РІВНЕНСЬКА РАЙОННА ДЕРЖАВНА АДМІНІСТРАЦІЯ

На головну

Уряд України Мапа сайту

 

33001, м. Рівне, вул. Соборна, 195, тел./факс: (0362) 63-60-91, Е-mail: rivnenskarda@rv.gov.ua

 
 листопада 2017 
Пн Вт Ср Чт Пт Сб Нд
 
Пошук
Розширений пошук»
 

 

 

 

 

 
Новини

RSS 2.0

3 листопада 2017
Відсвяткували 120-річчя Городоцької загальноосвітньої школи

Сьогодні, у с. Городок у приміщенні школи відбулися урочистості з нагоди святкування 120- річчя Городоцької загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів.

Детальнiше »
3 листопада 2017
Взяли участь у патріотичній акції

Навчальні заклади Рівненського району упродовж вересня-жовтня брали участь у патріотичній акції "Мій вклад у справу миру", яка була проведена з ініціативи Рівненської обласної державної адміністрації до Дня захисника України.

Детальнiше »
3 листопада 2017
Мешканці району вчасно розраховуються за тепло

Як повідомили у відділі житлово-комунального господарства, інфраструктури, енергетики та енергоефективності управління економіки  інфраструктури та інвестиційної діяльності райдержадміністрації станом на 01.11.2017 споживачами району спожито теплової енергії на суму 10735,8 тис.грн. та оплачено 11327,5 тис.грн. або 105,5%. 

Детальнiше »
3 листопада 2017
Пільги для учасників АТО

Відповідно до Закону України «Про статус ветеранів війни, їх соціального захисту» від 22.10.1993 № 3552-ХІІ зі змінами та доповненнями учасникам бойових дій (у т.ч. учасникам АТО) передбачено низку пільг з проведення оздоровлення.

Детальнiше »
3 листопада 2017
Простан надходжень до районного бюджету

Станом на 03 листопада до загального фонду бюджету району фактично надійшло власних доходів 214875,2 тис.грн., що становить 103,7 відсотки до затверджених по бюджету на січень-листопад 2017 року.

Детальнiше »
3 листопада 2017
Виплати тренерам збільшено, на черзі - підвищення зарплати спортсменам

Наявність потужної системи мотивацій є одним з ключових моментів для досягнення високих результатів спортсменами та їх тренерами.

Детальнiше »
3 листопада 2017
Оплатити послуги міграційної служби можна буде онлайн

На сайті Державної міграційної служби України запроваджено онлайн-оплату адміністративних послуг.

Детальнiше »

Реєстрація
Логін
Пароль
Реєстрація
Опитування


 

 

 

 

Запитання | Адміністратор
Інформаційний супровід: pressa1@rv.gov.ua Тех. підтримка: forweb@rv.gov.ua  ©  Рівненська обласна державна адміністрація

20 лютого

 

прес-конференція голови райдержадміністрації Пилипчука В.О. з питань діяльності Пласту на території району (малий зал райдержадміністрації, 10.00 год);

 

– робоча поїздка голови райдержадміністрації  Пилипчука В.О. та голови районної ради Стельмаха В.П. на територію Олександрійської сільської ради  (с. Олександрія, 12.00 год.)

 

 

 

 

_________________________

ОГОЛОШЕННЯ

 

Графік роботи «мобільного соціального офісу»

 

До уваги надавачів послуг за спожиті енергоносії та надані житлово-комунальні послуги

 

Об’єкти бюджетної сфери, які потребують здійснення енергоефективних заходів із залученням механізму енергосервісу та інвесторів

 

Оголошення для органів місцевого самоврядування щодо розрахунку середньозважених тарифів на тепло!

 

До уваги осіб, які постраждали під час виконання обов'язків військової служби (службових обов'язків), та членів їх сімей, а також членів сімей загиблих військовослужбовців і працівників правоохоронних органів про свої права та гарантії реалізації їх в Україні  ви можете дізнатися за номером «гарячої лінії» - 26-66-70, що діє в  управлінні соціального захисту населення Рівненської райдержадміністрації.