РІВНЕНСЬКА РАЙОННА ДЕРЖАВНА АДМІНІСТРАЦІЯ

На головну

Уряд України Мапа сайту

Всі матеріали на веб-сторінці розміщені на умовах ліцензії Creative Commons Attribution 4.0International

 

33001, м. Рівне, вул. Соборна, 195, тел./факс: (0362) 63-60-91, Е-mail: rivnenskarda@rv.gov.ua

 
 липня 2019 
Пн Вт Ср Чт Пт Сб Нд
 
Пошук
Розширений пошук»
 

 

 
Новини

12 квітня 2019
У Шпанові відкрили нову амбулаторію

У селі Шпанів Рівненського району відбулося відкриття амбулаторії загальної практики-сімейної медицини. У заході взяв участь Віце-прем’єр-міністр України Павло Розенко.

 

 

«Це перші результати реформи охорони здоров’я. Важливо, що ми не закриваємо жодної поліклініки, лікарні чи ФАПу, а навпаки – наближуємо медичні послуги до кожної людини. До того ж, цінуємо й роботу лікарів, а тому за останній рік зарплати сімейних лікарів зросли від 3 до 5 разів. Ця амбулаторія також результат і реформи децентралізації – на її будівництво використали не лише кошти державного бюджету, а й об’єднаної громади», - відзначив Павло Розенко.

 

 

За словами голови Рівненської облдержадміністрації Олексія Муляренка, таких сучасних амбулаторій в області буде 34. Шпанівська амбулаторія – вже сьома, яку успішно здали в експлуатацію.

 «Ми відкрили нову сучасну амбулаторію. Ці результати – лише старт реформ, які розпочав Президент України  Петро Порошенко. На сьогодні на Рівненщині більшість новозбудованих амбулаторій буде з житлом для лікаря», - привітав Шпанівську громаду із відкриттям нової амбулаторії голова Рівненської ОДА Олексій Муляренко.

Голова Рівненської райдержадміністрації Володимир Пилипчук розповідає, що у Шпанові раніше функціонував старенький фельдшерсько-акушерський пункт. Тепер тут – новенька амбулаторія.

 

 

«У медзакладі передбачено житло для лікаря. Сучасна амбулаторія збудована з нуля за програмою Президента України Петра Порошенка «Доступна медицина». Вітаю громаду з відкриттям нового медзакладу! Змінюємо медицину разом!», - сказав голова Рівненської райдержадміністрації Володимир Пилипчук.

Заступник голови Рівненської райдержадміністрації Сергій Подолін зазначає, що важливо, що у новій амбулаторії є кабінет лікаря, лабораторія, маніпуляційна, кабінети щеплень і здорової дитини.

 

 

Голова Шпанівської об’єднаної територіальної громади Микола Столярчук радіє відкриттю нової амбулаторії. Розповідає, що у їхній громаді будується ще один медзаклад у селі Бармаки.

 

Також, медзаклад забезпечний усім необхідним обладнання та медикаментами. У амбулаторії наявні усі потрібні вакцини, додає завідувачка Шпанівської амбулаторії Наталія Курилюк.Архів новин »
Реєстрація
Логін
Пароль
Реєстрація
Опитування


 

 

   

 

 

 

  

 

Запитання | Адміністратор
Інформаційний супровід: pressa1@rv.gov.ua Тех. підтримка: forweb@rv.gov.ua  ©  Рівненська обласна державна адміністрація

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

_________________________

ОГОЛОШЕННЯ

 

Обласний конкурс проектів розвитку територіальних громад на 2019 рік

 

Порядок використання коштів, передбачених в обласному бюджеті, на часткове відшкодування відсоткових ставок за кредитами (позиками) банків, що надаються на реалізацію проектів суб’єктів малого і середнього підприємництва

 

До уваги надавачів послуг за спожиті енергоносії та надані житлово-комунальні послуги

 

Об’єкти бюджетної сфери, які потребують здійснення енергоефективних заходів із залученням механізму енергосервісу та інвесторів

 

Оголошення для органів місцевого самоврядування щодо розрахунку середньозважених тарифів на тепло!