РІВНЕНСЬКА РАЙОННА ДЕРЖАВНА АДМІНІСТРАЦІЯ

На головну

Уряд України Мапа сайту

Всі матеріали на веб-сторінці розміщені на умовах ліцензії Creative Commons Attribution 4.0International

 

33001, м. Рівне, вул. Соборна, 195, тел./факс: (0362) 63-60-91, Е-mail: rivnenskarda@rv.gov.ua

 
 липня 2019 
Пн Вт Ср Чт Пт Сб Нд
 
Пошук
Розширений пошук»
 

 

 
Інформація про виконання плану роботи РРДА за жовтень 2018 р.


Голові Рівненської районної

державної адміністрації

В.Пилипчуку

 

 

ІНФОРМАЦІЯ

про виконання плану роботи районної державної адміністрації

за жовтень 2018 року

 

Заходи, передбачені планом роботи районної державної адміністрації на жовтень 2018 року, в основному, виконані.

Структурними підрозділами апарату райдержадміністрації забезпечено організацію підготовки та проведення наступних заходів.

Відбулося засідання колегії районної державної адміністрації з питань: «Про організаційно-кадрове забезпечення повноважень органів виконавчої влади щодо роботи галузей господарського комплексу району та виконання місцевих бюджетів за 9 місяців 2018 року», «Про хід виконання розпорядження голови райдержадміністрації від 03 жовтня 2017 року № 418 «Про затвердження Стратегії забезпечення сталої відповіді на епідемії туберкульозу, в тому числі, хіміорезистентного, та ВІЛ-інфекції/СНІДу на період до 2020 року в Рівненському районі та плану заходів щодо її реалізації». За підсумками засідання прийнято розпорядження голови райдержадміністрації та рішення колегії.

Підготовлено 35 інформацій про найважливіші події суспільно-політичного та соціально-економічного життя Рівненського району на Веб-сторінку райдержадміністрації.

Забезпечено функціонування та оновлення Веб-сторінки райдержадміністрації, проведено моніторинг обласної преси щодо оприлюднення матеріалів про Рівненський район. Проведено засідання громадської ради при райдержадміністрації.

Керівництвом райдержадміністрації проведено 12 особистих та виїзних прийомів громадян, прийнято 37 осіб.

На цілодобову «гарячу» лінію райдержадміністрації у жовтні надійшло одне звернення громадянина. Електронних звернень громадян не надходило.

Протягом жовтня 2018 року райдержадміністрацією укладено чотири договори оренди земельних ділянок.

Проаналізовано 12 рішень виконавчих комітетів місцевих рад на відповідність їх вимогам чинного законодавства.

Здійснено:

 - контроль за дотриманням антикорупційного законодавства;

 - аналіз господарсько-фінансової діяльності райдержадміністрації.

Відбулося: 42 наради, 2 засідання, 3 семінари, 2 навчання.

Протягом жовтня 2018 року на контролі в райдержадміністрації перебувало 175 документів органів виконавчої влади вищого рівня та керівництва райдержадміністрації: три постанови Кабінету Міністрів України, одне доручення Прем’єр-міністра України, 52 розпорядження і 18 доручень голови облдержадміністрації, 39 доручень заступників голови облдержадміністрації, п’ять планів заходів облдержадміністрації, 44 розпорядження, десять доручень голови райдержадміністрації, два доручення заступників голови райдержадміністрації, один план заходів райдержадміністрації. Надійшло одне звернення народного депутата України, три запити та три звернення депутатів місцевих рад.

  На виконання розпоряджень голови облдержадміністрації головою райдержадміністрації прийнято два розпорядження голови райдержадміністрації та затверджено один план заходів райдержадміністрації.

Проведено «День контролю» при керівнику апарату райдержадміністрації А. Потайчук з питання «Про хід виконання розпорядження голови райдержадміністрації від 05 лютого 2016 року № 46 «Про стан виконавської дисципліни та організації виконання завдань, визначених документами органів виконавчої влади вищого рівня та голови райдержадміністрації».

Структурними підрозділами райдержадміністрації, територіальними органами міністерств та відомств України в районі підготовлено 55 проектів розпоряджень голови райдержадміністрації.

Проаналізовано дані Центральної виборчої комісії для виправлення кратних включень та врахування змін у Реєстрі. Отримано та опрацьовано відомості періодичного поновлення поданих суб’єктами подання, проведено 52 накази, опрацьовано 1630 записів у Реєстрі. Кількість виборців на початок періоду становить 75085 осіб. Надано два запити на 22 особи до Рівненського районного відділу УДМС України в Рівненській області з метою уточнення персональних даних виборців.

Структурними підрозділами райдержадміністрації, окремими територіальними органами міністерств та відомств України в районі проведено комплексну перевірку стану виконання делегованих повноважень органів виконавчої влади виконкомом Дядьковицької сільської ради згідно з пунктами б статей 27-38 Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні».

Управлінням економіки, інфраструктури та інвестиційної діяльності райдержадміністрації проведено:

- щорічний осінній сільськогосподарський ярмарок «Квасилівські торги» в смт Квасилів»;

- засідання комісії з питань використання коштів районного бюджету на фінансування заходів щодо охорони земель;

- обстеження та аналіз дотримання законодавства щодо стану торговельного та побутового обслуговування населення на території Корнинської сільської ради;

- аналіз стану розвитку галузі тваринництва за вересень 2018 року в розрізі сільгосппідприємств;

- щотижневий моніторинг виробництва продукції промисловими підприємствами району, розрахунків за енергоносії споживачами району;

- моніторинг середніх цін на основні продукти харчування на споживчому ринку району, аналіз торгівлі товарами складного асортименту;

- моніторинг збирання зернових озимих і ярих культур урожаю 2018 року та посів озимих культур під урожай 2019 року сільськогосподарськими підприємствами району;

- моніторинг фінансового забезпечення виконання заходів та програм реформування і розвитку житлово-комунального господарства;

- контроль, спрямований на забезпечення сталої роботи об’єктів житлового господарства в осінньо-зимовий період, а також в умовах виникнення стихійного лиха, аварій, катастроф і ліквідації їх наслідків.

Проаналізовано роботу:

-        щодо виконання програм з питань транскордонного співробітництва, регіональної стратегії розвитку та інших питань економічного розвитку;

-        промислових підприємств району з питань інвестиційного розвитку, виробництва і реалізації продукції та наявності проблемних питань.

Скоординовано роботу з виконання державних, регіональних та районних програм у сферах благоустрою населених пунктів, збирання і видалення побутових відходів, питної води та питного водопостачання.

Надавалася консультативна та практична допомога сільськогосподарським підприємствам з питань проведення реформ в аграрному секторі економіки, врегулювання земельних та майнових відносин та правил ведення бухгалтерського обліку і фінансової звітності, сприяння розвитку статистики в галузях агропромислового виробництва.

Проводилася робота зі сприяння забезпечення сільськогосподарських товаровиробників усіх форм власності сортовим насінням, племінною худобою, мінеральними добривами і засобами захисту рослин, пально-мастильними матеріалами, технікою та іншими матеріально-технічними ресурсами.

Розглянуто 15 звернень громадян.

Фінансовим управлінням райдержадміністрації підготовлено інформацію про фінансовий стан бюджету району.

Внесено зміни до кошторисних призначень установ, що фінансуються з районного бюджету. Надано практичну та методичну допомогу щодо дотримання бюджетного законодавства установами району.

Проведено фінансування бюджетних установ району.

Управлінням соціального захисту населення райдержадміністрації перевірено:

- 120 пенсійних справ, призначених Рівненським об’єднаним управлінням Пенсійного фонду України Рівненської області;

- 85 виплат допомог на поховання;

- 123 пенсійні справи осіб, які перебувають на повному державному утриманні в Рівненському геріатричному пансіонаті.

  Призначено 793 державні соціальні допомоги. Внесено до централізованого банку даних дані на 24 особи для виготовлення технічних та інших засобів реабілітації та протезноортопедичних виробів.

 

  Проведено:

- обстеження 471 сім’ї;

 - 341 перевірку достовірності інформації про доходи та майновий стан отримувачів допомог;

         - засідання районної комісії із контролю за призначенням державної соціальної допомоги, пільг та субсидій;

 - засідання районної комісії з питань призначення соціальних виплат внутрішньо переміщеним особам;

         - «День контролю» при начальнику управління;

         - засідання районної тимчасової комісії з питань погашення заборгованості із заробітної плати (грошового забезпечення), пенсій, стипендій та інших соціальних виплат, забезпечення реалізації рішень, спрямованих на підвищення рівня оплати праці, дотримання норм законодавства в частині мінімальної заробітної плати, легалізації виплати заробітної плати та зайнятості населення;

         - обстеження шести об’єктів у восьми суб’єктів підприємницької діяльності та однієї юридичної особи на території Корнинської сільської ради;

- засідання координаційної ради з питань сім’ї, гендерної рівності, демографічного розвитку, запобігання насильству в сім’ї та протидії торгівлі людьми;

- чотири виїзди «мобільного соціального офісу», якими охоплено 14 населених пунктів району.

В базу ЄДАРП внесено дані на 236 осіб, знято з обліку 177 пільговиків.

  Зареєстровано:

-             один колективний договір;

-             одинадцять випадків вчинення насильства в сім’ї.

 Розглянуто 63 звернення громадян.

Відділом містобудування, архітектури та будівництва райдержадміністрації видано 50 будівельних паспортів забудови земельних ділянок, три містобудівні умови та обмежень забудови земельних ділянок, один паспорт прив’язки тимчасової споруди.

Підготовлено 125 висновків до проектів землеустрою. Продовжуються роботи з розроблення та затвердження генеральних планів. Надано практичні та методичні консультації виконавчим органам селищних та сільських рад щодо розміщення та будівництва житлово-комунальних об’єктів, створення інженерно-транспортної інфраструктури, розроблення та коригування генеральних планів та прийняття рішень про розширення існуючих меж населених пунктів. Розглянуто одне звернення громадянина.

Відділом з питань надзвичайних ситуацій та цивільного захисту населення райдержадміністрації забезпечено проходження підготовки керівного складу цивільного захисту і працівників місцевих органів виконавчої влади, органів місцевого самоврядування, підприємств, установ, організацій у навчально-методичному центрі цивільного захисту і безпеки життєдіяльності району.

Проведено засідання комісії з питань техногенно-екологічної безпеки та надзвичайних ситуацій.

Архівним відділом райдержадміністрації надано методичну допомогу відповідальним за архівні підрозділи. Проведено засідання експертної комісії. Надійшло 55 соціально-правових та майнових запитів громадян. Для надання відповідей опрацьовано 69 справ фондів.

Відділом охорони здоров’я райдержадміністрації проведено:

-                      нараду з головними лікарями лікувально-профілактичних закладів району;

-                      заняття з фельдшерами лікувально-профілактичних закладів району;

-                      чотири оперативні наради у начальника відділу;

-                      засідання медичної ради за підсумками діяльності лікарів лікувально-профілактичних закладів району.

Здійснено три виїзди у Оржівську амбулаторію загальної практики та сімейної медицини, Дядьковицьку та Олександрійську районні лікарні з метою аналізу стану надання медичної допомоги населенню району.

Відділом освіти райдержадміністрації проведено:

-        засідання ради районного методичного кабінету;

-        семінар-практикум директорів закладів загальної середньої освіти;

-        перевірку дотримання вимог безпечного перебування дітей в навчальних закладах, охорону їх життя та здоров’я.

Відділом культури і туризму райдержадміністрації проведено виробничу нараду з керівниками «народних (зразкових) аматорських колективів».

Відділом молоді та спорту райдержадміністрації проведено нараду спортивного активу району.

Службою у справах дітей райдержадміністрації проведено:

- засідання комісії з питань захисту прав дитини;

- 14 перевірок умов проживання дітей, які перебувають під опікою, усиновлених дітей;

 - чотири рейди-перевірки на території сільських та селищних рад, у ході яких обстежено умови проживання десяти сімей;

 - дві перевірки умов проживання та утримання дітей у дитячих будинках сімейного типу.

Здійснено виїзд у комунальний заклад «Обласний центр соціально-психологічної реабілітації дітей» Рівненської обласної ради в с. Олександрія з метою встановлення контакту дітей з майбутніми опікунами, усиновителями.

Розглянуто десять звернень громадян, надано консультації щодо призначення опіки, усиновлення.

         З метою представлення прав та захисту інтересів дітей, спеціалісти служби у справах дітей райдержадміністрації взяли участь у 19 судових засіданнях.

Відділом з питань надання адміністративних послуг райдержадміністрації  розглянуто 1885 заяв з питань надання адміністративних послуг. Видано 1889 результатів надання адміністративних послуг.

Відділом з питань державної реєстрації райдержадміністрації проведено 34 реєстраційні дії щодо юридичних осіб та 69 реєстраційних дій щодо фізичних осіб-підприємців. Державними реєстраторами речових прав розглянуто 650 заяв щодо реєстрації речових прав та їх обтяжень.

Рівненською районною філією Рівненського обласного центру зайнятості проведено:

-   чотири семінари з роботодавцями, у яких взяли участь 30 підприємств та приватних підприємців;

-   дві міні-ярмарки вакансій, у яких взяли участь двоє роботодавців та 28 безробітних громадян;

-   перевірку в двох селищних та трьох сільських радах щодо дотримання умов договору на працевлаштування безробітних на громадські роботи.

Працевлаштовано:

-              318 незайнятих громадян;

-              троє осіб з обмеженими фізичними можливостями;

-              67 безробітних після закінчення професійного навчання.

  Надано 42 профорієнтаційні послуги для 25 осіб з обмеженими фізичними можливостями, 1253 профорієнтаційні послуги для 1031 безробітного громадянина. Залучено двоє безробітних до громадських робіт, вісім – до робіт тимчасового характеру. Прийнято 13 рішень про відшкодування єдиного соціального внеску. Створено одне робоче місце шляхом виплати одноразової допомоги по безробіттю.

  Районним центром соціальних служб для сім’ї, дітей та молоді здійснено три виїзди Мобільного консультпункту соціальної роботи на території сільських та селищних рад, заходами охоплено 34 особи, яким надано 61 індивідуальну консультацію.

Розглянуто одинадцять повідомлень щодо вчинення насильства в сім’ї. Із членами сімей проведено роботу, спрямовану на запобігання повторного насильства,  поліпшення психоемоційного стану членів сімей, формування навичок подолання конфліктних ситуацій.

Складено 38 актів обстеження матеріально-побутових умов проживання сімей, які отримали державну одноразову допомогу при народженні дитини.

Спільно з волонтерами центру проведено групові заходи:

-                      свято для дітей та дорослих в готельному комплексі «Караван», заходом охоплено 100 осіб;

-                      надано гуманітарну допомогу сім’ї, яка опинилася у складних життєвих обставинах та перебуває під соціальним супроводом;

-                       роботу щодо залучення дітей учасників АТО до відвідування груп з вивчення англійської мови.

 

  У жовтні 2018 року проведено низку масових заходів:

 

 - відділом освіти райдержадміністрації:

Ø     урочистості з нагоди відзначення Дня працівників освіти;

Ø     районний огляд-конкурс української естрадної пісні «Юна зірка» серед учнів та вихованців закладів освіти району на базі Корнинської ЗОШ І-ІІІ ступенів.

 

   - відділом культури і туризму райдержадміністрації:

Ø     свято з нагоди Міжнародного дня музики в Квасилівській дитячій музичній школі;

Ø    заходи з метою збору коштів для лікування Даниїла Черетка в районному будинку культури;

Ø    свято до Дня людей похилого віку «Душі твоєї доброта» в с. Загароща Корнинської сільської ради;

Ø    захід до Дня козацтва «Ми нащадки козаків»;

Ø    свято з нагоди відзначення Дня захисника України;

Ø     свято рушника в будинку культури с. Обарів;

Ø     свято картоплі «Гість на порозі – картопля на столі» в с. Грабів Зорянської сільської ради;

Ø     урочисті заходи з нагоди відзначення 12-го дня народження танцювального колективу «Загін привид» с. Корнин. 

 

   - відділом молоді та спорту райдержадміністрації:

Ø матчі чемпіонату та першості району з футболу сезону 2018 року;

Ø благодійний футбольний матч за участю державних службовців райдержадміністрації, депутатів районної ради та священнослужителів УПЦ КП з метою збору коштів для лікування Даниїла Черетка;

Ø заходи до «Всесвітнього дня ходьби», за підсумками обласного конкурсу-огляду громада села Малий Шпаків стала переможцем зазначеного конкурсу;

Ø матчі першого туру відкритого чемпіонату району з волейболу                           2018-2019 років.

 

Пропонуємо інформацію про виконання плану роботи районної державної адміністрації за жовтень розглянути у листопаді 2018 року на нараді з керівниками структурних підрозділів райдержадміністрації, територіальних органів міністерств та відомств України в районі, органів місцевого самоврядування.

 
Реєстрація
Логін
Пароль
Реєстрація
Опитування


 

 

   

 

 

 

  

 

Запитання | Адміністратор
Інформаційний супровід: pressa1@rv.gov.ua Тех. підтримка: forweb@rv.gov.ua  ©  Рівненська обласна державна адміністрація

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

_________________________

ОГОЛОШЕННЯ

 

Обласний конкурс проектів розвитку територіальних громад на 2019 рік

 

Порядок використання коштів, передбачених в обласному бюджеті, на часткове відшкодування відсоткових ставок за кредитами (позиками) банків, що надаються на реалізацію проектів суб’єктів малого і середнього підприємництва

 

До уваги надавачів послуг за спожиті енергоносії та надані житлово-комунальні послуги

 

Об’єкти бюджетної сфери, які потребують здійснення енергоефективних заходів із залученням механізму енергосервісу та інвесторів

 

Оголошення для органів місцевого самоврядування щодо розрахунку середньозважених тарифів на тепло!