РІВНЕНСЬКА РАЙОННА ДЕРЖАВНА АДМІНІСТРАЦІЯ

На головну

Уряд України Мапа сайту

Всі матеріали на веб-сторінці розміщені на умовах ліцензії Creative Commons Attribution 4.0International

 

33001, м. Рівне, вул. Соборна, 195, тел./факс: (0362) 63-60-91, Е-mail: rivnenskarda@rv.gov.ua

 
 липня 2019 
Пн Вт Ср Чт Пт Сб Нд
 
Пошук
Розширений пошук»
 

 

 
Новини

10 жовтня 2018
На засіданні громадської ради при Рівненській районній державній адміністрації обговорили низку питань

Сьогодні, 10 жовтня, відбулося засідання громадської ради при Рівненській районній державній адміністрації. Під час заходу було розглянуто низьку питань.

Відтак, керівник апарату Рівненської районної державної адміністрації Антоніна Потайчук повідомила, що нині в районі успішно працює три ОТГ. Мова йде про Клеванську, Шпанівську та Олександрійську громади. Клеванська ОТГ вже має свій бюджет, з 1 січня 2019 року свої бюджети формуватимуть й інші вищезгадані громади.

За словами начальника управління економіки, інфраструктури та інвестиційної діяльності райдержадміністрації Володимира Леонова, вже є погодження Рівненської обласної державної адміністрації щодо об’єднання Корнинської і Тайкурської сільських рад в одну громаду. До слова, саме Рівненська область займає 9 місце по Україні щодо об’єднання територіальних громад.

 

Також, начальник відділу безпеки дорожнього руху управління патрульної поліції у Рівненській області Сергій Коханюк зауважив, що держава цього річ максимально фінансує побудову нових доріг. Та додав, що при будівництві автошляхів в Рівненському районі обов’язково потрібно облаштовувати відповідну інфраструктуру. Мова йде про розмітку, освітлення, тротуари та дорожні знаки.

Окрім того, було піднято питання забезпечення теплом дитячих будинків сімейного типу в опалювальний сезон 2018-2019 роки.

 

 

 

          На засіданні також обговорили питання стану розвитку інклюзивної освіти в районі: готовність навчальних закладів Рівненського району приймати дітей з вадами зору, опорно-рухової системи та іншими вадами здоров’я, що дозволяють навчатися за загальною програмою в загальноосвітніх навчальних закладах. Завідувач психолого-медико педагогічної консультації району Валентина Альошко зазначила, що нині 24 дитини в районі здобувають освіту на інклюзивній формі навчання. Під час занять їх супроводжують  асистенти вчителів.

      Заключним питанням, яке піднімалося під час засідання громадської ради, було «Про стан виконання виконавчими комітетами сільських, селищних рад, об’єднаних територіальних громад Закону України «Про доступ до публічної інформації». Отже, завідувач сектору інформаційної діяльності, комунікацій з громадськістю та доступу до публічної інформації апарату райдержадміністрації Сергій Шеремета повідомив, що відповідно до законодавства доступ до інформації забезпечується шляхом оприлюднення інформації в офіційних друкованих виданнях, на веб-сайтах у мережі Інтернет, на єдиному державному веб-порталі відкритих даних, на інформаційних стендах та іншими способами.Архів новин »
Реєстрація
Логін
Пароль
Реєстрація
Опитування


 

 

   

 

 

 

  

 

Запитання | Адміністратор
Інформаційний супровід: pressa1@rv.gov.ua Тех. підтримка: forweb@rv.gov.ua  ©  Рівненська обласна державна адміністрація

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

_________________________

ОГОЛОШЕННЯ

 

Обласний конкурс проектів розвитку територіальних громад на 2019 рік

 

Порядок використання коштів, передбачених в обласному бюджеті, на часткове відшкодування відсоткових ставок за кредитами (позиками) банків, що надаються на реалізацію проектів суб’єктів малого і середнього підприємництва

 

До уваги надавачів послуг за спожиті енергоносії та надані житлово-комунальні послуги

 

Об’єкти бюджетної сфери, які потребують здійснення енергоефективних заходів із залученням механізму енергосервісу та інвесторів

 

Оголошення для органів місцевого самоврядування щодо розрахунку середньозважених тарифів на тепло!