РІВНЕНСЬКА РАЙОННА ДЕРЖАВНА АДМІНІСТРАЦІЯ

На головну

Уряд України Мапа сайту

Всі матеріали на веб-сторінці розміщені на умовах ліцензії Creative Commons Attribution 4.0International

 

33001, м. Рівне, вул. Соборна, 195, тел./факс: (0362) 63-60-91, Е-mail: rivnenskarda@rv.gov.ua

 
 вересня 2019 
Пн Вт Ср Чт Пт Сб Нд
 
Пошук
Розширений пошук»
 

 

 
Новини

31 липня 2019
Представники центру зайнятості взяли участь в тренінгу

Заступник начальника відділу активної підтримки безробітних Рівненської районної філії обласного центру зайнятості Оксана Булавська  взяла участь у тренінгу, який організував Рівненський обласний центр зайнятості та провів ТзОВ «Вектор Успіху».

Присутні ознайомились з сучасними методами та інструментами проведення тренінгів. Ведуча тренінгу практичний психолог, кандидат психологічних наук, доцент кафедри загально-технічних дисциплін НПУ імені Драгоманова, Ірина Матійків ознайомила з актуальністю теми «Мистецтво проведення тренінгів: сучасні методи та інструменти» з огляду на можливості розширення надання  послуг для шукачів роботи, фахівцями  служби зайнятості.

 

Фахівці Служби зайнятості вдосконалювали навички роботи з аудиторією, виробляли стратегії та тактики роботи зі «складними» клієнтами.

Заступник директора Рівненського обласного центру зайнятості Тетяна Новорок наголосила на доцільності проведення інформаційного заняття в базових центрах зайнятості та філіях Рівненського обласного центру зайнятості, присутніми фахівцями з профорієнтації та залучити до співпраці психологів РЦПТО.

Днями Рівненська районна філія провела тренінгове заняття зі своїми співробітниками. До участі у заході долучились начальник відділу організації профорієнтації Рівненського обласного центру зайнятості Леся Парчук та психолог-вихователь Рівненського навчального центру професійно-технічної освіти Державної служби зайнятості Ірина Гарнага. 

Учасникам заходу була надана інформація про сучасні найефективніші методи та інструменти проведення тренінгів. Згодом за допомогою Ірини Гарнаги присутні  відпрацьовали конкретні комунікативні техніки, прийоми управління емоціями, детально аналізували психоемоційні типи людей для більш ефективного застосування набутих навичок в роботі.

Працівники Рівненської районної філії набули компетенцій, необхідних для успішного проведення соціально-психологічних тренінгів та опанували інноваційні технології у сфері тренінгової діяльності. Архів новин »
Реєстрація
Логін
Пароль
Реєстрація
Опитування


 

 

   

 

 

 

  

 

Запитання | Адміністратор
Інформаційний супровід: pressa1@rv.gov.ua Тех. підтримка: forweb@rv.gov.ua  ©  Рівненська обласна державна адміністрація
 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

_________________________

ОГОЛОШЕННЯ

 

Обласний конкурс проектів розвитку територіальних громад на 2019 рік

 

Порядок використання коштів, передбачених в обласному бюджеті, на часткове відшкодування відсоткових ставок за кредитами (позиками) банків, що надаються на реалізацію проектів суб’єктів малого і середнього підприємництва

 

До уваги надавачів послуг за спожиті енергоносії та надані житлово-комунальні послуги

 

Об’єкти бюджетної сфери, які потребують здійснення енергоефективних заходів із залученням механізму енергосервісу та інвесторів

 

Оголошення для органів місцевого самоврядування щодо розрахунку середньозважених тарифів на тепло!