РІВНЕНСЬКА РАЙОННА ДЕРЖАВНА АДМІНІСТРАЦІЯ

На головну

Уряд України Мапа сайту

Всі матеріали на веб-сторінці розміщені на умовах ліцензії Creative Commons Attribution 4.0International

 

33001, м. Рівне, вул. Соборна, 195, тел./факс: (0362) 63-60-91, Е-mail: rivnenskarda@rv.gov.ua

 
 квітня 2019 
Пн Вт Ср Чт Пт Сб Нд
 
Пошук
Розширений пошук»
 

 

 
Новини

7 листопада 2018
Малошпаківська ЗОШ отримала новий шкільний автобус

        Днями у Малошпаківській ЗОШ І-ІІІ ступенів відбулося вручення ключів від нового шкільного автобуса, на який учні чекали декілька років. Раніше доїзд у школу був одним із найскладніших у районі. Та нині навчальний заклад має два транспортних засоби.

У заході взяли участь голова районної державної адміністрації Володимир Пилипчук, голова районної ради Микола Сальчук, перший заступник голови обласної ради Сергій Свисталюк, заступник голови районної державної адмінстрації Сергій Подолін, начальник відділу освіти районної державної адмінстрації Олександр Набочук.

Голова Рівненської районної державної адміністрації Володимир Пилипчук зазначив, що обіцянку про придбання автобуса керівництво району успішно виконало.

«Відтепер діти із сіл Іваничі, Заріцька, Дворовичів та інших населених пунктів будуть їздити на навчання автобусом. Маршрут та зупинки вже узгоджені. Транспорт було придбано за кошти районного та державного бюджетів», - сказав голова Рівненської РДА Володимир Пилипчук.

 

Самі ж діти не приховували своєї радості. Тепер, коли придбаний новий автобус, школярі будуть економити час зранку. До слова, після вручення ключів від автобуса, учні влаштували концерт для гостей.Архів новин »
Реєстрація
Логін
Пароль
Реєстрація
Опитування


 

 

   

 

 

 

  

 

Запитання | Адміністратор
Інформаційний супровід: pressa1@rv.gov.ua Тех. підтримка: forweb@rv.gov.ua  ©  Рівненська обласна державна адміністрація

 


 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

_________________________

ОГОЛОШЕННЯ

 

Обласний конкурс проектів розвитку територіальних громад на 2019 рік

 

Порядок використання коштів, передбачених в обласному бюджеті, на часткове відшкодування відсоткових ставок за кредитами (позиками) банків, що надаються на реалізацію проектів суб’єктів малого і середнього підприємництва

 

До уваги надавачів послуг за спожиті енергоносії та надані житлово-комунальні послуги

 

Об’єкти бюджетної сфери, які потребують здійснення енергоефективних заходів із залученням механізму енергосервісу та інвесторів

 

Оголошення для органів місцевого самоврядування щодо розрахунку середньозважених тарифів на тепло!