РІВНЕНСЬКА РАЙОННА ДЕРЖАВНА АДМІНІСТРАЦІЯ

На головну

Уряд України Мапа сайту

Всі матеріали на веб-сторінці розміщені на умовах ліцензії Creative Commons Attribution 4.0International

 

33001, м. Рівне, вул. Соборна, 195, тел./факс: (0362) 63-60-91, Е-mail: rivnenskarda@rv.gov.ua

 
 липня 2019 
Пн Вт Ср Чт Пт Сб Нд
 
Пошук
Розширений пошук»
 

 

 
Порядок реєстрації народження дитини, що народилася поза закладом охорони здоров’я


Порядок реєстрації народження дитини, що народилася поза закладом охорони здоров’я

 

Порядок визначення походження дитини врегульований главою 12 розділу ІІІ Сімейного кодексу України.

Походження дитини від подружжя визначається на підставі свідоцтва про шлюб та документа закладу охорони здоров’я про народження дружиною дитини (ст. 122 СК України). Якщо ж мати та батько дитини не перебувають у шлюбі між собою, походження дитини від матері визначається на підставі документа закладу охорони здоров’я про народження нею дитини (ст. 125 СК України).

Як випливає зі змісту вказаних статей, документом, що підтверджує народження дитини від даної матері, є документ закладу охорони здоров’я (лікарське свідоцтво про народження).

Відповідно до Постанови Кабінету Міністрів України від 09.01.2013 року       № 9 «Про затвердження порядку підтвердження факту народження дитини поза закладом охорони здоров’я» заявник не пізніше одного тижня з імовірного дня народження дитини поза закладом охорони здоров’я подає документи до медичної консультаційної комісії, що визначає факт народження жінкою дитини поза закладом охорони здоров’я. Комісія за результатами аналізу документів приймає рішення про підтвердження або відмову у підтвердженні факту народження дитини та складає висновок. На підставі цього висновку комісії заклад охорони здоров’я, під наглядом якого перебуває дитина, видає заявникові медичну довідку про перебування дитини під наглядом лікувального закладу за формою № 103-1/0, затвердженою МОЗ, яка є підставою для проведення державної реєстрації народження дитини в органах ДРАЦС.

У разі відсутності жодних документів про народження дитини державна реєстрація її народження проводиться на підставі рішення суду про встановлення факту народження.

Протягом останніх двох років сільські, селищні ради Рівненського району реєструють щорічно в середньому 1327-1250 народжень дітей, у всіх випадках пред’являють документи закладу охорони здоров’я про народження жінкою дитини (медичне свідоцтво про народження). В 2013 році Корнинською сільською радою була проведена державна реєстрації народження дитини,що народилася поза закладом охорони здоров’я. Документом, що підтверджує факт народження дитини, була медична довідка про перебування дитини під наглядом лікувального закладу та висновок управління охорони здоров’я Рівненського району про підтвердження факту народження дитини поза закладом охорони здоров’я. Випадків народження дітей поза закладом охорони здоров’я в 2014 році не було.
Реєстрація
Логін
Пароль
Реєстрація
Опитування


 

 

   

 

 

 

  

 

Запитання | Адміністратор
Інформаційний супровід: pressa1@rv.gov.ua Тех. підтримка: forweb@rv.gov.ua  ©  Рівненська обласна державна адміністрація

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

_________________________

ОГОЛОШЕННЯ

 

Обласний конкурс проектів розвитку територіальних громад на 2019 рік

 

Порядок використання коштів, передбачених в обласному бюджеті, на часткове відшкодування відсоткових ставок за кредитами (позиками) банків, що надаються на реалізацію проектів суб’єктів малого і середнього підприємництва

 

До уваги надавачів послуг за спожиті енергоносії та надані житлово-комунальні послуги

 

Об’єкти бюджетної сфери, які потребують здійснення енергоефективних заходів із залученням механізму енергосервісу та інвесторів

 

Оголошення для органів місцевого самоврядування щодо розрахунку середньозважених тарифів на тепло!