РІВНЕНСЬКА РАЙОННА ДЕРЖАВНА АДМІНІСТРАЦІЯ

На головну

Уряд України Мапа сайту

Всі матеріали на веб-сторінці розміщені на умовах ліцензії Creative Commons Attribution 4.0International

 

33001, м. Рівне, вул. Соборна, 195, тел./факс: (0362) 63-60-91, Е-mail: rivnenskarda@rv.gov.ua

 
 вересня 2019 
Пн Вт Ср Чт Пт Сб Нд
 
Пошук
Розширений пошук»
 

 

 
Новини

8 квітня 2019
Рівненське міськрайонне управління ГУ ДСНС України у Рівненській області застерігає!!!

З початку 2019 року у Рівненському районі зареєстровано57 пожеж, що на 111 % більше ніж за аналогічний період 2018 року – 27 пожеж.  Збитки завдані пожежами становлять 13 млн. 798 тис. грн. На пожежах виявлено загиблими 3 людини та 1 людину травмовано. Вогнем знищено (пошкоджено) 35 будівель і споруд та 2 одиниці техніки.

 

 

З настанням тепла часто доводиться бачити, як люди випалюють суху траву, очерет, чагарники, тощо. Так з початку року в районізареєстровано19 пожеж в природних екосистемах, що складає 33,3 % від загальної кількості пожеж. В зв’язку з великими поривами вітру та високою температурою пожежі розповсюджуються з високою швидкістю та набувають великих площ. Масові пожежі в екосистемах внаслідок випалювання залишків сухої рослинності можуть призвести до лісових пожеж, в зону горіння можуть потрапити житлові та господарські будівлі, об’єкти придорожнього сервісу. Особливу небезпеку становлять такі пожежі в місцях де розташовані автозаправні станції та інші вибухопожежонебезпечні об’єкти, проходять високовольтні лінії електропередач, наземні трубопроводи. Дим від таких вогнищ може утворювати смог, який на довго зависає у повітрі. У цьому випадку погіршується видимість на автошляхах, що призводить до збільшення кількості дорожньо-транспортних пригод. Окрім того, попадаючи у легені, смог викликає суттєве погіршення здоров’я людини. Ускладнення обстановки може призвести до виникнення надзвичайних ситуацій місцевого та регіонального рівня, а вина в тому людська недбалість та необережність – це кинутий непогашений недопалок або сірник, залишене без нагляду багаття.

Прошу взяти до уваги, що відповідно до п. 11.2., розділу VI Правил пожежної безпеки в Україні – розпалювання багать для спалювання сухої рослинності дозволяється на відстані не менше 15 м від житлових та господарських будинків.

Згідно із статтею 175 Кодексу України про адміністративні правопорушення за порушення вимог  пожежної безпеки тягне за собою накладення штрафу на громадян від 0,5 до семи неоподатковуваних мінімумів доходів громадян.

Відповідно до статті 77-1 Кодексу України про адміністративні правопорушення за випалювання сухої рослинності без дозволу органів державного контролю у галузі охорони навколишнього середовища або порушення умов такого дозволу тягне за собою накладення штрафу на громадян від десяти до двадцяти неоподатковуваних мінімумів доходів громадян.

Шановні громадяни будьте обережні з вогнем, не випалюйте суху   рослинність, не кидайте непогашені недопалки та сірники. Бережіть те, що створено природою.Архів новин »
Реєстрація
Логін
Пароль
Реєстрація
Опитування


 

 

   

 

 

 

  

 

Запитання | Адміністратор
Інформаційний супровід: pressa1@rv.gov.ua Тех. підтримка: forweb@rv.gov.ua  ©  Рівненська обласна державна адміністрація
 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

_________________________

ОГОЛОШЕННЯ

 

Обласний конкурс проектів розвитку територіальних громад на 2019 рік

 

Порядок використання коштів, передбачених в обласному бюджеті, на часткове відшкодування відсоткових ставок за кредитами (позиками) банків, що надаються на реалізацію проектів суб’єктів малого і середнього підприємництва

 

До уваги надавачів послуг за спожиті енергоносії та надані житлово-комунальні послуги

 

Об’єкти бюджетної сфери, які потребують здійснення енергоефективних заходів із залученням механізму енергосервісу та інвесторів

 

Оголошення для органів місцевого самоврядування щодо розрахунку середньозважених тарифів на тепло!