РІВНЕНСЬКА РАЙОННА ДЕРЖАВНА АДМІНІСТРАЦІЯ

На головну

Уряд України Мапа сайту

Всі матеріали на веб-сторінці розміщені на умовах ліцензії Creative Commons Attribution 4.0International

 

33001, м. Рівне, вул. Соборна, 195, тел./факс: (0362) 63-60-91, Е-mail: rivnenskarda@rv.gov.ua

 
 липня 2019 
Пн Вт Ср Чт Пт Сб Нд
 
Пошук
Розширений пошук»
 

 

 
Отримання свідоцтва про народження дитини, яка народилася на тимчасово окупованій території України


Отримання свідоцтва про народження дитини, яка народилася на тимчасово окупованій території України

Для отримання свідоцтва про народження дитини, яка народилася на тимчасово окупованій території (АР Крим, м. Севастополь та окремі райони Луганської та Донецької областей), батькам, родичам (чоловік, дружина, батько, мати, вітчим, мачуха, син, дочка, пасинок, падчерка, рідний брат, рідна сестра, дід, баба, прадід, прабаба, внук, внучка, правнук, правнучка, усиновлювач чи усиновлений, опікун чи піклувальник, особа, яка перебуває під опікою або піклуванням, а також особи, які спільно проживають, пов’язані спільним побутом і мають взаємні права та обов’язки, у тому числі особи, які спільно проживають, але не перебувають у шлюбі), їхнім представникам (батьки (усиновлювачі), опікуни) або іншим законним представникам дитини необхідно подати до будь-якого суду за межами тимчасово окупованій території незалежно від свого місця проживання:

·                    заяву про встановлення факту народження особи (зразок додається);

·                    належні докази;

·                    квитанцію про сплату судового збору.

Така справа розглядається судом невідкладно з моменту надходження заяви.

 У разі задоволення заяви, суд невідкладно видає копію рішення заявнику, в якому зазначає дані про дату і місце народження дитини, її стать, відомості про батьків, або надсилає копію рішення до відділу драцс для державної реєстрації (у разі відсутності заявника під час проголошенні рішення).

Суд повертає заяву – у разі неналежної форми заяви або відсутності вказаних у заяві документів.

Суд відмовляє у задоволенні заяви - у разі недостатності доказів.

Для отримання свідоцтва про народження заявник подає до будь-якого відділу державної реєстрації актів цивільного стану копію рішення суду про встановлення відповідного факту та свій паспорт громадянина України.

У разі посилання на свідчення  свідків заявник повинен переконатись, що вони зможуть з’явитися до суду у день подання заяви про встановлення факту.

Доказами у справі можуть бути письмові докази: оригінали чи копії медичних документів, пояснення заінтересованих осіб, їхніх представників, свідчення свідків, речові докази, зокрема звуко і відеозаписи, висновки експертів. Документи, видані органами та установами (в т.ч., лікарняними закладами), що знаходяться на тимчасово окупованій території, теж можуть братися до уваги судом.

 

 

 

 

(Найменування суду)

 

 

 

(ПІБ)

місце реєстрації:___________________________­­_______

 

 

 

в інтересах новонародженої дитини -

 

 

 

 

(найменування органу РАЦС)

 

 

 

(юридична адреса РАЦС)

 

 

 

Заявник:

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 


         

 

Зацікавлена особа:

 

 

 

 

 

 

 

 

   

 

 

 

 

     Заява

 про встановлення факту народженн              

___________ року народилась ______________________­­_______________________________________________ (вказати ім’я чи стать дитини) (копія свідоцтва/медичного свідоцтва про народження додається).

     Внаслідок народження __________________________­­____________________________________ (вказати ім’я чи стать дитини), _______________________________________________________________________________________________ (вказати орган який видав свідоцтво/медичне свідоцтво) ___________ року видано свідоцтво/медичне свідоцтво про народження ______________________________________________________________________ (вказати ПІБ чи стать дитини) (копія свідоцтва/медичного свідоцтва додається).

 

Місто _______________________ (вказати місто народження) Автономної Республіки Крим як і уся АРК є тимчасово окупованою територією.

або

Місто ________________________________ (вказати місто народження) Донецької/Луганської області є тимчасово окупованою територією.

 

З огляду на викладене вище, необхідним є встановлення факту, що має юридичне значення, зокрема факту народження, дату і місце народження ___________________________­­__________________________________________ (вказати ім’я чи стать дитини) її батьками, ______________________­­_______________________________________________ (вказати ПІБ) та ______________________­­_______________________________________________ (вказати ПІБ).

    Заявник проживає/тимчасово перебуває (потрібне підкреслити) на тимчасово окупованій території України та звернувся до ___________________________________________________________________________ (вказати найменування РАЦС) для проведення реєстрації новонародженої дитини та отримання свідоцтва про народження, оскільки не має належного документу, що підтверджує народження дитини (медичного свідоцтва про народження форми №103/о, №103-1/о, медичного свідоцтва про народження, медичної довідки про перебування дитини під наглядом у лікувальному закладі тощо)  на підставі яких здійснюється державна реєстрація факту народження у органах Державної реєстрації актів цивільного стану.

Заявник також має довідку про перебування на обліку у медичному закладі на підконтрольній території України, копію обмінної карти пологового будинку (потрібне підкреслити) або інші докази _____________________________________________ (вказати які), що підтверджують народження дитини.

Згідно з внесеними змінами до ч.2 ст.257-1 ЦПК України (ЗУ «Про внесення змін до Цивільного процесуального кодексу України щодо встановлення факту народження або смерті особи на тимчасово окупованій території») заява про встановлення факту народження особи на тимчасово окупованій території України, визначеній Верховною Радою України, може бути подана батьками, родичами, їхніми представниками або іншими законними представниками дитини до будь-якого суду за межами такої території України незалежно від місця проживання заявника.

У відповідності до Закону України «Про внесення змін до ЦПК України щодо встановлення факту народження або смерті особи на тимчасово окупованій території», п.2, 5 ст.257-1 ЦПК України, прошу суд розглянути заяву про встановлення факту народження дитини Заявника, ______________________­­____________________________________________________ (вказати ПІБ чи стать дитини), невідкладно з моменту надходження заяви до суду та видати копію судового рішення після проголошення такого рішення.

На підставі вище викладеного та керуючись чиним законодавством: Конституцією України; ст.ст. 234, 256, 257, 257-1 ЦПК України; ст.ст. 9, 18 ЗУ «Про забезпечення прав і свобод громадян та правовий режим на тимчасово окупованій території України»; ст.5 ЗУ "Про забезпечення прав і свобод внутрішньо переміщених осіб"; ст.122 СК України; Порядку введення Державного реєстру актів цивільного стану громадян; Правил державної реєстрації актів громадянського стану в Україні;  -

 

прошу Шановний суд встановити факт народження:

 

______________________­­_______________________________________________ (вказати ПІБ чи стать дитини), дата народження – ___________ року, місце народження – місто __________________­­, Автономної Республіки Крим/ Донецької/ Луганської областей.

У матері – ______________________­­___________________________________________ (вказати ПІБ), дата народження – ___________ року, громадянство – ________________.

У батька – ______________________­­__________________________________________ (вказати ПІБ), дата народження – ___________ року, громадянство – __________________.

 

 Додатки: (вказати копії - паспортів батьків, свідоцтво про шлюб (якщо у шлюбі), свідоцтво про народження дитини, відповідь РАЦС)

1.   доказ сплати судового збору (1 арк., 1 прим.);

2.   копія___________________________________________________________________________ ( __ арк., 1 прим.);

3.    копія __________________________________________________________________________( __ арк., 1 прим.);

4.    копія __________________________________________________________________________( __ арк., 1 прим.);

5.   копія _________________________________________________________________________ ( __ арк., 1 прим.);

6.   копія ___________________________________________________________________________( __ арк., 1 прим.);

7.   копія __________________________________________________________________________ ( __ арк., 1 прим.);

8.         заява для зацікавленої особи з додатками на ___­­­­ арк.

 

 

«____»__________________2016 року.

     

Заявник                                 _______________________   _____________

                                                                   (ПІБ)                                                     (підпис
Реєстрація
Логін
Пароль
Реєстрація
Опитування


 

 

   

 

 

 

  

 

Запитання | Адміністратор
Інформаційний супровід: pressa1@rv.gov.ua Тех. підтримка: forweb@rv.gov.ua  ©  Рівненська обласна державна адміністрація

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

_________________________

ОГОЛОШЕННЯ

 

Обласний конкурс проектів розвитку територіальних громад на 2019 рік

 

Порядок використання коштів, передбачених в обласному бюджеті, на часткове відшкодування відсоткових ставок за кредитами (позиками) банків, що надаються на реалізацію проектів суб’єктів малого і середнього підприємництва

 

До уваги надавачів послуг за спожиті енергоносії та надані житлово-комунальні послуги

 

Об’єкти бюджетної сфери, які потребують здійснення енергоефективних заходів із залученням механізму енергосервісу та інвесторів

 

Оголошення для органів місцевого самоврядування щодо розрахунку середньозважених тарифів на тепло!