РІВНЕНСЬКА РАЙОННА ДЕРЖАВНА АДМІНІСТРАЦІЯ

На головну

Уряд України Мапа сайту

Всі матеріали на веб-сторінці розміщені на умовах ліцензії Creative Commons Attribution 4.0International

 

33001, м. Рівне, вул. Соборна, 195, тел./факс: (0362) 63-60-91, Е-mail: rivnenskarda@rv.gov.ua

 
 червня 2019 
Пн Вт Ср Чт Пт Сб Нд
 
Пошук
Розширений пошук»
 

 

 
Новини

18 жовтня 2018
"Закликаю усіх вакцинуватися": голова Рівненської РДА зробив щеплення від дифтерії та правця

Сьогодні, 18 жовтня, працівники Рівненської районної державної адміністрації на чолі із головою Володимиром Пилипчуком зробили щеплення від дифтерії та правця. Адже днями кабінети щеплень комунального підприємства «Рівненський районний центр первинної медико-санітарної допомоги» Рівненської районної ради забезпечили безкоштовною вакциною для профілактики дифтерії та правцю в достатній кількості.

Голова Рівненської районної державної адміністрації Володимир Пилипчук зазначив, що саме вакцинація є найнадійнішим способом вберегтися від небезпечних хвороб.

«Весь цивілізований світ знає, що єдиний спосіб захиститися від дифтерії та правцю — це вакцинувати дітей і ревакцинацувати дорослих. Вчасно зроблені щеплення допомагають запобігти розвитку небезпечних ускладнень. Закликаю усіх жителів Рівненського району захиститися від цих небезпечних хвороб, зробивши щеплення!», - сказав голова Рівненської районної державної адміністрації Володимир Пилипчук.

Додамо, що днями раніше ревакцинацію пройшли начальник відділу охорони здоров'я Рівненської районної державної адміністрації Олександр Стребчук та директор комунального підприємства «Рівненський районний центр первинної медико-санітарної допомоги» Валентин Ханенко.

 

То ж перевірте, чи щеплені Ваші діти за календарем. Вакцинація дітей комплексною вакциною від кашлюку, дифтерії та правця відбувається у 2, 4, 6 та 18 місяців. Надалі дитину ревакцинують від дифтерії та правця у 6 років вакциною АДП та в 16 років вакциною АДП-М. Якщо з певних причин дитина не вакцинована чи не довакцинована, зверніться до дільничного педіатра або сімейного лікаря за направленням на щеплення.

 

 Архів новин »
Реєстрація
Логін
Пароль
Реєстрація
Опитування


 

 

   

 

 

 

  

 

Запитання | Адміністратор
Інформаційний супровід: pressa1@rv.gov.ua Тех. підтримка: forweb@rv.gov.ua  ©  Рівненська обласна державна адміністрація
 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

_________________________

ОГОЛОШЕННЯ

 

Форум бізнес- і ІТ-лідерів

 

Обласний конкурс проектів розвитку територіальних громад на 2019 рік

 

Порядок використання коштів, передбачених в обласному бюджеті, на часткове відшкодування відсоткових ставок за кредитами (позиками) банків, що надаються на реалізацію проектів суб’єктів малого і середнього підприємництва

 

До уваги надавачів послуг за спожиті енергоносії та надані житлово-комунальні послуги

 

Об’єкти бюджетної сфери, які потребують здійснення енергоефективних заходів із залученням механізму енергосервісу та інвесторів

 

Оголошення для органів місцевого самоврядування щодо розрахунку середньозважених тарифів на тепло!