РІВНЕНСЬКА РАЙОННА ДЕРЖАВНА АДМІНІСТРАЦІЯ

На головну

Уряд України Мапа сайту

Всі матеріали на веб-сторінці розміщені на умовах ліцензії Creative Commons Attribution 4.0International

 

33001, м. Рівне, вул. Соборна, 195, тел./факс: (0362) 63-60-91, Е-mail: rivnenskarda@rv.gov.ua

 
 червня 2019 
Пн Вт Ср Чт Пт Сб Нд
 
Пошук
Розширений пошук»
 

 

 
Оголошення в розшук боржника – фізичної особи


У разі відсутності відомостей про місцепроживання, перебування чи місцезнаходження боржника - фізичної особи, державний виконавець звертається до суду з поданням про винесення ухвали про розшук боржника.  

Розшук оголошується відповідно за  місцем  виконання  рішення або за  останнім відомим місцем проживання, перебування, місцезнаходженням боржника чи місцезнаходженням його майна, або за місцем проживання (місцезнаходженням) стягувача.

Незвернення  державного  виконавця  до  суду  у  випадках,  передбачених ч. 1 ст. 40 Закону України „Про виконавче провадження”, а  також інші дії  та бездіяльність державного виконавця,  пов'язані з розшуком боржника або його майна,  можуть бути  оскаржені  у  десятиденний  строк  у порядку, встановленому Законом України „Про виконавче провадження”.

Розшук боржника здійснюється органами внутрішніх справ відповідно до Порядку розшуку боржника - фізичної особи затвердженого наказом МВС України № 408 від 27.08.2008. Порядок  визначає загальні засади організації діяльності територіальних підрозділів служби громадянства, імміграції та реєстрації фізичних осіб (далі - підрозділ ГІРФО) з установлення місцеперебування відповідачів у справах за позовами про стягнення аліментів або про відшкодування шкоди, завданої каліцтвом, іншим ушкодженням здоров'я або смертю фізичної особи, на підставі ухвали суду про їх розшук.

Вищезазначеним порядком передбачено, що при встановленні місцеперебування боржника працівник ГІРФО у день закриття розшукової справи інформує державного виконавця, який приймає рішення щодо подальших дій відносно боржника, стягувача та орган соціального захисту населення (відносно боржника, який не сплачує аліменти).

 Від боржника відбирається письмове пояснення щодо причин несплати аліментів, боргу тощо. Крім того, боржник, який не сплачує аліменти, письмово попереджається про кримінальну відповідальність відповідно до статті 164 Кримінального кодексу України.

 Витрати органів внутрішніх справ, пов'язані з розшуком боржника, стягуються з нього за ухвалою суду. Про суму витрат на проведення розшуку про встановлення місцеперебування боржника повідомляється суд, який виніс ухвалу про його розшук.
Реєстрація
Логін
Пароль
Реєстрація
Опитування


 

 

   

 

 

 

  

 

Запитання | Адміністратор
Інформаційний супровід: pressa1@rv.gov.ua Тех. підтримка: forweb@rv.gov.ua  ©  Рівненська обласна державна адміністрація

 


 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

_________________________

ОГОЛОШЕННЯ

 

Обласний конкурс проектів розвитку територіальних громад на 2019 рік

 

Порядок використання коштів, передбачених в обласному бюджеті, на часткове відшкодування відсоткових ставок за кредитами (позиками) банків, що надаються на реалізацію проектів суб’єктів малого і середнього підприємництва

 

До уваги надавачів послуг за спожиті енергоносії та надані житлово-комунальні послуги

 

Об’єкти бюджетної сфери, які потребують здійснення енергоефективних заходів із залученням механізму енергосервісу та інвесторів

 

Оголошення для органів місцевого самоврядування щодо розрахунку середньозважених тарифів на тепло!