РІВНЕНСЬКА РАЙОННА ДЕРЖАВНА АДМІНІСТРАЦІЯ

На головну

Уряд України Мапа сайту

Всі матеріали на веб-сторінці розміщені на умовах ліцензії Creative Commons Attribution 4.0International

 

33001, м. Рівне, вул. Соборна, 195, тел./факс: (0362) 63-60-91, Е-mail: rivnenskarda@rv.gov.ua

 
 вересня 2019 
Пн Вт Ср Чт Пт Сб Нд
 
Пошук
Розширений пошук»
 

 

 
Новини

16 жовтня 2018
Жителів Рівненського району закликають зробити щеплення від дифтерії та правцю

Кабінети щеплень комунального підприємства «Рівненський районний центр первинної медико-санітарної допомоги»  Рівненської районної ради забезпечені безкоштовною вакциною для профілактики дифтерії та правцю в достатній кількості.

 

Днями медзаклади району отримали ці вакцини. Окрім того, щеплення від цих страшних хвороб вже зробили начальник відділу охорони здоров'я Рівненської районної державної адміністрації Олександр Стребчук та директор комунального підприємства «Рівненський районний центр первинної медико-санітарної допомоги» Валентин Ханенко.

Бо ж єдиний спосіб захиститися від дифтерії та правцю і запобігти розвитку небезпечних ускладнень — це вакцинація для дітей і ревакцинація для дорослих.

Медичні працівники наголошують: перевірте, чи щеплені Ваші діти за календарем. Вакцинація дітей комплексноювакциною від кашлюку, дифтерії та правця відбувається у 2, 4, 6 та 18 місяців. Надалі дитину ревакцинують від дифтерії та правця у 6 років вакциною АДП та в 16 років вакциною АДП-М. Якщо з певних причин дитина невакцинована чи недовакцинована, зверніться до дільничного педіатра або сімейного лікаря за направленням на щеплення.

Якщо Ви - дорослий і не ревакцинувалися від дифтерії та правця протягом останніх 10 років чи більше, зверніться до лікаря терапевта або сімейного лікаря  і зробіть безкоштовне щеплення АДП-М.

Закликаємо захиститися від цих страшних хвороб, зробивши щеплення!Архів новин »
Реєстрація
Логін
Пароль
Реєстрація
Опитування


 

 

   

 

 

 

  

 

Запитання | Адміністратор
Інформаційний супровід: pressa1@rv.gov.ua Тех. підтримка: forweb@rv.gov.ua  ©  Рівненська обласна державна адміністрація
 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

_________________________

ОГОЛОШЕННЯ

 

Обласний конкурс проектів розвитку територіальних громад на 2019 рік

 

Порядок використання коштів, передбачених в обласному бюджеті, на часткове відшкодування відсоткових ставок за кредитами (позиками) банків, що надаються на реалізацію проектів суб’єктів малого і середнього підприємництва

 

До уваги надавачів послуг за спожиті енергоносії та надані житлово-комунальні послуги

 

Об’єкти бюджетної сфери, які потребують здійснення енергоефективних заходів із залученням механізму енергосервісу та інвесторів

 

Оголошення для органів місцевого самоврядування щодо розрахунку середньозважених тарифів на тепло!