РІВНЕНСЬКА РАЙОННА ДЕРЖАВНА АДМІНІСТРАЦІЯ

На головну

Уряд України Мапа сайту

Всі матеріали на веб-сторінці розміщені на умовах ліцензії Creative Commons Attribution 4.0International

 

33001, м. Рівне, вул. Соборна, 195, тел./факс: (0362) 63-60-91, Е-mail: rivnenskarda@rv.gov.ua

 
 вересня 2019 
Пн Вт Ср Чт Пт Сб Нд
 
Пошук
Розширений пошук»
 

 

 
Порядок проведення державної реєстрації прав та їх обтяжень


Порядок проведення державної реєстрації прав та їх обтяжень

 

Державна  реєстрація  прав  та  їх  обтяжень проводиться в такому порядку:

1) прийняття  і перевірка  документів, що подаються для державної реєстрації прав та їх обтяжень, реєстрація заяви;

2) встановлення  факту  відсутності  підстав  для  відмови  в державній реєстрації прав та їх обтяжень, зупинення розгляду заяви про державну реєстрацію прав та/або їх обтяжень;

3) прийняття  рішення  про  державну реєстрацію  прав та їх обтяжень, відмову в ній або зупинення державної реєстрації;

 4) внесення записів до Державного реєстру прав;

5) видача свідоцтва про право власності на нерухоме  майно у випадках, встановлених статтею 18 Закону України „Про державну реєстрацію прав на нерухоме майно та їх обтяжень”;

6) надання    витягів   з Державного реєстру прав про зареєстровані права та/або їх обтяження.

Орган державної реєстрації  прав  зобов'язаний  надати  до відома  заявників інформацію про необхідний перелік документів для здійснення державної реєстрації прав.

Перелік документів для здійснення державної  реєстрації  прав визначається  Кабінетом  Міністрів  України  у  Порядку  державної реєстрації прав на нерухоме майно та їх обтяжень.

У випадках,  передбачених законодавством України, державна реєстрація прав проводиться після технічної інвентаризації об'єкта нерухомого  майна,  права  стосовно  якого  підлягають   державній реєстрації.

Державній реєстрації підлягають виключно заявлені права за умови їх відповідності законодавству і поданим документам.

Державна  реєстрація  прав   (надання відмови в ній) проводиться  в  строк,  що  не перевищує чотирнадцяти робочих днів (крім випадків,  встановлених у ч.  7  ст. 15 ЗУ „Про державну реєстрацію прав на нерухоме майно та їх обтяжень)  з моменту  надходження до органу державної реєстрації прав заяви про таку реєстрацію та  передбачених цим Законом та нормативно-правовими   актами,  прийнятими  відповідно  до  нього,  документів, необхідних для її проведення.

Державна реєстрація іпотек, надання відмови в ній проводиться в строк, що не перевищує одного робочого дня.

У разі якщо під час розгляду заяви про державну реєстрацію прав встановлено,  що до органу державної реєстрації  прав  подані інші  заяви  про державну реєстрацію прав на те саме майно, заяви розглядаються в порядку черговості їх надходження. При цьому заява розглядається тільки  після прийняття рішення державним реєстратором щодо попередньо  розглянутої заяви  і  внесення  ним відповідного запису до Державного реєстру прав. Розгляд заяви про державну реєстрацію обтяжень і прийняття рішення  про  таку  реєстрацію, відмову у державній  реєстрації обтяжень  або її  зупинення  проводиться в одноденний строк з дня надходження  до  органу  державної  реєстрації   прав заяви   та документів, необхідних для державної реєстрації обтяжень.

У  разі  надходження до  органу державної реєстрації прав заяви про державну реєстрацію обтяжень,  іпотеки на  майно, щодо якого у зазначеному органі вже зареєстровано заяву про державну реєстрацію  права на це майно, державний  реєстратор  спочатку розглядає  заяву  про  державну  реєстрацію прав,  а після цього - заяву про державну реєстрацію обтяжень, іпотеки. При цьому строк державної  реєстрації  прав та їх обтяжень становить десять днів з дня державної реєстрації заяви про державну  реєстрацію  обтяжень, іпотеки.

Державна реєстрація обтяжень прав на нерухоме майно, право власності на яке  не  зареєстроване  у  Державному  реєстрі  прав, іпотеки   майнових   прав  на  нерухомість,  будівництво  якої  не завершено,  проводиться у спеціальному розділі Державного  реєстру прав.  При  державній  реєстрації  права  власності  на таке майно записи  про  обтяження   переносяться   до   відповідної   частини відкритого розділу Державного реєстру прав.

  Облік безхазяйного  нерухомого майна проводиться органом державної   реєстрації   прав за заявою органу  місцевого самоврядування  в порядку,  передбаченому для державної реєстрації прав на нерухоме майно.

 Датою і часом державної реєстрації прав  та  їх  обтяжень вважається  дата  і  час  реєстрації  відповідної  заяви  в органі державної реєстрації прав. Порядок державної реєстрації прав на нерухоме майно та їх обтяжень,  а  також  порядок  надання витягів з Державного реєстру прав встановлює Кабінет Міністрів України.
Реєстрація
Логін
Пароль
Реєстрація
Опитування


 

 

   

 

 

 

  

 

Запитання | Адміністратор
Інформаційний супровід: pressa1@rv.gov.ua Тех. підтримка: forweb@rv.gov.ua  ©  Рівненська обласна державна адміністрація
 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

_________________________

ОГОЛОШЕННЯ

 

Обласний конкурс проектів розвитку територіальних громад на 2019 рік

 

Порядок використання коштів, передбачених в обласному бюджеті, на часткове відшкодування відсоткових ставок за кредитами (позиками) банків, що надаються на реалізацію проектів суб’єктів малого і середнього підприємництва

 

До уваги надавачів послуг за спожиті енергоносії та надані житлово-комунальні послуги

 

Об’єкти бюджетної сфери, які потребують здійснення енергоефективних заходів із залученням механізму енергосервісу та інвесторів

 

Оголошення для органів місцевого самоврядування щодо розрахунку середньозважених тарифів на тепло!