РІВНЕНСЬКА РАЙОННА ДЕРЖАВНА АДМІНІСТРАЦІЯ

На головну

Уряд України Мапа сайту

 

33001, м. Рівне, вул. Соборна, 195, тел./факс: (0362) 63-60-91, Е-mail: rivnenskarda@rv.gov.ua

 
 червня 2017 
Пн Вт Ср Чт Пт Сб Нд
 
Пошук
Розширений пошук»
 

 

 

 

 

 
Новини

RSS 2.0

30 червня 2017
«Мобільний офіс» працював у Жобринській сільській раді

З метою більш ефективного надання громадянам соціальної підтримки за принципом «єдиного вікна», сьогодні було здійснено черговий виїзд «мобільного соціального офісу» на територію Жобринської сільської ради.

Детальнiше »
30 червня 2017
Стартував конкурс журналістських робіт на тему децентралізації

Мінрегіонбуд та Програма Ради Європи «Децентралізація і територіальна консолідація в Україні» оголошують з 29 червня цього року старт Всеукраїнського конкурсу журналістських робіт за тематикою «Реформування місцевого самоврядування та територіальної організації влади» у 2017 році.

Детальнiше »
30 червня 2017
Обговорили проблемні питання запобігання торгівлі людьми

30 червня у малій залі засідань райдержадміністрації відбувся «круглий стіл» з питання «Зміцнення громадського контролю щодо формування та реалізації державної політики у сфері протидії торгівлі людьми, зокрема у Рівненській області».

Детальнiше »
30 червня 2017
Про стан надходжень до районного бюджету

Станом на 30 червня до загального фонду бюджету району фактично надійшло власних доходів 119075,2 тис.грн., що становить 127,8 відсотки до затверджених по бюджету на січень-червень 2017 року.

Детальнiше »
30 червня 2017
Про гендерні стереотипи, безпечну міграцію та легальну зайнятість говорили на семінарі

Черговий семінар з гендерних питань для безробітних днями провели у гендерному центрі Рівненського районного центру зайнятості за участю представників ГО «Центр підтримки громадських ініціатив «Чайка».

Детальнiше »

Реєстрація
Логін
Пароль
Реєстрація
Опитування


 

 

 

 

Запитання | Адміністратор
Інформаційний супровід: pressa1@rv.gov.ua Тех. підтримка: forweb@rv.gov.ua  ©  Рівненська обласна державна адміністрація
 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

_________________________

ОГОЛОШЕННЯ

 

Графік роботи «мобільного соціального офісу»

 

Порядок використання коштів, передбачених в обласному бюджеті, на часткове відшкодування відсоткових ставок за кредитами (позиками) банків, що надаються на реалізацію проектів суб’єктів малого і середнього підприємництва

 

До уваги надавачів послуг за спожиті енергоносії та надані житлово-комунальні послуги

 

Об’єкти бюджетної сфери, які потребують здійснення енергоефективних заходів із залученням механізму енергосервісу та інвесторів

 

Оголошення для органів місцевого самоврядування щодо розрахунку середньозважених тарифів на тепло!

 

До уваги осіб, які постраждали під час виконання обов'язків військової служби (службових обов'язків), та членів їх сімей, а також членів сімей загиблих військовослужбовців і працівників правоохоронних органів про свої права та гарантії реалізації їх в Україні  ви можете дізнатися за номером «гарячої лінії» - 26-66-70, що діє в  управлінні соціального захисту населення Рівненської райдержадміністрації.