РІВНЕНСЬКА РАЙОННА ДЕРЖАВНА АДМІНІСТРАЦІЯ

На головну

Уряд України Мапа сайту

Всі матеріали на веб-сторінці розміщені на умовах ліцензії Creative Commons Attribution 4.0International

 

33001, м. Рівне, вул. Соборна, 195, тел./факс: (0362) 63-60-91, Е-mail: rivnenskarda@rv.gov.ua

 
 вересня 2019 
Пн Вт Ср Чт Пт Сб Нд
 
Пошук
Розширений пошук»
 

 

 
Новини

30 липня 2019
Пластуни зі всього світу з’їдуться в Рівненський район

20-23 серпня в селі Хотин, що в Рівненському районі, відбудеться ювілейна пластова зустріч Джемборі 2019 / Jamboree 2019 // Official Event.

На унікальний скаутський злет зберуться понад 1000 учасників із США, Канади та Австралії. Україну представлятимуть пластуни з 16 областей, у тому числі із прифронтових територій.

В організації 4-денного масштабного заходу рівненським пластунам допомагатимуть Рівненська ОДА, Рівненська міська рада, Шпанівська ОТГ, військові та рятувальники.

«Пласт в Україні існує більше 100 років. Організація була заборонена в радянські часи, а в 1989 році відновлена. Тому цьогоріч святкуємо 30-річчя відновлення Пласту. Це найбільший проект Міністерства молоді і спорту із загальним бюджетом 1 мільйон 200 тисяч гривень. Всеукраїнська організація провела конкурс серед осередків і виграла наша команда», - розповів керівник проекту Юрій Шадий.

«Це перший такий захід на Рівненщині у такому форматі, відзначає в.о. голови Рівненської ОДА Igor Tymoshenko, - тому область повинна організаційно пропрацювати усі моменти. Під час наради із причетними службами обговорили питання налагодження системи харчування, забезпечення резервного водопостачання, транспортного сполучення, роботи рятувальних та пожежних постів тощо».

На ювілейній зустрічі будуть присутні пластуни починаючи від 11-ти років – юнаки, молодь та люди старшого віку. Учасники заходу таборуватимуть в наметовому містечку, поділеному на сектори. З молоддю працюватимуть понад півтори сотні волонтерів.

Програма Джемборі-2019 буде насиченою. Організатори обіцяють – буде цікаво, організовано і дисципліновано.

Прес-служба Рівненської ОДААрхів новин »
Реєстрація
Логін
Пароль
Реєстрація
Опитування


 

 

   

 

 

 

  

 

Запитання | Адміністратор
Інформаційний супровід: pressa1@rv.gov.ua Тех. підтримка: forweb@rv.gov.ua  ©  Рівненська обласна державна адміністрація
 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

_________________________

ОГОЛОШЕННЯ

 

Обласний конкурс проектів розвитку територіальних громад на 2019 рік

 

Порядок використання коштів, передбачених в обласному бюджеті, на часткове відшкодування відсоткових ставок за кредитами (позиками) банків, що надаються на реалізацію проектів суб’єктів малого і середнього підприємництва

 

До уваги надавачів послуг за спожиті енергоносії та надані житлово-комунальні послуги

 

Об’єкти бюджетної сфери, які потребують здійснення енергоефективних заходів із залученням механізму енергосервісу та інвесторів

 

Оголошення для органів місцевого самоврядування щодо розрахунку середньозважених тарифів на тепло!