РІВНЕНСЬКА РАЙОННА ДЕРЖАВНА АДМІНІСТРАЦІЯ

На головну

Уряд України Мапа сайту

Всі матеріали на веб-сторінці розміщені на умовах ліцензії Creative Commons Attribution 4.0International

 

33001, м. Рівне, вул. Соборна, 195, тел./факс: (0362) 63-60-91, Е-mail: rivnenskarda@rv.gov.ua

 
 серпня 2019 
Пн Вт Ср Чт Пт Сб Нд
 
Пошук
Розширений пошук»
 

 

 
Звіт про виконання плану роботи РДА за червень 2018 року


Голові Рівненської районної

державної адміністрації

В.Пилипчуку

 

 

ІНФОРМАЦІЯ

про виконання плану роботи районної державної адміністрації

за червень 2018 року

 

Заходи, передбачені планом роботи районної державної адміністрації на червень 2018 року, в основному, виконані.

Структурними підрозділами апарату райдержадміністрації забезпечено організацію підготовки та проведення наступних заходів.

Відбулося засідання колегії районної державної адміністрації з питання: «Про стан виконання делегованих повноважень органів виконавчої влади виконкомом Городоцької сільської ради відповідно до пунктів б статей 27-38 Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні». За підсумками засідання прийнято розпорядження голови райдержадміністрації.

Підготовлено 42 інформації про найважливіші події суспільно-політичного та соціально-економічного життя Рівненського району на Веб-сторінку райдержадміністрації.

Забезпечено функціонування та оновлення Веб-сторінки райдержадміністрації, проведено моніторинг обласної преси щодо оприлюднення матеріалів про Рівненський район. Забезпечено проведення засідання громадської ради при райдержадміністрації.

Керівництвом райдержадміністрації проведено одинадцять особистих та виїзних прийомів громадян, прийнято 41 особу. На цілодобову «гарячу лінію» надійшло одне звернення громадянина.

У червні електронних звернень громадян не надходило.

Протягом червня 2018 року райдержадміністрацією укладено два договори оренди землі та додаткова угода про внесення змін до договору оренди землі.

Проаналізовано 16 рішень виконавчих комітетів місцевих рад на відповідність їх вимогам чинного законодавства.

       Здійснено:

        - контроль за дотриманням антикорупційного законодавства;

        - аналіз господарсько-фінансової діяльності райдержадміністрації.

    Відбулося: 45 нарад, 4 засідання, 3 семінари, 3 навчання.

   Протягом червня 2018 року на контролі в райдержадміністрації перебувало 150 документів органів виконавчої влади вищого рівня та керівництва райдержадміністрації: одне розпорядження Кабінету Міністрів України, 42 розпорядження і 18 доручень голови облдержадміністрації, 29 доручень заступників голови облдержадміністрації, 13 планів заходів облдержадміністрації, одне звернення депутатів місцевих рад, 29 розпоряджень, шість доручень голови райдержадміністрації, п’ять доручень заступників голови райдержадміністрації та шість планів заходів райдержадміністрації.

  На виконання розпоряджень голови облдержадміністрації головою райдержадміністрації прийнято два розпорядження голови райдержадміністрації та один план заходів райдержадміністрації. 

Здійснено перевірку стану виконавської дисципліни у виконавчому комітеті Великоомелянської сільської ради.

Проведено «День контролю» при першому заступнику голови райдержадміністрації з питання «Про хід виконання постанови Кабінету Міністрів України  від 06 березня 2002 року № 264, розпорядження голови облдержадміністрації від 05 вересня 2009 року № 379, розпорядження голови райдержадміністрації від 05 жовтня 2009 року № 717 «Про проведення сезону безпеки на водних об’єктах району».

  Структурними підрозділами райдержадміністрації, територіальними органами міністерств та відомств України в районі підготовлено 46 проектів розпоряджень голови райдержадміністрації.

Проаналізовано дані Центральної виборчої комісії для виправлення кратних включень та врахування змін у Реєстрі. Отримано та опрацьовано відомості періодичного поновлення поданих суб’єктами подання, проведено 34 накази, опрацьовано 730 записів у Реєстрі. Кількість виборців на початок періоду становить 74809 осіб. Надано один запит на одинадцять осіб до Рівненського районного відділу УДМС України в Рівненській області з метою уточнення персональних даних виборців.

  Структурними підрозділами райдержадміністрації, окремими територіальними органами міністерств та відомств України в районі проведено перевірки стану виконання делегованих повноважень органів виконавчої влади виконкомом Городищенської сільської ради у сфері освіти, охорони здоров’я, культури, фізкультури і спорту згідно з пунктом б статті 32 та виконкомом Зорянської сільської ради в галузі оборонної роботи згідно з пунктом б статті 36 Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні».

Управлінням економіки, інфраструктури та інвестиційної діяльності райдержадміністрації проведено:

- засідання постійно діючої комісії з визначення орендної плати за землю за межами населених пунктів;

- засідання комісії з розгляду заяв та документів щодо компенсації бюджетних коштів для розвитку виноградарства, садівництва і хмелярства в районі;

- обстеження та аналіз дотримання законодавства щодо стану торговельного та побутового обслуговування населення на території Новоукраїнської сільської ради;

- аналіз стану розвитку галузі тваринництва за травень 2018 року в розрізі сільгосппідприємств;

- щотижневий моніторинг виробництва продукції промисловими підприємствами району, розрахунків за енергоносії споживачами району;

- моніторинг середніх цін на основні продукти харчування на споживчому ринку району, аналізувалася торгівля товарами складного асортименту;

- аналіз діяльності галузей господарського комплексу району за підсумками моніторингу соціально-економічного розвитку районів та міст обласного значення за січень-травень 2018 року; 

- моніторинг фінансового забезпечення виконання заходів та програм реформування і розвитку житлово-комунального господарства;

- контроль, спрямований на забезпечення сталої роботи об’єктів житлового господарства в осінньо-зимовий період, а також в умовах виникнення стихійного лиха, аварій, катастроф і ліквідації їх наслідків.

Проаналізовано роботу щодо виконання програм з питань транскордонного співробітництва, регіональної стратегії розвитку та інших питань економічного розвитку.

Скоординовано роботу з виконання державних, регіональних та районних програм у сферах благоустрою населених пунктів, збирання і видалення побутових відходів, питної води та питного водопостачання.

Надавалася консультативна та практична допомога сільськогосподарським підприємствам з питань проведення реформ в аграрному секторі економіки, врегулювання земельних та майнових відносин та правил ведення бухгалтерського обліку і фінансової звітності, сприяння розвитку статистики в галузях агропромислового виробництва.

Проводилася робота зі сприяння забезпечення сільськогосподарських товаровиробників усіх форм власності сортовим насінням, племінною худобою, мінеральними добривами і засобами захисту рослин, пально-мастильними матеріалами, технікою та іншими матеріально-технічними ресурсами.

Розглянуто 15 звернень громадян.

Фінансовим управлінням райдержадміністрації підготовлено:

- звіт про заборгованість за бюджетними коштами;

- інформацію про фінансовий стан бюджету району.

Внесено зміни до кошторисних призначень установ, що фінансуються з районного бюджету. Надано практичну та методичну допомогу щодо дотримання бюджетного законодавства установами району.

Проведено фінансування бюджетних установ району.

 Управлінням соціального захисту населення райдержадміністрації перевірено:

- 150 пенсійних справ, призначених Рівненським об’єднаним управлінням Пенсійного фонду України Рівненської області;

- 79 виплат допомог на поховання;

- 123 пенсійні справи осіб, які перебувають на повному державному утриманні в Рівненському геріатричному пансіонаті.

  Призначено 398 державних соціальних допомог та 1519 субсидій на відшкодування витрат на оплату житлово-комунальних послуг. Внесено до централізованого банку даних дані на 41 особу для виготовлення технічних та інших засобів реабілітації та протезноортопедичних виробів.

 

  Проведено:

- обстеження 220 сімей;

- обстеження однієї установи, здійснено одну експертизу якості проведення атестації робочих місць, атестовано сім робочих місць;

 - 152 перевірки достовірності інформації про доходи та майновий стан отримувачів допомоги;

         - одне засідання районної комісії із контролю за призначенням державної соціальної допомоги, пільг та субсидій;

         - «День контролю» при начальнику управління;

         - засідання районної тимчасової комісії з питань погашення заборгованості із заробітної плати (грошового забезпечення), пенсій, стипендій та інших соціальних виплат, забезпечення реалізації рішень, спрямованих на підвищення рівня оплати праці, дотримання норм законодавства в частині мінімальної заробітної плати, легалізації виплати заробітної плати та зайнятості населення;

         - обстеження шести об’єктів у чотирьох суб’єктів підприємницької діяльності на території Новоукраїнської сільської ради;

 - два виїзди «мобільного соціального офісу», якими охоплено вісім населених пунктів району.

 В базу ЄДАРП внесено дані на 328 осіб, знято з обліку 291 пільговика. Видано       30 путівок на санаторно-курортне лікування.

  Зареєстровано:

-             чотири колективних договори;

-             25 випадків вчинення насильства в сім’ї.

Розглянуто 36 звернень громадян.

  Відділом містобудування, архітектури та будівництва райдержадміністрації видано 47 будівельних паспортів забудови земельних ділянок, три містобудівні умови та обмежень забудови земельних ділянок.

  Підготовлено 128 висновків до проектів землеустрою. Продовжуються роботи з розроблення та затвердження генеральних планів. Надано практичні та методичні консультації виконавчим органам селищних та сільських рад щодо розміщення та будівництва житлово-комунальних об’єктів, створення інженерно-транспортної інфраструктури, розроблення та коригування генеральних планів та прийняття рішень про розширення існуючих меж населених пунктів. Розглянуто два звернення громадян.

  Відділом з питань надзвичайних ситуацій та цивільного захисту населення райдержадміністрації забезпечено проходження підготовки керівного складу цивільного захисту і працівників місцевих органів виконавчої влади, органів місцевого самоврядування, підприємств, установ, організацій у навчально-методичному центрі цивільного захисту і безпеки життєдіяльності району.

  Архівним відділом райдержадміністрації надано методичну допомогу відповідальним за архівні підрозділи. Проведено два засідання експертної комісії.

  Завершено впорядкування документів Рівненської районної ради за 2009 – 2015 роки.

Підготовлено та діяла виставка «Книга від імені українського народу», присвячена 22-й річниці Конституції України. Виконано 142 запити громадян і установ. Для надання відповідей опрацьовано 224 справи фондів.

  Відділом охорони здоров’я райдержадміністрації проведено:

-             нараду з головними лікарями лікувально-профілактичних закладів району;

-             заняття з фельдшерами лікувально-профілактичних закладів району;

-   чотири оперативні наради у начальника відділу.

Здійснено два виїзди у Білокриницьку та Зорянську амбулаторії загальної практики – сімейної медицини з метою аналізу стану надання медичної допомоги населенню району.

Відділом освіти райдержадміністрації проведено нараду керівників закладів дошкільної освіти.

Відділом культури і туризму райдержадміністрації проведено комплексну перевірку діяльності публічно-шкільних бібліотек сіл Грушвиця та Городище.

Відділом молоді та спорту райдержадміністрації направлено на оздоровлення 32 дитини пільгових категорій.

 Службою у справах дітей райдержадміністрації проведено:

 - засідання комісії з питань захисту прав дитини;

 - 20 перевірок умов проживання дітей, які перебувають під опікою, усиновлених дітей;

- п’ять рейдів-перевірок на території сільських та селищних рад, в ході яких обстежено умови проживання одинадцяти сімей;

- три перевірки умов проживання та утримання дітей у дитячих будинках сімейного типу.

Здійснено виїзд в комунальний заклад «Обласний дитячий туберкульозний санаторій «Новостав» Рівненської обласної ради з метою встановлення контакту дітей з майбутніми опікунами.

Розглянуто 42 звернення громадян, надано консультації щодо призначення опіки, усиновлення.

         З метою представлення прав та захисту інтересів дітей, спеціалісти служби у справах дітей райдержадміністрації взяли участь в 20 судових засіданнях.

  Відділом з питань надання адміністративних послуг райдержадміністрації  розглянуто 1721 заяву з питань надання адміністративних послуг. Видано  1704 результати надання адміністративних послуг.

  Відділом з питань державної реєстрації райдержадміністрації проведено 15 реєстраційних дій щодо юридичних осіб та 43 реєстраційні дії щодо фізичних осіб-підприємців. Державними реєстраторами речових прав розглянуто 520 заяв щодо реєстрації речових прав та їх обтяжень. Підготовлено та передано до суду десять реєстраційних справ.

  Рівненською районною філією Рівненського обласного центру зайнятості проведено:

-   п’ять семінарів з роботодавцями, у яких взяли участь 37 підприємств та приватних підприємців;

-   сім міні-ярмарок вакансій, у яких взяли участь шість роботодавців та 74 безробітних громадянина;

-   перевірку щодо дотримання умов договору на працевлаштування безробітних на громадські роботи в Клеванській селищній раді.

  Працевлаштовано:

-                      206 незайнятих громадян;

-                      дві особи з обмеженими фізичними можливостями;

-                      36 безробітних після закінчення професійного навчання.

  Надано 50 профорієнтаційних послуг для 32 осіб з обмеженими фізичними можливостями, 1012 профорієнтаційних послуг для 769 безробітних громадян. Залучено 26 безробітних до громадських робіт, 17 – до робіт тимчасового характеру. Прийнято чотири рішення про відшкодування єдиного соціального внеску.

  Районним центром соціальних служб для сім’ї, дітей та молоді здійснено сім виїздів Мобільного консультпункту соціальної роботи у сільські, селищні ради, до дитячих будинків сімейного типу, прийомних сімей, заходами охоплено 161 особу, яким надано 255 індивідуальних консультацій.

Здійснено початкову оцінку потреб у 25 сім’ях, в яких скоєно насильство.

Складено 29 актів обстеження матеріально-побутових умов проживання сімей, які отримали державну одноразову допомогу при народженні дитини.

Влаштовано на тимчасове проживання до КЗ «Рівненський центр соціально-психологічної  допомоги» одну сім’ю.

         Проводиться робота щодо залучення дітей учасників АТО до відвідування груп з вивчення англійської мови.

Спільно з волонтерами центру проведено групові заходи:

-                       обстежено 60 пацієнтів пільгових категорій у мобільній очній клініці, яким за потреби подаровано окуляри;

-                       організовано розважальну площадку при пришкільному таборі у Городищенській ЗОШ І-ІІІ ступенів, заходом охоплено 70 дітей.

 

  У червні 2018 року проведено низку масових заходів:

   - відділом культури і туризму райдержадміністрації:

Ø     свято «Хай дитинство буде щасливим»;

Ø     конкурс малюнків на асфальті «Яскравий світ дитячих мрій»;

Ø     ІІ районний фестиваль дитячого мистецтва «Маленькі таланти нашого району»;

Ø     свято рушника в селах Підгірці та Нова Українка;

Ø     творчий звіт аматорських колективів в районному будинку культури;

Ø     заходи до Дня захисту дітей в клубних установах району;

Ø     танцювальний захід «Ми діти твої Україно»;

Ø     святкування Трійці в селах району;

Ø     сольний концерт Іванни Сапожник в будинку культури смт Клевань.

 

   - відділом молоді та спорту райдержадміністрації:

Ø матчі чемпіонату та першості району з футболу сезону 2018 року;

Ø районний етап Всеукраїнських фізкультурно-оздоровчих заходів «Олімпійське літо»;

Ø районні змагання з боулінгу серед команд державних службовців, присвячені Дню державної служби України;

Ø заходи з нагоди Дня молоді.

 

- відділом освіти райдержадміністрації:

Ø     районний конкурс на кращу організацію виховної роботи в пришкільних таборах відпочинку.

 

    Пропонуємо інформацію про виконання плану роботи районної державної адміністрації за червень розглянути у липні 2018 року на нараді з керівниками структурних підрозділів райдержадміністрації, територіальних органів міністерств та відомств України в районі, органів місцевого самоврядування.

 

  

В.о. керівника апарату адміністрації                                               Л. Яковчук
Реєстрація
Логін
Пароль
Реєстрація
Опитування


 

 

   

 

 

 

  

 

Запитання | Адміністратор
Інформаційний супровід: pressa1@rv.gov.ua Тех. підтримка: forweb@rv.gov.ua  ©  Рівненська обласна державна адміністрація

22 серпня

 

– районні урочисті заходи з нагоди відзначення 28-ї річниці незалежності України (Рівненський обласний український академічний музично-драматичний театр 12.00 год.)

 

 

20-23 серпня

– проведення ювілейної пластової зустрічі «Джемборі – Рівно 30. Рівне» (с. Хотин, Шпанівська сільська рада)

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

_________________________

ОГОЛОШЕННЯ

 

Обласний конкурс проектів розвитку територіальних громад на 2019 рік

 

Порядок використання коштів, передбачених в обласному бюджеті, на часткове відшкодування відсоткових ставок за кредитами (позиками) банків, що надаються на реалізацію проектів суб’єктів малого і середнього підприємництва

 

До уваги надавачів послуг за спожиті енергоносії та надані житлово-комунальні послуги

 

Об’єкти бюджетної сфери, які потребують здійснення енергоефективних заходів із залученням механізму енергосервісу та інвесторів

 

Оголошення для органів місцевого самоврядування щодо розрахунку середньозважених тарифів на тепло!