РІВНЕНСЬКА РАЙОННА ДЕРЖАВНА АДМІНІСТРАЦІЯ

На головну

Уряд України Мапа сайту

Всі матеріали на веб-сторінці розміщені на умовах ліцензії Creative Commons Attribution 4.0International

 

33001, м. Рівне, вул. Соборна, 195, тел./факс: (0362) 63-60-91, Е-mail: rivnenskarda@rv.gov.ua

 
 серпня 2019 
Пн Вт Ср Чт Пт Сб Нд
 
Пошук
Розширений пошук»
 

 

 
Новини

28 вересня 2018
В неділю в Україні відзначають День усиновлення

В останній день вересня Україна відзначає день усиновлення.  Сьогодні, в родинах нашого району зростають 75 усиновлених дітей.

Відповідно до постанови Кабінету Міністрів України від 08 жовтня 2008 року № 905 „Про затвердження Порядку провадження діяльності з усиновлення та здійснення нагляду за дотриманням прав усиновлених дітей” служба у справах дітей райдержадміністрації здійснює нагляд за умовами утримання та виховання усиновлених дітей.

„На даний час на обліку в службі у справах дітей перебуває 150 дітей-сиріт та дітей, позбавлених батьківського піклування, функціонує 17 дитячих будинків сімейного типу та 3 прийомні сім’ї, в яких виховуються 118 дітей. На обліку потенційних усиновлювачів перебуває 6 подружніх пар, які бажають усиновити дитину-сироту або дитину, позбавлену батьківських прав. На сьогодні Рівненський район є лідером по Рівненській області з влаштування дітей в сімейні форми виховання” – розповідає в.о. начальника служби у справах дітей райдержадміністрації Ольга П’яна.

До слова, про заснування свята було оголошено на Всеукраїнському форумі усиновлювачів, що відбувся 27 листопада 2008 року в Києві.Архів новин »
Реєстрація
Логін
Пароль
Реєстрація
Опитування


 

 

   

 

 

 

  

 

Запитання | Адміністратор
Інформаційний супровід: pressa1@rv.gov.ua Тех. підтримка: forweb@rv.gov.ua  ©  Рівненська обласна державна адміністрація

22 серпня

 

– районні урочисті заходи з нагоди відзначення 28-ї річниці незалежності України (Рівненський обласний український академічний музично-драматичний театр 12.00 год.)

 

 

20-23 серпня

– проведення ювілейної пластової зустрічі «Джемборі – Рівно 30. Рівне» (с. Хотин, Шпанівська сільська рада)

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

_________________________

ОГОЛОШЕННЯ

 

Обласний конкурс проектів розвитку територіальних громад на 2019 рік

 

Порядок використання коштів, передбачених в обласному бюджеті, на часткове відшкодування відсоткових ставок за кредитами (позиками) банків, що надаються на реалізацію проектів суб’єктів малого і середнього підприємництва

 

До уваги надавачів послуг за спожиті енергоносії та надані житлово-комунальні послуги

 

Об’єкти бюджетної сфери, які потребують здійснення енергоефективних заходів із залученням механізму енергосервісу та інвесторів

 

Оголошення для органів місцевого самоврядування щодо розрахунку середньозважених тарифів на тепло!