РІВНЕНСЬКА РАЙОННА ДЕРЖАВНА АДМІНІСТРАЦІЯ

На головну

Уряд України Мапа сайту

Всі матеріали на веб-сторінці розміщені на умовах ліцензії Creative Commons Attribution 4.0International

 

33001, м. Рівне, вул. Соборна, 195, тел./факс: (0362) 63-60-91, Е-mail: rivnenskarda@rv.gov.ua

 
 липня 2019 
Пн Вт Ср Чт Пт Сб Нд
 
Пошук
Розширений пошук»
 

 

 
Новини

24 жовтня 2018
Про особливості працевлаштування молоді на перше робоче місце говорили зі студентами НУВГП

24 жовтня фахівці Рівненської районної філії Рівненського ОЦЗ провели навчальний семінар для студентів старших курсів Національного університету водного господарства та природокористування на тему «Особливості працевлаштування молоді на перше робоче місце».

«Вихід молоді на ринок праці відбувається, переважно, після закінчення навчання. Саме на цьому етапі виникає багато проблем щодо реалізації їх трудового потенціалу. Питання працевлаштування тим чи іншим шляхом долаються самою молоддю, але іноді можуть бути вирішені за сприяння державної служби зайнятості. Важливим завданням фахівців на даному етапі є психологічна підтримка безробітної молоді, спонукання молодих людей до усвідомлення вибору професії й створення ефективних механізмів їх зайнятості – зазначає начальник відділу активної підтримки безробітних Рівненської районної філії Рівненського ОЦЗ Світлана Жовнір.

Під час заходу майбутні випускники вузу отримали інформацію про регіональний ринок праці, актуальні вакансії, послуги служби зайнятості та правові аспекти зайнятості молоді, що у кінцевому підсумку сприятиме формуванню активної позиції цієї категорії людей на ринку праці.

Особлива увага була приділена основним джерелам інформації про вакансії, правильному написанню персонального резюме, а також співбесіді з роботодавцем.

Крім того, студентам презентували відкриті онлайн – курси «Prometheus» (http://prometheus.org.ua), а також надали інформацію щодо реалізації соціального проекту з вивчення англійської мови на базі онлайн платформи «Lingva.Skills» (www.lingva.ua).Архів новин »
Реєстрація
Логін
Пароль
Реєстрація
Опитування


 

 

   

 

 

 

  

 

Запитання | Адміністратор
Інформаційний супровід: pressa1@rv.gov.ua Тех. підтримка: forweb@rv.gov.ua  ©  Рівненська обласна державна адміністрація

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

_________________________

ОГОЛОШЕННЯ

 

Обласний конкурс проектів розвитку територіальних громад на 2019 рік

 

Порядок використання коштів, передбачених в обласному бюджеті, на часткове відшкодування відсоткових ставок за кредитами (позиками) банків, що надаються на реалізацію проектів суб’єктів малого і середнього підприємництва

 

До уваги надавачів послуг за спожиті енергоносії та надані житлово-комунальні послуги

 

Об’єкти бюджетної сфери, які потребують здійснення енергоефективних заходів із залученням механізму енергосервісу та інвесторів

 

Оголошення для органів місцевого самоврядування щодо розрахунку середньозважених тарифів на тепло!