РІВНЕНСЬКА РАЙОННА ДЕРЖАВНА АДМІНІСТРАЦІЯ

На головну

Уряд України Мапа сайту

Всі матеріали на веб-сторінці розміщені на умовах ліцензії Creative Commons Attribution 4.0International

 

33001, м. Рівне, вул. Соборна, 195, тел./факс: (0362) 63-60-91, Е-mail: rivnenskarda@rv.gov.ua

 
 жовтня 2019 
Пн Вт Ср Чт Пт Сб Нд
 
Пошук
Розширений пошук»
 

 

 
Новини

23 жовтня 2018
У Рівненському районі триває ремонт доріг

          На 37-ми сільських і міських вулицях Рівненської області ремонт дорожнього полотна вже завершили, на 40 об’єктах роботи ще тривають. Ремонт і реконструкція доріг відбувається по всій області. Наближається до кінця запланований ремонт доріг Рівненського району, розповідає начальник управління дорожнього господарства при департаменті будівництва та архітектури Рівненської ОДА Віталій Кардаш.

 

 

 «На цьому тижні дорожники ремонтують дорогу Мартинівка-Грушвиця. Будівельники працюють на ділянці Заріцьк-Шпаків, вже проклали 600 метрів, оновлюють вулиці в Ставках таПісля тендеру розпочнуть працювати над відновленням дороги для жителів села Біла Криниця по вулиці Травневій», - зазначає Віталій Кардаш.

За словами голови Рівненської районної державної адміністрації, в районі і надалі буде продовжуватися якісний ремонт дорожнього покриття.

«Вже прокладено десятки кілометрів нових доріг. Нам важливо, аби нове асфальтне покриття було в кожному населеному пункті Рівненського району. Якісним дорогам у Рівненському районі бути!», - розповідає голова Рівненської районної державної адміністрації Володимир Пилипчук.

Зокрема, на фінішній прямій ремонт дороги у Великому Олексині. В Городищі ремонт вже завершили. А от вулицю Шевченка в селі Корнин та вулицю Чеську у Великій Омеляні вже завершили укладати.Архів новин »
Реєстрація
Логін
Пароль
Реєстрація
Опитування


 

 

   

 

 

 

  

 

Запитання | Адміністратор
Інформаційний супровід: pressa1@rv.gov.ua Тех. підтримка: forweb@rv.gov.ua  ©  Рівненська обласна державна адміністрація

 
 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

_________________________

ОГОЛОШЕННЯ

 

Обласний конкурс проектів розвитку територіальних громад на 2019 рік

 

Порядок використання коштів, передбачених в обласному бюджеті, на часткове відшкодування відсоткових ставок за кредитами (позиками) банків, що надаються на реалізацію проектів суб’єктів малого і середнього підприємництва

 

До уваги надавачів послуг за спожиті енергоносії та надані житлово-комунальні послуги

 

Об’єкти бюджетної сфери, які потребують здійснення енергоефективних заходів із залученням механізму енергосервісу та інвесторів

 

Оголошення для органів місцевого самоврядування щодо розрахунку середньозважених тарифів на тепло!