РІВНЕНСЬКА РАЙОННА ДЕРЖАВНА АДМІНІСТРАЦІЯ

На головну

Уряд України Мапа сайту

Всі матеріали на веб-сторінці розміщені на умовах ліцензії Creative Commons Attribution 4.0International

 

33001, м. Рівне, вул. Соборна, 195, тел./факс: (0362) 63-60-91, Е-mail: rivnenskarda@rv.gov.ua

 
 вересня 2019 
Пн Вт Ср Чт Пт Сб Нд
 
Пошук
Розширений пошук»
 

 

 
Новини

10 квітня 2019
У Рівненському районі триватиме перевірка з питань техногенної та пожежної безпеки

Сьогодні, 10 квітня, відбулася робоча нарада з питань інспекторської перевірки з питань техногенної та пожежної безпеки у Рівненському районі. У засіданні взяли участь заступник голови Рівненської райдержадміністрації Сергій Подолін, начальник Рівненського міськрайонного управління ГУ ДСНС України в Рівненській області Віктор Бабак та керівний склад управління.

«На рівні району дуже важливо оперативно та якісно провести цю перевірку. Закликаю усіх причетних серйозно віднестися до цього питання! Адже недотримання правил техногенної та пожежної безпеки – це ризик для спокійного життя та здоров’я громадян Рівненського району», - сказав заступник голови Рівненської райдержадміністрації Сергій Подолін.

Відповідно до Плану основних заходів цивільного захисту Рівненської області на 2019 рік, затвердженого розпорядженням голови Рівненської облдержадміністрації від 28 січня 2019 року № 44, в період з 10 по 19 квітня 2019 року Головне управління ДСНС України у Рівненській області буде проводити комплексну інспекторську перевірку реалізації державної політики у сфері цивільного захисту населення і територій від надзвичайних ситуацій, стану організації роботи з питань техногенної та пожежної безпеки у Рівненському районі.

До перевірки будуть залучатися: спеціалізовані служби цивільного захисту району, відділ освіти, ЗОШ та ДНЗ району, відділ охорони здоров’я, відділ культури і туризму, управління соціального захисту населення Рівненської райдержадміністрації, сільські та селищна ради району, об’єднані територіальні громади.

Комплексна інспекторська перевірка реалізації державної політики у сфері цивільного захисту населення і територій від надзвичайних ситуацій, стану організації роботи з питань техногенної та пожежної безпеки вже стартувала в Клевані.Архів новин »
Реєстрація
Логін
Пароль
Реєстрація
Опитування


 

 

   

 

 

 

  

 

Запитання | Адміністратор
Інформаційний супровід: pressa1@rv.gov.ua Тех. підтримка: forweb@rv.gov.ua  ©  Рівненська обласна державна адміністрація
 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

_________________________

ОГОЛОШЕННЯ

 

Обласний конкурс проектів розвитку територіальних громад на 2019 рік

 

Порядок використання коштів, передбачених в обласному бюджеті, на часткове відшкодування відсоткових ставок за кредитами (позиками) банків, що надаються на реалізацію проектів суб’єктів малого і середнього підприємництва

 

До уваги надавачів послуг за спожиті енергоносії та надані житлово-комунальні послуги

 

Об’єкти бюджетної сфери, які потребують здійснення енергоефективних заходів із залученням механізму енергосервісу та інвесторів

 

Оголошення для органів місцевого самоврядування щодо розрахунку середньозважених тарифів на тепло!