РІВНЕНСЬКА РАЙОННА ДЕРЖАВНА АДМІНІСТРАЦІЯ

На головну

Уряд України Мапа сайту

Всі матеріали на веб-сторінці розміщені на умовах ліцензії Creative Commons Attribution 4.0International

 

33001, м. Рівне, вул. Соборна, 195, тел./факс: (0362) 63-60-91, Е-mail: rivnenskarda@rv.gov.ua

 
 листопада 2017 
Пн Вт Ср Чт Пт Сб Нд
 
Пошук
Розширений пошук»
 

 

 
Новини

RSS 2.0

27 листопада 2017
Найкраща профілактика захворювань, є вакцинація

Сьогодні, 27 листопада, голова райдержадміністрації Володимир Пилипчук  разом з першим заступником Ігорем Грубим та заступником голови райдержадміністрації Сергієм Подоліним зробили  щеплення від грипу в КЗ „Рівненський районний центр первинної медико-санітарної допомоги”.

Детальнiше »
27 листопада 2017
Проведено виїзну нараду

Сьогодні, 27 листопада під керівництвом голови райдержадміністрації Володимира Пилипчука та за участі першого заступника голови райдержадміністрації Ігоря Грубого, представника ТОВ „Агрокор-М” Ярослава Кебала, голови екологічної комісії обласної ради Володимира Валявки, представника громади с. Грабів Віктора Бегея, депутата Клеванської селищної ради Романа Толчанова відбулася чергова виїзна робоча нарада щодо виконання ТОВ „Агрокор-М” плану заходів з накриття лагун.

Детальнiше »
27 листопада 2017
Здача Корнинської школи на фінішній прямій

27 листопада голова райдержадміністрації Володимир Пилипчук спільно з заступником голови облдержадміністрації Віталієм Ундіром, першим заступником голови райдержадміністрації Ігорем Грубим, начальником Департаменту з питань будівництва та архітектури облдержадміністрації Ярославом Мазярчуком оглянули стан реконструкції Корнинської загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів.

Детальнiше »
27 листопада 2017
Уряд схвалив рішення про обов'язкове використання принципу "єдиного вікна" в українських митницях з 1 лютого 2018 року

За пропозицією Міністерства фінансів 22 листопада Уряд схвалив рішення про запровадження з 1 лютого 2018 року обов’язковості використання підприємствами і держорганами інформаційної системи «єдине вікно».

Детальнiше »
27 листопада 2017
У районі вшанували жертв Голодомору

У суботу до Дня пам’яті жертв голодоморів у Рівненському  районі відбулася низка заходів, зокрема у смт Оржів біля пам’ятника загиблим у часи Голодомору, відбувся мітинг-реквієм, поминальна панахида, покладання квітів та вінків, запалення свічок пам’яті за загиблими.

Детальнiше »
27 листопада 2017
В районі розпочалася щорічна акція «16 днів проти насильства»

З 25 листопада по 10 грудня в Україні  проходить Всеукраїнська акція «16 днів проти насильства». Компанія  Генерального секретаря Організації  Об'єднаних Націй, присвячена питанням боротьби з насильством щодо жінок (UNITE), яка закликає до дій, спрямованих на підвищення обізнаності та привернення уваги до цієї проблеми.

Детальнiше »

Реєстрація
Логін
Пароль
Реєстрація
Опитування


 

 

   

 

 

 

  

 

Запитання | Адміністратор
Інформаційний супровід: pressa1@rv.gov.ua Тех. підтримка: forweb@rv.gov.ua  ©  Рівненська обласна державна адміністрація
 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

_________________________

ОГОЛОШЕННЯ

 

Графік роботи «мобільного соціального офісу»

 

Порядок використання коштів, передбачених в обласному бюджеті, на часткове відшкодування відсоткових ставок за кредитами (позиками) банків, що надаються на реалізацію проектів суб’єктів малого і середнього підприємництва

 

До уваги надавачів послуг за спожиті енергоносії та надані житлово-комунальні послуги

 

Об’єкти бюджетної сфери, які потребують здійснення енергоефективних заходів із залученням механізму енергосервісу та інвесторів

 

Оголошення для органів місцевого самоврядування щодо розрахунку середньозважених тарифів на тепло!