РІВНЕНСЬКА РАЙОННА ДЕРЖАВНА АДМІНІСТРАЦІЯ

На головну

Уряд України Мапа сайту

Всі матеріали на веб-сторінці розміщені на умовах ліцензії Creative Commons Attribution 4.0International

 

33001, м. Рівне, вул. Соборна, 195, тел./факс: (0362) 63-60-91, Е-mail: rivnenskarda@rv.gov.ua

 
 вересня 2019 
Пн Вт Ср Чт Пт Сб Нд
 
Пошук
Розширений пошук»
 

 

 
Новини

21 квітня 2019
У Бармаках відкрили нову амбулаторію

Вчора, 20 квітня, в селі Бармаки відбулося відкриття амбулаторії загальної практики сімейної медицини. Новий медзаклад обслуговуватиме 1500 людей.

 

 

«Важливо, що це вже друга амбулаторія в Шпанівській об’єднаній територіальній громаді. Минулого тижня ми відкрили першу амбулаторію у Шпанові, тепер і жителі Бармаків матимуть доступні та якісні медичні послуги. Таке перевтілення від старого ФАПу, який функціонував у селі раніше, до нової медамбулаторії, стало можливим завдяки реформі децентралізації. Загалом в Рівненській області ми будуємо 34 нових амбулаторії за Президентським проектом «Доступна медицина». А в Україні таких амбулаторій буде 500», - каже голова Рівненської облдержадміністрації Олексій Муляренко.

 

 

Як зазначив очільник Рівненської області Олексій Муляренко, у селі раніше працював старенький фельдшерсько-акушерський пункт, у якому не було фундаменту та фактично була відсутньою підлога.

 

 

«Раніше у Бармаках функціонував старенький фельдшерсько-акушерський пункт. Ще у 2015 році під час зустрічі з жителями села ми пообіцяли, що побудуємо нову сучасну амбулаторію! Свою обіцянку ми виконали, і тепер тут новий медзаклад. Амбулаторія збудована за усіма сучасними нормами: тут облаштовано дві вбиральні, одна з яких пристосована для людей з особливими потребами», - розповідає голова Рівненської районної державної адміністрації Володимир Пилипчук.

 

 

А голова Шпанівської об’єднаної територіальної громади Микола Столярчук додає: «Амбулаторію загальної практики сімейної медицини будуть дооснащувати. Також тут наявні усі потрібні вакцини. Вкотре наголошую: відкриття нового медзакладу в селі Бармаки стало можливим завдяки процесу обєднання та створення ОТГ».

 

 

Завідуюча амбулаторії Марія Барабаш розповідає, що у новому медзакладі є кабінет здорової дитини, дитяча кімната, реєстратура, процедурна, кабінет щеплень, кабінет лікаря та стерилізаційна.

 


Нагадаємо, що у Рівненському районі передбачено будівництво загалом шести амбулаторій. Три з них, а це Заборольську, Шпанівську та Бармаківську вже відкрито для людей. На фінішній прямій – будівництво Голишівської.Архів новин »
Реєстрація
Логін
Пароль
Реєстрація
Опитування


 

 

   

 

 

 

  

 

Запитання | Адміністратор
Інформаційний супровід: pressa1@rv.gov.ua Тех. підтримка: forweb@rv.gov.ua  ©  Рівненська обласна державна адміністрація
 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

_________________________

ОГОЛОШЕННЯ

 

Обласний конкурс проектів розвитку територіальних громад на 2019 рік

 

Порядок використання коштів, передбачених в обласному бюджеті, на часткове відшкодування відсоткових ставок за кредитами (позиками) банків, що надаються на реалізацію проектів суб’єктів малого і середнього підприємництва

 

До уваги надавачів послуг за спожиті енергоносії та надані житлово-комунальні послуги

 

Об’єкти бюджетної сфери, які потребують здійснення енергоефективних заходів із залученням механізму енергосервісу та інвесторів

 

Оголошення для органів місцевого самоврядування щодо розрахунку середньозважених тарифів на тепло!