РІВНЕНСЬКА РАЙОННА ДЕРЖАВНА АДМІНІСТРАЦІЯ

На головну

Уряд України Мапа сайту

Всі матеріали на веб-сторінці розміщені на умовах ліцензії Creative Commons Attribution 4.0International

 

33001, м. Рівне, вул. Соборна, 195, тел./факс: (0362) 63-60-91, Е-mail: rivnenskarda@rv.gov.ua

 
 липня 2019 
Пн Вт Ср Чт Пт Сб Нд
 
Пошук
Розширений пошук»
 

 

 
Новини

18 квітня 2019
Відбувся черговий міні-ярмарок вакансій: жителів району запросили на роботу

Фахівці Рівненської районної філії обласного центру зайнятості продовжують співпрацю з роботодавцями усіх форм власності щодо вирішення питання задоволення кадрової потреби. Одним з дієвих засобів якісного укомплектування наданих вакансій роботодавців є проведення міні-ярмарок вакансій.

Саме такий захід відбувся в залі групової роботи Рівненської філії 16 квітня 2019 року, до проведення якого долучилися представники ТОВ «Кромберг енд Шуберт Україна» та Військової частини А-1671 55 окремого полку зв’язку.

 

 

ТОВ «Кромберг енд Шуберт Україна» — підприємство з 100% іноземними інвестиціями по виготовленню електричних бортових кабельних систем для автомобілів. Воно відоме, як успішний роботодавець з 10-літньою історією успіху, що забезпечує робочими місцями жителів Волинської та сусідніх областей.

Роботодавець пропонує офіційне працевлаштування для укомплектування вакансій «Комплектувальник проводів», безпечні умови праці на виробництві, високий рівень заробітної плати, гнучку систему преміювання, організацію доїзду до роботи та повернення додому комфортабельним автобусом, додаткове медичне страхування, компенсацію витрат на харчування. Крім того, у працюючих є можливість професійного росту.

Військова частина А-1671 має потребу у наступних посадах: головний старшина, технік, начальник радіостанції, начальник апаратної, начальник відділення, старший оператор, начальник складу, водій оператор, старший водій, водій-заправник, радіо телефоніст, механік-радіотелефоніст, механік, оператор, механік-оператор, відповідальний виконавець, водій, кухар.

 

 

Представник роботодавця обґрунтував переваги військової служби за контактом в 55 окремому полку зв’язку. Зокрема, отримання одноразової грошової допомоги після укладання контакту, безкоштовне харчування, забезпечення робочою формою, медичне забезпечення, пільги на оплату комунальних послуг, отримання освіту у ВНЗ без відриву від проходження військової служби, безкоштовне проживання в гуртожитку тощо.

Усіх бажаючих запросили на екскурсію на виробництво ТзОВ «Кромберг енд Шуберт» та до військової частини А-1671, а також на співбесіду та тестування з підбору персоналу.Архів новин »
Реєстрація
Логін
Пароль
Реєстрація
Опитування


 

 

   

 

 

 

  

 

Запитання | Адміністратор
Інформаційний супровід: pressa1@rv.gov.ua Тех. підтримка: forweb@rv.gov.ua  ©  Рівненська обласна державна адміністрація

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

_________________________

ОГОЛОШЕННЯ

 

Обласний конкурс проектів розвитку територіальних громад на 2019 рік

 

Порядок використання коштів, передбачених в обласному бюджеті, на часткове відшкодування відсоткових ставок за кредитами (позиками) банків, що надаються на реалізацію проектів суб’єктів малого і середнього підприємництва

 

До уваги надавачів послуг за спожиті енергоносії та надані житлово-комунальні послуги

 

Об’єкти бюджетної сфери, які потребують здійснення енергоефективних заходів із залученням механізму енергосервісу та інвесторів

 

Оголошення для органів місцевого самоврядування щодо розрахунку середньозважених тарифів на тепло!