РОКИТНІВСЬКА РАЙОННА ДЕРЖАВНА АДМІНІСТРАЦІЯ

На головну Уряд УкраїниМапа сайту
 
 листопада 2017 
Пн Вт Ср Чт Пт Сб Нд
 
Пошук
Розширений пошук»
 
 
Новини
17 листопада 2017

Одним із пріоритетних напрямків Міністерства соціальної політики є забезпечення пільгової категорії громадян санаторно-курортним лікуванням

         Санаторно-курортне лікування є важливою складовою системи соціальної політики та відіграє провідну роль у побудові та збереженні здоров’я нації. Роль і значення санаторно-курортної системи в соціально-економічному розвитку України полягає як у величезних її можливостях у справі підтримання, зміцнення та відновлення здоров’я нації, так і у визнанні особливого значення України у світовому рекреаційному процесі, культурно-історичному становленні та розвитку світового суспільства.

       


Детальнiше »
16 листопада 2017

          «Голова повіз на схід авто для евакуації загиблих» - під таким заголовком вийшла стаття в газеті «Голос України» № 272 про голову Рокитнівської районної державної адміністрації Миколу Захаровича Кушніра. Зокрема, в статті йдеться про наступне:

       «За три тижні небайдужі мешканці Полісся відремонтували та переобладнали авторефрижератор для потреб АТО. Допомагав його лагодити голова Рокитнівської РДА Микола Кушнір, який до цього ремонтував спеціалізовані військові машини. Він і повіз авто на схід.

       - Це машина з холодильним обладнанням, яка необхідна для гуманітарного проекту Збройних Сил України «Евакуація 200» при транспортуванні тіл загиблих. Автомобіль привезений мною з АТО. За короткий проміжок часу нам вдалося зібрати 25 тисяч гривень, зробити повну діагностику та переобладнати, - розповів Микола Кушнір.

       За його словами, до збору необхідних коштів для ремонту долучились небайдужі жителі Рокитнівського району, зокрема з Вежиці, Старого Села, Єльного. Також жителі Рокитнівщини передали адресні посилки для військових-контрактників, що служать в Авдіївці. А місцеві школярі разом з вчителями зібрали харчі, теплі речі. Свої малюнки та листи військовим передали наймолодші.»


Детальнiше »
16 листопада 2017

НАЦІОНАЛЬНИЙ БАНК УКРАЇНИ

Про припинення поштового обслуговування

        У зв’язку з ліквідацією Управління Національного банку України в Рівненській області (поштова адреса: вул. С.Петлюри, 10, м. Рівне, 33028), реформуванням регіональної мережі Національного банку України, з 01.11.2017 припиняється приймання поштової кореспонденції, надісланої до Національного банку  за вищезазначеною адресою.

        Листування з питань, що належать до компетенції Національного банку України, здійснюватиметься за поштовими адресами:

- вул. Інститутська, 9, м. Київ, 01601;

- вул. Коперника, 4, м. Львів, 79005 (щодо отримання довідок про офіційний обмінний курс гривні до іноземних валют, банківських металів і ціни на дорогоцінні метали в брухті та приймання декларацій про валютні цінності, доходи та майно, що належать резиденту України і перебувають за її межами).


Детальнiше »
15 листопада 2017

        12 листопада в Старосільському НВК "ЗНЗ І-ІІІ ступенів-ДНЗ" відбувся районний турнір з волейболу серед чоловіків. На спортивному полі у запеклій боротьбі зустрілись три покоління: ветерани Рокитнівщини, збірна команда Рокитного та команда молоді Старого Села. Боротьба була безкомпромісною. Ветерани показали, що вони ще можуть дати урок молодим. Однак, перемогла збірна команда Рокитного "НАДІЯ". Учасники змагань нагороджені грамотами, а переможець - кубком.


Детальнiше »
14 листопада 2017

          Допомога військовослужбовцям продовжується. Нещодавно очільник Рокитнівщини Микола Кушнір повернувся із зони проведення АТО, де брав участь у складі пошукової групи "Евакуація 200" та допомагав розшукувати тіла загиблих воїнів. 


Детальнiше »
10 листопада 2017

           З вересня 2014 року в Збройних Силах України було засновано гуманітарний проект Збройних Сил України “ЕВАКУАЦІЯ 200”, який продовжує реалізуватися по теперішній час. В рамках цього проекту на постійній основі у районі проведення антитерористичної операції на території Донецької та Луганської областей (далі – район АТО) виконують завдання пошукові групи цивільно-військового співробітництва. Метою діяльності є пошук зниклих безвісти та евакуація тіл загиблих військовослужбовців Збройних Сил України, інших військових формувань та правоохоронних органів з району проведення АТО до органів СМЕ (судово-медичної експертизи), а в подальшому до місць остаточного поховання.

           Протягом 2017 року небайдужі люди сприяють у забезпеченні та реалізації проекту в якому участь беруть і Рокитнівчани.

         Сьогодні за підтримки голови Рокитнівської районної державної адміністрації Миколи Кушніра та людей які матеріально допомагали, а саме: Охремчука Віктора Павловича – 5300 грн., Микола «Зензель» с.Вежиця – 5200 грн., ПП Штанько – 2600 грн., Лісовець Микола Павлович с.Старе Село – 4000 грн., жителі с.Єльне – 12500 грн. та інших  в рамках волонтерської допомоги було проведено ремонт та переобладнання автомобіля-рефрежератора Управління цивільно-військового співробітництва Збройних Сил України для евакуацїї тіл загиблих військовослужбовців; учнівськими та педагогічними колективами закладів середньої освіти було зібрано та передано до району проведення АТО продукти харчування та теплі речі, а наймаліші з місцевих жителів передали військовим свої малюнки та листи.


Детальнiше »
10 листопада 2017
       Сьогоднінародним депутатом України Василем Яніцьким проведено огляд робіт ремонту фасаду Рокитнівського сільського будинку культури (с. Рокитне) на який виділено: 
- 530 тис. грн.. – кошти соцеконому, за ініціативи народного депутата України В. Яніцького;
- 169 тис. грн.. – кошти місцевого бюджету (сільська рада).

Детальнiше »
10 листопада 2017

       Сьогодні за участі голови Рокитнівської РДА Миколи Кушніра, голови Рокитнівської районної ради Анатолія Кінчура та народного депутата України Василя Яніцького в Рокитнівському сільському будинку культури відбулося святкування Всеукраїнського дня працівників культури та аматорів народного мистецтва, яких привітали з професійним святом та нагороджено подарунками.


Детальнiше »
9 листопада 2017

         Сьогодні за участі голови Рокитніської РДА Миколи Кушніра, голови Рокитнівської районної ради Анатолія Кінчура, за підтримки обласного керівництва та народного депутата України Василя Яніцького перебувають на завершальній стадії ремонтні роботи по відновленню дороги в смт.Томашгород, а також проводяться роботи по ремонту дороги в  с.Кисоричі.


Детальнiше »
Архів »
RSS 2.0
Фотогалерея : останні матеріали

Будівельний паспорт


Архів »
Реєстрація
Логін
Пароль
Реєстрація
Опитування


Запитання | Адміністратор
Інформаційний супровід: pressa1@rv.gov.ua Тех. підтримка: forweb@rv.gov.ua  ©  Рівненська обласна державна адміністрація

06 листопада 2017 року

Православний храм села Купель за участю першого заступника голови Рокитнівської райдержадміністрації Олексія Берташа (Рокитнівський район, православний храм села Купель).

07 листопада 2017 року

Засідання медичної ради за участю першого заступника голови Рокитнівської райдержадміністрації Олексія Берташа (Рокитнівський район, смт. Рокитне, приміщення Рокитнівської райдержадміністрації).

08 листопада 2017 року

Православний храм села Будки-Сновидовицькі за участю першого заступника голови Рокитнівської райдержадміністрації Олексія Берташа (Рокитнівський район, православний храм села Будки-Сновидовицькі).

День контролю при першому заступнику голови райдержадміністрації Олексія Берташа (Рокитнівський район, смт. Рокитне, приміщення Рокитнівської райдержадміністрації).    

Засідання робочої групи «Мобільний соціальний офіс» у Масевицькій сільській раді (Рокитнівський район, смт. Рокитне, приміщення Масевицької сільської ради).

Виїзний прийом громадян  заступником голови  Рокитнівської райдержадміністрації Олександром Крупенком  у селі Крута Слобода, Томашгородської селищної ради (Рокитнівський район, с. Крута Слобода).

09 листопада 2017 року

Засідання районної комісії з питань захисту прав дитини під керівництвом першого заступника голови Рокитнівської райдержадміністрації Олексія Берташа (Рокитнівський район, смт. Рокитне, приміщення Рокитнівської райдержадміністрації).

Святковий концерт до Всеукраїнського дня працівників культури і аматорів народного мистецтва за участю голови Рокитнівської райдержадміністрації Миколи Кушніра, заступника голови Рокитнівської райдержадміністрації Олександра Крупенка, керівника апарату Рокитнівської райдержадміністрації Людмили Пишняк, працівників структурних підрозділів райдержадміністрації та її апарату. (Рокитнівський район, смт. Рокитне, приміщення Рокитнівського  Будинку культури).  

10 листопада 2017 року 

Православні храми сіл Дерть, Крута Слобода за участю заступника голови Рокитнівської райдержадміністрації Олександра Крупенка (Рокитнівський район, православні храми населених пунктів).

Виїзний прийом громадян головою  Рокитнівської райдержадміністрації Миколою Кушнірем у Біловізькій сільській раді (Рокитнівський район,с. Біловіж, приміщення Біловізької сільської ради).

 

 
 

       Реформа судової системи