РІВНЕНСЬКА РАЙОННА ДЕРЖАВНА АДМІНІСТРАЦІЯ

На головну

Уряд України Мапа сайту

Всі матеріали на веб-сторінці розміщені на умовах ліцензії Creative Commons Attribution 4.0International

 

33001, м. Рівне, вул. Соборна, 195, тел./факс: (0362) 63-60-91, Е-mail: rivnenskarda@rv.gov.ua

 
 серпня 2019 
Пн Вт Ср Чт Пт Сб Нд
 
Пошук
Розширений пошук»
 

 

 
“Передплата на офіційні видання Міністерства юстиції України”


 

На виконання доручення Прем’єр-міністра України Миколи Азарова від 12.07.2010 № 42125/1/1-10 щодо забезпечення центральних та місцевих органів виконавчої влади, підприємств, установ та організацій “Офіційним вісником України”, з урахуванням вимог Указу Президента України від 13.12.1996 № 1207/96 “Про опублікування актів законодавства України в інформаційному бюлетені “Офіційний вісник України”, зокрема           п. 3, Рівненське районне управління юстиції наголошує на необхідність вжиття заходів щодо забезпечення “Офіційним вісником України”, а також звертається з проханням розглянути питання щодо здійснення передплати у 2012 році на зазначене видання та інші офіційні видання Міністерства юстиції України.

“Офіційний вісник України” включає в себе всі повні тексти поточного законодавства України, що зареєстровані в Міністерстві  юстиції України. Два рази на тиждень на Вашому робочому столі:

Закони України та інші акти Верховної Ради України,

Укази та Розпорядження Президента України,

Постанови та Розпорядження Кабінету Міністрів України,

Рішення і висновки Конституційного Суду України,

Зареєстровані в Міністерстві юстиції України нормативно-правові акти міністерств, інших центральних органів виконавчої влади,

Акти Національного банку України,

Міжнародні договори України, що набрали чинності, Європейські конвенції,

Рішення Міністерства юстиції України про скасування рішення про державну реєстрацію нормативно-правових актів міністерств, інших центральних органів виконавчої влади, Акти Міністерства економіки України, що вносять зміни до постанов Кабінету Міністрів України,

Регуляторні акти, що не підлягають державній реєстрації в Міністерстві юстиції України,

Рішення Європейського суду з прав людини,

Регуляторні акти, що не підлягають державній реєстрації в Міністерстві юстиції України,

Регулятивна частина постанови суду про визнання нормативно-правового акта незаконним або таким, що не відповідає правовому акту вищої юридичної сили, і про визнання його нечинним,

Оголошення про відкриття проводження в адміністративній справі щодо оскарження нормативно-правового акта.

Зазначене видання також видається в теках з роз’ємними замками. Кожний номер містить комплект змін до актів, опублікованих у попередніх номерах. Двічі на рік видаються хронологічні покажчики до актів, опублікованих в “Офіційному віснику України”, а також алфавітно-предметний покажчик.

Також інформуємо Вас, що журнал забезпечує постійну підтримку в контрольному стані текстів нормативно-правових актів, які опубліковані з початку 2003 року.

 

Передплатні індекси:

 

40433 – паперовий журнал;

01546 – у текстах із роз’ємними замками з підтримкою текстів актів у контрольному стані;

48345 – електронний варіант.

Періодичність виходу – 52 шт. на рік.

 

 

“Систематичне зібрання чинного законодавства України” – офіційне видання Міністерства юстиції України, в якому публікуються нормативно-правові акти Верховної Ради України, Президента України, Кабінету Міністрів України, Конституційного Суду України, Національного Банку України, а також нормативно-правові акти міністерств, інших центральних органів виконавчої влади, зареєстровані в Міністерстві юстиції України та міжнародні договори. Тексти актів подаються на компактному диску (СD-ROM), постійно підтримуються у контрольному стані. Для кожного видання нормативно-правові акти підбираються за галузевими ознаками.

 

Передплатні індекси:

 

01379 – поточна публікація

Періодичність виходу – 12 шт. на рік.

 

“Кодекси України” - офіційне видання Міністерства юстиції України виходить щомісячно у спеціальних теках з роз’ємними замками (з постійним оновленням). Також додається ком пакт диск СD-ROM з текстами усіх кодексів у контрольному стані. У разі неприйняття нового кодексу, замість заявленого буде опублікований кодекс, який матиме найбільшу кількість змін і доповнень.

 

Зазначене видання буде корисним у роботі центральних та місцевих органів  виконавчої влади, органів місцевого самоврядування, судів, правоохоронних органів, працівників юридичних служб, органів та установ юстиції, підприємств, установ та організацій, учених-правознавців, усіх, хто цікавиться питаннями права.

 

Передплатні індекси:

 

74252 – в теках;

21993 – у вигляді книг без оновлення.

Періодичність виходу – 12 шт. на рік.

 

Крім того, Міністерство юстиції України видає “Бюлетень Міністерства юстиції України” – щомісячне науково-фахове видання, яке висвітлює діяльність Міністерства юстиції України, його територіальних органів та установ юстиції, надає роз’яснення законодавства та коментарі з практики його застосування, містить наукова статті за результатами досліджень у правовій галузі, оприлюднює нормативно-правові акти, які стосуються прав, свобод і законних інтересів громадян, розглядає проблемні питання, пропозиції до законодавства.

 

Передплатні індекси 22670

 

Періодичність виходу – 12 шт. на рік.

 

З метою забезпечення в Україні єдиних принципів ідентифікації та державного обліку нормативно-правових актів, створення фонду цих актів та підтримання їх у контрольному стані Міністерство юстиції України на виконання Указу Президента України від 27 червня 1996 року № 468/96 створило Єдиний державний реєстр нормативно-правових актів як автоматизовану систему збирання та опрацювання актів законодавства.

Єдиний державний реєстр нормативно-правових актів (далі-Реєстр) – це автоматизована система збирання, накопичення та опрацювання законодавства, яка складається з еталонного, страхового, робочого та інформаційного фондів.

Користувачами Реєстру можуть бути будь-які юридичні та фізичні особи, у яких виникла потреба в отриманні інформації з інформаційного фонду Реєстру і які звернулися до одного з Адміністраторів Реєстру з відповідним запитом за встановленою формою.

 

Інформація з Реєстру може надаватися:

 

на паперових носіях (відтворюється Адміністратором Реєстру, із застосуванням спеціальних засобів перевірки ознак збереження цілісності еталонного тексту, та засвічується печаткою встановленого зразка);

 

у вигляді комп’ютерного файла (виготовляється Адміністратором Реєстру, із застосуванням спеціального програмного забезпечення, яке гарантує його цілісність при перегляді цього тексту екрані ком’ютера);

 

шляхом безпосереднього доступу до інформаційного фонду Реєстру (здійснюється через мережу Інтернет; при цьому користувачеві доступні для перегляду всі наявні в цьому фонді копії еталонних текстів , серед яких він самостійно здійснює пошук та відбір необхідних йому текстів нормативно-правових актів).

 

Інформацію з Реєстру може надавати:

 

Адміністратор обліку користувачів – Державне підприємство “Інформаційний центр” Міністерства юстиції України (м. Київ, вул. Мельникова, 81, літ. А, тел. (044)206-71-49

 

Е-mail:dvd@informjust.ua

www. informjust.ua

 

Технічний адміністратор – Інформаційний центр “Ліга”

м. Київ, вул. Т. Шевченка, 23,

тел. 538-01-01

 

Е-mail:admin@liga.net

www. liga.net

 

Для одержання інформації з інформаційного фонду Реєстру користувач повинен вибирати для себе форму отримання інформації та звернутися до одного з Адміністраторів Реєстру з відповідним запитом.

 

Розмір плати за інформацію, одержану з інформаційного фонду Реєстру, установлюється за одиницю виміру текстової інформації (один кілобайт) і залежить від способу одержання інформації (на паперових носіях, у вигляді окремого комп’ютерного файлу чи шляхом безпосереднього доступу до інформаційного фонду Реєстру).

 

З метою оперативної перевірки контрольного стану нормативно-правових актів для використання в роботі, а також для підготовки проектів відповідей на запити та звернення юридичних і фізичних осіб пропонуємо Вам розглянути питання щодо можливості передплати цих видань та одержання інформації з єдиного державного реєстру нормативно-правових актів. В разі здійснення такої передплати на офіційні видання або користування Єдиним державним реєстром нормативно-правових актів просимо повідомити Рівненське районне управління юстиції.
Реєстрація
Логін
Пароль
Реєстрація
Опитування


 

 

   

 

 

 

  

 

Запитання | Адміністратор
Інформаційний супровід: pressa1@rv.gov.ua Тех. підтримка: forweb@rv.gov.ua  ©  Рівненська обласна державна адміністрація
 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

_________________________

ОГОЛОШЕННЯ

 

Обласний конкурс проектів розвитку територіальних громад на 2019 рік

 

Порядок використання коштів, передбачених в обласному бюджеті, на часткове відшкодування відсоткових ставок за кредитами (позиками) банків, що надаються на реалізацію проектів суб’єктів малого і середнього підприємництва

 

До уваги надавачів послуг за спожиті енергоносії та надані житлово-комунальні послуги

 

Об’єкти бюджетної сфери, які потребують здійснення енергоефективних заходів із залученням механізму енергосервісу та інвесторів

 

Оголошення для органів місцевого самоврядування щодо розрахунку середньозважених тарифів на тепло!