РІВНЕНСЬКА РАЙОННА ДЕРЖАВНА АДМІНІСТРАЦІЯ

На головну

Уряд України Мапа сайту

Всі матеріали на веб-сторінці розміщені на умовах ліцензії Creative Commons Attribution 4.0International

 

33001, м. Рівне, вул. Соборна, 195, тел./факс: (0362) 63-60-91, Е-mail: rivnenskarda@rv.gov.ua

 
 жовтня 2019 
Пн Вт Ср Чт Пт Сб Нд
 
Пошук
Розширений пошук»
 

 

 
Інформація про виконання плану роботи РДА за серпень 2019 року


        

ІНФОРМАЦІЯ

про виконання плану роботи районної державної адміністрації

за серпень 2019 року

 

 

Заходи, передбачені планом роботи районної державної адміністрації на серпень 2019 року, в основному, виконані.

Структурними підрозділами апарату райдержадміністрації забезпечено організацію підготовки та проведення наступних заходів.

Відбулося засідання колегії районної державної адміністрації з питання «Про стан виконання делегованих повноважень органів виконавчої влади виконкомом Новоукраїнської сільської ради відповідно до пунктів б статей 27-38 Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні». За підсумками засідання прийнято доручення в.о. голови райдержадміністрації.

Підготовлено 30 інформацій про найважливіші події суспільно-політичного та соціально-економічного життя Рівненського району на Веб-сторінку райдержадміністрації.

Забезпечено функціонування та оновлення Веб-сторінки райдержадміністрації, проведено моніторинг обласної преси щодо оприлюднення матеріалів про Рівненський район.  

Керівництвом райдержадміністрації проведено чотири особистих та виїзних прийомів громадян, прийнято п’ятнадцять осіб.

Надійшло одне електронне звернення громадянина. На цілодобову «гарячу» лінію райдержадміністрації звернень громадян не надходило.

Проаналізовано п’ять рішень виконавчих комітетів місцевих рад на відповідність їх вимогам чинного законодавства.

Здійснено:

 - контроль за дотриманням антикорупційного законодавства;

 - аналіз господарсько-фінансової діяльності райдержадміністрації.

Відбулося: 33 наради, 2 засідання, 3 семінари, 2 навчання.

   Протягом серпня 2019 року на контролі в райдержадміністрації перебувало 85 документів органів виконавчої влади вищого рівня та керівництва райдержадміністрації: одна постанова Кабінету Міністрів України, 25 розпоряджень і 14 доручень голови облдержадміністрації, 20 доручень заступників голови облдержадміністрації, чотири плани заходи облдержадміністрації, 14 розпоряджень та чотири доручення голови райдержадміністрації, два доручення заступників голови райдержадміністрації, один план заходів райдержадміністрації.

Проведено «День контролю» при заступнику голови райдержадміністрації Сергію ПОДОЛІНУ щодо виконання розпорядження голови обласної державної адміністрації від 12 березня 2018 року № 163, розпорядження голови райдержадміністрації від 06 травня 2018 року № 151 «Про Районну програму оздоровлення та відпочинку дітей і розвитку мережі дитячих закладів оздоровлення та відпочинку на період до 2022 року».

Структурними підрозділами райдержадміністрації, територіальними органами міністерств та відомств України в районі підготовлено 40 проектів розпоряджень голови райдержадміністрації.

Проаналізовано дані Центральної виборчої комісії для виправлення кратних включень та врахування змін у Реєстрі. Отримано та опрацьовано відомості періодичного поновлення поданих суб’єктами подання, проведено 44 накази, опрацьовано 216 записів у Реєстрі.

Структурними підрозділами райдержадміністрації, окремими територіальними органами міністерств та відомств України в районі проведено перевірку стану виконання делегованих повноважень органів виконавчої влади виконкомом Шпанівської сільської ради у сфері соціального захисту населення згідно з пунктом б статті 34 Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні».

Управлінням економіки, інфраструктури та інвестиційної діяльності райдержадміністрації проведено:

- засідання штабу з підготовки господарського комплексу району до роботи в осінньо-зимовий період 2019 – 2020 років;

- аналіз стану розвитку галузі тваринництва за липень 2019 року в розрізі сільгосппідприємств;

- щотижневий моніторинг розрахунків за енергоносії споживачами району;

- моніторинг середніх цін на основні продукти харчування на споживчому ринку району, аналіз торгівлі товарами складного асортименту;

- щотижневий моніторинг збирання зернових озимих і ярих культур урожаю 2019 року сільськогосподарськими підприємствами району;

- моніторинг фінансового забезпечення виконання заходів та програм реформування і розвитку житлово-комунального господарства;

- контроль, спрямований на забезпечення сталої роботи об’єктів житлового господарства в осінньо-зимовий період, а також в умовах виникнення стихійного лиха, аварій, катастроф і ліквідації їх наслідків.

Скоординовано роботу з виконання державних, регіональних та районних програм у сферах благоустрою населених пунктів, збирання і видалення побутових відходів, питної води та питного водопостачання.

Надавалася консультативна та практична допомога сільськогосподарським підприємствам з питань проведення реформ в аграрному секторі економіки, врегулювання земельних та майнових відносин та правил ведення бухгалтерського обліку і фінансової звітності, сприяння розвитку статистики в галузях агропромислового виробництва.

Проводилася робота зі сприяння забезпечення сільськогосподарських товаровиробників усіх форм власності сортовим насінням, племінною худобою, мінеральними добривами і засобами захисту рослин, пально-мастильними матеріалами, технікою та іншими матеріально-технічними ресурсами.

Розглянуто 15 звернень громадян.

Фінансовим управлінням райдержадміністрації підготовлено інформацію про фінансовий стан бюджету району. Внесено зміни до кошторисних призначень установ, що фінансуються з районного бюджету.

Проведено:

 - затвердження паспортів бюджетних програм;

- фінансування бюджетних установ району.

 Управлінням соціального захисту населення райдержадміністрації перевірено:

- 162 пенсійні справи, призначених Рівненським об’єднаним управлінням Пенсійного фонду України Рівненської області;

- 83 виплати допомог на поховання;

- одну відмову в призначенні пенсії;

- 122 пенсійні справи осіб, які перебувають на повному державному утриманні в Рівненському геріатричному пансіонаті.

  Призначено 333 державні соціальні допомоги. Внесено до централізованого банку даних дані на 22 особи для виготовлення технічних та інших засобів реабілітації та протезноортопедичних виробів.

Проведено:

 - обстеження 48 сімей;

- 291 перевірку достовірності інформації про доходи та майновий стан отримувачів допомог;

 - засідання районної комісії із контролю за призначенням державної соціальної допомоги, пільг та субсидій;

- два засідання районної комісії з питань призначення соціальних виплат внутрішньо переміщеним особам;

- засідання районної тимчасової комісії з питань погашення заборгованості із заробітної плати (грошового забезпечення), пенсій, стипендій та інших соціальних виплат, забезпечення реалізації рішень, спрямованих на підвищення рівня оплати праці, дотримання норм законодавства в частині мінімальної заробітної плати, легалізації виплати заробітної плати та зайнятості населення;

- засідання комісії щодо організації проходження альтернативної (невійськової служби) одного призовника;

- семінар – наради з питання надання пільг на оплату житлово-комунальних послуг у грошовій формі та грошовій безготівковій формі, для уповноважених сільських, селищних рад та надавачів комунальних послуг;

- «День контролю» при начальнику управління;

 - два виїзди «мобільного соціального офісу», якими охоплено вісім населених пунктів району.

 В базу ЄДАРП внесено дані на 12 осіб, знято з обліку 139 пільговиків. Направлено на санаторно-курортне лікування 31 особу пільгових категорій та оздоровлення 10 дітей пільгових категорій населення.

  Зареєстровано:

-       два колективних договори;

-       шість випадків вчинення насильства в сім’ї.

 Розглянуто 84 звернення громадян.

  Відділом містобудування, архітектури та будівництва райдержадміністрації видано 53 будівельних паспорти забудови земельних ділянок, п’ять містобудівних умов та обмежень забудови земельних ділянок.

  Підготовлено 37 висновків до проектів землеустрою. Продовжуються роботи з розроблення та затвердження генеральних планів. Надано практичні та методичні консультації виконавчим органам селищної та сільських рад щодо розміщення та будівництва житлово-комунальних об’єктів, створення інженерно-транспортної інфраструктури, розроблення та коригування генеральних планів та прийняття рішень про розширення існуючих меж населених пунктів. Розглянуто два звернення громадян.

Відділом з питань надзвичайних ситуацій та цивільного захисту населення райдержадміністрації проведено засідання постійної комісії з питань техногенно-екологічної безпеки та надзвичайних ситуацій району. Забезпечено проходження підготовки керівного складу цивільного захисту і працівників місцевих органів виконавчої влади, органів місцевого самоврядування, підприємств, установ, організацій у навчально-методичному центрі цивільного захисту і безпеки життєдіяльності району.

Архівним відділом райдержадміністрації надано методичну допомогу відповідальним за архівні підрозділи. Проведено засідання експертної комісії відділу.

  Діяла виставка на тему «28-а річниця Української незалежності», присвячена Дню незалежності України.

  Надійшов 61 соціально-правовий та майновий запит громадян. Для надання відповідей опрацьовано 90 справ фондів.

  Відділом охорони здоров’я райдержадміністрації проведено:

-       нараду з головними лікарями лікувально-профілактичних закладів району;

-   заняття з фельдшерами лікувально-профілактичних закладів району;

-   п’ять оперативних нарад у начальника відділу.

Здійснено виїзди у Білокриницьку та Городоцьку амбулаторії загальної практики сімейної медицини з метою аналізу стану надання медичної допомоги населенню району.

Відділом освіти райдержадміністрації проведено нараду з керівниками закладів загальної середньої освіти.

Вивчалося питання стану підготовки установ освіти району до 2019-2020 навчального року та стану підготовки до роботи в осінньо-зимовий період 2019-2020 років установ освіти району.

Відділом культури і туризму райдержадміністрації проведено:

-   комплексну перевірку діяльності публічно – шкільної бібліотеки – філіалу с. Новожуків;

-   засідання ради при директорі централізованої системи публічно-шкільних бібліотек.

Службою у справах дітей райдержадміністрації проведено:

-   три рейди-перевірки на території сільських та селищної рад, у ході яких обстежено умови проживання трьох сімей;

-   вісім перевірок умов проживання дітей, які перебувають під опікою, піклуванням;

-   дві перевірки умов проживання та утримання дітей у дитячих будинках сімейного типу.

Здійснено виїзд в КЗ «Ясениницький навчально-реабілітаційний центр» Рівненської обласної ради з метою знайомства дитини з майбутніми опікунами.

Розглянуто 27 звернень громадян з соціально-правового захисту дітей.

З метою представлення прав та захисту інтересів дітей, спеціалісти служби у справах дітей райдержадміністрації взяли участь у дев’яти судових засіданнях.

Відділом з питань надання адміністративних послуг райдержадміністрації  розглянуто 2216 заяв з питань надання адміністративних послуг. Видано 2222 результати надання адміністративних послуг.

Відділом з питань державної реєстрації райдержадміністрації проведено          14 реєстраційних дій щодо юридичних осіб та 24 реєстраційні дії щодо фізичних                    осіб-підприємців. Державними реєстраторами речових прав розглянуто 211 заяв щодо реєстрації речових прав та їх обтяжень. Підготовлено та передано до суду одинадцять реєстраційних справ щодо реєстрації нерухомого майна.

  Рівненською районною філією Рівненського обласного центру зайнятості проведено:

-   п’ять семінарів з роботодавцями, у яких взяли участь 55 підприємств та приватних підприємців;

-   перевірку двох сільських рад щодо дотримання умов договору на працевлаштування безробітних на громадські роботи;

-   дві міні-ярмарки вакансій, у якій взяли участь чотири роботодавці та                                 17 безробітних громадян.

  Працевлаштовано:

-      202 незайнятих громадянина;

-      одну особу з обмеженими фізичними можливостями;

-      21 безробітного після закінчення професійного навчання.

  Надано дві профорієнтаційні послуги для 15 осіб з обмеженими фізичними можливостями, 513 профорієнтаційних послуг для 342 безробітних громадян. Залучено одну безробітну особу до громадських робіт та 18 безробітних до робіт тимчасового характеру. Прийнято два рішення про відшкодування єдиного соціального внеску.

  Районним центром соціальних служб для сім’ї, дітей та молоді здійснено:

-                       шість виїздів Мобільного консультпункту соціальної роботи в селищну, сільські ради, до дитячих будинків сімейного типу, прийомних сімей, заходами охоплено 147 осіб;

-                       профілактичні рейди на території трьох сільських рад з метою недопущення безпритульності та бездоглядності дітей, відвідано десять сімей, з якими проведено профілактичні бесіди;

-                       обстеження матеріально-побутових умов проживання 28 сімей, які отримали державну допомогу при народженні дитини;

- оцінку потреб у п’яти сім’ях, у яких скоєно насильство, із членами сімей проведено роботу, спрямовану на запобігання повторного насильства,  поліпшення психоемоційного стану членів сімей, формування навичок подолання конфліктних ситуацій.

З нагоди Дня знань 100 дітей із сімей, які опинилися у складних життєвих обставинах отримала пакунки зі шкільним приладдям. 

У серпні 2019 року проведено низку масових заходів:

 

   - відділом культури і туризму райдержадміністрації:

Ø     свято рушника «Мій рушник – мій оберіг»;

Ø     свято пирогів «Із картоплею з грибами – пахне в хаті пирогами»;

Ø     районні урочисті заходи з нагоди Дня Державного Прапора та Дня незалежності України;

Ø     ІІІ-й етнофестиваль «Грушвицька юшка»;

Ø     щорічний традиційний фестиваль шашликів «Шашлик – башлик»;

Ø     свято села Дерев’яне;

Ø     свято «Яблучний спас» в клубі с. Рисв’янка;

Ø     ІV-й фестиваль юних талантів «Ми діти своєї Вітчизни»;

Ø     захід з вшанування пам’яті захисників України, які загинули в боротьбі за незалежність, суверенітет і територіальну цілісність України.

 

- відділом освіти райдержадміністрації:

Ø     серпневу конференцію педагогічних працівників району в режимі он-лайн.

 

  - відділом молоді та спорту райдержадміністрації:

Ø     змагання XII, ХІІІ турів чемпіонату серед команд другої ліги з футболу;

Ø     районний турнір з міні-футболу серед команд-ветеранів, присвячений 28-ій річниці Незалежності України;

Ø     змагання одинадцятого туру чемпіонату серед дорослих та юнацьких команд, першості серед команд першої ліги з футболу сезону 2019 року;

Ø     півфінальні матчі розіграшу кубку району з футболу серед юнацьких та дорослих команд;

Ø     районний етап Всеукраїнського фізкультурно-оздоровчого заходу «Рух заради гармонії».

Пропонуємо інформацію про виконання плану роботи районної державної адміністрації за серпень розглянути у вересні 2019 року на нараді з керівниками структурних підрозділів райдержадміністрації, територіальних органів міністерств та відомств України в районі, органів місцевого самоврядування.

 

 

 

Керівник апарату адміністрації                                Антоніна ПОТАЙЧУК
Реєстрація
Логін
Пароль
Реєстрація
Опитування


 

 

   

 

 

 

  

 

Запитання | Адміністратор
Інформаційний супровід: pressa1@rv.gov.ua Тех. підтримка: forweb@rv.gov.ua  ©  Рівненська обласна державна адміністрація

 
 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

_________________________

ОГОЛОШЕННЯ

 

Обласний конкурс проектів розвитку територіальних громад на 2019 рік

 

Порядок використання коштів, передбачених в обласному бюджеті, на часткове відшкодування відсоткових ставок за кредитами (позиками) банків, що надаються на реалізацію проектів суб’єктів малого і середнього підприємництва

 

До уваги надавачів послуг за спожиті енергоносії та надані житлово-комунальні послуги

 

Об’єкти бюджетної сфери, які потребують здійснення енергоефективних заходів із залученням механізму енергосервісу та інвесторів

 

Оголошення для органів місцевого самоврядування щодо розрахунку середньозважених тарифів на тепло!