РІВНЕНСЬКА РАЙОННА ДЕРЖАВНА АДМІНІСТРАЦІЯ

На головну

Уряд України Мапа сайту

Всі матеріали на веб-сторінці розміщені на умовах ліцензії Creative Commons Attribution 4.0International

 

33001, м. Рівне, вул. Соборна, 195, тел./факс: (0362) 63-60-91, Е-mail: rivnenskarda@rv.gov.ua

 
 вересня 2019 
Пн Вт Ср Чт Пт Сб Нд
 
Пошук
Розширений пошук»
 

 

 
Новини

4 квітня 2019
Внесено зміни до перспективного плану формування територій громад Рівненського району

Сьогодні, 4 квітня, відбулося засідання робочої групи з підготовки перспективного плану формування територій громад Рівненського району, під головуванням голови Рівненської райдержадміністрації Володимира Пилипчука.

На засідання також були запрошені члени робочої групи з підготовки перспективного плану формування територій громад Рівненського району, керівники органів місцевого самоврядування та ЗМІ.

«Перспективні плани формування територій громад – крок до нової системи організації влади на місцях. Від того, наскільки якісно будуть розроблений і реалізований цей план, залежить подальший розвиток системи місцевого самоврядування та територіальної організації влади. У Рівненському районі вже сформовано п’ять об’єднаних територіальних громад – це Шпанівська, Клеванська, Корнинська, Олександрійська та Дядьковицька. Чекаю кроків щодо об’єднання і від інших селищної та сільських рад», - сказав голова Рівненської райдержадміністрації Володимир Пилипчук.

Загалом під час засідання робочої групи було розглянуто декілька питань. Зокрема, обговорено стан виконання у районі Закону України «Про добровільне обєднання територіальних громад» та обговорено пропозиції з підготовки перспективного плану формування територій громад Рівненського району.

У результаті засідання присутніми було проголосовано та підтримано рішення про внесення змін до перспективного плану формування територій громад Рівненського району.Архів новин »
Реєстрація
Логін
Пароль
Реєстрація
Опитування


 

 

   

 

 

 

  

 

Запитання | Адміністратор
Інформаційний супровід: pressa1@rv.gov.ua Тех. підтримка: forweb@rv.gov.ua  ©  Рівненська обласна державна адміністрація
 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

_________________________

ОГОЛОШЕННЯ

 

Обласний конкурс проектів розвитку територіальних громад на 2019 рік

 

Порядок використання коштів, передбачених в обласному бюджеті, на часткове відшкодування відсоткових ставок за кредитами (позиками) банків, що надаються на реалізацію проектів суб’єктів малого і середнього підприємництва

 

До уваги надавачів послуг за спожиті енергоносії та надані житлово-комунальні послуги

 

Об’єкти бюджетної сфери, які потребують здійснення енергоефективних заходів із залученням механізму енергосервісу та інвесторів

 

Оголошення для органів місцевого самоврядування щодо розрахунку середньозважених тарифів на тепло!