (Рокитнівський район, смт. Рокитне, смт. Томашгород,  приміщення Рокитнівської та Томашгородської селищних рад).   

25 вересня 2016 року

Заходи з відзначення Дня селища Рокитне за участю в.о. голови Рокитнівської райдержадміністрації Олексія Берташа, заступника голови Рокитнівської райдержадміністрації Олександра Крупенка, представників органів місцевого самоврядування,  громадськості (Рокитнівський район, смт. Рокитне, стадіон «Ювілейний»).

27 вересня 2016 року

Засідання виконкомів місцевих рад за участю першого заступника голови Рокитнівської райдержадміністрації Олексія Берташа, заступника голови Рокитнівської райдержадміністрації Олександра Крупенка, керівників та спеціалістів структурних підрозділів Рокитнівської райдержадміністрації, закріплених за сільськими, селищними радами (Рокитнівський район, приміщення сільських та селищних рад).

«День контролю» при керівнику апарату Рокитнівської райдержадміністрації Людмилі Пишняк (Рокитнівський район, смт. Рокитне, приміщення Рокитнівської райдержадміністрації).

29 вересня 2016 року

Засідання колегії райдержадміністрації під головуванням голови Рокитнівської райдержадміністрації Миколи Кушніра (Рокитнівський район, смт. Рокитне, приміщення Рокитнівської райдержадміністрації).

30 вересня 2016 року 

Семінар працівників клубних закладів району (Рокитнівський район, смт. Рокитне, приміщення Рокитнівської райдержадміністрації).

 
https://www.facebook.com/KabminUA