РОКИТНІВСЬКА РАЙОННА ДЕРЖАВНА АДМІНІСТРАЦІЯ

На головну Уряд УкраїниМапа сайту
 
 вересня 2017 
Пн Вт Ср Чт Пт Сб Нд
 
Пошук
Розширений пошук»
 
 
Новини
19 вересня 2017

18 вересня, готовність Рокитнівського району до зими інспектували представники робочої групи Рівненської ОДА спільно з керівниками об’єктів соціальної сфери Рокитнівщини. На сьогодні об’єкти житлово-комунального господарства та соціальної сфери Рокитнівщини готові до осінньо-зимового періоду на 98 %, що в середньому складає – 4,7 балла (по 5-ти бальній шкалі).


Детальнiше »
19 вересня 2017

22 вересня 2017 року у м.Києві (вул.Хрещатик 14, готель «Хрещатик») відбудеться Національний податковий форум для платників податків на тему: «Трансфертне ціноутворення, прибуток, податок на  додану вартість».

Початок семінару: 10 год оо хв (початок реєстрації  з 09 год 30 хв)


Детальнiше »
15 вересня 2017

Продовжуються роботи по ремонту доріг. На цьому тижні спеціалістами філії "Рокитнівський райавтодор" проводився ямковий ремонт дороги на ділянці дороги від моста села Залав'я і в напрямку села Рокитне. Загалом, на ділянку дороги протяжністю 10 км, було покладенно 30 тонн асфальту, з них профінасовано 15 тонн ТОВ "Рівнеенергоальянс" (торфяний завод с. Березове) та 15 тонн "Рокитнівським райавтодором". Проведення, ремонту доріг району, знаходиться на постійному контролі у влади.


Детальнiше »
14 вересня 2017

В цілях підтримки на сучасному рівні професійної та психофізіологічної готовності персоналу, необхідної для здійснення успішних дій по евакуації, з попередження розвитку пожежі в студентському гуртожитку Рокитнівського медичного училища, 14 вересня 2017 року проведено тренування. Мета проведення навчання – підвищення загальних пожежно-технічних знань з урахуванням пожежонебезпечних особливостей об’єкта, більш глибоке ознайомлення з протипожежними заходами та діями в разі виникнення пожежі, напрацювання навичок використання наявних засобів пожежогасіння. 


Детальнiше »
14 вересня 2017

14 вересня відбулася робоча зустріч в.о. голови райдержадміністрації Олексія Берташа, голови районної ради Анатолія Кінчура з представниками цивільно-військового співробітництва ОК «Захід»:  начальником відділу ЦВС ОК «Захід» полковником Олександром Ковальчуком, начальником прес-служби полковником Анатолієм Прошиним та Рокитнівський районним військовим комісаром Сергієм Любим. Основним питанням, яке обговорено: початок проведення планових військових навчань з військовими частинами та підрозділами оперативного командування «Захід» на території Рокитнівського району. Під час проведення навчань планується здійснення переміщення військової техніки як вдень та і в темну пору доби, розгортання військових таборів поза межами населених пунктів та відпрацювання навчальних завдань особовим складом. 


Детальнiше »
13 вересня 2017

Ліс – не тільки унікальний і безцінний дарунок природи, прикраса рідної землі, але й запорука нашої екологічної безпеки. Люди, які професійно стоять на сторожі гармонії і порядку в лісовому господарстві, давно і справедливо заслуговують глибокої поваги і високого авторитету. Відтак, в третю неділю вересня лісівники відзначають професійне свято. Напередодні, свята відбулися урочистості в Рокитнівському держлісгоспі. На свято лісівників завітали: голова районної ради Анатолій Кінчур, заступник голови райдержадміністрації Олександр Крупенко, в.о. Рокитнівського селищного голови Тетяна Богднець.


Детальнiше »
12 вересня 2017

Управлінням соціального захисту населення Рокитнівської районної державної адміністрації 18.07.2017 року оголошена закупівля послуг з готування їжі код ДК 021:2015 – 55321000-6 Послуги з харчування дітей, потерпілих внаслідок Чорнобильської катастрофи, у навчальних закладах, розташованих на територіях радіоактивного забруднення Рокитнівського району Рівненської області. По закінченню процедури з переможцем торгів буде укладено договір, що надасть можливість розпочати харчування в навчальних закладах Рокитнівського району. 


Детальнiше »
12 вересня 2017

Добудова II черги Рокитнівської центральної районної лікарні - знаходиться на постійному контролі у влади, адже головною метою соціального розвитку держави є збереження здоров'я людини. Тож, питання добудови нового корпусу наразі є актуальним. В новому корпусі планується розмістити на 1 поверсі – харчоблок (знаходиться вмонтований ліфт для швидкого забезпечення пацієнтів харчуванням); 2–му поверсі – поліклінічне відділення (кабінети лікарів та ендоскопічний кабінет); 3–му – неврологічне (палати та їдальня для пацієнтів); 4–му терапевтичне (палати, їдальня) та на останньому 5 поверсі – акушерсько-гінекологічне відділення (пологовий зал та палати для породіль). 


Детальнiше »
8 вересня 2017

Рокитнівському відділенні Сарненської ОДПІ ГУ ДФС у Рівненській області функціонує Центр обслуговування платників (далі - ЦОП), у якому надаються адміністративні послуги, приймається звітність, приймається та реєструється вхідна кореспонденція, надаються усні консультації та ін.


Детальнiше »
Архів »
RSS 2.0
Фотогалерея : останні матеріали

Будівельний паспорт


Архів »
Реєстрація
Логін
Пароль
Реєстрація
Опитування


Запитання | Адміністратор
Інформаційний супровід: pressa1@rv.gov.ua Тех. підтримка: forweb@rv.gov.ua  ©  Рівненська обласна державна адміністрація

21 вересня 2017 року

Свята сіл Карпилівка, Березове, Глинне за участю першого заступника голови Рокитнівської райдержадміністрації Олексія Берташа, заступника голови Рокитнівської райдержадміністрації Олександра Крупенка (Рокитнівський район, с.Карпилівка, с.Березове, с.Глинне, приміщення православних храмів).

25 вересня 2017 року

Засідання районної комісії з питань призначення соціальних допомог, субсидій та пільг під головуванням першого заступника голови Рокитнівської райдержадміністрації Олексія Берташа (Рокитнівський район, смт. Рокитне, приміщення Рокитнівської райдержадміністрації).

26 вересня 2017 року

Виїзний прийом громадян першим заступником голови Рокитнівської райдержадміністрації Олексієм Берташем у Березівській сільській раді (Рокитнівський район, с. Березове, приміщення Березівської сільської ради). 

27 вересня 2017 року

Свята сіл Вежиця, Сновидовичі за участю першого заступника голови Рокитнівської райдержадміністрації Олексія Берташа, заступника голови Рокитнівської райдержадміністрації Олександра Крупенка (Рокитнівський район, с. Вежиця, с. Сновидовичі, приміщення православних храмів).

28 вересня 2017 року

Засідання колегії Рокитнівської райдержадміністрації під головуванням в.о. голови Рокитнівської райдержадміністрації Олексія Берташа (Рокитнівський район, смт. Рокитне, приміщення Рокитнівської райдержадміністрації).

29 вересня 2017 року

Урочистості з нагоди Дня вчителя за участю в.о. голови Рокитнівської райдержадміністрації Олексія Берташа, делегацій вчителів від освітніх закладів району, гостей, громадськості та преси  (Рокитнівський район, смт. Рокитне, приміщення районного будинку культури).

 
 

       Реформа судової системи