РІВНЕНСЬКА РАЙОННА ДЕРЖАВНА АДМІНІСТРАЦІЯ

На головну

Уряд України Мапа сайту

Всі матеріали на веб-сторінці розміщені на умовах ліцензії Creative Commons Attribution 4.0International

 

33001, м. Рівне, вул. Соборна, 195, тел./факс: (0362) 63-60-91, Е-mail: rivnenskarda@rv.gov.ua

 
 вересня 2019 
Пн Вт Ср Чт Пт Сб Нд
 
Пошук
Розширений пошук»
 

 

 
Інформація про виконання плану роботи РДА за грудень 2018 року


Голові Рівненської районної

державної адміністрації

В.Пилипчуку

 

 

ІНФОРМАЦІЯ

про виконання плану роботи районної державної адміністрації

за грудень 2018 року

 

Заходи, передбачені планом роботи районної державної адміністрації на грудень 2018 року, в основному, виконані.

Структурними підрозділами апарату райдержадміністрації забезпечено організацію підготовки та проведення наступних заходів.

Відбулося засідання колегії районної державної адміністрації з питань: «Про забезпечення виконання військового обов’язку громадянами України, органами виконавчої влади та місцевого самоврядування, підприємствами, установами і організаціями усіх форм власності, Рівненським об'єднаним міським військовим комісаріатом», «Про хід виконання плану заходів з реалізації Національної стратегії у сфері прав людини на період до 2020 року в Рівненському районі», «Про стан виконання доручення голови райдержадміністрації від 16 квітня 2010 року №1292/01-05/10 щодо системи інформування про суспільно-політичну та соціально-економічну ситуацію в районі», «Звіт про виконання комплексної Програми забезпечення містобудівною документацією населених пунктів Рівненського району на 2017-2020 роки». За підсумками засідання прийнято чотири рішення колегії.

Підготовлено 38 інформацій про найважливіші події суспільно-політичного та соціально-економічного життя Рівненського району на Веб-сторінку райдержадміністрації.

Забезпечено функціонування та оновлення Веб-сторінки райдержадміністрації, проведено моніторинг обласної преси щодо оприлюднення матеріалів про Рівненський район.

Керівництвом райдержадміністрації проведено сім особистих та виїзних прийомів громадян, прийнято 16 осіб.

На цілодобову «гарячу» лінію райдержадміністрації надійшло одне звернення громадянина. Електронних звернень громадян у грудні не надходило.

Протягом грудня 2018 року райдержадміністрацією укладено 18 договорів оренди земельних ділянок.

Проаналізовано 12 рішень виконавчих комітетів місцевих рад на відповідність їх вимогам чинного законодавства.

Здійснено:

 - контроль за дотриманням антикорупційного законодавства;

- аналіз господарсько-фінансової діяльності райдержадміністрації.

    Відбулося: 45 нарад, 3 засідання, 3 семінари, 2 навчання.

   Протягом грудня 2018 року на контролі в райдержадміністрації перебувало 189 документів органів виконавчої влади вищого рівня та керівництва райдержадміністрації: одне розпорядження Кабінету Міністрів України, 62 розпорядження і 19 доручень голови облдержадміністрації, 42 доручення заступників голови облдержадміністрації, 12 планів заходів облдержадміністрації, 41 розпорядження та п’ять доручень голови райдержадміністрації, вісім доручень заступника голови райдержадміністрації, дев’ять планів заходів райдержадміністрації. Надійшло п’ять звернень депутатів місцевих рад.

  На виконання розпоряджень голови облдержадміністрації головою райдержадміністрації прийнято п’ять розпоряджень голови райдержадміністрації.

  Здійснено перевірку діяльності відділу освіти райдержадміністрації.

Проведено «День контролю» при заступнику голови райдержадміністрації С. Подоліну з питання «Про хід виконання розпорядження голови райдержадміністрації від 28 листопада 2013 року № 607 «Про районну програму «Ветеран» на 2014-2018 роки».

  Структурними підрозділами райдержадміністрації, територіальними органами міністерств та відомств України в районі підготовлено 78 проектів розпоряджень голови райдержадміністрації.

Проаналізовано дані Центральної виборчої комісії для виправлення кратних включень та врахування змін у Реєстрі. Отримано та опрацьовано відомості періодичного поновлення поданих суб’єктами подання, проведено 68 наказів, опрацьовано 1831 запис у Реєстрі. Кількість виборців на початок періоду становить 75249 осіб. Надано два запити на 31 особу до Рівненського районного відділу УДМС України в Рівненській області з метою уточнення персональних даних виборців. Виготовлено та передано попередні, уточнені списки виборців, іменні запрошення дільничним виборчим комісіям з метою підготовки та проведення виборів депутатів Корнинської та Дядьковицької об’єднананих територіальних громад, відповідних сільських голів 23 грудня 2018 року.

Управлінням економіки, інфраструктури та інвестиційної діяльності райдержадміністрації проведено:

- засідання постійно діючої комісії з визначення орендної плати за землю за межами населених пунктів району;

- обстеження та аналіз дотримання законодавства щодо стану торговельного та побутового обслуговування населення на території Квасилівської селищної ради;

- аналіз стану розвитку галузі тваринництва за листопад 2018 року в розрізі сільгосппідприємств;

- щотижневий моніторинг виробництва продукції промисловими підприємствами району, розрахунків за енергоносії споживачами району;

- моніторинг середніх цін на основні продукти харчування на споживчому ринку району, аналіз торгівлі товарами складного асортименту;

- моніторинг стану посівів озимих культур під урожай 2019 року сільськогосподарськими підприємствами району;

- моніторинг фінансового забезпечення виконання заходів та програм реформування і розвитку житлово-комунального господарства;

- контроль, спрямований на забезпечення сталої роботи об’єктів житлового господарства в осінньо-зимовий період, а також в умовах виникнення стихійного лиха, аварій, катастроф і ліквідації їх наслідків.

Проаналізовано роботу:

-        щодо виконання програм з питань транскордонного співробітництва, регіональної стратегії розвитку та інших питань економічного розвитку;

-        промислових підприємств району з питань інвестиційного розвитку, виробництва і реалізації продукції та наявності проблемних питань.

Скоординовано роботу з виконання державних, регіональних та районних програм у сферах благоустрою населених пунктів, збирання і видалення побутових відходів, питної води та питного водопостачання.

Надавалася консультативна та практична допомога сільськогосподарським підприємствам з питань проведення реформ в аграрному секторі економіки, врегулювання земельних та майнових відносин та правил ведення бухгалтерського обліку і фінансової звітності, сприяння розвитку статистики в галузях агропромислового виробництва.

Проводилася робота зі сприяння забезпечення сільськогосподарських товаровиробників усіх форм власності сортовим насінням, племінною худобою, мінеральними добривами і засобами захисту рослин, пально-мастильними матеріалами, технікою та іншими матеріально-технічними ресурсами.

Розглянуто 20 звернень громадян.

Фінансовим управлінням райдержадміністрації підготовлено:

-   інформацію про фінансовий стан бюджету району;

-   проект районного бюджету на 2019 рік;

-   інформацію про стан виконання доходної частини районного бюджету.

Внесено зміни до кошторисних призначень установ, що фінансуються з районного бюджету. Надано практичну та методичну допомогу щодо дотримання бюджетного законодавства установами району.

Проведено фінансування бюджетних установ району.

Управлінням соціального захисту населення райдержадміністрації перевірено:

- 278 пенсійних справ, призначених Рівненським об’єднаним управлінням Пенсійного фонду України Рівненської області;

- 96 виплат допомог на поховання;

- 123 пенсійні справи осіб, які перебувають на повному державному утриманні в Рівненському геріатричному пансіонаті.

  Призначено 666 державних соціальних допомог. Внесено до централізованого банку даних дані на 23 особи для виготовлення технічних та інших засобів реабілітації та протезноортопедичних виробів.

Проведено:

- обстеження 2177 сімей;

 - 144 перевірки достовірності інформації про доходи та майновий стан отримувачів допомог;

- три засідання районної комісії із контролю за призначенням державної соціальної допомоги, пільг та субсидій;

 - два засідання районної комісії з питань призначення соціальних виплат внутрішньо переміщеним особам;

- засідання районної тимчасової комісії з питань погашення заборгованості із заробітної плати (грошового забезпечення), пенсій, стипендій та інших соціальних виплат, забезпечення реалізації рішень, спрямованих на підвищення рівня оплати праці, дотримання норм законодавства в частині мінімальної заробітної плати, легалізації виплати заробітної плати та зайнятості населення;

 - «День контролю» при начальнику управління;

- два виїзди «мобільного соціального офісу», якими охоплено чотири населених пункти району.

В базу ЄДАРП внесено дані на 311 осіб, знято з обліку 119 пільговиків. Направлено на санаторно-курортне лікування двоє осіб пільгових категорій та чотири учасники антитерористичної операції з метою психологічної реабілітації. П’ять учасників антитерористичної операції направлено на професійне навчання на водія автотранспортного засобу.

Зареєстровано:

-                      п’ять колективних договорів;

-                      дев’ять випадків вчинення насильства в сім’ї.

 Розглянуто 68 звернень громадян.

Відділом містобудування, архітектури та будівництва райдержадміністрації видано 63 будівельні паспорти забудови земельних ділянок, три містобудівні умови та обмежень забудови земельних ділянок, видано один паспорт прив’язки тимчасової споруди.

  Підготовлено 77 висновків до проектів землеустрою. Продовжуються роботи з розроблення та затвердження генеральних планів. Надано практичні та методичні консультації виконавчим органам селищних та сільських рад щодо розміщення та будівництва житлово-комунальних об’єктів, створення інженерно-транспортної інфраструктури, розроблення та коригування генеральних планів та прийняття рішень про розширення існуючих меж населених пунктів. Розглянуто чотири звернення громадян.

Відділом з питань надзвичайних ситуацій та цивільного захисту населення райдержадміністрації проведено засідання постійної комісії з питань техногенно-екологічної безпеки та надзвичайних ситуацій району.

Забезпечено проходження підготовки керівного складу цивільного захисту і працівників місцевих органів виконавчої влади, органів місцевого самоврядування, підприємств, установ, організацій у навчально-методичному центрі цивільного захисту і безпеки життєдіяльності району.

  Архівним відділом райдержадміністрації надано методичну допомогу відповідальним за архівні підрозділи. Проведено засідання експертної комісії. Закартоновано справи фонду № 316 «Городищенська сільська рада» за 2007 – 2015 роки в кількості 78 справ. Надійшло 35 соціально-правових та майнових запитів громадян. Для надання відповідей опрацьовано 81 справу фондів.

  Відділом охорони здоров’я райдержадміністрації проведено:

- нараду з головними лікарями лікувально-профілактичних закладів району;

-   заняття з фельдшерами лікувально-профілактичних закладів району;

-   чотири оперативні наради у начальника відділу.

Здійснено два виїзди у Рівненську центральну районну лікарню та Колоденську амбулаторію загальної практики сімейної медицини з метою аналізу стану надання медичної допомоги населенню району.

         Відділом освіти райдержадміністрації проведено:

-        нараду з завідувачами закладів дошкільної освіти;

-        засідання ради районного методичного кабінету.

Вивчалося питання щодо організації роботи відділу освіти, педагогічних колективів закладів загальної середньої освіти району з виконання районної Програми розвитку пластового руху на 2016-2020 роки.

Відділом культури і туризму райдержадміністрації проведено виробничу нараду з працівниками бібліотек.

Відділом молоді та спорту райдержадміністрації відправлено на оздоровлення дві дитини пільгових категорій району.

 Службою у справах дітей райдержадміністрації проведено:

 - засідання комісії з питань захисту прав дитини;

- десять перевірок умов проживання дітей, які перебувають під опікою, усиновлених дітей;

- шість рейдів-перевірок на території сільських та селищних рад, у ході яких обстежено умови проживання шести сімей;

 - сім перевірок умов проживання та утримання дітей у дитячих будинках сімейного типу.

Здійснено два виїзди в комунальний заклад «Обласний центр соціально-психологічної реабілітації дітей» Рівненської обласної ради в с. Олександрія з метою встановлення контакту дітей з майбутніми опікунами, усиновителями. Організовано привітання з нагоди Дня Святого Миколая для дітей-сиріт, та дітей, позбавлених батьківського піклування, які виховуються в дитячих будинках сімейного типу та прийомних сім’ях, перебувають під опікою та піклуванням, 500 дітей отримали солодкі подарунки.

Розглянуто 35 звернень громадян, надано консультації щодо призначення опіки, усиновлення.

         З метою представлення прав та захисту інтересів дітей, спеціалісти служби у справах дітей райдержадміністрації взяли участь у 24 судових засіданнях.

  Відділом з питань надання адміністративних послуг райдержадміністрації  розглянуто 1289 заяв з питань надання адміністративних послуг. Видано 1254 результати надання адміністративних послуг.

  Відділом з питань державної реєстрації райдержадміністрації проведено 43 реєстраційні дії щодо юридичних осіб та 77 реєстраційних дій щодо фізичних осіб-підприємців. Державними реєстраторами речових прав розглянуто 381 заяву щодо реєстрації речових прав та їх обтяжень.

  Рівненською районною філією Рівненського обласного центру зайнятості проведено:

-   три семінари з роботодавцями, у яких взяли участь 22 підприємства та приватних підприємців;

-   дві міні-ярмарки вакансій, у яких взяли участь двоє роботодавців та 40 безробітних громадян.

  Працевлаштовано:

-                      41 незайнятого громадянина;

-                      одну особу з обмеженими фізичними можливостями;

-                      24 безробітних після закінчення професійного навчання.

  Надано 39 профорієнтаційних послуг для 30 осіб з обмеженими фізичними можливостями, 1084 профорієнтаційні послуги для 860 безробітних громадян. Залучено троє безробітних до робіт тимчасового характеру. Прийнято шість рішень про відшкодування єдиного соціального внеску.

  Районним центром соціальних служб для сім’ї, дітей та молоді здійснено:

-                      сім виїздів Мобільного консультпункту соціальної роботи на території сільських та селищних рад, заходами охоплено 275 осіб, яким надано індивідуальні консультації;

-                       оцінку потреб у восьми сім’ях, у яких скоєно насильство, із членами сімей проведено роботу, спрямовану на запобігання повторного насильства,  поліпшення психоемоційного стану членів сімей, формування навичок подолання конфліктних ситуацій.

  Проведено:

-                       бесіду «Протидія торгівлі людьми» та продемонстровано соціальний ролик «Життя на продаж» з безробітними громадянами, заходом охоплено 22 особи;

-              благодійну акцію «Що приніс нам Святий Миколай».

Складено 21 акт обстеження матеріально-побутових умов проживання сімей, які отримали державну одноразову допомогу при народженні дитини.

 

У грудні 2018 року проведено низку масових заходів:

 - відділом освіти райдержадміністрації:

Ø     урочистості з нагоди Дня Збройних сил України;

Ø     ІІ етап всеукраїнського конкурсу «Учитель року – 2019».

 

   - відділом культури і туризму райдержадміністрації:

Ø     обряди зимового циклу «Зима прийшла й свята привела»;

Ø     районні урочистості до Дня місцевого самоврядування, Міжнародного Дня волонтера, Дня збройних сил України;

Ø     творчий звіт аматорських колективів в с. Грушвиця.

 

   - відділом молоді та спорту райдержадміністрації:

Ø матчі четвертого туру відкритого чемпіонату району з волейболу 2018-2019 років;

Ø офіційне нагородження футболістів команди «Оріон» с. Грабів за перемогу в чемпіонаті району серед команд першої ліги сезону 2018 року;

Ø першість відділення боротьби самбо серед вихованців районної ДЮСШ і КЗ «Центр спорту» Рівненської районної ради.

 

Пропонуємо інформацію про виконання плану роботи районної державної адміністрації за грудень 2018 року розглянути у січні 2019 року на нараді з керівниками структурних підрозділів райдержадміністрації, територіальних органів міністерств та відомств України в районі, органів місцевого самоврядування.

 

  

Керівник апарату адміністрації                                    А. ПОТАЙЧУК
Реєстрація
Логін
Пароль
Реєстрація
Опитування


 

 

   

 

 

 

  

 

Запитання | Адміністратор
Інформаційний супровід: pressa1@rv.gov.ua Тех. підтримка: forweb@rv.gov.ua  ©  Рівненська обласна державна адміністрація
 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

_________________________

ОГОЛОШЕННЯ

 

Обласний конкурс проектів розвитку територіальних громад на 2019 рік

 

Порядок використання коштів, передбачених в обласному бюджеті, на часткове відшкодування відсоткових ставок за кредитами (позиками) банків, що надаються на реалізацію проектів суб’єктів малого і середнього підприємництва

 

До уваги надавачів послуг за спожиті енергоносії та надані житлово-комунальні послуги

 

Об’єкти бюджетної сфери, які потребують здійснення енергоефективних заходів із залученням механізму енергосервісу та інвесторів

 

Оголошення для органів місцевого самоврядування щодо розрахунку середньозважених тарифів на тепло!