РІВНЕНСЬКА РАЙОННА ДЕРЖАВНА АДМІНІСТРАЦІЯ

На головну

Уряд України Мапа сайту

Всі матеріали на веб-сторінці розміщені на умовах ліцензії Creative Commons Attribution 4.0International

 

33001, м. Рівне, вул. Соборна, 195, тел./факс: (0362) 63-60-91, Е-mail: rivnenskarda@rv.gov.ua

 
 липня 2019 
Пн Вт Ср Чт Пт Сб Нд
 
Пошук
Розширений пошук»
 

 

 
Новини

14 вересня 2018
Голова РДА проінспектував нові об'єкти, які готують відкрити у Рівненському районі

13 вересня, в рамках робочої поїздки голова Рівненської райдержадміністрації Володимир Пилипчук відвідав три села у Рівненському районі – Колоденку, Корнин і Загорощу, та поспілкувався там із мешканцями.

“Те, що ми обіцяли зробити – ми те і виконали. В Колоденці готуємо до відкриття дитячий будинок сімейного типу. В Корнині – новий садочок, яким ми гордимося. Дошкільний навчальний заклад успішно функціонує. Біля нього облаштований дитячий майданчик. У Корнині також триває будівництво центру безпеки. Там ми сформуємо і добровільну пожежну команду. В Загорощі стару школу ми переоблаштовуємо під новий красивий садочок. Також приємно, що в Загорощі оновили ФАП. Зміни є, і головне, що їх помічають місцеві мешканці”, – каже голова Рівненської райдержадміністрації Володимир Пилипчук.

У селі Колоденка Корнинської сільської ради саме готують до відкриття дитячий будинок сімейного типу. Ще рік назад велика сім я Січенікових, що складається із 12 осіб, тіснилася у квартирі, а вже в квітні цього року вони переїхали у просторий будинок. Голова сім'ї – Олексій Січеніков розповідає, що будинок – комфортний, а головне – дітям тут подобається. Там саме триває ремонт.

 

Окрім того, у селі Корнин Корнинської сільської ради Володимир Олександрович оглянув приміщення, в якому облаштують центр безпеки. У селі вже формують добровільну пожежну команду. До того ж, у розпорядженні останніх буде пожежний автомобіль.

Корнин також може гордитися садочком, який облаштували за рік часу. У дошкільному навчальному закладі зробили ремонт та усі зручності для малюків. Завідувач Корнинського ДНЗ Рівненського району Ірина Лисюк каже: тут навчаються 64 дитини, ще 20 малюків відвідують короткотривалу групу.

 

У дошкільному навчальному закладі у селі Загороща Корнинської сільської ради саме триває ремонт. Голова райдержадміністрації Володимир Пилипчук зауважує: ще рік назад це приміщення було занехаяним, а нині – на навчання у місцевому ДНЗ подано вже 32 заяви від місцевих мешканців. У цьому ж приміщенні успішно функціонує і оновлена бібліотека.

 

Також, у селі Загороща зробили ремонт у ФАПі. Фельдшер-акушер ФАПу села Загороща Корнинської сільської ради Світлана Пашковець каже: не порівняти, яким було приміщення раніше, адже тепер тут є усі зручності. Жінка задоволена змінами.

Окрім того, голова Рівненської райдержадміністрації оглянув і клуб у селі Загороща. Завклубом Любов Демчук розповідає: щомісяця вони проводять декілька заходів.

Голова Рівненської райдержадміністрації підсумовує: “Соціальні об'єкти у Рівненському районі продовжуватимуть ремонтувати та оновлювати. Радий, що наші плани реалізовуються та втілюються в життя. Будемо і надалі працювати задля того, аби населені пункти в Рівненському районі розвивалися”.Архів новин »
Реєстрація
Логін
Пароль
Реєстрація
Опитування


 

 

   

 

 

 

  

 

Запитання | Адміністратор
Інформаційний супровід: pressa1@rv.gov.ua Тех. підтримка: forweb@rv.gov.ua  ©  Рівненська обласна державна адміністрація

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

_________________________

ОГОЛОШЕННЯ

 

Обласний конкурс проектів розвитку територіальних громад на 2019 рік

 

Порядок використання коштів, передбачених в обласному бюджеті, на часткове відшкодування відсоткових ставок за кредитами (позиками) банків, що надаються на реалізацію проектів суб’єктів малого і середнього підприємництва

 

До уваги надавачів послуг за спожиті енергоносії та надані житлово-комунальні послуги

 

Об’єкти бюджетної сфери, які потребують здійснення енергоефективних заходів із залученням механізму енергосервісу та інвесторів

 

Оголошення для органів місцевого самоврядування щодо розрахунку середньозважених тарифів на тепло!