РІВНЕНСЬКА РАЙОННА ДЕРЖАВНА АДМІНІСТРАЦІЯ

На головну

Уряд України Мапа сайту

Всі матеріали на веб-сторінці розміщені на умовах ліцензії Creative Commons Attribution 4.0International

 

33001, м. Рівне, вул. Соборна, 195, тел./факс: (0362) 63-60-91, Е-mail: rivnenskarda@rv.gov.ua

 
 липня 2019 
Пн Вт Ср Чт Пт Сб Нд
 
Пошук
Розширений пошук»
 

 

 
Новини

2 жовтня 2018
Медична допомога потерпілим внаслідок аварії на ЧАЕС

У лютому 1991 року було прийнято Закон України «Про статус і соціальний захист громадян, які постраждали внаслідок Чорнобильської катастрофи».

Цей закон ґрунтується на основних положеннях щодо реалізації конституційного права громадян на охорону життя та здоров’я і створює єдиний порядок визначення категорій зон радіоактивного забруднення територій, умов проживання та трудової діяльності, соціального захисту потерпілого населення.

З метою найбільш ефективного вирішення проблем медико-соціального забезпечення певних категорій осіб в Україні діє Державний реєстр (ДР) (єдина інформаційна система). Головним його завданням є здійснення контролю за станом здоров’я та вивчення найближчих і віддалених медичних наслідків Чорнобильської катастрофи. Постраждалі особи підлягають щорічному медичному обстеженню (диспансеризації), санаторно-курортному лікуванню.

Постановою Кабінету Міністрів України від 4 жовтня 1996 року № 1218 затверджено перелік спеціалізованих медичних закладів, що забезпечують лікування постраждалих внаслідок Чорнобильської катастрофи (обласні спеціалізовані диспансери та лікарні з центрами радіаційного захисту, Український спеціалізований диспансер

Статтями 20-22, 24, 30 Закону України «Про статус і соціальний захист громадян, які постраждали внаслідок Чорнобильської катастрофи», передбачено право безоплатного зубопротезування та безоплатного забезпечення ліками за пільговими рецептами постраждалих громадян, віднесених до категорії 1,2,3  також дітей, потерпілих внаслідок Чорнобильської катастрофи.

Відповідно до Закону України «Про внесення змін та визнання такими, що втратили чинність, деяких законодавчих актів» від 28 грудня 2014 роук №76-VIII з 01.07.2015 року надання пільг на медичне забезпечення постраждалих внаслідок Чорнобильської катастрофи громадян, віднесених до категорії 3, здійснюються за умови, що розмір середньомісячного сукупного доходу в розрахунку на одну особу за попередні 6 місяців не перевищує величини доходу, який дає право на податкову соціальну пільгу (у 2018 році – 2470 грн.)

На виконання вищевказаного  закону Урядом прийнято постанову Кабінету Міністрів України від 04.06.2015 року №389 «Про затвердження Порядку надання пільг окремим категоріям  громадян з урахуванням середньомісячного сукупного доходу сім»ї».

Відповідно до п.10 Порядку управління соціального захисту населення видає пільговикам довідки для отримання пільг, які надаються з урахуванням доходу (безоплатне одержання ліків, лікарських засобів, імунобіологічних препаратів, виробів медичного призначення, зубопротезування тощо).

Відповідно до п.2 дія цього порядку поширюється на осіб, які мають право на пільги згідно із Законом України «Про статус і соціальний захист громадян, які постраждали внаслідок Чорнобильської катастрофи».

Такі довідки видає відділ персоніфікованого обліку пільгових категорій населення управління  соціального захисту населення .

Враховуючи норми чинного законодавства  пільгове медичне забезпечення вищевказаним категоріям постраждалих громадян надається за умови, якщо середньомісячний сукупний дохід в розрахунку на одну особу за попередні 6 місяців не перевищує величини доходу, який дає право на податкову соціальну пільгу ( у 2018 році – 2470 грн.).

За програмою "Пільги на медичне обслуговування громадян, які постраждали внаслідок Чорнобильської катастрофи" у 2018 році для Рівненського району передбачено 62100 гривень, із них для забезпечення ліками - 56700 гривень

За рахунок цих коштів протягом 2018 року забезпечено ліками 115 постраждалих осіб та надано послуги із зубопротезування для 5 постраждалих громадян.Архів новин »
Реєстрація
Логін
Пароль
Реєстрація
Опитування


 

 

   

 

 

 

  

 

Запитання | Адміністратор
Інформаційний супровід: pressa1@rv.gov.ua Тех. підтримка: forweb@rv.gov.ua  ©  Рівненська обласна державна адміністрація

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

_________________________

ОГОЛОШЕННЯ

 

Обласний конкурс проектів розвитку територіальних громад на 2019 рік

 

Порядок використання коштів, передбачених в обласному бюджеті, на часткове відшкодування відсоткових ставок за кредитами (позиками) банків, що надаються на реалізацію проектів суб’єктів малого і середнього підприємництва

 

До уваги надавачів послуг за спожиті енергоносії та надані житлово-комунальні послуги

 

Об’єкти бюджетної сфери, які потребують здійснення енергоефективних заходів із залученням механізму енергосервісу та інвесторів

 

Оголошення для органів місцевого самоврядування щодо розрахунку середньозважених тарифів на тепло!