РІВНЕНСЬКА РАЙОННА ДЕРЖАВНА АДМІНІСТРАЦІЯ

На головну

Уряд України Мапа сайту

Всі матеріали на веб-сторінці розміщені на умовах ліцензії Creative Commons Attribution 4.0International

 

33001, м. Рівне, вул. Соборна, 195, тел./факс: (0362) 63-60-91, Е-mail: rivnenskarda@rv.gov.ua

 
 липня 2019 
Пн Вт Ср Чт Пт Сб Нд
 
Пошук
Розширений пошук»
 

 

 
Інформація про порядок тимчасової зміни місця голосування виборців під час проведення позачергових виборів народних депутатів України 26 жовтня 2014 року


Відповідно до пункту 3 статті 7 Закону України "Про Державний реєстр виборців" за мотивованим зверненням виборця, який має право голосу на відповідних виборах, орган ведення Реєстру може тимчасово змінити виборцю місце голосування без зміни його виборчої адреси.

Що потрібно зробити виборцю, щоб змінити місце голосування:

1. Звернутись за місцем тимчасового проживання до органу ведення Державного реєстру виборців. Інформацію про адреси та номери телефонів органів ведення Державного реєстру виборців розміщено на офіційному веб-сайті Центральної виборчої комісії у розділі Державний реєстр виборців. Також можна звернутися до "Довідки" 109.

2. Необхідно особисто прийти до відділу ведення Державного реєстру виборців не пізніше ніж за п'ять днів до дня голосування (до 20 жовтня включно). При собі мати документ, що посвідчує особу та підтверджує громадянство України, – паспорт громадянина України або тимчасове посвідчення громадянина України (якщо особа нещодавно набула громадянство України). Для військовослужбовців – посвідчення військовослужбовця або військовий квиток.

3.  Написати заяву та надати підтверджуючі документи.

Примірний зразок заяви про тимчасову зміну місця голосування виборця надається працівниками відділів ведення Державного реєстру виборців. Також, на офіційному веб-сайті Центральної виборчої комісії в розділі "Державний реєстр виборців" розміщена інтерактивна форма заяви для заповнення на комп’ютері.

Законом України "Про Державний реєстр виборців" (стаття 7) передбачає, що звернення виборця про тимчасову зміну місця голосування повинно бути мотивованим.

Зокрема, це може бути робоче відрядження, фактичне проживання не за зареєстрованим місцем проживання, робота або навчання у відповідному населеному пункті, перебування в санаторії тощо.

До заяви додаються копії документів, їх оригінали пред’являються органу ведення Реєстру для перевірки вірності цих копій.

Увага! Виборці, виборча адреса яких знаходиться на території Донецької, Луганської областей, Автономної Республіки Крим та міста Севастополя, можуть не додавати до заяви документи, які підтверджують необхідність тимчасової зміни місця їх голосування.

4. Отримати посвідчення, що підтверджує тимчасову зміну місця голосування.

За результатами розгляду заяви виборець отримує посвідчення, яке підтверджує право голосувати за місцем перебування. У посвідченні про тимчасову зміну місця голосування буде вказана адреса та номер виборчої дільниці.

5. Прийти на дільницю в день голосування 26 жовтня 2014 року

Громадянин України, якому тимчасово змінено місце голосування (без зміни виборчої адреси) на іншу виборчу дільницю поза межами одномандатного округу має право голосу на виборах народних депутатів лише у загальнодержавному багатомандатному окрузі. Тобто, в день виборів на дільниці для голосування виборець із зони проведення АТО та Автономної Республіки Крим зможе проголосувати лише в загальнодержавному окрузі за певну політичну партію.

Позачергові парламентські вибори проводяться за змішаною виборчою системою, згідно якої половина складу Верховної Ради (225 депутатів) обирається за пропорційною системою, а друга половина – за  мажоритарною.
Реєстрація
Логін
Пароль
Реєстрація
Опитування


 

 

   

 

 

 

  

 

Запитання | Адміністратор
Інформаційний супровід: pressa1@rv.gov.ua Тех. підтримка: forweb@rv.gov.ua  ©  Рівненська обласна державна адміністрація

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

_________________________

ОГОЛОШЕННЯ

 

Обласний конкурс проектів розвитку територіальних громад на 2019 рік

 

Порядок використання коштів, передбачених в обласному бюджеті, на часткове відшкодування відсоткових ставок за кредитами (позиками) банків, що надаються на реалізацію проектів суб’єктів малого і середнього підприємництва

 

До уваги надавачів послуг за спожиті енергоносії та надані житлово-комунальні послуги

 

Об’єкти бюджетної сфери, які потребують здійснення енергоефективних заходів із залученням механізму енергосервісу та інвесторів

 

Оголошення для органів місцевого самоврядування щодо розрахунку середньозважених тарифів на тепло!