РІВНЕНСЬКА РАЙОННА ДЕРЖАВНА АДМІНІСТРАЦІЯ

На головну

Уряд України Мапа сайту

Всі матеріали на веб-сторінці розміщені на умовах ліцензії Creative Commons Attribution 4.0International

 

33001, м. Рівне, вул. Соборна, 195, тел./факс: (0362) 63-60-91, Е-mail: rivnenskarda@rv.gov.ua

 
 жовтня 2019 
Пн Вт Ср Чт Пт Сб Нд
 
Пошук
Розширений пошук»
 

 

 
Інформація про виконання плану роботи РДА за липень 2018 року


В.о. голови Рівненської районної

державної адміністрації

С.Подоліну

 

 

ІНФОРМАЦІЯ

про виконання плану роботи районної державної адміністрації

за липень 2018 року

 

Заходи, передбачені планом роботи районної державної адміністрації на липень 2018 року, в основному, виконані.

Структурними підрозділами апарату райдержадміністрації забезпечено організацію підготовки та проведення наступних заходів.

Відбулося засідання колегії районної державної адміністрації з питань: «Про організаційно-кадрове забезпечення повноважень органів виконавчої влади щодо роботи галузей господарського комплексу району та виконання місцевих бюджетів за перше півріччя 2018 року», «Про стан виконання в районі вимог законодавства України щодо роботи зі зверненнями громадян у І півріччі 2018 року», «Про стан виконавської дисципліни та організації виконання завдань, визначених органами виконавчої влади вищого рівня, голови райдержадміністрації у І півріччі 2018 року», «Про діяльність районної тимчасової комісії з питань погашення заборгованості із заробітної плати (грошового забезпечення), пенсій, стипендій та інших соціальних виплат, забезпечення реалізації рішень, спрямованих на підвищення рівня оплати праці, дотримання норм законодавства в частині мінімальної заробітної плати, легалізації виплати заробітної плати та зайнятості населення». За підсумками засідання прийнято одне розпорядження та два доручення голови райдержадміністрації.

Підготовлено 35 інформацій про найважливіші події суспільно-політичного та соціально-економічного життя Рівненського району на веб-сторінку райдержадміністрації.

Забезпечено функціонування та оновлення веб-сторінки райдержадміністрації, проведено моніторинг обласної преси щодо оприлюднення матеріалів про Рівненський район. Забезпечено проведення засідання громадської ради при райдержадміністрації.

Керівництвом райдержадміністрації проведено вісім особистих та виїзних прийомів громадян, прийнято 30 осіб. Надійшло одне електронне звернення громадянина.

На цілодобову «гарячу лінію» у липні звернень громадян не надходило.

Протягом липня 2018 року райдержадміністрацією укладено п’ять договорів оренди землі.

Проаналізовано 17 рішень виконавчих комітетів місцевих рад на відповідність їх вимогам чинного законодавства.

Здійснено:

 - контроль за дотриманням антикорупційного законодавства;

 - аналіз господарсько-фінансової діяльності райдержадміністрації.

Відбулося: 43 наради, 3 засідання, 2 семінари, 4 навчання.

Протягом липня 2018 року на контролі в райдержадміністрації перебувало 184 документи органів виконавчої влади вищого рівня та керівництва райдержадміністрації: один Указ Президента України, три розпорядження Кабінету Міністрів України, три постанови Кабінету Міністрів України, 53 розпорядження і 20 доручень голови облдержадміністрації, 44 доручення заступників голови облдержадміністрації, 3 плани заходів облдержадміністрації, 48 розпоряджень, вісім доручень голови райдержадміністрації, вісім доручень заступників голови райдержадміністрації та один план заходів райдержадміністрації.

На виконання розпоряджень голови облдержадміністрації головою райдержадміністрації видано чотири розпорядження голови райдержадміністрації.

Здійснено перевірку стану виконавської дисципліни в службі у справах дітей райдержадміністрації.

Проведено «День контролю» при керівнику апарату райдержадміністрації з питання «Про хід виконання розпорядження голови  райдержадміністрації від 03 березня 2011 року №161 «Про рейтингове оцінювання роботи виконавчих комітетів сільських та селищних рад району із соціально-економічного розвитку територій».

  Структурними підрозділами райдержадміністрації, територіальними органами міністерств та відомств України в районі підготовлено 55 проектів розпоряджень голови райдержадміністрації.

          Проаналізовано дані Центральної виборчої комісії для виправлення кратних включень та врахування змін у Реєстрі. Отримано та опрацьовано відомості періодичного поновлення поданих суб’єктами подання, проведено 44 накази, опрацьовано 1065 записів у Реєстрі. Кількість виборців на початок періоду становить 74809 осіб. Надано один запит на дванадцять осіб до Рівненського районного відділу УДМС України в Рівненській області з метою уточнення персональних даних виборців.

  Структурними підрозділами райдержадміністрації, окремими територіальними органами міністерств та відомств України в районі проведено перевірки стану виконання делегованих повноважень органів виконавчої влади виконкомом Верхівської сільської ради у галузі бюджету, фінансів і цін згідно з пунктом б статті 28 та виконкомом Шубківської сільської ради у сфері регулювання земельних відносин та охорони навколишнього природного середовища згідно з пунктом б статті 33 Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні».

Управлінням економіки, інфраструктури та інвестиційної діяльності райдержадміністрації проведено:

- засідання комісії з розгляду заяв та документів щодо компенсації бюджетних коштів для розвитку виноградарства, садівництва і хмелярства в районі;

- обстеження та аналіз дотримання законодавства щодо стану торговельного та побутового обслуговування населення на території Олександрійської сільської ради;

- аналіз стану розвитку галузі тваринництва за червень 2018 року в розрізі сільгосппідприємств;

- щотижневий моніторинг виробництва продукції промисловими підприємствами району, розрахунків за енергоносії споживачами району;

- моніторинг середніх цін на основні продукти харчування на споживчому ринку району, аналізувалася торгівля товарами складного асортименту;

- аналіз діяльності галузей господарського комплексу району за підсумками моніторингу соціально-економічного розвитку районів та міст обласного значення за січень-червень 2018 року; 

- моніторинг фінансового забезпечення виконання заходів та програм реформування і розвитку житлово-комунального господарства;

- контроль, спрямований на забезпечення сталої роботи об’єктів житлового господарства в осінньо-зимовий період, а також в умовах виникнення стихійного лиха, аварій, катастроф і ліквідації їх наслідків.

Проаналізовано роботу щодо виконання програм з питань транскордонного співробітництва, регіональної стратегії розвитку та інших питань економічного розвитку.

Скоординовано роботу з виконання державних, регіональних та районних програм у сферах благоустрою населених пунктів, збирання і видалення побутових відходів, питної води та питного водопостачання.

Надавалася консультативна та практична допомога сільськогосподарським підприємствам з питань проведення реформ в аграрному секторі економіки, врегулювання земельних та майнових відносин та правил ведення бухгалтерського обліку і фінансової звітності, сприяння розвитку статистики в галузях агропромислового виробництва.

Проводилася робота зі сприяння забезпечення сільськогосподарських товаровиробників усіх форм власності сортовим насінням, племінною худобою, мінеральними добривами і засобами захисту рослин, пально-мастильними матеріалами, технікою та іншими матеріально-технічними ресурсами.

Розглянуто 21 звернення громадян.

Фінансовим управлінням райдержадміністрації підготовлено:

- фінансовий звіт за червень 2018 року;

- інформацію про фінансовий стан бюджету району.

Внесено зміни до кошторисних призначень установ, що фінансуються з районного бюджету. Надано практичну та методичну допомогу щодо дотримання бюджетного законодавства установами району.

Проведено фінансування бюджетних установ району.

 Управлінням соціального захисту населення райдержадміністрації перевірено:

- 200 пенсійних справ, призначених Рівненським об’єднаним управлінням Пенсійного фонду України Рівненської області;

- 73 виплати допомог на поховання;

- 123 пенсійні справи осіб, які перебувають на повному державному утриманні в Рівненському геріатричному пансіонаті.

  Призначено 1177 державних соціальних допомог та 568 субсидій на відшкодування витрат на оплату житлово-комунальних послуг. Внесено до централізованого банку даних дані на 37 осіб для виготовлення технічних та інших засобів реабілітації та протезноортопедичних виробів.

  Проведено:

- обстеження 332 сімей;

 - обстеження однієї установи, здійснено одну експертизу якості проведення атестації робочих місць, атестовано п’ять робочих місць;

- два засідання районної комісії із контролю за призначенням державної соціальної допомоги, пільг та субсидій;

- три засідання районної комісії з питань призначення соціальних виплат внутрішньо переміщеним особам;

- «День контролю» при начальнику управління;

- засідання районної тимчасової комісії з питань погашення заборгованості із заробітної плати (грошового забезпечення), пенсій, стипендій та інших соціальних виплат, забезпечення реалізації рішень, спрямованих на підвищення рівня оплати праці, дотримання норм законодавства в частині мінімальної заробітної плати, легалізації виплати заробітної плати та зайнятості населення;

- обстеження дев’яти об’єктів у восьми суб’єктів підприємницької діяльності на території Олександрійської сільської ради;

 - два виїзди «мобільного соціального офісу», якими охоплено 15 населених пунктів району.

 В базу ЄДАРП внесено дані на 76 осіб, знято з обліку 128 пільговиків. Видано       32 путівки на санаторно-курортне лікування.

  Зареєстровано:

-       чотири колективні договори;

-       десять випадків вчинення насильства в сім’ї;

-       один випадок торгівлі людьми.

Розглянуто 47 звернень громадян.

  Відділом містобудування, архітектури та будівництва райдержадміністрації видано 71 будівельний паспорт забудови земельних ділянок, 12 містобудівних умов та обмежень забудови земельних ділянок.

  Підготовлено 73 висновки до проектів землеустрою. Продовжуються роботи з розроблення та затвердження генеральних планів. Надано практичні та методичні консультації виконавчим органам селищних та сільських рад щодо розміщення та будівництва житлово-комунальних об’єктів, створення інженерно-транспортної інфраструктури, розроблення та коригування генеральних планів та прийняття рішень про розширення існуючих меж населених пунктів. Розглянуто вісім звернень громадян.

  Відділом з питань надзвичайних ситуацій та цивільного захисту населення райдержадміністрації проведено засідання комісії з питань техногенно-екологічної безпеки та надзвичайних ситуацій.

 Забезпечено проходження підготовки керівного складу цивільного захисту і працівників місцевих органів виконавчої влади, органів місцевого самоврядування, підприємств, установ, організацій у навчально-методичному центрі цивільного захисту і безпеки життєдіяльності району.

  Архівним відділом райдержадміністрації надано методичну допомогу відповідальним за архівні підрозділи. Проведено  засідання експертної комісії.

Розпочато впорядкування документів фонду № 39 «Рівненської центральної районної лікарні» за 2005 – 2015 роки. Надійшло 74 соціально-правові та майнові запити громадян. Для надання відповідей опрацьовано 106 справ фондів.

  Відділом охорони здоров’я райдержадміністрації проведено:

-       нараду з головними лікарями лікувально-профілактичних закладів району;

-   заняття з фельдшерами лікувально-профілактичних закладів району;

-   чотири оперативні наради у начальника відділу.

Здійснено два виїзди в Олександрійську та Дядьковицьку районні лікарні з метою аналізу стану надання медичної допомоги населенню району.

Відділом освіти райдержадміністрації надано практичну та методичну допомогу закладам загальної середньої освіти та закладам загальної дошкільної освіти.

Відділом культури і туризму райдержадміністрації проведено:

-   комплексну перевірку діяльності публічно-шкільної бібліотеки села Карпилівка;

-   нараду за участю клубних та бібліотечних працівників щодо вирішення організаційних питань з проведення районного фестивалю творчих родин «Від роду до народу».

Відділом молоді та спорту райдержадміністрації проведено нараду спортивного активу району. Направлено на оздоровлення 53 дитини пільгових категорій.

 Службою у справах дітей райдержадміністрації проведено:

 - засідання комісії з питань захисту прав дитини;

 - 18 перевірок умов проживання дітей, які перебувають під опікою, усиновлених дітей;

 - три рейди-перевірки на території сільських та селищних рад, в ході яких обстежено умови проживання трьох сімей;

- три перевірки умов проживання та утримання дітей у дитячих будинках сімейного типу.

Здійснено виїзд в комунальний заклад «Обласний центр соціально-психологічної реабілітації дітей» Рівненської обласної ради  (с.Олександрія) з метою встановлення контакту дітей з майбутніми опікунами.

Розглянуто 54 звернення громадян, надано консультації щодо призначення опіки, усиновлення.

         З метою представлення прав та захисту інтересів дітей, спеціалісти служби у справах дітей райдержадміністрації взяли участь в 18 судових засіданнях.

  Відділом з питань надання адміністративних послуг райдержадміністрації  розглянуто 2421 заяву з питань надання адміністративних послуг. Видано 2359 результатів надання адміністративних послуг.

  Відділом з питань державної реєстрації райдержадміністрації проведено 24 реєстраційні дії щодо юридичних осіб та 52 реєстраційні дії щодо фізичних осіб-підприємців. Державними реєстраторами речових прав розглянуто 580 заяв щодо реєстрації речових прав та їх обтяжень. Підготовлено та передано до суду шість реєстраційних справ.

  Рівненською районною філією Рівненського обласного центру зайнятості проведено:

-   шість семінарів з роботодавцями, у яких взяли участь 42 підприємства та приватних підприємців;

-   чотири міні-ярмарки вакансій, у яких взяли участь три роботодавці та 49 безробітних громадянин;

-   дві перевірки щодо дотримання умов договору на працевлаштування безробітних на громадські роботи;

-   упереджувальну консультацію.

  Працевлаштовано:

-      139 незайнятих громадян;

-      одну особу з обмеженими фізичними можливостями;

-      22 безробітних після закінчення професійного навчання.

  Надано 31 профорієнтаційну послугу для 36 осіб з обмеженими фізичними можливостями, 1170 профорієнтаційних послуг для 900 безробітних громадян. Залучено 17 безробітних до громадських робіт, дев’ять – до робіт тимчасового характеру. Створено одне робоче місце шляхом виплати одноразової допомоги по безробіттю.

  Районним центром соціальних служб для сім’ї, дітей та молоді здійснено чотири виїзди Мобільного консультпункту соціальної роботи у сільські, селищні ради, до дитячих будинків сімейного типу, прийомних сімей, заходами охоплено 142 особи, яким надано 86 індивідуальних консультацій.

Здійснено початкову оцінку потреб у п’яти сім’ях, в яких скоєно насильство.

Складено 35 актів обстеження матеріально-побутових умов проживання сімей, які отримали державну одноразову допомогу при народженні дитини.

Здійснено виїзд в оздоровчий табір «Електронік-Рівне», в ході зустрічі з дітьми проведено бесіди. Заходом охоплено 83 особи.

Проводилася робота щодо залучення дітей учасників АТО до відвідування груп з вивчення англійської мови.

Спільно з волонтерами центру проведено групові заходи:

 - організовано п’ятиденний табір в готельному комплексі «Караван» для дітей, що проживають в районі, заходом охоплено 136 осіб;

-                       організовано поїздку до Карпат для 20 дітей-сиріт та дітей учасників антитерористичної операції.

 У липні 2018 року проведено низку масових заходів:

   - відділом культури і туризму райдержадміністрації:

Ø    ІІ районний фестиваль народної творчості та побуту «А у нас на ярмарку»;

Ø     свято Івана Купала в с. Козлин, с. Забороль;

Ø     свято пирогів в с. Новожуків;

Ø     свято сала в с. Милостів;

Ø     свято рушника в с. Рогачів;

Ø     заходи до дня селища Квасилів;

Ø     фестиваль сучасного танцю «Кубок Літо – 2018»;

Ø     виставка місцевих майстрів «Рівненщина – бурштиновий край»;

Ø     виставка Валерія Войтовича «Зоряний шлях»;

 

   - відділом молоді та спорту райдержадміністрації:

Ø матчі чемпіонату та першості району з футболу сезону 2018 року.

 

Пропонуємо інформацію про виконання плану роботи районної державної адміністрації за липень розглянути у серпні 2018 року на нараді з керівниками структурних підрозділів райдержадміністрації, територіальних органів міністерств та відомств України в районі, органів місцевого самоврядування.

 

 

 

Керівник апарату адміністрації                                          А. ПОТАЙЧУК
Реєстрація
Логін
Пароль
Реєстрація
Опитування


 

 

   

 

 

 

  

 

Запитання | Адміністратор
Інформаційний супровід: pressa1@rv.gov.ua Тех. підтримка: forweb@rv.gov.ua  ©  Рівненська обласна державна адміністрація

 
 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

_________________________

ОГОЛОШЕННЯ

 

Обласний конкурс проектів розвитку територіальних громад на 2019 рік

 

Порядок використання коштів, передбачених в обласному бюджеті, на часткове відшкодування відсоткових ставок за кредитами (позиками) банків, що надаються на реалізацію проектів суб’єктів малого і середнього підприємництва

 

До уваги надавачів послуг за спожиті енергоносії та надані житлово-комунальні послуги

 

Об’єкти бюджетної сфери, які потребують здійснення енергоефективних заходів із залученням механізму енергосервісу та інвесторів

 

Оголошення для органів місцевого самоврядування щодо розрахунку середньозважених тарифів на тепло!