РІВНЕНСЬКА РАЙОННА ДЕРЖАВНА АДМІНІСТРАЦІЯ

На головну

Уряд України Мапа сайту

Всі матеріали на веб-сторінці розміщені на умовах ліцензії Creative Commons Attribution 4.0International

 

33001, м. Рівне, вул. Соборна, 195, тел./факс: (0362) 63-60-91, Е-mail: rivnenskarda@rv.gov.ua

 
 вересня 2019 
Пн Вт Ср Чт Пт Сб Нд
 
Пошук
Розширений пошук»
 

 

 
Новини

10 квітня 2019
Обговорили питання перевезення громадян району тролейбусом №6

Відбулося засідання районної комісії з питань розрахунків обсягів компенсації за пільговий проїзд окремих категорій громадян, які перевозяться автомобільним та електротранспортом загального користування на території Рівненського району. Було обговорено питання розрахунку коефіцієнта співвідношення кількості пільгових пасажирів до пасажирів, які оплачують проїзд електротранспортом по маршруту №6.

 

Начальник управління соціального захисту населення Рівненської райдержадміністрації Вадим Максютинський ознайомив присутніх з порядком здійснення компенсаційних виплат за пільговий проїзд окремих категорій громадян, які перевозяться електротранспортом загального користування, що регламентує діяльність комісії.

Начальник відділу пільг та персоніфікованого обліку управління соціального захисту населення Рівненської райдержадміністрації Наталія Скрашевська доповіла, що відповідно до обстежень, проведених спеціалістами управління соціального захисту населення, щодо перевезення пільгової категорії громадян електротранспортом за маршрутом № 6 встановлено середній коефіцієнт.

 

 

Згідно з порядком, затвердженим розпорядженням голови районної державної адміністрації щодо здійснення компенсаційних виплат за пільговий проїзд окремих категорій громадян, які перевозяться автомобільним та електротранспортом загального користування в Рівненському районі, передбачено, що перевізники несуть повну відповідальність за достовірність наданих розрахунків управлінню соціального захисту населення Рівненської райдержадміністрації для відшкодування витрат.

 

Під час засідання було вирішено: управлінню соціального захисту населення райдержадміністрації врахувати коефіцієнти співвідношення при проведенні розрахунків за пільговий проїзд окремих категорій громадян до проведення наступного обстеження пасажиропотоку на маршруті №6 електротранспортом, які проходять через населені пункти Рівненського району.

 

Нагадаємо, що тролейбусом №6 перевозяться жителі сіл Обарів, Ставки, Городок, Карпилівки, Понебеля та Рубче.Архів новин »
Реєстрація
Логін
Пароль
Реєстрація
Опитування


 

 

   

 

 

 

  

 

Запитання | Адміністратор
Інформаційний супровід: pressa1@rv.gov.ua Тех. підтримка: forweb@rv.gov.ua  ©  Рівненська обласна державна адміністрація
 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

_________________________

ОГОЛОШЕННЯ

 

Обласний конкурс проектів розвитку територіальних громад на 2019 рік

 

Порядок використання коштів, передбачених в обласному бюджеті, на часткове відшкодування відсоткових ставок за кредитами (позиками) банків, що надаються на реалізацію проектів суб’єктів малого і середнього підприємництва

 

До уваги надавачів послуг за спожиті енергоносії та надані житлово-комунальні послуги

 

Об’єкти бюджетної сфери, які потребують здійснення енергоефективних заходів із залученням механізму енергосервісу та інвесторів

 

Оголошення для органів місцевого самоврядування щодо розрахунку середньозважених тарифів на тепло!