РІВНЕНСЬКА РАЙОННА ДЕРЖАВНА АДМІНІСТРАЦІЯ

На головну

Уряд України Мапа сайту

Всі матеріали на веб-сторінці розміщені на умовах ліцензії Creative Commons Attribution 4.0International

 

33001, м. Рівне, вул. Соборна, 195, тел./факс: (0362) 63-60-91, Е-mail: rivnenskarda@rv.gov.ua

 
 лютого 2019 
Пн Вт Ср Чт Пт Сб Нд
 
Пошук
Розширений пошук»
 

 

 
Новини

RSS 2.0

6 лютого 2019
Завершена добудова Колоденської ЗОШ

У «Колоденській ЗОШ І-ІІІ ступенів» завершилася добудова внутрішніх санвузлів та роздягалень. Роботи тривали півтора року. Вже цього тижня учні, яких у школі навчається 430, та працівники закладу, матимуть змогу користуватися новими вбиральнями.

Детальнiше »
6 лютого 2019
Керівникам кадрових служб органів державної влади

З 04 лютого 2019 року Національне агентство з питань запобігання корупції відповідно до частини першої статті 11 Закону України «Про запобігання корупції» здійснює повноваження щодо забезпечення ведення Єдиного державного реєстру осіб, які вчинили корупційні або пов’язані з корупцією правопорушення.

Детальнiше »
6 лютого 2019
14-річні школярі повинні своєчасно отримати ID-картку для проходження ЗНО

Міграційна служба нагадує про обов`язкову наявність паспорта громадянина України -  ID-картки, задля реєстрації учасників проходження зовнішнього незалежного тестування.

Детальнiше »
6 лютого 2019
Відбулася зустріч керівництва району з прийомними та батьками-вихователями дитячих будинків сімейного типу

У вівторок, 6 лютого, проведено зустріч керівництва Рівненського району – заступника голови Рівненської райдержадміністрації Сергія Подоліна з батьками-вихователями дитячих будинків сімейного типу та прийомними батьками прийомних сімей за участю керівництва служби у справах дітей та департаменту соціального захисту населення Рівненської облдержадміністрації.

Детальнiше »
6 лютого 2019
У Рівненській райдержадміністрації проходять практику студенти МЕГУ

З четвертого лютого студенти юридичного факультету МЕГУ імені академіка Степана Дем’янчука проходять практику в структурних підрозділах Рівненської райдержадміністрації. Договір про співробітництво між МЕГУ та Рівненською райдержадміністрацією було підписано 19 грудня 2018 року в день 15-річного ювілею юридичного факультету.

Детальнiше »
6 лютого 2019
До уваги громадян!

12 лютого 2019 року з 10-00 по 13-00 Управлінням державної реєстрації Головного територіального управління юстиції у Рівненській області буде проводитися прийом громадян та правороз’яснювальна робота у центрі надання адміністративних послуг Рівненської райдержадміністрації.

Детальнiше »

Реєстрація
Логін
Пароль
Реєстрація
Опитування


 

 

   

 

 

 

  

 

Запитання | Адміністратор
Інформаційний супровід: pressa1@rv.gov.ua Тех. підтримка: forweb@rv.gov.ua  ©  Рівненська обласна державна адміністрація
 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

_________________________

ОГОЛОШЕННЯ

 

Обласний конкурс проектів розвитку територіальних громад на 2019 рік

 

Порядок використання коштів, передбачених в обласному бюджеті, на часткове відшкодування відсоткових ставок за кредитами (позиками) банків, що надаються на реалізацію проектів суб’єктів малого і середнього підприємництва

 

До уваги надавачів послуг за спожиті енергоносії та надані житлово-комунальні послуги

 

Об’єкти бюджетної сфери, які потребують здійснення енергоефективних заходів із залученням механізму енергосервісу та інвесторів

 

Оголошення для органів місцевого самоврядування щодо розрахунку середньозважених тарифів на тепло!