РІВНЕНСЬКА РАЙОННА ДЕРЖАВНА АДМІНІСТРАЦІЯ

На головну Уряд УкраїниМапа сайту
 
 квітня 2014 
Пн Вт Ср Чт Пт Сб Нд
 
Пошук
Розширений пошук»
 

 

 

 
Районний фестиваль «Роки не біда – коли душа молода»


З метою залучення широких верств населення до аматорської творчості, відродження та збереження  традиційної народної культури, активізації культурного життя району, обміну досвідом та інформацією в царині народної творчості, виявлення  самобутніх виконавців та майстрів декоративно-ужиткового мистецтва відділом культури і туризму райдержадміністрації за сприяння органів місцевого самоврядування

 20 жовтня 2013 року в Рівненському районному будинку культури (с.Зоря)  відбудеться районний фестиваль аматорської творчості  окремих виконавців та творчих колективів  складом учасників старшого віку «Роки не біда – коли душа молода».

Вік учасників колективів та окремих виконавців  не може бути менше 45 років.

У фестивалі приймають участь вокальні, фольклорні ансамблі, вокальні  колективи малих форм (дуети, тріо, квартети,  в тому числі – сімейні); музичні колективи, троїсті музики, окремі виконавці на музичних інструментах; читці-декламатори та майстри декоративно-ужиткового мистецтва.

За умовами проведення фестивалю учасники представляють:

 колективи та окремі виконавці - два різнохарактерних твори;

 читці-декламатори  - виступ загальною тривалістю не більше 5 хвилин;

майстри декоративно-ужиткового мистецтва - презентують свої роботи (не більше 10) шляхом оформлення демонстраційного стенда, куточка.

Для участі у фестивалі  до 01 жовтня 2013 року подається заявка згідно форми в відділ культури і туризму райдержадміністрації за адресою: м.Рівне, Соборна 195, каб.92, телефон для довідок – 26- 45-29.

Учасникам Фестивалю вручаються дипломи та пам’ятні призи та за рішенням організаторів можуть вручатись заохочувальні призи (приз глядацьких симпатій, найстарішому учаснику і т.п.).

Районний фестиваль аматорської  творчості  окремих виконавців  та творчих колективів  складом учасників старшого віку  «Роки не біда – коли душа молода» не є комерційним заходом.

До  організації та проведення  фестивалю запрошуємо долучитись  меценатів та благодійників.
Реєстрація
Логін
Пароль
Реєстрація
Опитування


 

 

 

Запитання | Адміністратор
 ©  Рівненська обласна державна адміністрація
 
До уваги громадян!

 

Повідомлення про оприлюднення проекту регуляторного акта – розпорядження голови Рівненської  районної державної адміністрації "Про затвердження положення та регламенту центру (відділу) надання адміністративних послуг Рівненської районної державної адміністрації"

Детальніше

 

До уваги суб’єктів підприємницької діяльності!

В рамках реалізації Програми заходів з перепідготовки управлінських кадрів для сфери підприємництва, затвердженої постановою Кабінету Міністрів України від 30.08.2014 №1358 та з метою пошуку шляхів реструктуризації підприємств, налагодженню зовнішньоекономічних зв’язків, підвищенню кваліфікації менеджерів підприємств, Міністерством економічного розвитку і торгівлі України спільно з німецьким Товариством з міжнародного співробітництва GIZ заплановано проведення 15 – 16 квітня 2014 року (м. Хмельницький) та 19 – 20 травня 2014 року (м. Київ) конкурсного відбору претендентів (керівників підприємницьких структур вищого та середнього рівнів управління) на стажування у Німеччині.

Детальніше

 

Регіональна робоча група по відбору претендентів для участі у Програмі перепідготовки управлінських кадрів для сфери підприємництва "Українська ініціатива" проводить набір спеціалістів вищого та середнього рівнів управління для отримання другої вищої економічної освіти в Тернопільському національному економічному університеті за рахунок бюджетних коштів.

Детальніше

 

Триває передплата на газету «Слово і час» на 2014 рік

Вартість передплати на газету «СЛОВО І ЧАС»:

для індивідуальних передплатників (індекс 61320): на один місяць – 7,00 грн.; на квартал – 21,00 грн.; на півріччя – 42,00 грн.; на рік – 84,00 грн.

для підприємств, організацій, установ (індекс 22157): на один місяць – 11,30 грн.; на квартал – 33,90 грн.; на півріччя – 67,80 грн.; на рік – 135,60 грн.

Передплату здійснюють усі відділення зв’язку та листоноші!

(Згідно із ст. 14 Закону України «Про рекламу» повідомляємо, що кількість реклами в загальному обсязі видання складає 5-20%).

 

Оголошено громадську експертизу

Детальніше