РІВНЕНСЬКА РАЙОННА ДЕРЖАВНА АДМІНІСТРАЦІЯ

На головну

Уряд України Мапа сайту

Всі матеріали на веб-сторінці розміщені на умовах ліцензії Creative Commons Attribution 4.0International

 

33001, м. Рівне, вул. Соборна, 195, тел./факс: (0362) 63-60-91, Е-mail: rivnenskarda@rv.gov.ua

 
 липня 2019 
Пн Вт Ср Чт Пт Сб Нд
 
Пошук
Розширений пошук»
 

 

 
Новини

15 квітня 2019
Весняну толоку-2019 провели працівники райдержадміністрації

Колектив Рівненської райдержадміністрації долучився до Всеукраїнської акції з благоустрою території – «За чисте довкілля», яку ініціював заступник голови Рівненської райдержадміністрації Сергій Подолін. Учасники акції зайнялися благоустроєм території.

«Дуже важливо своїм власним прикладом показати і надихнути інших привести в порядок власні подвіря, газони, території. Закликаю усіх взяти участь у Всеукраїнській акції з благоустрою території – «За чисте довкілля»», - сказав заступник голови Рівненської райдержадміністрації Сергій Подолін.

Роботу координував директор КП «Управління майновим комплексом» Рівненської районної ради Богдан Михалюк.

 

Голова Рівненської райдержадміністрації Володимир Пилипчук зазначає, що варто, аби до прибирання долучилися усі громадяни району.

«Екологічну свідомість у дітей потрібно виховувати змалечку. Шановні жителі Рівненського району! Залучайте своїх дітей до благоустрою, який ви проводити у себе вдома чи в громаді. Це дасть змогу юним поколінням відчути та зрозуміти, наскільки важливим є прибирання території, чому не можна кидати сміття обабіч. Будьмо свідомими», - каже голова Рівненської райдержадміністрації Володимир Пилипчук.

Спільними  зусиллями було прибрано територію навколо будівлі Рівненської райдержадміністрації, побілено бордюри та позначено місця для паркування.

За сприяння директора ДП «Клеванський держлісгосп» Сергія Чуприни було висаджено туї та самшит. Окрім того, активісти облагородили газон перед райдержадміністрацією. Тепер там видніється композиція у стилі «альпійська гірка».Архів новин »
Реєстрація
Логін
Пароль
Реєстрація
Опитування


 

 

   

 

 

 

  

 

Запитання | Адміністратор
Інформаційний супровід: pressa1@rv.gov.ua Тех. підтримка: forweb@rv.gov.ua  ©  Рівненська обласна державна адміністрація

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

_________________________

ОГОЛОШЕННЯ

 

Обласний конкурс проектів розвитку територіальних громад на 2019 рік

 

Порядок використання коштів, передбачених в обласному бюджеті, на часткове відшкодування відсоткових ставок за кредитами (позиками) банків, що надаються на реалізацію проектів суб’єктів малого і середнього підприємництва

 

До уваги надавачів послуг за спожиті енергоносії та надані житлово-комунальні послуги

 

Об’єкти бюджетної сфери, які потребують здійснення енергоефективних заходів із залученням механізму енергосервісу та інвесторів

 

Оголошення для органів місцевого самоврядування щодо розрахунку середньозважених тарифів на тепло!