РІВНЕНСЬКА РАЙОННА ДЕРЖАВНА АДМІНІСТРАЦІЯ

На головну

Уряд України Мапа сайту

Всі матеріали на веб-сторінці розміщені на умовах ліцензії Creative Commons Attribution 4.0International

 

33001, м. Рівне, вул. Соборна, 195, тел./факс: (0362) 63-60-91, Е-mail: rivnenskarda@rv.gov.ua

 
 червня 2019 
Пн Вт Ср Чт Пт Сб Нд
 
Пошук
Розширений пошук»
 

 

 
Новини

18 жовтня 2018
У Європейський день боротьби з торгівлею людьми відбувся семінар для безробітних

 Сьогодні, 18 жовтня, у Європейський день боротьби з торгівлею людьми, у Рівненській районній філії Рівненського ОЦЗ для безробітних, що перебувають на обліку, відбувся семінар «Запобігання нелегальній трудовій міграції, торгівлі людьми, експлуатації дитячої праці» з метою підвищення рівня обізнаності з найдавнішим негативним феноменом - торгівлею людьми, особливо жінками і дітьми. Не байдужість громадськості до цього явища і візуалізація проблеми на глобальному рівні - запорука успішної боротьби з цією проблемою.

Під час заходу присутніх ознайомили з чинним законодавством щодо працевлаштування в Україні та за її межами. Було проінформовано стосовно небезпек, які можуть чекати мігрантів за кордоном, а також про наслідки такої міграції для сім`ї, самої особистості та суспільства в цілому.

 

 

У зв`язку з тим, що безробітні мають в колі рідних та знайомих людей, які працювали за кордоном, вони активно брали участь в обговоренні питання нелегальної трудової міграції, що є глобальною проблемою сьогодення.

Потому учасники семінару переглянули документальний фільм «Життя на продаж», який базується на реальних історіях постраждалих від торгівлі людьми.

На закінчення семінару безробітних закликали потурбуватися про власну безпеку, плануючи подорож за кордон, а також надали рекомендації, яку допомогу можуть отримати особи, постраждалі від торгівлі людьми.Архів новин »
Реєстрація
Логін
Пароль
Реєстрація
Опитування


 

 

   

 

 

 

  

 

Запитання | Адміністратор
Інформаційний супровід: pressa1@rv.gov.ua Тех. підтримка: forweb@rv.gov.ua  ©  Рівненська обласна державна адміністрація

 


 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

_________________________

ОГОЛОШЕННЯ

 

Обласний конкурс проектів розвитку територіальних громад на 2019 рік

 

Порядок використання коштів, передбачених в обласному бюджеті, на часткове відшкодування відсоткових ставок за кредитами (позиками) банків, що надаються на реалізацію проектів суб’єктів малого і середнього підприємництва

 

До уваги надавачів послуг за спожиті енергоносії та надані житлово-комунальні послуги

 

Об’єкти бюджетної сфери, які потребують здійснення енергоефективних заходів із залученням механізму енергосервісу та інвесторів

 

Оголошення для органів місцевого самоврядування щодо розрахунку середньозважених тарифів на тепло!