РОКИТНІВСЬКА РАЙОННА ДЕРЖАВНА АДМІНІСТРАЦІЯ

На головну Уряд УкраїниМапа сайту
 
 липня 2018 
Пн Вт Ср Чт Пт Сб Нд
 
Пошук
Розширений пошук»
 

 

 

 

 

 

    

Гаряча лінія

 
Новини
19 липня 2018

Рокитнівськийрайонний  військовий комісаріат інформує!

До кінця 2018 року на базі районного  військкомату, а також на базі усіх районних військкоматів буде створено Центр комплектування та соціальної підтримки. На даний час тривають роботи з переобладнання та модернізації службових приміщень, запровадження нових технологій передачі інформації, її збереження та накопичення. Всі наші зусилля спрямовані на створення умов для більш ефективної та якісної роботи, збільшення можливості вирішення спектру питань наших відвідувачів. Ми працюємо для людей та маємо проєвропейський орієнтир.


Детальнiше »
16 липня 2018

        16 липня 2018 року очільник Рокитнівської районної державної адміністрації Микола Кушнір за участю голови Рокитнівської районної ради Анатолія Кінчура, в.о. голови Рокитнівської селищної ради Валентини Довгаль, представників правоохоронних органів та лісового господарства провів нараду з приводу незаконного видобутку бурштину-сирцю, вирубки лісів, випалювання деревного вугілля. В результаті наради вирішили посилити співпрацю між відповідними органами та збільшення контролю по виявленню даних фактів, притягнення винних осіб до відповідальності.

       


Детальнiше »
13 липня 2018

До уваги жителів району! Розпочинається літня оздоровча кампанія для дітей Рокитнівського району. За більш детальною інформацію необхідно звернутися до відділу у справах молоді та спорту Рокитнівської райдержадміністрації.


Детальнiше »
10 липня 2018

Щиро вітаємо з перемогою на фестивалі в Болгарії маленькі рокитнівські таланти, а саме дитячий колектив «Родзинка» Рокитнівської музичної школи, художнім керівником якого є Ірина Почтар. Від імені Рокитнівської районної державної адміністрації щиро бажаємо Вам подальших успіхів та підкорення нових вершин


Детальнiше »
10 липня 2018

У спільній заяві за результатами Двадцятого Саміту Україна-ЄС відзначається, що сторони домовилися про важливість продовження та прискорення реформ, зокрема у сфері боротьби з корупцією, яка викликає занепокоєння громадян та бізнесу України.


Детальнiше »
9 липня 2018

Із початку запровадження ініціативи щодо забезпечення учасників АТО земельними ділянками, військовослужбовці, правоохоронці, добровольці і члени сімей загиблих Рівненщини отримали у власність 3 тисячі земельних ділянок. Загальна площа їх становить 862,11 га. 


Детальнiше »
6 липня 2018

Сьогодні, 6 липня, о 05.55, під час проведення занять з бойової підготовки на Рівненському загальновійськовому полігоні сталася трагічна подія.


Детальнiше »
6 липня 2018

Соціально-економічне становище Рокитнівського району у січні–травні 2018 року  

Населення

Чисельність наявного населення в районі, за оцінкою, на 1 травня 2018р. становила 57,8 тис. осіб. Упродовж січня–квітня 2018р. чисельність населення збільшилася на 190 осіб. 

Порівняно із січнем–квітнем 2017р. обсяг природного приросту збільшився на 67 осіб.

Кількість живонароджених у січні–квітні 2018р. становила 363 особи, померлих – 189 осіб.


Детальнiше »
6 липня 2018

06  липня  2018 року під керівництвом заступника голови райдержадміністрації Олександра Крупенка відбулася районна  комісія з призначення соціальних допомог, субсидій та пільг. За призначення державної соціальної допомоги малозабезпеченим сім’ям звернулося  40 заявників, з них призначено допомогу -  34, відмову отримали – 6. Також на розгляд комісії щодо припинення  субсидій на житлово-комунальні послуги подано 9 заяв з них   припинено 9.   


Детальнiше »
Архів »
RSS 2.0
Фотогалерея : останні матеріали

Будівельний паспорт


Архів »
Реєстрація
Логін
Пароль
Реєстрація
Опитування

 

 

 

 

 

 

 

 

    Запитання | Адміністратор
Інформаційний супровід: pressa1@rv.gov.ua Тех. підтримка: forweb@rv.gov.ua  ©  Рівненська обласна державна адміністрація

25 липня 2018 року 11.00 Виїзний прийом громадян першим заступником голови  Рокитнівської райдержадміністрації Олексієм Берташем у Березівській сільській раді (Рокитнівський район, приміщення Березівської сільської ради).

 

25 липня 2018 року 11.00 Виїзний прийом громадян спеціалістами УСЗН Рокитнівської райдержадміністрації у Кам’янській сільській раді (Рокитнівський район, с. Кам’яне, приміщення Кам’янської сільської ради).

 

25 липня 2018 року 14.00 Виїзний прийом громадян заступником голови Рокитнівської райдержадміністрації Олександром Крупенком у селі Дерть Кисорицької сільської ради (Рокитнівський район, с. Дерть).

 

26 липня 2018 року 11.00 Засідання колегії відділу освіти під керівництвом першого заступника Олексія Берташа (Рокитнівський район, смт. Рокитне, приміщення Рокитнівської райдержадміністрації).

 

26 липня 2018 року 15.00 День контролю при керівнику апарату райдержадміністрації Людмилі Пишняк (Рокитнівський район, смт. Рокитне, приміщення Рокитнівської райдержадміністрації).

 

27 липня 2018 року 11.00 Виїзний прийом громадян головою Рокитнівської райдержадміністрації Миколою Кушнірем у Глиннівській сільській раді (Рокитнівський район, с. Глинне, приміщення Глиннівської сільської ради).

16 липня 2018 року

Засідання районної тимчасової комісії з питань призначення соціальних допомог, субсидій та пільг під керівництвом заступника голови Рокитнівської райдержадміністрації Олександра Крупенка (Рокитнівський район, смт. Рокитне, приміщення Рокитнівської райдержадміністрації).  

17 липня 2018 року

Засідання медичної ради за участю заступника голови Рокитнівської райдержадміністрації Олександра Крупенка (Рокитнівський район, смт. Рокитне, приміщення Рокитнівської райдержадміністрації).

День контролю при заступнику голови райдержадміністрації Олександру Крупенку (Рокитнівський район, смт. Рокитне, приміщення Рокитнівської райдержадміністрації).

18  липня 2018 року

Засідання комісії з питань розрахунків за спожиті енергоносії під керівництвом заступника  голови  Рокитнівської райдержадміністрації Олександра Крупенка (Рокитнівський район, смт. Рокитне, приміщення Рокитнівської райдержадміністрації).

20 липня 2018 року

Засідання робочої групи «Мобільний соціальний офіс» у Карпилівській сільській раді (Рокитнівський район, с. Карпилівка, приміщення Карпилівської сільської ради).

 

 

 

 

 

   14 та 15 червня у Рівному відбудеться Міжнародна виставка енергоощадних технологій «Сучасність. Енергозбереження. Технології (СЕТ-2018)».

До уваги жителів Рокитнівщини!

Телефон довіри Рівненської облдержадміністрації працює щоденно з понеділка по п»ятницю (крім святкових, неробочих і вихідних днів) з 10.00 до 17.00 (обідня перерва з 13.00 до 14.00) за абонентським номером (0362) 695-318.

Оголошення

Щорічний обласний конкурс проектів розвитку територіальних громад