РІВНЕНСЬКА РАЙОННА ДЕРЖАВНА АДМІНІСТРАЦІЯ

На головну

Уряд України Мапа сайту

Всі матеріали на веб-сторінці розміщені на умовах ліцензії Creative Commons Attribution 4.0International

 

33001, м. Рівне, вул. Соборна, 195, тел./факс: (0362) 63-60-91, Е-mail: rivnenskarda@rv.gov.ua

 
 червня 2019 
Пн Вт Ср Чт Пт Сб Нд
 
Пошук
Розширений пошук»
 

 

 
Новини

3 жовтня 2018
У Дядьковичах готують до відкриття відділення паліативної та хоспісної допомоги

Сьогодні, 3 жовтня, в рамках робочої поїздки, голова районної державної адміністрації Володимир Пилипчук, голова районної ради Микола Сальчук та начальник відділу охорони здоров‘я районної державної адміністрації Олександр Стребчук відвідали Дядьковицьку районну лікарню №2.

У медзакладі колишнє неврологічне відділення перепрофілювали у відділення паліативної та хоспісної допомоги. Зокрема, керівництво району оглянуло нове відділення, яке вже незабаром відкриють у лікарні. Там саме завершили ремонт у палатах, оновили санвузли. Також, у медзаклад придбали нове медичне обладнання.

 

 

 

Голова Рівненської районної державної адміністрації Володимир Пилипчук зазначив, що в районі вже давно чекали відкриття відділення паліативної та хоспісної допомоги.

«Відтепер якісну медичну допомогу люди зможуть отримувати в чистому та оновленому відділенні. Нагальна потреба провести ремонт у приміщенні виникла давно, і ми це здійснили. Радий, що і пацієнти, і медики задоволені змінами», - зауважив Володимир Пилипчук.

Окрім того, голова Рівненської районної державної адміністрації Володимир Пилипчук, голова Рівненської районної ради Микола Сальчук та начальник відділу охорони здоров‘я Рівненської районної державної адміністрації Олександр Стребчук відвідали і відділення стаціонарного догляду Рівненського районного територіального центру соціального обслуговування у селі Дядьковичі.

Також, керівництво району разом із директором Рівненського районного територіального центру соціального обслуговування (надання соціальних послуг), що функціонує у селі Дядьковичі, Віталієм Корейком оглянули процес роботи центру. Там відбулася зустріч з підопічними відділення стаціонарного догляду та працівниками центру.Архів новин »
Реєстрація
Логін
Пароль
Реєстрація
Опитування


 

 

   

 

 

 

  

 

Запитання | Адміністратор
Інформаційний супровід: pressa1@rv.gov.ua Тех. підтримка: forweb@rv.gov.ua  ©  Рівненська обласна державна адміністрація

 


 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

_________________________

ОГОЛОШЕННЯ

 

Обласний конкурс проектів розвитку територіальних громад на 2019 рік

 

Порядок використання коштів, передбачених в обласному бюджеті, на часткове відшкодування відсоткових ставок за кредитами (позиками) банків, що надаються на реалізацію проектів суб’єктів малого і середнього підприємництва

 

До уваги надавачів послуг за спожиті енергоносії та надані житлово-комунальні послуги

 

Об’єкти бюджетної сфери, які потребують здійснення енергоефективних заходів із залученням механізму енергосервісу та інвесторів

 

Оголошення для органів місцевого самоврядування щодо розрахунку середньозважених тарифів на тепло!