РІВНЕНСЬКА РАЙОННА ДЕРЖАВНА АДМІНІСТРАЦІЯ

На головну

Уряд України Мапа сайту

Всі матеріали на веб-сторінці розміщені на умовах ліцензії Creative Commons Attribution 4.0International

 

33001, м. Рівне, вул. Соборна, 195, тел./факс: (0362) 63-60-91, Е-mail: rivnenskarda@rv.gov.ua

 
 серпня 2019 
Пн Вт Ср Чт Пт Сб Нд
 
Пошук
Розширений пошук»
 

 

 
Додаток 1 до Програми відшкодування відсотків за кредитами, залученими фізичними особами на впровадження енергозберігаючих заходів


Додаток 1

до  Програми

 

Порядок

відшкодування відсотків за кредитами, залученими фізичними особами на впровадження енергозберігаючих заходів

 

1. Порядок відшкодування відсотків за кредитами, залученими фізичними особами на впровадження енергозберігаючих заходів (далі – Порядок), визначає механізм використання коштів, передбачених в районному бюджеті на часткове відшкодування відсоткових ставок за залученими в кредитно-фінансових установах кредитами, що надаються фізичним особам на придбання котлів з використанням будь-яких видів палива та енергії (за винятком природного газу та електроенергії), енергозберігаючого обладнання та матеріалів.

 

2. Відшкодування відсотків передбачається за кредитами, залученими на термін до трьох років. Останнє відшкодування відсотків за кредитами, що надані фізичним особам на придбання котлів з використанням будь-яких видів палива та енергії (за винятком природного газу та електроенергії), енергозберігаючого обладнання та матеріалів Рівненською райдержадміністрацією, на основі поданого реєстру кредитно-фінансовою установою, буде проведено за листопад 2018 року.

 

3. Відшкодування відсотків, за кредитами виданими на впровадження енергозберігаючих заходів, здійснюється на купівлю:

1) котлів:

котли з використанням будь-яких видів палива та енергії (за винятком природного газу та електроенергії);

2) енергозберігаючого обладнання та матеріалів:

радіатори опалення з терморегуляторами;

вікна з двокамерними енергоефективними склопакетами (з енергозберігаючим склом);

рекуператори тепла вентиляційного повітря;

вузли обліку води (гарячої, холодної), зокрема засоби обліку та відповідне додаткове обладнання і матеріали;

матеріали для проведення робіт з теплоізоляції зовнішніх стін, підвальних приміщень, горищ, покрівель та фундаментів;

теплові насоси;

сонячні колектори для виробництва теплової енергії та підігріву води.

 

4. Для цілей, вказаних у пункті 3 цього Порядку, Рівненська райдержадміністрація до 25 числа наступного періоду на підставі укладених договорів про співробітництво з публічними акціонерними товариствами "Державний ощадний банк України", "Державний експортно-імпортний банк України", публічним акціонерним товариством акціонерний банк "Укргазбанк" (далі – кредитно-фінансові установи) та реєстру позичальників, які мають право на отримання відшкодування, перераховує бюджетні кошти, що підлягають відшкодуванню позичальникам, на рахунки відповідних кредитно-фінансових установ для погашення відсотків за кредитами. Кредитно-фінансові установи протягом трьох робочих днів перераховують такі кошти на розрахункові рахунки відповідних позичальників, що відкриті в кредитно-фінансових установах, для погашення відсотків за кредитами.

 

5. Кредит надається позичальникам в національній валюті кредитно-фінансовими установами на придбання котлів з використанням будь-яких видів палива та енергії (за винятком природного газу та електроенергії), енергозберігаючого обладнання та матеріалів, передбачених пунктом 3 цього Порядку.

 

6. Для отримання позичальниками відшкодування відсотків за кредитами кредитно-фінансові установи подають Рівненській райдержадміністрації щомісяця до 15 числа наступного періоду два примірники реєстру позичальників, які мають право на отримання відшкодування відсотків за кредитами на придбання котлів з використанням будь-яких видів палива та енергії (за винятком природного газу та електроенергії), енергозберігаючого обладнання та матеріалів, передбачених пунктом 3 цього Порядку.

 

7. Позичальники, що отримали в звітному місяці кредит, але не подали до кредитно-фінансової установи визначені умовами кредитного договору документи, що підтверджують цільове використання кредитних коштів, включаються кредитно-фінансовою установою до реєстру позичальників у наступних періодах після отримання кредитно-фінансовою установою таких документів.

 

8. Відшкодування відсотків за кредитами здійснюється в межах коштів, передбачених на цю Програму в районному бюджеті на відповідний рік, та відповідно до помісячного плану асигнувань у порядку черговості надходження до Рівненської райдержадміністрації реєстрів позичальників.

 

9. Рівненська райдержадміністрація надає компенсацію відсоткової ставки у розмірі 5 відсотків річних за кредитами на придбання котлів з використанням будь-яких видів палива та енергії (за винятком природного газу та електроенергії), енергозберігаючого обладнання та матеріалів, передбачених пунктом 3 цього Порядку.

 

10. Позичальник зможе отримувати компенсацію відсоткової ставки у розмірі 5 відсотків річних за кредитами на впровадження енергозберігаючих заходів лише за одним кредитним договором виданим на придбання котлів згідно з підпунктом 1 пункту 3 та/або одним кредитним договором на придбання енергозберігаючого обладнання та товарів згідно з підпунктом 2 пункту 3.

 

11. Бюджетні кошти не можуть бути спрямовані на сплату будь-яких штрафів та/або пені, нарахованих згідно з умовами кредитного договору.

 

12. Кредитно-фінансові установи у кредитному договорі в графі „Цілі кредитування” зобов’язані зазначати: „Відповідно до районної програми відшкодування відсотків за кредитами, залученими фізичними особами на впровадження енергозберігаючих заходів, на 2015–2018 роки”.

 

13. За кредитами на придбання енергозберігаючого обладнання та матеріалів, передбачених пунктом 3 цього Порядку, кредитно-фінансові установи формують реєстр позичальників, який повинен містити такі відомості:

 

прізвище, ім'я, по батькові фізичної особи - позичальника;

 

реєстраційний номер облікової картки платника податків з Державного реєстру фізичних осіб — платників податків (або інформацію про відсутність такого номера);

 

місце проживання позичальника (із зазначенням адреси реєстрації, якщо вона відрізняється від адреси місця проживання);

 

адреса будинку, в якому впроваджується захід (згідно з даними, повідомленими уповноваженій установі позичальником);

 

номер, дата укладення та строк дії кредитного договору;

 

дата документа, який підтверджує передачу котла позичальнику;

 

відомості щодо енергоефективних заходів (із зазначенням повної назви енергоефективного обладнання та матеріалів);

 

розмір суми кредиту, використаного на придбання енергозберігаючого обладнання та матеріалів;

 

відсоткова ставка за користування кредитом, %;

 

розмір компенсації, %;

 

сума, з якої нараховується розмір компенсації (у гривнях);

 

розмір компенсації (у гривнях).

 

14. Обов'язковою умовою для включення кредитно-фінансовою установою відомостей до реєстру позичальників є подання таким позичальником до кредитно-фінансової установи копій документів, що підтверджують цільове використання кредитних коштів, відповідно до умов кредитного договору.

 

15. Документи, що підтверджують цільове використання кредитних коштів, зберігаються в кредитно-фінансових установах протягом строку, передбаченого законодавством для зберігання документів за кредитною операцією, та надаються кредитно-фінансовою установою Рівненській райдержадміністрації на його письмову вимогу за згодою позичальника.
Реєстрація
Логін
Пароль
Реєстрація
Опитування


 

 

   

 

 

 

  

 

Запитання | Адміністратор
Інформаційний супровід: pressa1@rv.gov.ua Тех. підтримка: forweb@rv.gov.ua  ©  Рівненська обласна державна адміністрація
 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

_________________________

ОГОЛОШЕННЯ

 

Обласний конкурс проектів розвитку територіальних громад на 2019 рік

 

Порядок використання коштів, передбачених в обласному бюджеті, на часткове відшкодування відсоткових ставок за кредитами (позиками) банків, що надаються на реалізацію проектів суб’єктів малого і середнього підприємництва

 

До уваги надавачів послуг за спожиті енергоносії та надані житлово-комунальні послуги

 

Об’єкти бюджетної сфери, які потребують здійснення енергоефективних заходів із залученням механізму енергосервісу та інвесторів

 

Оголошення для органів місцевого самоврядування щодо розрахунку середньозважених тарифів на тепло!