РІВНЕНСЬКА РАЙОННА ДЕРЖАВНА АДМІНІСТРАЦІЯ

На головну

Уряд України Мапа сайту

Всі матеріали на веб-сторінці розміщені на умовах ліцензії Creative Commons Attribution 4.0International

 

33001, м. Рівне, вул. Соборна, 195, тел./факс: (0362) 63-60-91, Е-mail: rivnenskarda@rv.gov.ua

 
 липня 2019 
Пн Вт Ср Чт Пт Сб Нд
 
Пошук
Розширений пошук»
 

 

 
Новини

15 лютого 2019
У Рівненській райдержадміністрації обговорили правові аспекти у сфері державної реєстрації та протидії рейдерству

Нещодавно у Рівненській районній державній адміністрації відбулося виїзне консультування громадян працівниками Головного територіального  управління юстиції у Рівненській області.

Зокрема, працівники Управління державної реєстрації, відділу з питань надання адміністративних послуг райдержадміністрації  та представники громадських об’єднань обговорили питання щодо реалізації в області проекту Мін’юсту «Он-лайн будинок юстиції»; взаємодії територіального управління юстиції з центрами надання адміністративних послуг області при проведенні державної реєстрації громадських формувань через фронт-офіси.

Особливу увагу приділили правовим аспектам у сфері державної реєстрації громадських формувань, в тому числі громадських організацій та статутів територіальних громад сіл, селищ, міст.

Крім того, у малій залі засідань райдержадміністрації аграріям розповіли про механізми запобігання та протидії рейдерству.

Під час семінару обговорили механізми запобігання та протидії рейдерству, скасування рішень державних реєстраторів в позасудовому порядку. Учасники заходу також отримали відповідні інформаційні матеріали.

Під час дискусії працівники Управління державної реєстрації відповіли на актуальні питання щодо оформлення, пролонгації та внесення змін до договорів оренди земельних ділянок та щодо роботи обласної комісії захисту прав інвесторів, протидії незаконному поглинанню та захопленню підприємств.Архів новин »
Реєстрація
Логін
Пароль
Реєстрація
Опитування


 

 

   

 

 

 

  

 

Запитання | Адміністратор
Інформаційний супровід: pressa1@rv.gov.ua Тех. підтримка: forweb@rv.gov.ua  ©  Рівненська обласна державна адміністрація

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

_________________________

ОГОЛОШЕННЯ

 

Обласний конкурс проектів розвитку територіальних громад на 2019 рік

 

Порядок використання коштів, передбачених в обласному бюджеті, на часткове відшкодування відсоткових ставок за кредитами (позиками) банків, що надаються на реалізацію проектів суб’єктів малого і середнього підприємництва

 

До уваги надавачів послуг за спожиті енергоносії та надані житлово-комунальні послуги

 

Об’єкти бюджетної сфери, які потребують здійснення енергоефективних заходів із залученням механізму енергосервісу та інвесторів

 

Оголошення для органів місцевого самоврядування щодо розрахунку середньозважених тарифів на тепло!