РІВНЕНСЬКА РАЙОННА ДЕРЖАВНА АДМІНІСТРАЦІЯ

На головну

Уряд України Мапа сайту

Всі матеріали на веб-сторінці розміщені на умовах ліцензії Creative Commons Attribution 4.0International

 

33001, м. Рівне, вул. Соборна, 195, тел./факс: (0362) 63-60-91, Е-mail: rivnenskarda@rv.gov.ua

 
 вересня 2019 
Пн Вт Ср Чт Пт Сб Нд
 
Пошук
Розширений пошук»
 

 

 
Новини

8 травня 2019
У Клеванському госпіталі ветеранів війни робили маки пам’яті

До Дня пам’яті та примирення ветерани війни власноруч виготовили символічні квіти. Дехто з хлопців не міг тримати ножиці, комусь важко було обвести кліше.

Втім, спільними зусиллями вдалося виготовити більше сотні маків. Їх собі вчепили автори виробів. Окрім того, вони поділилися квітами із фахівцями медзакладу, а частину передали працівникам Рівненської ОДА.

Разом з тим, учасники hand-made дізналися, що символізує мак. Цей символ пам’яті жертв війни вперше використано в Україні на заходах, приурочених до річниці завершення Другої світової війни у 2014 році. Дизайн розроблено за ініціативи Українського інституту національної пам'яті та Національної телекомпанії України. Автором символу є харківський дизайнер Сергій Мішакін.

 «Червоний мак — символ пам'яті жертв Першої світової війни, а згодом — жертв усіх військових та цивільних збройних конфліктів, починаючи із 1914 року. Був уперше використаний Американським легіоном для вшанування пам'яті американських солдатів, що полягли під час Першої світової війни», - розповів співорганізатор акції, керівник управління інформаційної діяльності та комунікацій з громадськістю Рівненської ОДА Олександр Корольчук.

Графічне зображення є своєрідною алюзією: з одного боку воно уособлює квітку маку, з другого – кривавий слід від кулі.

В свою чергу керівник закладу Андрій Бурачик розповів, що у Республіканському центрі лікування та реабілітації наслідків нейротравми, що діє при госпіталі, ветерани АТО/ООС проходять не лише фізичну реабілітацію. Важлива й психологічна, у томі числі й арт-терапія. Адже хлопці завдяки мистецтву отримують психологічне розвантаження. Також мистецькі заняття дозволяють швидше відновлюватися після травм, особливо це стосується дрібної моторики.

 

Нині у, що працює при госпіталі перебувають півсотні пацієнтів з усієї України. З ними працюють реабілітологи, психологи та інші фахівці.

«Наш заклад налагоджує партнерську роботу із благодійними фондами різних країн. У результаті Центр поповнився новими сучасними тренажерами з Автралії. Нині ведемо переговори з фахівцями з Німеччини та Польщі. У разі їх позитивного вирішення наші фахівці поїдуть на навчання до європейських країн», - каже Андрій Бурачик.

Окрім того, він розповів, що нині у закладі облаштовують літній майданчик для вуличних тренажерів для пацієнтів госпіталю.

Нагадаємо, КЗ «Рівненський обласний госпіталь інвалідів війни» знаходиться за адресою: Рівненська область, Рівненський район, смт Клевань, вул. Деражненська, 39 (тел.: (0362) 27-04-10, тел./факс: (0362) 27-01-03).Архів новин »
Реєстрація
Логін
Пароль
Реєстрація
Опитування


 

 

   

 

 

 

  

 

Запитання | Адміністратор
Інформаційний супровід: pressa1@rv.gov.ua Тех. підтримка: forweb@rv.gov.ua  ©  Рівненська обласна державна адміністрація
 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

_________________________

ОГОЛОШЕННЯ

 

Обласний конкурс проектів розвитку територіальних громад на 2019 рік

 

Порядок використання коштів, передбачених в обласному бюджеті, на часткове відшкодування відсоткових ставок за кредитами (позиками) банків, що надаються на реалізацію проектів суб’єктів малого і середнього підприємництва

 

До уваги надавачів послуг за спожиті енергоносії та надані житлово-комунальні послуги

 

Об’єкти бюджетної сфери, які потребують здійснення енергоефективних заходів із залученням механізму енергосервісу та інвесторів

 

Оголошення для органів місцевого самоврядування щодо розрахунку середньозважених тарифів на тепло!