РІВНЕНСЬКА РАЙОННА ДЕРЖАВНА АДМІНІСТРАЦІЯ

На головну

Уряд України Мапа сайту

Всі матеріали на веб-сторінці розміщені на умовах ліцензії Creative Commons Attribution 4.0International

 

33001, м. Рівне, вул. Соборна, 195, тел./факс: (0362) 63-60-91, Е-mail: rivnenskarda@rv.gov.ua

 
 липня 2019 
Пн Вт Ср Чт Пт Сб Нд
 
Пошук
Розширений пошук»
 

 

 
"Державна реєстрація змін до відомостей про громадське формування"


"Державна реєстрація змін до відомостей про громадське формування"

 

Відповідно до нової редакції Закону України “Про державну реєстрацію юридичних осіб, фізичних осіб - підприємців та громадських формувань", яка набрала чинності з 1 січня 2016 року, для державної реєстрації змін до відомостей про громадське формування зі статусом юридичної особи заявником до територіальних органів юстиції подаються наступні документи.

1. Заява про державну реєстрацію змін до відомостей про юридичну особу, що містяться в Єдиному державному реєстрі (форма заяви, затверджена наказом Міністерства юстиції України від 06.01.2016 року №15/5 “Про затвердження форм заяв у сфері державної реєстрації юридичних осіб, фізичних осіб — підприємців та громадських формувань”).

2. Примірник оригіналу (нотаріально засвідчена копія) рішення уповноваженого органу управління юридичної особи про зміни, що вносяться до Єдиного державного реєстру, крім внесення змін до інформації про кінцевих бенефіціарних власників (контролерів) юридичної особи, у тому числі кінцевих бенефіціарних власників (контролерів) її засновника, якщо засновник – юридична особа, про місцезнаходження та про здійснення зв'язку з юридичною особою.

3. Примірник оригіналу (нотаріально засвідчена копія) протоколу засідання керівного органу громадського формування, на якому відповідно до установчого документа було скликано засідання вищого органу управління.

Документ, що підтверджує правомочність прийняття рішення відповідно до статуту громадського формування про внесення змін до Єдиного державного реєстру.

5. Відомості про керівні органи громадського формування (ім'я, дата народження керівника, членів інших керівних органів, реєстраційний номер облікової картки платника податків (за наявності), посада, контактний номер телефону та інші засоби зв'язку), - у разі внесення змін до складу керівних органів.

6. Установчий документ в новій редакції – у разі внесення змін, що містяться в установчому документі.

7. Документ про сплату адміністративного збору.

 Для державної реєстрації змін до відомостей про юридичну особу у зв'язку із зупиненням (припиненням) членства у громадському формуванні керівника (члена керівного органу) така особа подає копію заяви про зупинення (припинення) нею членства до відповідних статутних органів громадського формування з відміткою про її прийняття.

Розмір адміністративного збору за державну реєстрацію:

0,3 мінімальної заробітної плати (410 грн.) - за державну реєстрацію змін до відомостей про юридичну особу, що місятяться в Єдиному державному реєстрі, крім внесення змін до інформації про здійснення зв’язку з юридичною особою.

У подвійному розмірі адміністративного збору за відповідну реєстрацію - 820 грн. - у разі державної реєстрації змін до відомостей про юридичну особу (крім внесення змін інформації про здійснення зв'язку з юридичною особою) протягом шести годин після надходження документів для державної реєстрації, крім вихідних та святкових днів.

У п'ятикратному розмірі адміністративного збору за відповідну реєстрацію - 2050 грн. – у разі державної реєстрації змін до відомостей про юридичну особу (крім внесення змін інформації про здійснення зв'язку з юридичною особою) протягом двох годин після надходження документів для державної реєстрації, крім вихідних та святкових днів.

         Строк розгляду документів, поданих для державної реєстрації - не пізніше трьох робочих днів з дати подання документів для державної реєстрації.

 

Начальник управління                                                 Л.Ф.Данилюк

                                                 

                            
Реєстрація
Логін
Пароль
Реєстрація
Опитування


 

 

   

 

 

 

  

 

Запитання | Адміністратор
Інформаційний супровід: pressa1@rv.gov.ua Тех. підтримка: forweb@rv.gov.ua  ©  Рівненська обласна державна адміністрація

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

_________________________

ОГОЛОШЕННЯ

 

Обласний конкурс проектів розвитку територіальних громад на 2019 рік

 

Порядок використання коштів, передбачених в обласному бюджеті, на часткове відшкодування відсоткових ставок за кредитами (позиками) банків, що надаються на реалізацію проектів суб’єктів малого і середнього підприємництва

 

До уваги надавачів послуг за спожиті енергоносії та надані житлово-комунальні послуги

 

Об’єкти бюджетної сфери, які потребують здійснення енергоефективних заходів із залученням механізму енергосервісу та інвесторів

 

Оголошення для органів місцевого самоврядування щодо розрахунку середньозважених тарифів на тепло!