РІВНЕНСЬКА РАЙОННА ДЕРЖАВНА АДМІНІСТРАЦІЯ

На головну

Уряд України Мапа сайту

Всі матеріали на веб-сторінці розміщені на умовах ліцензії Creative Commons Attribution 4.0International

 

33001, м. Рівне, вул. Соборна, 195, тел./факс: (0362) 63-60-91, Е-mail: rivnenskarda@rv.gov.ua

 
 вересня 2019 
Пн Вт Ср Чт Пт Сб Нд
 
Пошук
Розширений пошук»
 

 

 
Новини

25 квітня 2019
У Рівненській райдержадміністрації відбувся інформаційний день проекту «Малі міста – великі враження»

Проект «Малі міста – великі враження» - конкурс культурно-мистецьких проектів громад з населенням до 50 тисяч людей. На Рівненщині зацікавленість до конкурсу виявили міста, селища, об’єднані громади і громадські активісти. 

 

Нагадаємо, минулого року пілот конкурсу «Малі міста – великі враження» було реалізовано Асоціацією міст України та Українським центром культурних досліджень за фінансової підтримки Міністерства культури України. Ідея проекту належить ГО «Інститут  культурної політики». Серед восьми проектів-переможців була ініціатива з Рівненщини – «Культурний барбакан» м.Острог. Цьогорічній конкурс пройде під гаслом «Дивись, Україно!».

Інформаційні дні проекту стартували цього тижня у кожній області. Представниця Вінницької філії «Українського центру культурних досліджень» Наталія Морозова у Рівненській райдержадміністрації також провела навчання для  зацікавлених представників громад Рівненського району.  Вона детально презентувала умови проведення конкурсу,  хто може подати заявку, як оформити партнерство, а також як відбуватиметься фінансування.  Строк реалізації проекту – початок не раніше 15 липня та завершення не пізніше 20 листопада 2019 року.

Реалізація проекту на засадах співфінансування з державного бюджету на рівні не більше ніж 70 відсотків загальної кошторисної вартості проекту, з місцевих бюджетів та/або з інших джерел, не заборонених законодавством, – на рівні не менше ніж 30 відсотків. Нагадала представниця і про очікувану суму коштів з державного бюджету:

  • для «малих» проектів – від 100 000 до 250 000 гривень;
  • для «середніх» проектів – від 250 001 до 1 000  000гривень;
  • для «великих» проектів – від 1 000 001 до 5 000 000 гривень.

Наталія Морозова також презентувала проекти, які були реалізовані минулого року. Детально розповіла, чим саме вони зацікавили членів журі та експертної ради.

Заявки на конкурс приймають до 15 травня 2019 року.

Повідомляє Офіс реформ проекту ПУЛЬС Рівненського РВ Асоціації міст УкраїниАрхів новин »
Реєстрація
Логін
Пароль
Реєстрація
Опитування


 

 

   

 

 

 

  

 

Запитання | Адміністратор
Інформаційний супровід: pressa1@rv.gov.ua Тех. підтримка: forweb@rv.gov.ua  ©  Рівненська обласна державна адміністрація
 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

_________________________

ОГОЛОШЕННЯ

 

Обласний конкурс проектів розвитку територіальних громад на 2019 рік

 

Порядок використання коштів, передбачених в обласному бюджеті, на часткове відшкодування відсоткових ставок за кредитами (позиками) банків, що надаються на реалізацію проектів суб’єктів малого і середнього підприємництва

 

До уваги надавачів послуг за спожиті енергоносії та надані житлово-комунальні послуги

 

Об’єкти бюджетної сфери, які потребують здійснення енергоефективних заходів із залученням механізму енергосервісу та інвесторів

 

Оголошення для органів місцевого самоврядування щодо розрахунку середньозважених тарифів на тепло!