РІВНЕНСЬКА РАЙОННА ДЕРЖАВНА АДМІНІСТРАЦІЯ

На головну

Уряд України Мапа сайту

Всі матеріали на веб-сторінці розміщені на умовах ліцензії Creative Commons Attribution 4.0International

 

33001, м. Рівне, вул. Соборна, 195, тел./факс: (0362) 63-60-91, Е-mail: rivnenskarda@rv.gov.ua

 
 серпня 2019 
Пн Вт Ср Чт Пт Сб Нд
 
Пошук
Розширений пошук»
 

 

 
Новини

27 вересня 2018
Вихованцям будинків сімейного типу розповіли про світ професій

Фахівці філії Рівненського обласного центру зайнятості спільно з працівниками Олександрійського відділення Рівненського центру професійно-технічної освіти  ознайомили вихованців дитячих будників сімейного типу, що проживають в дитячому містечку в с.Олександрія з соціальними послугами служби зайнятості, регіональним ринком праці та актуальними вакансіями на ньому.

«Негативне ставлення молодого покоління до робітничих професій призводить до того, що багато хто з випускників шкіл орієнтується на продовження навчання у вузах незалежно від свого покликання, інтересів, здібностей, - розповідала Світлана Жовнір, начальник відділу активної підтримки безробітних Рівненської районної філії, звернувши увагу присутніх на те, що на сучасному етапі починає відроджуватися виробництво, тому значно зростає попит на робітничі професії.

Учні ознайомилися з описами професій, вимогами до них, навчальними закладами, в яких можна здобути ту чи іншу професію. Також отримали рекомендації щодо уникнення помилок і розчарувань під час  вибору свого майбутнього професійного шляху та під час подальшого працевлаштування.

Бажаючі мали змогу пройти профдіагностичне обстеження за методиками, що надають можливість визначити схильність особи до певного типу професій, згідно з особистісними здібностями, уміннями та навичками.

Потому, завідувач навчально-виробничої майстерні Олександрійського навчального відділення РЦПТО Володимир Канюка презентував присутнім навчальний заклад, провів екскурсію навчальними кабінетами, майстернями, показав учням парк сільськогосподарської та автомобільної техніки, цех механічної обробки деревини, обладнаний потужним сучасним технологічним обладнанням, а також майстерню під відкритим небом для підготовки робітників зеленого будівництва.

 Архів новин »
Реєстрація
Логін
Пароль
Реєстрація
Опитування


 

 

   

 

 

 

  

 

Запитання | Адміністратор
Інформаційний супровід: pressa1@rv.gov.ua Тех. підтримка: forweb@rv.gov.ua  ©  Рівненська обласна державна адміністрація

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

_________________________

ОГОЛОШЕННЯ

 

Обласний конкурс проектів розвитку територіальних громад на 2019 рік

 

Порядок використання коштів, передбачених в обласному бюджеті, на часткове відшкодування відсоткових ставок за кредитами (позиками) банків, що надаються на реалізацію проектів суб’єктів малого і середнього підприємництва

 

До уваги надавачів послуг за спожиті енергоносії та надані житлово-комунальні послуги

 

Об’єкти бюджетної сфери, які потребують здійснення енергоефективних заходів із залученням механізму енергосервісу та інвесторів

 

Оголошення для органів місцевого самоврядування щодо розрахунку середньозважених тарифів на тепло!