РІВНЕНСЬКА РАЙОННА ДЕРЖАВНА АДМІНІСТРАЦІЯ

На головну

Уряд України Мапа сайту

Всі матеріали на веб-сторінці розміщені на умовах ліцензії Creative Commons Attribution 4.0International

 

33001, м. Рівне, вул. Соборна, 195, тел./факс: (0362) 63-60-91, Е-mail: rivnenskarda@rv.gov.ua

 
 жовтня 2018 
Пн Вт Ср Чт Пт Сб Нд
 
Пошук
Розширений пошук»
 

 

 
Новини

RSS 2.0

26 жовтня 2018
Відбулася позачергова сесія Рівненської районної ради

Сьогодні, 26 жовтня, у великій залі Рівненської районної ради під головуванням голови Рівненської районної ради Миколи Сальчука відбулася двадцять друга позачергова сесія. На сесії також був присутній голова Рівненської районної державної адміністрації Володимир Пилипчук. На сесію з’явилося 23 депутата.

Детальнiше »
26 жовтня 2018
Про стан надходжень до районного бюджету

Станом на 26 жовтня до загального фонду бюджету району фактично надійшло власних доходів 210380,4 тис.грн., що становить 105,1 відсотки до затверджених по бюджету на січень-жовтень 2018 року. Про це повідомили у фінансовому управління райдержадміністрації.

Детальнiше »
26 жовтня 2018
Вирішено питання із Заборольським ДНЗ
        Вчора, 25 жовтня, при голові Рівненської районної державної адміністрації Володимиру Пилипчуку відбулася нарада щодо долі ДНЗ у с.Забороль. На заході також були присутні голова районної ради Микола Сальчук, заступник голови районної державної адміністрації Сергій Подолін, начальник відділу освіти районної державної адміністрації Олександр Набочук, голова Олександрійської ОТГ Микола Шустов та батьки вихованців садочка.
Детальнiше »
26 жовтня 2018
У Рівненській РДА обговорили осінній призов-2018

Вчора, 25 жовтня, була проведена нарада при заступнику голови райдержадміністрації Сергію Подоліну. На захід були запрошені окремі керівники структурних підрозділів райдержадміністрації, територіальних органів міністерств та відомств України в районі, сільські та селищні голови, військові обліковці сільських, селищних рад, лікарі районної призовної комісії.

Детальнiше »

Реєстрація
Логін
Пароль
Реєстрація
Опитування


 

 

   

 

 

 

  

 

Запитання | Адміністратор
Інформаційний супровід: pressa1@rv.gov.ua Тех. підтримка: forweb@rv.gov.ua  ©  Рівненська обласна державна адміністрація

22 серпня

 

– районні урочисті заходи з нагоди відзначення 28-ї річниці незалежності України (Рівненський обласний український академічний музично-драматичний театр 12.00 год.)

 

 

20-23 серпня

– проведення ювілейної пластової зустрічі «Джемборі – Рівно 30. Рівне» (с. Хотин, Шпанівська сільська рада)

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

_________________________

ОГОЛОШЕННЯ

 

Обласний конкурс проектів розвитку територіальних громад на 2019 рік

 

Порядок використання коштів, передбачених в обласному бюджеті, на часткове відшкодування відсоткових ставок за кредитами (позиками) банків, що надаються на реалізацію проектів суб’єктів малого і середнього підприємництва

 

До уваги надавачів послуг за спожиті енергоносії та надані житлово-комунальні послуги

 

Об’єкти бюджетної сфери, які потребують здійснення енергоефективних заходів із залученням механізму енергосервісу та інвесторів

 

Оголошення для органів місцевого самоврядування щодо розрахунку середньозважених тарифів на тепло!