РІВНЕНСЬКА РАЙОННА ДЕРЖАВНА АДМІНІСТРАЦІЯ

На головну

Уряд України Мапа сайту

Всі матеріали на веб-сторінці розміщені на умовах ліцензії Creative Commons Attribution 4.0International

 

33001, м. Рівне, вул. Соборна, 195, тел./факс: (0362) 63-60-91, Е-mail: rivnenskarda@rv.gov.ua

 
 серпня 2019 
Пн Вт Ср Чт Пт Сб Нд
 
Пошук
Розширений пошук»
 

 

 
Зміна формату видання „Офіційний вісник України. Зі змінами”


Відповідно до підпункту 18 пункту 4 Положення про Міністерство юстиції, затвердженого Указом Президента України від 06 квітня 2011 року            № 395, Міністерство юстиції здійснює офіційне видання збірників актів законодавства та кодексів України.   

Протягом кількох останніх років Міністерство юстиції України впроваджує централізовану систему обліку та систематизації актів законодавства. Здійснюється це через реалізацію ряду проектів, зокрема підготовку та видання періодичних друкованих видань: «Офіційний вісник України. Зі змінами», «Систематичне зібрання чинного законодавства України», Кодекси України.

На виконання Указів Президента України від 22 січня 1996 року № 73 „Про видання збірників актів законодавства України” та від 27 червня 1996 року № 472 „Питання оновлення збірників актів законодавства України” Міністерство юстиції України спільно з Українським інформаційно-правовим центром з 2003 року забезпечує видання „Офіційного вісника України. Зі змінами”, що виходить у світ у теках з роз’ємними замками.

Метою видання зазначеного збірника є підтримання текстів актів законодавства у контрольному стані, що опубліковані в журналі „Офіційний вісник України”.

Зазначене видання виходить у світ щомісячно з додаванням комплекту „Зміни” до текстів нормативно-правових актів, що опубліковані у попередніх номерах вісника. Підтримання текстів актів законодавства у контрольному стані здійснюється шляхом заміни аркушів.

За минулі роки значно зросла кількість прийнятих нормативно-правових актів, внаслідок чого збільшився осяг публікацій у журналі „Офіційний вісник України”. Це зумовило ріст кількості змін і доповнень до раніше прийнятих актів та збільшення щомісячного обсягу комплектів „Зміни”, який на сьогодні складає приблизно 1000 сторінок, що позначаються на вартості видання.

На підставі зазначеного та з метою застосування досягнень новітніх технологій запроваджується заміна паперової технології упорядкування нормативно-правових актів на електронну.

У зв’язку з цим із січня 2014 року змінено формат видання збірника „Систематичне зібрання чинного законодавства України” та із січня 2014 року планується змінити формат видання збірника „Офіційний вісник України. Зі змінами”.

Із січня 2014 року „Офіційний вісник України. Зі змінами” буде видаватися у вигляді двох частин: друкованої та електронної.

У друкованій частині оновленого видання буде подаватися інформація щодо динаміки нормотворчого процесу протягом місяця, зокрема подаватиметься:

перелік прийнятих нормативно-правових актів;

перелік нормативно-правових актів, до яких внесено зміни;

перелік нормативно-правових актів, що втратили чинність чи скасовані.

Електронна частина складатиметься з ком пакт-диску, на якому розміщуватимуться тексти нормативно-правових актів, що опубліковані в журналі „Офіційний вісник України”, починаючи з 1997 року, у контрольному стані.

Електронні тексти нормативно-правових актів будуть щомісячно оновлюватися з урахуванням прийнятих змін та доповнень.

Тексти нормативно-правових актів, подані на ком пакт-диску, носять інформаційний характер.

Видання буде виходити у світ щомісячно (передплатний індекс: 01546).

Запровадження нового, вдосконаленого формату видання„Офіційний вісник України. Зі змінами” здійснено з урахуванням досягнень інформаційних технологій, вимог сьогодення та має на меті подальше удосконалення систематизації законодавства і  спрямоване на забезпечення доступу громадян до правової інформації.

Також це надасть можливість зробити його більш зручним для користувачів, зекономити трудові, матеріальні ресурси та знизити його передплатну вартість.
Реєстрація
Логін
Пароль
Реєстрація
Опитування


 

 

   

 

 

 

  

 

Запитання | Адміністратор
Інформаційний супровід: pressa1@rv.gov.ua Тех. підтримка: forweb@rv.gov.ua  ©  Рівненська обласна державна адміністрація

20-23 серпня – проведення ювілейної пластової зустрічі «Джемборі – Рівно 30. Рівне» (с. Хотин, Шпанівська сільська рада)

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

_________________________

ОГОЛОШЕННЯ

 

Обласний конкурс проектів розвитку територіальних громад на 2019 рік

 

Порядок використання коштів, передбачених в обласному бюджеті, на часткове відшкодування відсоткових ставок за кредитами (позиками) банків, що надаються на реалізацію проектів суб’єктів малого і середнього підприємництва

 

До уваги надавачів послуг за спожиті енергоносії та надані житлово-комунальні послуги

 

Об’єкти бюджетної сфери, які потребують здійснення енергоефективних заходів із залученням механізму енергосервісу та інвесторів

 

Оголошення для органів місцевого самоврядування щодо розрахунку середньозважених тарифів на тепло!