РІВНЕНСЬКА РАЙОННА ДЕРЖАВНА АДМІНІСТРАЦІЯ

На головну

Уряд України Мапа сайту

Всі матеріали на веб-сторінці розміщені на умовах ліцензії Creative Commons Attribution 4.0International

 

33001, м. Рівне, вул. Соборна, 195, тел./факс: (0362) 63-60-91, Е-mail: rivnenskarda@rv.gov.ua

 
 жовтня 2019 
Пн Вт Ср Чт Пт Сб Нд
 
Пошук
Розширений пошук»
 

 

 
Внесення відомостей щодо кінцевих бенефіціарів (вигодонабувачів) підприємств до Єдиного державного реєстру юридичних осіб та фізичних осіб – підприємців


25 листопада 2014 року набрав чинності Закон України від 14.10.2014 № 1701-VII «Про внесення змін до деяких законодавчих актів України щодо визначення кінцевих вигодоодержувачів юридичних осіб та публічних діячів», яким внесено зміни до Закону України «Про державну реєстрацію юридичних осіб та фізичних осіб-підприємців» у частині розширення переліку відомостей щодо юридичних осіб, які містяться в Єдиному державному реєстрі юридичних осіб та фізичних осіб-підприємців.

 Пунктом 2 розділу ІІ «Прикінцевих та перехідних положень» Закону № 1701-VII зазначалось, що юридичні особи, зареєстровані до набрання чинності даним Законом, подають державному реєстратору відомості про свого кінцевого вигодоодержувача (ів), у тому числі кінцевого вигодоодержувача (ів) їх засновників, якщо засновник - юридична особа, упродовж шести місяців з дня набрання чинності даним Законом.

У зв’язку з цим у відділах державної реєстрації юридичних осіб та фізичних осіб-підприємців розпочався ажіотаж та спостерігались великі черги бажаючих встигнути подати державному реєстратору необхідну форму реєстраційної картки до 25 травня поточного року.

Для уникнення проблеми черг, Верховною Радою України ухвалено від 21.05.2015 № 475-VIII Закон України «Про внесення змін до деяких законів України щодо відомостей про кінцевого бенефіціарного власника (контролера) юридичної особи», який набрав чинності 26 травня 2015 року.

Законом № 475-VIII продовжено термін подання державним реєстраторам відділів державної реєстрації юридичних осіб та фізичних осіб-підприємців реєстраційної картки форми № 4 з відомостями щодо кінцевих бенефіціарних власників (контролерів) на чотири місяці (до 25 вересня) юридичними особами, які були зареєстровані до 25 листопада 2014 року, а також зменшено перелік юридичних осіб, які зобов’язані подавати відповідні відомості.

Із прийняттям Закону № 475-VIII не лише продовжено строк подачі реєстраційної картки форми № 4, а й зменшено кількість тих, кому необхідно звернутися до державних реєстраторів відділів державної реєстрації юридичних осіб та фізичних осіб-підприємців для подачі вказаної форми.  

Зазначені відомості не подаються :

-  політичними партіями, творчими спілками, їх територіальними осередками, адвокатськими об’єднаннями, торгово-промисловими палатами, релігійними організаціями, державними та комунальними підприємствами ;

- юридичними особами, учасниками яких є виключно фізичні особи, якщо кінцеві бенефіціарні власники (контролери) таких юридичних осіб збігаються з їх учасниками. У цьому випадку учасники – фізичні особи є бенефіціарними власниками (контролерами) такої юридичної особи (абзац третій – п’ятий пункту 3) ;

- юридичними особами, які подали державному реєстратору відомості  про свого кінцевого вигодоодержувача (вигодоодержувачів), у тому числі кінцевого вигодоодержувача (вигодо одержувачів) їх засновника, якщо засновник – юридична особа.

У разі неподання юридичною особою інформації щодо кінцевого бенефіціарного власника (контролера) у встановлений Законом № 475-VIII строк, особи, відповідальні за подання такої інформації, притягуються до відповідальності згідно із законом.

Частиною 5 статті 16611 Кодексу України про адміністративні правопорушення визначено, що неподання юридичною особою державному реєстратору передбаченої Законом про реєстрацію інформації про кінцевого бенефіціарного власника (контролера) юридичної особи тягне за собою накладення на керівника юридичної особи або особу, уповноважену діяти від імені юридичної особи (виконавчого органу), штраф від трьохсот до п’ятисот неоподатковуваних мінімумів доходів громадян.
Реєстрація
Логін
Пароль
Реєстрація
Опитування


 

 

   

 

 

 

  

 

Запитання | Адміністратор
Інформаційний супровід: pressa1@rv.gov.ua Тех. підтримка: forweb@rv.gov.ua  ©  Рівненська обласна державна адміністрація

 
 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

_________________________

ОГОЛОШЕННЯ

 

Обласний конкурс проектів розвитку територіальних громад на 2019 рік

 

Порядок використання коштів, передбачених в обласному бюджеті, на часткове відшкодування відсоткових ставок за кредитами (позиками) банків, що надаються на реалізацію проектів суб’єктів малого і середнього підприємництва

 

До уваги надавачів послуг за спожиті енергоносії та надані житлово-комунальні послуги

 

Об’єкти бюджетної сфери, які потребують здійснення енергоефективних заходів із залученням механізму енергосервісу та інвесторів

 

Оголошення для органів місцевого самоврядування щодо розрахунку середньозважених тарифів на тепло!