РІВНЕНСЬКА РАЙОННА ДЕРЖАВНА АДМІНІСТРАЦІЯ

На головну

Уряд України Мапа сайту

 

33001, м. Рівне, вул. Соборна, 195, тел./факс: (0362) 63-60-91, Е-mail: rivnenskarda@rv.gov.ua

 
 червня 2017 
Пн Вт Ср Чт Пт Сб Нд
 
Пошук
Розширений пошук»
 

 

 

 

 

 
Новини

RSS 2.0

2 червня 2017
В районі впроваджують соціальний проект з вивчення англійської мови

У рамках Меморандуму про співпрацю між Державною службою зайнятості та громадською організацією «Всеукраїнська молодіжна громадська організація «Українська Студентська Спілка» у всіх центрах зайнятості, у тому числі і в Рівненському районному, реалізується соціальний проект з вивчення англійської мови на базі онлайн платформи «Lingva.Skills» (www.lingva.ua).

Детальнiше »
2 червня 2017
Про стан надходжень до районного бюджету

Як повідомили в фінансовому управлінні райдержадміністрації до загального фонду бюджету району фактично надійшло власних доходів 100032,8 тис.грн., що становить 130,5 відсотки до затверджених по бюджету на січень-травень 2017 року.

Детальнiше »
2 червня 2017
Відбулося чергове засідання районного фонду «Милосердя»

02 червня у малій залі засідань райдержадміністрації під головуванням заступника голови райдержадміністрації Сергія Подоліна відбулося засідання правління районного фонду «Милосердя».

Детальнiше »
2 червня 2017
Привітали зі святом

01 червня з нагоди Міжнародного дня захисту дітей у приміщенні райдержадміністрації заступник голови райдержадміністрації Сергій Подолін привітав батьків-вихователів зі святом та вручив їм Почесні грамоти Рівненської обласної державної адміністрації та районної державної адміністрації.

Детальнiше »
2 червня 2017
Міжнародний день захисту дітей

Діти – майбутнє нашої держави, яке формується у сьогоденні. В умовах сьогодення Міжнародний день захисту дітей – яскраве уособлення необхідності дотримання і захисту прав дітей на життя, на свободу думки і релігії, на освіту, відпочинок і дозвілля, на захист від фізичного і психологічного насильства, на захист від експлуатації дитячої праці, як необхідних умов для формування гуманного і справедливого суспільства.

Детальнiше »
2 червня 2017
Навчалися держслужбовці

01 червня у малій залі засідань райдержадміністрації відбувся семінар-навчання з керівниками, працівниками апарату, структурних підрозділів райдержадміністрації, окремих територіальних органів міністерств та відомств України в районі.

Детальнiше »

Реєстрація
Логін
Пароль
Реєстрація
Опитування


 

 

 

 

Запитання | Адміністратор
Інформаційний супровід: pressa1@rv.gov.ua Тех. підтримка: forweb@rv.gov.ua  ©  Рівненська обласна державна адміністрація
 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

_________________________

ОГОЛОШЕННЯ

 

Графік роботи «мобільного соціального офісу»

 

Порядок використання коштів, передбачених в обласному бюджеті, на часткове відшкодування відсоткових ставок за кредитами (позиками) банків, що надаються на реалізацію проектів суб’єктів малого і середнього підприємництва

 

До уваги надавачів послуг за спожиті енергоносії та надані житлово-комунальні послуги

 

Об’єкти бюджетної сфери, які потребують здійснення енергоефективних заходів із залученням механізму енергосервісу та інвесторів

 

Оголошення для органів місцевого самоврядування щодо розрахунку середньозважених тарифів на тепло!

 

До уваги осіб, які постраждали під час виконання обов'язків військової служби (службових обов'язків), та членів їх сімей, а також членів сімей загиблих військовослужбовців і працівників правоохоронних органів про свої права та гарантії реалізації їх в Україні  ви можете дізнатися за номером «гарячої лінії» - 26-66-70, що діє в  управлінні соціального захисту населення Рівненської райдержадміністрації.