РІВНЕНСЬКА РАЙОННА ДЕРЖАВНА АДМІНІСТРАЦІЯ

На головну

Уряд України Мапа сайту

Всі матеріали на веб-сторінці розміщені на умовах ліцензії Creative Commons Attribution 4.0International

 

33001, м. Рівне, вул. Соборна, 195, тел./факс: (0362) 63-60-91, Е-mail: rivnenskarda@rv.gov.ua

 
 липня 2019 
Пн Вт Ср Чт Пт Сб Нд
 
Пошук
Розширений пошук»
 

 

 
Новини

4 жовтня 2018
У Рівненському районі відзначили День працівника освіти

Сьогодні, 4 жовтня, голова райдержадміністрації Володимир Пилипчук, голова районної ради Микола Сальчук, заступник голови райдержадміністрації Сергій Подолін та начальник відділу освіти райдержадміністрації Олександр Набочук відвідали святковий концерт у районному будинку культури, що в селі Зоря, присвячений Дню працівників освіти.

Під час свята керівництво району нагородило Почесними грамотами та Подяками кращих працівників та ветеранів праці освітньої галузі Рівненського району. На сцені районного будинку культури, що у селі Зоря виступали творчі колективи району. Також, з вітальним словом до Дня працівника освіти виступили керівники Рівненського району. За словами голови Рівненської районної державної адміністрації Володимира Пилипчука: освітня галузь району успішно розвивається, про що свідчать наступні здобутки.

«Сьогодні мережа загальноосвітніх навчальних закладів району налічує 42 заклади, у яких навчається 10298 учнів. Також, ми активно впроваджуємо Нову українську школу. До того ж, в школах району відкрито 22 класи з інклюзивною формою навчання учнів. В цьому величезна заслуга і керівництва навчальних закладів, і педагогічних колективів. Дякуємо вам за це, шановні вчителі», - сказав голова Рівненської районної державної адміністрації Володимир Пилипчук.

Високий розвиток освітньої галузі району підтверджують й  інші факти: адже впродовж 2017 року проведено частковий ремонт покрівлі Грушвицької, Котівської загальноосвітніх шкіл І-ІІІ ступенів, Хотинської загальноосвітньої школи І ступеня, Квасилівського НВК «школа-ліцей», опорного закладу «Жобринська ЗОШ І-ІІІ ступенів», Білокриницького дошкільного навчального закладу.

Також, влаштовано та відремонтовано внутрішні санвузли в Городищенській, Обарівській ЗОШ І-ІІІ ступенів, Бронницькій, Голишівській, ЗОШ І-ІІ ст., філії «Мочулківська ЗОШ І ступеня» опорного закладу «Жобринська ЗОШ І-ІІІ ступенів», філії «Милостівська ЗОШ І ступеня» опорного закладу «Дядьковицький НВК «школа-сад», Клеванському МНВК, Великоолексинському НВК.

А вже у 2018 році відбулися капітальні ремонти покрівель у Квасилівському, Клеванському НВК, Котівській та Олександрійській ЗОШ І-ІІІ ступенів. Окрім того, облаштовано внутрішні вбиральні в наступних закладах: Великоолексинський НВК «школа-сад» (дошкільний підрозділ), філія Милостівська ЗОШ І ступеня опорного закладу Дядьковицький НВК «школа-сад».

Відбулося часткове утеплення фасадів Великоолексинського НВК, Заборольської ЗОШ І-ІІІ ступенів, Білокриницької ЗОШ І-ІІІ ступенів, філії «Решуцька ЗОШ І ступеня» опорного закладу Шпанівський НВК «школа-сад», Карпилівській ЗОШ І-ІІ ступенів, Тайкурському НВК «школа-сад», дошкільному підрозділі опорного закладу «Городоцький НВК «школа-сад». До того ж, до кінця 2018 року заплановано облаштувати внутрішні санвузли в Сухівецькій загальноосвітній школі І-ІІ ст., Колоденській загальноосвітній школі І-ІІІ ст. та Рогачівській загальноосвітній школі І ст. Також, вже придбано шкільний автобус для підвезення учнів Малошпаківської ЗОШ І-ІІІ ст.Архів новин »
Реєстрація
Логін
Пароль
Реєстрація
Опитування


 

 

   

 

 

 

  

 

Запитання | Адміністратор
Інформаційний супровід: pressa1@rv.gov.ua Тех. підтримка: forweb@rv.gov.ua  ©  Рівненська обласна державна адміністрація

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

_________________________

ОГОЛОШЕННЯ

 

Обласний конкурс проектів розвитку територіальних громад на 2019 рік

 

Порядок використання коштів, передбачених в обласному бюджеті, на часткове відшкодування відсоткових ставок за кредитами (позиками) банків, що надаються на реалізацію проектів суб’єктів малого і середнього підприємництва

 

До уваги надавачів послуг за спожиті енергоносії та надані житлово-комунальні послуги

 

Об’єкти бюджетної сфери, які потребують здійснення енергоефективних заходів із залученням механізму енергосервісу та інвесторів

 

Оголошення для органів місцевого самоврядування щодо розрахунку середньозважених тарифів на тепло!