РОКИТНІВСЬКА РАЙОННА ДЕРЖАВНА АДМІНІСТРАЦІЯ

На головну Уряд УкраїниМапа сайту
 
 серпня 2015 
Пн Вт Ср Чт Пт Сб Нд
 
Пошук
Розширений пошук»
 
 
Розпорядження
Новини
4 серпня 2015
Планом реалізації Стратегії розвитку області передбачено впровадити у 2015-2017 роках 114 проектів, з яких цьогоріч 37 проектів реалізовуватиметься за рахунок фінансування з державногофонду регіонального розвитку.
Детальнiше »
4 серпня 2015
Прем’єр-міністр України Арсеній Яценюк звернувся до Парламенту у вересні ухвалити закон щодо ліцензування видобутку бурштину, держмонополії і контролю за його видобутком, а також щодо відповідних природоохоронних заходів.
Детальнiше »
4 серпня 2015

04 серпня 2015 року під керівництвом голови Рокитнівської райдержадміністрації Миколи Кушніра відбулася нарада з найболючіших для мешканців селища Рокитне питань забезпечення дітей дошкільною освітою, зокрема винайдення шляхів вирішення проблеми з приміщенням під дитячий садочок в селищі Рокитне. Присутні мешканці та місцеві активісти підняли болючу для селища тему дитячих садочків. 


Детальнiше »
3 серпня 2015
На виплату липневої соціальної допомоги Рівненщина отримала 156 мільйонів гривень субвенції з держбюджету. Ці гроші отримали сім’ї дітьми, малозабезпечені, інваліди з дитинства, діти-інваліди.
Детальнiше »
3 серпня 2015
Безкоштовну консультацію щодо підготовки обладнання до опалювального сезону зможуть отримати споживачі електричної, теплової енергії та газу Рівненської області.
Детальнiше »
2 серпня 2015

02 серпня 2015 року в читальній залів Рокитнівської міської бібліотеки проведено караван історій «Багатство українських звичаїв».

В Україні з давнини існують численні повір’я, звичаї та обряди українського народу. Протягом життя людину оточує безліч корисних і потрібних їй речей. Річ несе в собі величезний заряд історичних, культурних, мистецьких надбань. Речі живуть, радіють, плачуть, вдивляються одне в другого, як люди.


Детальнiше »
2 серпня 2015
Серед  багатьох місяців  серпню належить особлива роль. Останній місяць літа пов’язують  з жнивами. 02 серпня 2015 року для користувачів  Рокитнівської районної бібліотеки на літній терасі  діяла тематична викладка «На Іллі новий хліб на столі» та проведено екскурс в історію поліських звичаїв по темі викладки. Жителі селища мали можливість ознайомитися з жниварськими звичаями та обрядами, які ґрунтуються коло трьох свят-святого Іллі, Маковея і Великого Спаса.
Детальнiше »
31 липня 2015
До 2 серпня продовжено прийом заяв абітурієнтів до ВНЗ на основі повної загальної середньої освіти.
Детальнiше »
31 липня 2015
На Рівненщині тримає шоста хвиля мобілізації. Так до лав ЗСУ та інших військових формувань з Рівненської області призвано понад 700 військовозобов’язаних. Загалом планується мобілізувати понад 1500
Детальнiше »
Архів »
RSS 2.0
Фотогалерея : останні матеріали

Будівельний паспорт


Архів »
Реєстрація
Логін
Пароль
Реєстрація
Опитування


Запитання | Адміністратор
Інформаційний супровід: pressa1@rv.gov.ua Тех. підтримка: forweb@rv.gov.ua  ©  Рівненська обласна державна адміністрація
Калькулятор розрахунку субсидій

05 серпня 2015 року

 

Засідання комісії з питань призначення субсидій і допомог Рокитнівської райдержадміністрації під керівництвом  першого заступника  голови  Рокитнівської райдержадміністрації Олексія Берташа (Рокитнівський район, смт.Рокитне, приміщення  Рокитнівської райдержадміністрації).

 

Засідання «Дня контролю» при першому заступнику голови Рокитнівської райдержадміністрації Олексію Берташу (Рокитнівський район, смт.Рокитне, приміщення  Рокитнівської райдержадміністрації).

 

Свято села Більськ за участю  першого заступника  голови  Рокитнівської райдержадміністрації Олексія Берташа (Рокитнівський район, с.Більськ, територія Більського сільського клубу).

 
Збір коштів для пошуку загиблих війсковослужбовців, які загинули в зоні АТО

Всеукраїнське громадське об’єднання «Союз «Народна пам’ять» в рамках проекту цивільно-військового співробітництва зі Збройними Силами України здійснює роботу щодо пошуку та евакуації тіл загиблих військовослужбовців Збройних Сил України та інших військових формувань в зоні проведення антитерористичної операції на сході України. Для продовження гуманітарної місії з пошуку загиблих українських вояків проводиться збір коштів. Рахунки для добровільних пожертвувань:

АТ «Укрсиббанк», р/р 26004454854700 МФО 351005, ОКПО 09807750, ВГО «Союз «Народна пам’ять», призначення платежу – Фонд пошуку загиблих на сході України. (ВГО «Союз «Народна Пам’ять», 04116, м. Київ, вул. Симона Петлюри, 15, оф. 306, тел.: 044362-77-61, 094 927 47 61, 093 778 17 26.

E-mail:office@unm.org.ua.

Сайт: unm.org.ua. naidy.org.ua/

Група в Facebook: https://www.facebook.com/narodnaya.pamyat)